Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 10:14



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
● UNDERGROUND - CDLM BLUE POWER "Б" ● (ПМЛ "Б" Лига, XXI кръг) 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4431
Отговори с цитат
Мнение  ● UNDERGROUND - CDLM BLUE POWER "Б" ● (ПМЛ "Б" Лига, XXI кръг)   |   03.04.2014 21:07


UNDERGROUND - CDLM BLUE POWER "Б"


БАЛАНС

ОБЩО 1 0 0 1 2:3
Домакин 0 0 0 0 0:0
Гост 1 0 0 1 2:3
Неутрален 0 0 0 0 0:0

МАЧОВЕ

13 08-12-2013 ПМЛ 'Б' лига CDLM BLUE POWER "Б" 3:2 UNDERGROUND

[ТЕМА ЗА ПУСКАНЕ НА ПРОГНОЗИ]


Последна промяна NuFc на 04.04.2014 01:31, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 09.02.2014 18:37
Мнения: 156
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● UNDERGROUND - CDLM BLUE POWER "Б" ● (ПМЛ "Б" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 12:19


Абе колегата Алан Копле как реши,че импотентния отбор на Нюкасъл ше вкара 2 гола не знам. Те един не могат от 5 мача пък сега 2 :-?
Жалко,че са ми развалили Марко ван Бастенското отиграване в продължението ама нищо другия мач ше направя един лек разбор преди мача и всичко ше е наред. 8-)

Честита победа на противника малко отрано въпреки,че на теория гледам,че можеме да го добутаме до хикс поне :first:

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● UNDERGROUND - CDLM BLUE POWER "Б" ● (ПМЛ "Б" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 19:19


Айде подземни, стискам ви палци последния кръг! Дано догодина и ние се задържиме в А група,че постоянно се разминаваме по групите.

И разбира се, крайно време е да изгоните ТСП! :ludnica:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● UNDERGROUND - CDLM BLUE POWER "Б" ● (ПМЛ "Б" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 19:21


Javier Saviola написа:
Абе колегата Алан Копле как реши,че импотентния отбор на Нюкасъл ше вкара 2 гола не знам. Те един не могат от 5 мача пък сега 2 :-?
Жалко,че са ми развалили Марко ван Бастенското отиграване в продължението ама нищо другия мач ше направя един лек разбор преди мача и всичко ше е наред. 8-)

Честита победа на противника малко отрано въпреки,че на теория гледам,че можеме да го добутаме до хикс поне :first:



Като играете за публиката ше си носите последствията! :stop:

В следващия последен кръг обаче специално ше следя да няма подобни изпълнения като в тоя кръг!

Тонзо да не страда, ше спонсорираме РОД с нов бойлер за следващия сезон :finger: :bluefan: :razor: :bear: :cow: :petku:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● UNDERGROUND - CDLM BLUE POWER "Б" ● (ПМЛ "Б" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 20:43


Крал Блуфен написа:
Javier Saviola написа:
Абе колегата Алан Копле как реши,че импотентния отбор на Нюкасъл ше вкара 2 гола не знам. Те един не могат от 5 мача пък сега 2 :-?
Жалко,че са ми развалили Марко ван Бастенското отиграване в продължението ама нищо другия мач ше направя един лек разбор преди мача и всичко ше е наред. 8-)

Честита победа на противника малко отрано въпреки,че на теория гледам,че можеме да го добутаме до хикс поне :first:



Като играете за публиката ше си носите последствията! :stop:

В следващия последен кръг обаче специално ше следя да няма подобни изпълнения като в тоя кръг!

Тонзо да не страда, ше спонсорираме РОД с нов бойлер за следващия сезон :finger: :bluefan: :razor: :bear: :cow: :petku:


Мерси ви, пичове. Успех с оставането в А група на Blue Power. :cheers:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг