Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 09:56



Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг) 
Автор Съобщение
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 12:21
Мнения: 1913
Отговори с цитат
Мнение  ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   11.02.2014 16:18


EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS


БАЛАНС

ОБЩО 18 5 7 6 36:33
Домакин 9 3 3 3 22:18
Гост 9 2 4 3 14:15
Неутрален 0 0 0 0 0:0

МАЧОВЕ

02 15-09-2002 ПМЛ 'A' лига EXTREME ZOMBIES 3:1 NEW MERSEY RAZORS
02 02-02-2003 ПМЛ 'A' лига NEW MERSEY RAZORS 2:2 EXTREME ZOMBIES
03 30-11-2003 ПМЛ 'A' лига NEW MERSEY RAZORS 3:3 EXTREME ZOMBIES
03 11-04-2004 ПМЛ 'A' лига EXTREME ZOMBIES 4:1 NEW MERSEY RAZORS
06 17-12-2006 ПМЛ 'A' лига NEW MERSEY RAZORS 1:2 EXTREME ZOMBIES
06 06-05-2007 ПМЛ 'A' лига EXTREME ZOMBIES 2:2 NEW MERSEY RAZORS
09 18-10-2009 ПМЛ 'A' лига EXTREME ZOMBIES 2:3 NEW MERSEY RAZORS
09 21-02-2010 ПМЛ 'A' лига NEW MERSEY RAZORS 1:1 EXTREME ZOMBIES
10 17-10-2010 ПМЛ 'A' лига NEW MERSEY RAZORS 2:1 EXTREME ZOMBIES
10 06-02-2011 ПМЛ 'A' лига EXTREME ZOMBIES 1:2 NEW MERSEY RAZORS
11 23-10-2011 ПМЛ 'A' лига EXTREME ZOMBIES 1:3 NEW MERSEY RAZORS
11 04-03-2012 ПМЛ 'A' лига NEW MERSEY RAZORS 1:1 EXTREME ZOMBIES
11 15-04-2012 Купа на ПМЛ EXTREME ZOMBIES 3:3 NEW MERSEY RAZORS PK 2:3
12 04-11-2012 ПМЛ 'А' лига EXTREME ZOMBIES 3:0 NEW MERSEY RAZORS
12 24-02-2013 ПМЛ 'А' лига NEW MERSEY RAZORS 2:1 EXTREME ZOMBIES
13 20-10-2013 ПМЛ 'А' лига NEW MERSEY RAZORS 3:2 EXTREME ZOMBIES
13 22-12-2013 Купа на ПМЛ EXTREME ZOMBIES 3:3 NEW MERSEY RAZORS
13 12-01-2014 Купа на ПМЛ NEW MERSEY RAZORS 0:1 EXTREME ZOMBIES


[ТЕМА ЗА ПРОГНОЗИ]


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   11.02.2014 19:35


Ясно е, че сезонът за нас е провал до момента. Причините сега няма да ги изброяваме.
Важното е да съхраним достойнството и авторитета си до края на сезона. А именно, да изиграем оставащите мачове на максимални обороти, концентрация и увереност.
интересното е, че в малкото кръгове до края играем със Зомбитата, Кърсд и Нивата в последния кръг.
Всеки един от тях се бори за титлата, но който иска и заслужава да ни е вземе, трябва да го докаже в директния сблъсък срещу нас.
Последни от претендентите играем с Нивата и отново ще има епичен сблъсък, предвиждам.
Първи срещу нас излизат Зомбитата в тази серия.
Е, Зомбита.....искате титлата , нали. Разбирам ви.
Айде, вземете я , ако можете ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 09:03


Ех, Резо, как беше, да живее ботизма :helpless: :-P


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 10:38


Diavolo написа:
Ех, Резо, как беше, да живее ботизма :helpless: :-P

няма страшно предните 2-3 мача с ботски прогнози ги измъкнахме, махаш най-опасните във франция и холандия и сме готови, проблема е че уругвайския поток бе пълна мъгла и прогнозите там са ни разпиляни малко, но иначе в останалите сме се справили добре с покритието и дано измъкнем мача :cheers:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 11:09


Ха, Томиии ти ли ще ми играеш вратар, ела ми тука :-P :devil:

Хубави прогнози нацвъкаха резачките, пак ще падня яко умуване :outofspace:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 11:11


juve написа:
проблема е че уругвайския поток бе пълна мъгла и прогнозите там са ни разпиляни малко


Юве, уругвайския поток ме затрудни много, там нещата са в началото, нямаше и никаква статистика в бет365, за това избрах близък мач в центъра дет се вика за бот 1-1. така че това 2-0/3-1 ме втрещи леко.
1-1/1-0/0-0, за нещо такова го дадох, но там може да стане абсолютно всичко.
Доверявам се изцяло на Пепитко, нашия спец относно ЮА :-)


Иначе трябваше да имаме 1-0 за Сошо. И двата френски са за 1-0/1-1, а какво ще стане божа работа.

яд ме е, че екзорсиста ни изби 1-1 на Бирмингам - Хъдърсфийлд, защото точно толкова го виждам мача.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 11:15


Diavolo написа:
juve написа:
проблема е че уругвайския поток бе пълна мъгла и прогнозите там са ни разпиляни малко


Юве, уругвайския поток ме затрудни много, там нещата са в началото, нямаше и никаква статистика в бет365, за това избрах близък мач в центъра дет се вика за бот 1-1. така че това 2-0/3-1 ме втрещи леко.
1-1/1-0/0-0, за нещо такова го дадох, но там може да стане абсолютно всичко.
Доверявам се изцяло на Пепитко, нашия спец относно ЮА :-)


Иначе трябваше да имаме 1-0 за Сошо. И двата френски са за 1-0/1-1, а какво ще стане божа работа.

яд ме е, че екзорсиста ни изби 1-1 на Бирмингам - Хъдърсфийлд, защото точно толкова го виждам мача.

тия гинган са гадни ботове няма да паднат ще видиш затова го ботнах и аз, но ще видим във франция са ялови и ботове стават както 1:0 естествено, по интересно в холандия какво ще стане, дано не си дал на противника ботовете там, тия два мача на твенте и камбуур ми изглеждат ту ъндъри ту оувъри, доста трябва да ги мислиш хехе


Последна промяна juve на 15.02.2014 11:18, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 11:52


Diavolo написа:
Ха, Томиии ти ли ще ми играеш вратар, ела ми тука :-P :devil:

Хубави прогнози нацвъкаха резачките, пак ще падня яко умуване :outofspace:


Е то това беше ясно от началото на седмицата... :-D Обаче виж какво съвпадение, изведнъж от олимпийския форум се прехвърляме тука в съвсем различна светлина като райвълс, дъ батъл ъф дъ кийпърс ( Бтв, за пръв път съм на врата откак бях Зомби, или може да имам още една врата на първия ми сезон с Рейзърс )! :laugh:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 15:20


[wrap=][/wrap]
Diavolo написа:
Ех, Резо, как беше, да живее ботизма :helpless: :-P


Истинските дяволи не мрънкат, а ти го правиш преди всеки кръг.
Какъв Дявол си ти.
Плюшен ?! :dunno: :laugh:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 15:22


психоатаки са това, след като се обадих повече нито едно 1-1 не последва :-D :-P


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 15:23


TheExorcist написа:
Diavolo написа:
Ха, Томиии ти ли ще ми играеш вратар, ела ми тука :-P :devil:

Хубави прогнози нацвъкаха резачките, пак ще падня яко умуване :outofspace:


Е то това беше ясно от началото на седмицата... :-D Обаче виж какво съвпадение, изведнъж от олимпийския форум се прехвърляме тука в съвсем различна светлина като райвълс, дъ батъл ъф дъ кийпърс ( Бтв, за пръв път съм на врата откак бях Зомби, или може да имам още една врата на първия ми сезон с Рейзърс )! :laugh:


Избързал си с избивките. Разбрахме се да се чуем по това време и да ги обсъдим.
Двойна прогноза или се маха цялата, или не се бара. Това 1:1 на сошо беше излишно, щото сошо си взимат мача.
Бирмингам е много повече единица, отколкото хикс :outofspace:
Много по-стратегически щеше да им махнеш или 2:1 на Ланус, или 1:1 на уругвайския.
Що бърза ??? :dunno:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 15:26


Diavolo написа:
психоатаки са това, след като се обадих повече нито едно 1-1 не последва :-D :-P

Заеби психоатаките, пробили сте ни вратаря
Или сам се е пробил/пропил
Не е важно
Важни са последствията от тоя пробив
Притеснен съм

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 15.02.2014 15:27, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 15:31


Diavolo написа:
Юве, уругвайския поток ме затрудни много.


Че аз затова съм ти ги дал урусите....за да се затрудниш много ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 905
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 15:49


Diavolo написа:
juve написа:
проблема е че уругвайския поток бе пълна мъгла и прогнозите там са ни разпиляни малко


Юве, уругвайския поток ме затрудни много, там нещата са в началото, нямаше и никаква статистика в бет365, за това избрах близък мач в центъра дет се вика за бот 1-1. така че това 2-0/3-1 ме втрещи леко.
1-1/1-0/0-0, за нещо такова го дадох, но там може да стане абсолютно всичко.
Доверявам се изцяло на Пепитко, нашия спец относно ЮА :-)


Иначе трябваше да имаме 1-0 за Сошо. И двата френски са за 1-0/1-1, а какво ще стане божа работа.

яд ме е, че екзорсиста ни изби 1-1 на Бирмингам - Хъдърсфийлд, защото точно толкова го виждам мача.

Ха-ха-ха...какво ми се доверяваш Дяволче?Никога досега не бях стрелял със затворени очи.Това е все едно нощно време да съм с черни очила и да си осветявам пътя с фенерче!!!
Пич,как можа да дадеш този мач???Еми в абертурата Танковете се представиха по-добре,но в клаусурата и двата отбора имат по една загуба като домакин и по една победа като гости!!!Как можа тогава да дадеш този мач???И как очакваш примерен резултат 0-0/1-0/1-1 след като средно всеки един от отборите вкарват по 3 гола на мач?Та прогнозата ми е абсолютен усет и не се базира на никаква логика!То тази игра като цяло си е чисто тото...да се надяваме,че докато съм спал някой комар ми е прошепнал точния резултат!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 16:06


е, кой да дам, като нямаше дори излезнали коефициенти в бет365, цялото първенство го нямаше... а класурата току-що започна и всички мачове беха некви криви.
именно понеже няхаха хикс двата отбора от два мача и си викам да направят там некое ъндърско 1-1
а и късен неделен мач, стратегия също така да се каже, да имаш нещо в резерв баш за края, не е лошо да имаш ;)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 16:34


ReZo написа:
TheExorcist написа:
Diavolo написа:
Ха, Томиии ти ли ще ми играеш вратар, ела ми тука :-P :devil:

Хубави прогнози нацвъкаха резачките, пак ще падня яко умуване :outofspace:


Е то това беше ясно от началото на седмицата... :-D Обаче виж какво съвпадение, изведнъж от олимпийския форум се прехвърляме тука в съвсем различна светлина като райвълс, дъ батъл ъф дъ кийпърс ( Бтв, за пръв път съм на врата откак бях Зомби, или може да имам още една врата на първия ми сезон с Рейзърс )! :laugh:


Избързал си с избивките. Разбрахме се да се чуем по това време и да ги обсъдим.
Двойна прогноза или се маха цялата, или не се бара. Това 1:1 на сошо беше излишно, щото сошо си взимат мача.
Бирмингам е много повече единица, отколкото хикс :outofspace:
Много по-стратегически щеше да им махнеш или 2:1 на Ланус, или 1:1 на уругвайския.
Що бърза ??? :dunno:


Еми трябваше да излизам сутринта и не знаех кога пак ще се върна, а видях, че са си пуснали всичките прогнози. За какво да ти звъня сутринта. Ше видим какво ще излезе. Аз така бих ги играл по принцип, а не исках да пипам неевропейските, че там требе да се обсъжда ...

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 16:58


TheExorcist написа:
......а не исках да пипам неевропейските, че там требе да се обсъжда ...


Честито, имаме си вратар расист ! :-D
Майна, кво значи европейски и неевропейски, тук играем на прогнози..... :-o
Или ти като чакаш да ми излезе някой мач от Германия , се молиш на иисус, ако чакаме от Турция, се молиш на Аллах, а ако чакаме от латинска Америка, да се молим на девата от гваделупе ако искаш

Ай стига несериозни работи бе майка му да таковам вече .....неевропейски били :blink:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 905
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 17:06


Ебати прогнозите са дали противниците...всичките са само 1:0 и 1:1...имат само една цифричка двойка за едно 2:1.Това е като описание на ДНК-то на някой.ха ха ха.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 18:58


PEPITO написа:
Ебати прогнозите са дали противниците...всичките са само 1:0 и 1:1...имат само една цифричка двойка за едно 2:1.Това е като описание на ДНК-то на някой.ха ха ха.

то пък точно то излезе както винаги напук на логиката, но нищо има още много мачове може да обърнем


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "А" Лига, XV кръг)   |   15.02.2014 19:01


PEPITO написа:
Ебати прогнозите са дали противниците...всичките са само 1:0 и 1:1...имат само една цифричка двойка за едно 2:1.Това е като описание на ДНК-то на някой.ха ха ха.


СКОТЛААААААААААААААААААААНД :ura:
САРАФИНООООООООООООООП. ГОЛЯМ, ГОЛЯМ !!!

Точно така, пророк ПЕПИ, едно 2:1 да имаме , ама да е на място
Това е шампионското ДНК


Обявявам те за последния крал на Шотландия, сър ПЕПИ за това , че ни помогна да отбележим с тази автомагия !!! Присмя ни се на прогнозата сирак, а тя взе , че влезе ! :rofl: :ludnica: :razor:


П.с.
Встрани от майтапа, поток Шотландия винаги ни е бил успешен срещу вас...
Нямаше как да не го дам....и ето , че Дявола падна в капана
Това им е хубавото на мачовете с вас, ,е са яко надлъгване
Започваме отлично и бележим в първата реална голова ситуация.....2:2в чемпиъншип не е обсъждано, няма защо и да ни е яд.
Много жалко само, че Томи профука две избивки в самото начало на мача...ама, бързак, кво да го правиш ;)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 48 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг