Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:25



Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща) 
Автор Съобщение
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 12:21
Мнения: 1904
Отговори с цитат
Мнение  ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   17.12.2013 11:48


REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК


БАЛАНС

ОБЩО 1 0 0 1 1:2
Домакин 1 0 0 1 1:2
Гост 0 0 0 0 0:0
Неутрален 0 0 0 0 0:0

МАЧОВЕ

13 03-11-2013 ПМЛ 'Б' лига REAL GREEN 1:2 БАЛКАНСКИ МЕЧОК


[ТЕМА ЗА ПРОГНОЗИ]


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   20.12.2013 01:54


Аз май трябва да се меткам на вратата за купата... :football:
Ще видим... :bear:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   20.12.2013 10:21


Дано да си на линия, че титулярният вратар беше пратен на двуседмичен "размисъл" в Далечен Сибир! :-D


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   20.12.2013 11:54


Хаха дано! Ще си навия алармата :D


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   21.12.2013 19:06


Супер подаръци ни дават ама ние продължаваме с оувърските прогнози. :ireful:
И аз на вратата супер зле... усетих опасните мачове ама пак ми ги мушнаха... :besnyo:
2:1 за сега.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   21.12.2013 21:40


HT 2:1

За днес - толкова! Утре по 2 мача за всеки отбор. Ние имаме 2 валидни прогнози, те имат 3.
От днешните 6 мача за двата отбора - ние врарахме 1 гол и изтървахме цели 4!!! :helpless: докато те си вкарват 2-та хващаеми, а другите 4 са им оувърски.
Само можем да съжаляваме... :oops:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   22.12.2013 00:15


Престъпни пропуски от моя страна на Барнет и Уест Бромич. Специално на Барнет беше нарисувано 0:1, ама къде ти толкова акъл... Просто такъв ангилйски мач с такъв диапазон няма право да се дублира... На Уест Бромич също задължителен бот 1:1, но там отчитам 51% вина на Швабата, който с това 2:2 направо ме хвърли в царевицата да избирам между три равностойни прогнози - 1:0, което ми беше силната прогноза; 1:1, което си е задължително за такъв ботски мач; и 2:1, което хем се опира на единичката, хем уж е най-отборно. Не може такива мега подаръци да се опропастяват по такъв наивен начин. Като отвориш по такъв начин мача, не само си опропастяваш собствената прогноза, но отлита и прогнозата на колегата, който от чисто отборни съображения се отказва от силната си прогноза, за да покрие... И ето ти - сега един нарисуван мач за 1:0/1:1 го оплакваме, че ни е избягал. Иначе евала за гола на Дарби - Швабата си ги нюха тези премерени далекобойни шедьоври, ако пуска примерно трети-четвърти по последователност с премерена импровизация, там където не е за сметка на силните прогнози, ще е абсолютна машина. Ето сега на моя пост се искаше повече импровизация и нюх, защото вече бяха изиграни силните прогнози и се искаше повече усет и творчество... Ако Швабата затваряше на мое място, със сигурност щеше да има повече успех от мен, дето ми се спаружи мозъка точно преди пускането...

Но иначе хубав мач за изчистване на стари слабости се получава. А и се заформя не лош турнирен резултат до момента, както е модерно да се казва при такива елиминационни битки : )))

МЕЧКАААЙ!!! :bear:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   22.12.2013 14:16


Да, прав си. Аз снощи се замислих какви прогнози бих играл, ако бях на твоя пост (и ти вратар съответно) и нямаше да са по-различни от твоите. Логично си прогнозирал. Просто другите 3-ма пред теб много оувърски са го почнали и ти нямаш избор просто. Уж отборна игра с капка импровизация, но като имаш 2:2 как да го играеш отборно и в същото време да искаш и твоята прогноза да си пуснеш и да не оставяш дупка? Еми не става... :-?
За това аз гледам да пускам пръв, та после Швабата и в някой случай Енкелито да праскат красивите удари след мен. Но и те се съобразяват с прогнозиращите преди тях, особено Енкели ;-) Та, ако пускаш последен не ти остава свобода. :dunno:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   23.12.2013 00:29


Добри бяха прогнозите като цяло. Единствено това 2:2/2:1 на ботския мач се открои като голяма грешка, ама после Швабата компенсира с гол красавец. Дубълът на Сасуоло според мен беше съвсем логично изигран. 0:1 не го виждах грам, а и тия престъпници какво изпуснаха в 89-ата за 0:2, не е истина. Каквото и да си говорим, левашкият ми пропуск на Барнет натежа най-много, но така е - не може цяла есен да се вееш на бел кон и после да си машина на виртуалния терен...

Иначе нека уточним член втори от вътрешния устав: В този отбор да критикува (публично) има право само ПРЕЗИДЕНТЪТ или по изключение играч с поне 3 трофея в играта! :major: На останалите работата е да понасят безропотно тежък тренировъчен труд и да порят безотказно противниковите мрежи!!! :stop: :-D

Сега разпускам отбора по софрите. Но да не прекалявате много с вълшебния мед по празниците, че ни чака тежък реванш върху нова порция заводски мачове!

:bear:


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: AW: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   23.12.2013 01:59


Хайде и от мене малко по темата. Виждам, че има недоволни от факта, че имам афинитет към красивата и разчупена игра, към оувърите, които са явно трън в нечии очи, след като вече нееднократно се повдига този топик. В чисто тотаджийски аспект приемам критиката, обаче аз не смятам тази игра за чисто тото и не смятам да си променям коренно стила на игра само и единствено в името на победата. На всеки е ясно, че 1:0, 1:1 и 2:1 са най-често срещаните резултати, поради което се и играят в 90% от случаите. На мене обаче такава ботщина хич не ми допада. Може да вкарвам напиловина голове, но пък удовлетворението е десеторно. Ако сме на различни позиции, моля, преценете и решавайте - слагайте ме резерва или каквото там ви харесва. Аз ботската няма да играя. Мисля, достатъчно се придържам към отборния дух в шампионатните срещи. За купата се каза, че ще играем атрактивно, и в крайна сметка пак се мрънка. Специално за УБА-Хъл мачът ми беше кристално ясен хикс. Искаше ми се да го играем 1:1/2:2 но ако бях писал първи 1:1 Мейджъра НИКОГА нямаше да пусне 2:2. След мач е лесно да се говори, но ако беше станало 2:2, без да сме го играли, щях да се изям от яд, а сега просто съжалявам, че Мейджъра не го е чул като мене, но това си е част от играта.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   23.12.2013 02:42


Аз съм най-нов тука от групата/мечките и мрънкам най-много :laugh:
Нямам нищо против нечий стил на игра или някой конкретно. Яд ме е като изпускаме прекалено много възможности. Тва 3:1 днеска и да не го бяхме боднали - няма проблем. Не вярвам някой да мрънка. От другите резултати имаше два 0:0 което си е трудно за хващане, но останалите 3-4 си бяха за коване. Гледам други играчи си ги праскат от раз. Особено тия потоци си реват за ъндърски прогнози. На няколко мача започваме от 2:0 или 2:1... еми ние сме си най-сватбарския отбор, са, кво да се прави 8-) :dance: :ura:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   23.12.2013 13:21


По повод казаното от Швабата, както споделих и на Дюнкеркюто в един анализ от последните седмици: Не ми харесва, че се обезличават всякакви индивидуални качества в отбора в името на т.нар. "отборна игра". Иначе казано, ако ме ядосва, че някога пропиляваме голове заради екстравагантни прогнози, два пъти повече ме ядосва да заприличваме на средностатистическата ботска сбирщина, в която всякаква индивидуалност е подчинена на "отборното" и във всеки момент и на всяка цена се гони ботския калъп, та да излиза след мача някакво гуру и да ми говори за "майсторство". Айде нема нужда, 90% от отборите играят по този безличен начин, нека да не сме един от тях! За успехи и удоволствие от играта едновременно трябва да се балансира умело между индивидуалното и отборното, между красивата прогноза и прагматичната прогноза. Въпрос на умение и нюх в кой момент какво отиграване ще се избере. Или казано с пример - като си на голлинията, не е нужно да целиш напречната греда, за да стане красив гол - просто трябва да подложиш крака и да я бутнеш "ботската". Като си някъде на ъгъла на наказателното сред куп от защитници, вече може да изпробваш един премерено екстравагантен шут като единствен начин да разпориш мрежата от тази позиция. Та така :)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: AW: ● REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ● (Купа на ПМЛ, 1/8 финал първа среща)   |   23.12.2013 13:49


SUBXERO написа:
За купата се каза, че ще играем атрактивно, и в крайна сметка пак се мрънка. Специално за УБА-Хъл мачът ми беше кристално ясен хикс. Искаше ми се да го играем 1:1/2:2 но ако бях писал първи 1:1 Мейджъра НИКОГА нямаше да пусне 2:2. След мач е лесно да се говори, но ако беше станало 2:2, без да сме го играли, щях да се изям от яд, а сега просто съжалявам, че Мейджъра не го е чул като мене, но това си е част от играта.


Ето защо има значение кой преди кого пуска, но за съжаление много трудно може да постигнем такава подредба на пускане, защото е твърде ангажиращо. И ето защо е важно да има предварителни - най-малкото да не се гадае кой как ще покрива, а да има някаква представа и вече всеки по-информирано да си преценява какъв риск и импровизация да поема. Аз примерно УБА го виждах единичка и сигурно щях да го изиграя 1:0 като първи пускащ. Ти как щеше да го пишеш, ако пускаше след мен?! Иначе дори при отиграване 1:1/2:2 в такъв мач, всеки уважаващ себе си вратар избива открояващото се 1:1, считайки мача за обезвреден на едно 90%, и в крайна сметка резултатът пак щеше да е същият :)

Иначе няма мрънкане, а нагледно отбелязване на често допускани грешки в отбора, които да изчистваме за важните мачове. :cheers:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 13 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг