Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 23:12



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 49 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща) 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 08:16


[ТЕМА ЗА ПУСКАНЕ НА ПРОГНОЗИ]


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 12:43


Яги, нещо ви треперят метлите или само така ми се струва? Няма страшно - нормална реакция, особено ако сте гледали как прегазваме сините туристи миналия уикенд! :ura:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 24.08.2012 06:26
Мнения: 693
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 13:02


Много ясно, че в контролна среща ще играем по-отворен и нападателен футбол. Гледайте да не изметен стадиона с вас накрая :-D

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 13:13


Мейджър написа:
Яги, нещо ви треперят метлите или само така ми се струва? Няма страшно - нормална реакция, особено ако сте гледали как прегазваме сините туристи миналия уикенд! :ura:


е то точно понеже бехме на екскурзия ни бихте иначе кога друг път ше играеме неколко пъти 1:4 :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 13.04.2013 13:14, променена общо 1 път



 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 13:28


Ужасно смешно е как последният отбор в Б лига се пъне като гладен на сране :rofl:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 13:40


"Последният отбор в Б лига" демонстрира стандарти, които може да са само за пример, а именно неугасващ ентусиазъм и огромен глад за виртуален футбол дори след края на официалния сезон. В същото време други си биха камшика към плажовете още от средата на март, а пародията на отбор на Блуфката дори не искам да я коментирам - изпаднаха за един кръг от тройката в средата на шампионата и напълниха жълтата преса със сълзливи драми!

Такивами ти работи :-D :-D


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 14:09


Нещо искаш да ми кажеш ли, Мейджъре? Глъхнеш ми отдавна, не се напиняй толкоз - аз може и да съм на плажа, но когато е трябвало съм си стоял на мястото.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 14:14


Нещо не ти виждам отбора в първите 8 мача за кръга, което отговаря достатъчно красноречиво на въпроса колко си си стоял на мястото "когато е трябвало"... :-D


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 14:47


Мейджър написа:
Нещо не ти виждам отбора в първите 8 мача за кръга, което отговаря достатъчно красноречиво на въпроса колко си си стоял на мястото "когато е трябвало"... :-D


И аз не виждам да си пред мен, което още по-красноречиво дава отговор колко хелий си използвал :wave:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 15:02


Хахаха, Санде, нещо на заяждане ли те избива, или така ми се струва?! Ако един отбор дебютант ти е базата за сравнение, поне да беше събрал момчетата от плажовете за една безплатна лекция на виртуалния терен. Хич няма да ви е излишна, освен ако не искате и следващия сезон някъде в средата на февруари да стягате куфарите за морето.

:-D :-P


Последна промяна Medved на 13.04.2013 15:04, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 15:07


Венабили, само искам да ти кажа, че на този мач висят вътрешноотборни басове, скрепени със солидно количество бира, а ти с тези тенденциозни избивки ме поставяш в много неравнопоставено положение. Какво правим сега?!? :helpless:


Последна промяна Medved на 13.04.2013 15:07, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 15:11


Мейджър написа:
Хахаха, Санде, нещо на заяждане ли те избива, или така ми се струва?! Ако един отбор дебютант ти е базата за сравнение, поне да беше събрал момчетата от плажовете за една безплатна лекция на виртуалния терен. Хич няма да ви е излишна, освен ако не искате и следващия сезон някъде в средата на февруари да стягате куфарите за морето.

:-D :-P


Отборът дебютант е воден от мениджър, взел всички трофеи в играта. Така че оправданието издиша - а за нас не бери грижа, изобщо нямам намерение да се дуя по контроли "в името на виртуалния футбол". Отдал съм се на истински футбол, в който завися само от себе си. :-P


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 15:11


alessandron написа:
Ужасно смешно е как последният отбор в Б лига се пъне като гладен на сране :rofl:


Мечките не са лош отбор като селекция, но с такъв слаб мениджър като Мейджъра не можеше да се очаква друго. Не им създаде никаква организация, не ги научи даже дузпи как се бият та ги направихме за смях, абе изобщо при други обстоятелства сега можеше и да имат некакво покритие напъните им ама сега освен да ни развеселяват друго не правят :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 15:16


Мечките определено са си симпатяги, просто Мейджъра се дуе нещо. Ясно, че чака Риъл Грийн да дойде догодина в Б, за да гради мрежата от сателити. ;-)


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 15:17


Мейджър написа:
"Последният отбор в Б лига" демонстрира стандарти, които може да са само за пример, а именно неугасващ ентусиазъм и огромен глад за виртуален футбол дори след края на официалния сезон. В същото време други си биха камшика към плажовете още от средата на март, а пародията на отбор на Блуфката дори не искам да я коментирам - изпаднаха за един кръг от тройката в средата на шампионата и напълниха жълтата преса със сълзливи драми!


Вместо да се скрие от срам при тва аналене, на което ги подложихме през сезона той тръгнал призовите отбори да коментира. Един истински Ивайло Дражев си ти - бият те с 10 - 0 ама ти обесяваш кое и как :rofl:

Иначе за едно си прав - при нас драмите и скандалите са нещо обичайно, но това си ни е заложено по default. :stop:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 15:19


alessandron написа:
Мечките определено са си симпатяги, просто Мейджъра се дуе нещо. Ясно, че чака Риъл Грийн да дойде догодина в Б, за да гради мрежата от сателити. ;-)


Еми ше се дуе - като провали отбора си ТОТАЛНО сега нали требва да се мазни на малцината им фенове от горските дружинки с някакви нелепи надъхвания :dance:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 15:22


Крал Блуфен написа:
alessandron написа:
Ужасно смешно е как последният отбор в Б лига се пъне като гладен на сране :rofl:


Мечките не са лош отбор като селекция, но с такъв слаб мениджър като Мейджъра не можеше да се очаква друго. Не им създаде никаква организация, не ги научи даже дузпи как се бият та ги направихме за смях, абе изобщо при други обстоятелства сега можеше и да имат некакво покритие напъните им ама сега освен да ни развеселяват друго не правят :laugh:


Господине, ако не се усещаш, говориш за единствения мениджър в историята на ПМЛ с требъл в един сезон, рекордьор по спечелени точки в един сезон, рекордьор по поредни мачове без загуба, а също така двукратен шампион в играта и притежател на ужасно много ценни и безценни тенекии в личната витрина. Един вид, Дъ Вирчуъл Спешъл Уан! Малко повече мисъл и уважение следващия път, когато скочиш на клавиатурата да плюеш срещу Историята! :РРР


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 15:25


Единственото, което знам е,че когато Крал Блуфен печелеше трофеи в играта, Дъ Спешъл уан го нямаше на картата. После кво е станало в моето кратко отсъствие не знам :laugh:

Така или иначе е редно да поемеш отговорността за проваления сезон с тази млада и перспективна селекция, която имаше. Те твойте са неопитни още и не ти искат обяснение ама ние не спиме. Искаме линч :ludnica:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 18:14


Тоя черен урод Налдо ми ограби шедьовъра на Хофенхайм! Ега се скашкаш, отрепко безполезна!!!!! :besnyo:

Иначе Швабата бележи на индивидуалната тренировка. Браво!

А Енкели демонстрира неподозирани вратарски заложби за втори пореден мач с нови 2 фамозни избивки. Браво, машина!!!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● ЖФК БАБА ЯГА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Контролна среща)   |   13.04.2013 20:36


Ягите ни прободоха!

Браво, много хубав гол в Германия! Нарисуван хикс и Енкели добре покри бота, но това 2:2 беше неспасяемо.

КЗЖалке! :ireful:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 49 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг