Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 16:04



Отговори на тема  [ 17 мнения ] 
● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг) 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4432
Отговори с цитат
Мнение  ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   03.04.2014 21:09


CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS


БАЛАНС

ОБЩО 14 5 4 5 25:29
Домакин 6 2 2 2 11:12
Гост 7 2 2 3 11:16
Неутрален 1 1 0 0 3:1

МАЧОВЕ

02 06-10-2002 ПМЛ 'A' лига VALIANT KNIGHTS 1:2 BLUE POWER
02 23-02-2003 ПМЛ 'A' лига BLUE POWER 3:4 VALIANT KNIGHTS
03 19-10-2003 ПМЛ 'A' лига BLUE POWER 3:2 VALIANT KNIGHTS
03 22-02-2004 ПМЛ 'A' лига VALIANT KNIGHTS 3:0 BLUE POWER
04 12-09-2004 ПМЛ Суперкупа VALIANT KNIGHTS 1:3 BLUE POWER H
04 21-11-2004 ПМЛ 'A' лига VALIANT KNIGHTS 4:2 BLUE POWER
04 17-04-2005 ПМЛ 'A' лига BLUE POWER 1:1 VALIANT KNIGHTS
06 10-12-2006 ПМЛ 'Б' лига VALIANT KNIGHTS 2:X BLUE POWER
11 20-11-2011 ПМЛ 'Б' лига VALIANT KNIGHTS 2:2 BLUE POWER
11 11-03-2012 ПМЛ 'Б' лига BLUE POWER 2:2 VALIANT KNIGHTS
11 15-04-2012 ПМЛ 'Б' лига BLUE POWER 0:2 VALIANT KNIGHTS
12 18-11-2012 ПМЛ 'Б' лига VALIANT KNIGHTS 1:2 CDLM BLUE POWER
12 24-02-2013 ПМЛ 'Б' лига CDLM BLUE POWER 2:1 VALIANT KNIGHTS
13 08-12-2013 ПМЛ 'А' лига VALIANT KNIGHTS 3:3 CDLM BLUE POWER

[ТЕМА ЗА ПУСКАНЕ НА ПРОГНОЗИ]


Последна промяна NuFc на 04.04.2014 01:26, променена общо 1 път



 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   04.04.2014 09:20


След зрелищното 3:3 в първия мач и луд късмет от страна на Валките сега се надявам шанса да е на наша страна защото точките са ни жизнено важни. След като изпуснахме напълно заслужената победа срещу Форс преди 2 седмици в 89тата с гол от засада на Гомес знаех,че тоя карък не може да продължава вечно. Предстояха ни 3 финала до баража. Единия беше спечелен с гръм и трясък сещу Курск - много неудобен противник за нас през годините. Миналата седмица загатнахме за истонското си лице в тоя кошмарен сезон! Сега остава да си прибереме всички версии и тука и последния кръг на антиотборчето на Арлито нема да му се верва!!!

НАПРЕД МИЛИОНЕРИ!


VAMOS MILLONARIОООООООООООООООООООООOS!!!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 04.04.2014 09:21, променена общо 2 пъти



 
WWW
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2429
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   05.04.2014 16:58


that's it :cry:

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2587
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   05.04.2014 17:00


почваме добре този така важен мач за нас. бот в Серия Б, който учудващо мина и влезе един от малкото ни двойни голове през сезона. бат Алфи се отпуши миналия кръг и вече е неудържим :-) ВАМОС РИЦАРИ!

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2587
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   05.04.2014 17:57


размина ни се на Вила-Фулъм с гол на Родайега в 86-тата минута, а пък на другите два мача в Англия головете висяха на косъм, но така и не паднаха. в същото време Ноле се показа като майстор за пореден път и с технично 1-0 на Хъл ни дава почти непреодолима преднина. :fan:

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   05.04.2014 18:01


Може би в Серия Б щеше да е по-удачно да им се даде Юве Стабия. Хъл го виждах 1-1 така,че там щеше да си гол така и така.

Тоя сезон всеки мач е така и просто нема кво да се направи. Догодина ако играеме пак може да си прибереме версиите. Явно тая година ше ми връзва само у бет-а :laugh:

Здраве да е. И без това в тая игра всичко е 95% късмет и няма за какво да се ядосваме.

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 12:21
Мнения: 1914
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 03:25


Браво на целия отбор! сами си направихме тежък сезона.

Браво на Алфа, че най-после се развкарва!
Браво на Агаси за неутолимата жажда за голове!
Браво на Джо Тем за упоритостта да бележи, макар и този кръг да не прободе мрежата на противника.
Браво на Новак, който отново бележи!
Браво на Дъ Найт, който неслучайно носи фланелката с номер 1!
Браво на Гама за нестандартните отигравания и за головете, с които ни е радвала не един и два пъти.
Браво на Апис за гола на сезона мин. година и за няколкото тази година.
Браво на Оби, че има нюх към големите трансфери!

ВАМОС!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 09.02.2014 18:37
Мнения: 156
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 12:15


Ейййй сега влизам да видя резултатите и то станало мазало :uuu:
Красивото ми изпълнение на Нюкасъл избягало в 94тата минута,а тука някакви мишоци нивкарали с един и същи мач два пъти. Ебати програмистите скапани...
Аз тъкмо се развихрих и сезона свърши. Кога почваме пак да си поема мениджърските функции,че тва Наде много объркани мачове избрало? :tomate:
Нема да се косите само, тва е игра само :cheers:

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 12:27


Javier Saviola написа:
Ейййй сега влизам да видя резултатите и то станало мазало :uuu:
Красивото ми изпълнение на Нюкасъл избягало в 94тата минута,а тука някакви мишоци нивкарали с един и същи мач два пъти. Ебати програмистите скапани...
Аз тъкмо се развихрих и сезона свърши. Кога почваме пак да си поема мениджърските функции,че тва Наде много объркани мачове избрало? :tomate:
Нема да се косите само, тва е игра само :cheers:



Бай Миле, по-спокойно бре! Ония чеп за зеле не стават (въпреки,че в миналото беха най-добрия отбор в играта благодарение на един даскал математик) тва е ясно ама никой не ни е виновен,че единствения им бот (бот е тва да пишат 2 пъти 1:1) седиме и го гледаме. Аз първо мислех да махна двата, после само единия и накрая аристократично го оставих =)

Просто тоя сезон имаме поне 6 загуби заради двойни голове. Знаеш,че съм инат и като кажа,че нема да ги пипам не пипам :bluefan:

Иначе изборът на Надето не е толкова лош и ако не беше тоя подарък можеше и да не паднеме, но не се коси. Още си зелен в играта. Аз съм един от най-великите мениджъри тука, вкарвал съм СТОТИЦИ голове вероятно и изобщо съм доста над нещата ако изобщо се сещаш за кво иде реч!

Догодина като толко държиш да менажерстваш поемай кормилото щото аз вероятно нема да участвам шото съгласи се,че не подобава да разсипвам бет-а всяка седмица с 3-4 цифрени суми, а тука да не можеме 3-4 гола на некви програмисти да вкараме!

Па вече Краля ако размисли и ако му се доиграе пак ше помага като централен нападател тип ТАРАН. Ако сме живи и здрави до септември разбира се...при тия магии дето ни се правят под път и над път знае ли човек какво да очаква :safin: :ghost: :petku:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 06.04.2014 12:29, променена общо 1 път



 
WWW
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1387
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 12:42


Блу, няма как на края на сезона да не кажа че съм бил прав в спора помежду ни преди началото на шампионата, че ние ще се борим за титлата, а вие да не изпаднете, с малката подробност че вие май не се борите ами направо си изпадате :rofl: :rofl: :rofl:

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 13:03


oasis написа:
Блу, няма как на края на сезона да не кажа че съм бил прав в спора помежду ни преди началото на шампионата, че ние ще се борим за титлата, а вие да не изпаднете, с малката подробност че вие май не се борите ами направо си изпадате :rofl: :rofl: :rofl:


Да, мене много ме хващат такива клетви и за това взимам толкова сериозни мерки в живота против тия неща. Нормално е ние красивите, назобените, интелигентните и кадърни хора да ставаме жертва на хорската завист и често да си патиме от това :fatal:

Нека всички наши хейтъри (които всъщност са бая народ) пируват! Ние и преди сме падали и после сме се изправяли пак. Така правят големците :bluefan:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 13:08


Иначе относно титлата мога да кажа само,че ние веднъж сме я изпускали след като водехме цял сезон и след това дълги години ме беше яд. Не искам да си мисля кво е 2 поредни сезона да я докосвам и да я изпускам накрая.
По-добре да си изпаднеме...поне е по-спокойно :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 06.04.2014 13:08, променена общо 1 път



 
WWW
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1387
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 19:02


Крал Блуфен написа:
Иначе относно титлата мога да кажа само,че ние веднъж сме я изпускали след като водехме цял сезон и след това дълги години ме беше яд. Не искам да си мисля кво е 2 поредни сезона да я докосвам и да я изпускам накрая.
По-добре да си изпаднеме...поне е по-спокойно :laugh:


Не е толкова зле, така или иначе ние титла имаме, за разлика от някои други отбори, ако се сещаш кои отбори имам в предвид ;-) :laugh:

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 19:05


oasis написа:

Не е толкова зле, така или иначе ние титла имаме, за разлика от някои други отбори, ако се сещаш кои отбори имам в предвид ;-) :laugh:


Титлата ми е през кур-а. Тая игра прекалено много си зависи от късмета, че седна и да се вайкам,че не съм спечелил САМО 2 от 3 възможни трофеи :wave:

А ти понеже ни кълнеш като пловдивска циганка държа да те уведомя,че никой от конкурентите ни за сега не печели така,че ше имаме още един шанс за спасение следващия кръг. А вие ше ходите на награждаването ОТНОВО...на Зомбитата тоя път. Остава да разбереме кой ше е догодина само :dance:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1387
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 19:20


Крал Блуфен написа:
oasis написа:

Не е толкова зле, така или иначе ние титла имаме, за разлика от някои други отбори, ако се сещаш кои отбори имам в предвид ;-) :laugh:


Титлата ми е през кур-а. Тая игра прекалено много си зависи от късмета, че седна и да се вайкам,че не съм спечелил САМО 2 от 3 възможни трофеи :wave:

А ти понеже ни кълнеш като пловдивска циганка държа да те уведомя,че никой от конкурентите ни за сега не печели така,че ше имаме още един шанс за спасение следващия кръг. А вие ше ходите на награждаването ОТНОВО...на Зомбитата тоя път. Остава да разбереме кой ше е догодина само :dance:


Въобще не ви кълна, за нас е по-добре да не изпадате, че Нивата да има 4 сигурни точки от вас другия шампионат :laugh: :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 19:22


oasis написа:

Въобще не ви кълна, за нас е по-добре да не изпадате, че Нивата да има 4 сигурни точки от вас другия шампионат :laugh: :laugh: :laugh:


А да бе то тва е мандра - всеки път ше ви бие късмета по главите! Така стават тия неща :laugh:

Просто след като ви смачкахме в една контрола преди сезона и загубихме интерес! :whistle:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2429
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER - VALIANT KNIGHTS ● (ПМЛ "A" Лига, XXI кръг)   |   06.04.2014 21:32


Ако някой не е доволен нещо лично от мен, да си ми го каже където му е мястото, а не тук. :-)

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 17 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг