Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24.04.2024 23:11



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2) 
Автор Съобщение
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 15:53


Ramon_Quiroga написа:
Много пестелив и прагматичен футбол от страна на Лил и моя скромна милост забива много хубав screamer в горния ляв ъгъл на вратата на уважаемите съперници.


С такъв дебют явно ше требва да преразгледаме клаузите по договора ти. :ludnica:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 16:00


Крал Блуфен написа:
Ramon_Quiroga написа:
Много пестелив и прагматичен футбол от страна на Лил и моя скромна милост забива много хубав screamer в горния ляв ъгъл на вратата на уважаемите съперници.


С такъв дебют явно ше требва да преразгледаме клаузите по договора ти. :ludnica:


Това момче е родено лидер, сега ще треперя да не стане обрат, АЙДЕ РОД СТЕГАЙТЕ СЕ :laugh:


 

Регистриран на: 28.08.2012 16:20
Мнения: 126
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 16:06


Крал Блуфен написа:
Ramon_Quiroga написа:
Много пестелив и прагматичен футбол от страна на Лил и моя скромна милост забива много хубав screamer в горния ляв ъгъл на вратата на уважаемите съперници.


С такъв дебют явно ше требва да преразгледаме клаузите по договора ти. :ludnica:


Една масажистка ако ми бъде зачислена в комплект с чифт билети до Тихуана и ще съм много хепи и ще вкарвам по 2.5 гола на мач


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 16:28


РОД изтърва златна възможност да поведе отново, след мача в Ротердам, в който очаквано Нак Бреда отнасят тройка ;-)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11818
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 16:32


Ramon_Quiroga написа:
Крал Блуфен написа:
Ramon_Quiroga написа:
Много пестелив и прагматичен футбол от страна на Лил и моя скромна милост забива много хубав screamer в горния ляв ъгъл на вратата на уважаемите съперници.


С такъв дебют явно ше требва да преразгледаме клаузите по договора ти. :ludnica:


Една масажистка ако ми бъде зачислена в комплект с чифт билети до Тихуана и ще съм много хепи и ще вкарвам по 2.5 гола на мач

Супер си, ама вземи смени това Примус Максимус с името на нашия отбор.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 28.08.2012 16:20
Мнения: 126
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 16:41


Vendome написа:
Ramon_Quiroga написа:
Крал Блуфен написа:
С такъв дебют явно ше требва да преразгледаме клаузите по договора ти. :ludnica:


Една масажистка ако ми бъде зачислена в комплект с чифт билети до Тихуана и ще съм много хепи и ще вкарвам по 2.5 гола на мач

Супер си, ама вземи смени това Примус Максимус с името на нашия отбор.


Не е в моите възможности, опитах вече.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 17:00


tonzos_justice написа:
РОД изтърва златна възможност да поведе отново, след мача в Ротердам, в който очаквано Нак Бреда отнасят тройка ;-)


Тоя мач освен прогнозата ви 1-0, която отече още през 1вото полувреме нищо близко до гол не е имало.

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 18:39


Аватарите се от кой отбор е някой се слагат само от админите, така че те трябва да го сменят. Успех на Цербера пожелавам в новия му отбор.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 21:06


ФЕНОМЕНАЛЕН РОД :laugh:

Вкарваме в Мексико, това вече е КЛАСА. Браво red_fire!

:ludnica: :ludnica: :ludnica:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 21:08


tonzos_justice написа:
ФЕНОМЕНАЛЕН РОД :laugh:

Вкарваме в Мексико, това вече е КЛАСА. Браво red_fire!

:ludnica: :ludnica: :ludnica:


Тия па какъв обрат направиха накрая не е истина. Алан Копле проспа и тоя гол...време е да му намалим хайвера от белуга и синьото Джони преди мачовете =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 21:10


Крал Блуфен написа:
Тия па какъв обрат направиха накрая не е истина. Алан Копле проспа и тоя гол...време е да му намалим хайвера от белуга и синьото Джони преди мачовете =)


И на 3:3 ще съм доволен в тази контрола. 5 точни удара в контрола и мач в момента. Какво повече мога да искам от отбора. Страхотен РОД :petku:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 21:28


tonzos_justice написа:
Крал Блуфен написа:
Тия па какъв обрат направиха накрая не е истина. Алан Копле проспа и тоя гол...време е да му намалим хайвера от белуга и синьото Джони преди мачовете =)


И на 3:3 ще съм доволен в тази контрола. 5 точни удара в контрола и мач в момента. Какво повече мога да искам от отбора. Страхотен РОД :petku:


Младите ни лъвчета показват отличен голов нюх и желание за игра. Ще ви тровят душата през сезона бъди сигурен :ludnica:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 21:36


Иначе трябва да обърна внимание на РОД на некомпетентното отиграване в Бразилия. Как решиха,че Вашку да Гама ше бие Коринтианс не ми е ясно. Добре,че поне един хикс вкарахте, но той става лесна плячка за Сър Алан Копле, който правилно ме послуша да го елиминира за всеки случай :cow:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 22:55


Гооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол!

Изравняваме с последната атака в Бразилия Дебютен гол на Брут - поздравления!

В същото време Сър Алан Копле прави първа избивка в Бразилия и много правилно ме послуша,че мача там е хикс/2.

FT 3-3. Отличен дебютен мач за младите МИЛИОНЕРСКИ лъвчета! :ludnica:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5594
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 23:00


Крал Блуфен написа:
FT 3-3. Отличен дебютен мач за младите МИЛИОНЕРСКИ лъвчета! :ludnica:


Мисля да ги преслушаме другата седмица тези котенца ;-)

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 23:06


Гонзо написа:

Мисля да ги преслушаме другата седмица тези котенца ;-)


Никакви котенца - тигри са. Ама не като Пацо Тигъра и не като тигъра на Кубрат Пулев снощи, а истински ВИП тигри.
Тенденцията е ясна - дали А или Б отбор играе в ЮА нямаме грешка. После О-Азис от отбора с кирките ше ми философства,че понеже сме ги давали често за тва сме вкарвали.
Класа е тва бе Киркааааааааааааааааааааа (ако четеш) КЛАСА.

Продължаваме с гостуванията другата седмица, до тук и двата ни отбора са НЕПОБЕДЕНИ.

:ludnica:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW

Регистриран на: 28.08.2012 16:20
Мнения: 126
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 23:06


Кога е следващата контрола на нашия отбор?


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 23:07


Ramon_Quiroga написа:
Кога е следващата контрола на нашия отбор?


Идната седмица. Очаквам пълна мобилизация и нова порция фамозни голове! :cow: :bluefan:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW

Регистриран на: 28.08.2012 16:20
Мнения: 126
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 23:10


Найс! Аз тази вечер играх футбол в студентски град срещу един легендарен играч от Лигата, за жалост обаче паднахме злощастно с 6:4. Ще му го връщам тук, то се е видяло.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: RED OR DEAD - CDLM BLUE POWER "Б" (Контрола, седмица 2)   |   25.08.2013 23:12


Ramon_Quiroga написа:
Найс! Аз тази вечер играх футбол в студентски град срещу един легендарен играч от Лигата, за жалост обаче паднахме злощастно с 6:4. Ще му го връщам тук, то се е видяло.


Всички искаме да научим КОЙ е дръзнал да бие играч от отбора на МИЛИОНЕРИТЕ :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг