Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 16:01



Отговори на тема  [ 83 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола) 
Автор Съобщение
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 12:21
Мнения: 1904
Отговори с цитат
Мнение  ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   09.04.2014 23:56


[ТЕМА ЗА ПРОГНОЗИ]


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 09:59


Пределно мотивираните срещу РОД милионери не могат да сглобят състав за една контрола :-o


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 10:24


Те закъсняват аристократично, за да могат после да тренират и ПСУ :)


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 10:39


Mandor написа:
Те закъсняват аристократично, за да могат после да тренират и ПСУ :)


Ахаха не бях се сетил за тази хитрост на Блуфена ;-) Само, че ние от РОД сме германци в дисциплината и няма да имат възможност да си упражнят уменията ;-)


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 11:48


tonzos_justice написа:
Mandor написа:
Те закъсняват аристократично, за да могат после да тренират и ПСУ :)


Ахаха не бях се сетил за тази хитрост на Блуфена ;-) Само, че ние от РОД сме германци в дисциплината и няма да имат възможност да си упражнят уменията ;-)


Не се притеснявай, другата седмица всички ше бъдат изрядни :dance:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 11:59


Крал Блуфен написа:
tonzos_justice написа:
Mandor написа:
Те закъсняват аристократично, за да могат после да тренират и ПСУ :)


Ахаха не бях се сетил за тази хитрост на Блуфена ;-) Само, че ние от РОД сме германци в дисциплината и няма да имат възможност да си упражнят уменията ;-)


Не се притеснявай, другата седмица всички ше бъдат изрядни :dance:



Притеснявам се сериозно за вашето психологическо състояние преди мача ви с РОД. Сега видях в основната тема, че дори разпределението на мача е объркано, огромно напрежение, спорите с Надето дали да се играе иозбщо тази контрола. Назрява поредния скандал между вас, а мача с РОД е чак след седмица :laugh: :laugh: :laugh:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 12:00


tonzos_justice написа:


Притеснявам се сериозно за вашето психологическо състояние преди мача ви с РОД. Сега видях в основната тема, че дори разпределението на мача е объркано, огромно напрежение, спорите с Надето дали да се играе иозбщо тази контрола. Назрява поредния скандал между вас, а мача с РОД е чак след седмица :laugh: :laugh: :laugh:


Нещо сериозно си се объркАл. Краля не спори с никой - Надето се е развълнувала малко, но това е нормално. И тя приема тази контрола като генерална репетиция за унищожаването ви другата седмица :dance:

Момчето е ново и ше свикне. Имам му пълно доверие,че другата седмица ше ви унижи подобаващо :ludnica:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 12:05


Крал Блуфен написа:
tonzos_justice написа:


Притеснявам се сериозно за вашето психологическо състояние преди мача ви с РОД. Сега видях в основната тема, че дори разпределението на мача е объркано, огромно напрежение, спорите с Надето дали да се играе иозбщо тази контрола. Назрява поредния скандал между вас, а мача с РОД е чак след седмица :laugh: :laugh: :laugh:


Нещо сериозно си се объркАл. Краля не спори с никой - Надето се е развълнувала малко, но това е нормално. И тя приема тази контрола като генерална репетиция за унищожаването ви другата седмица :dance:

Момчето е ново и ше свикне. Имам му пълно доверие,че другата седмица ше ви унижи подобаващо :ludnica:


Надявам се да си прав, РОД иска срещу себе си феърплей ;-) При подобни грешки другата седмица как ще обясним на хората, че мача е чист? :laugh:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 12:07


Еми сам виждаш,че Краля за пореден път демонстрира своят гений и прозорливост и организира тая контрола почно поради тая причина - да избегнеме всякакви гафове за следващия изключително важен мач.

Тия неразбории дето са сега щяха да са срещу вас. :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW

Регистриран на: 09.02.2014 18:37
Мнения: 156
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 12:18


Виждам,че изборът ми на мачове тотално е объркал хубавото Наде и отборчето и е изпаднало в пълен хаос :innocent:


А тоя Тонзо ли е,Тончо ли е много се бил развълнувал от нашия мач :laugh: Споко чорбарче, както Краля написа другата седмица всичко ше бъде изрядно при нас. Нали трябва да ви спреме на всяка цена :devil: :devil: :devil:

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 12:52


Недоволството ми се корени в това, че си дал грешно разпределение на мачовете, което Мандора е поправил, ако не си забелязал. Иначе ти си притеснения май, тъй като всичките ти избивки са на мои прогнози.

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 12:59


Ще ви наслагам нарушенията за закъснението, да се упражнявате ако искате с ПСУ.

Иначе на Брут важат първоначалните прогнози в сгрешения пост:
10608 | Го Ахед Ийгълс - Хееренвеен 2:2
22303 | Крю Александра - Уулвърхямптън 0:2
Тъй като няма право да заменя валидни прогнози, независимо че като цяло първия му пост е грешен.


 
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 13:04


Добре, няма проблем затова.

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 13:18


Мандоре, мисля,че си назначил едно ПСУ в повече за А отбора. По мои изчисления трябва да са 2,а не 3 или?

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 13:26


Май за всеки сбъркан пост по 1, ама и аз нз. Иначе Тонзо, нормално е да се паля, каквото като е контора. Всеки мач искам да печеля.

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 13:28


По едно ПСУ за картон се дава.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 13:30


Еми да де:

[ЖК] Савиола - Редактиране на избор-мачове след разрешения срок от 15 мин.
[ЖК] Крал Блуфен - Пускане на нападателни прогнози след събота 11:00
[ЖК] Брут - Пускане на нападателни прогнози след събота 11:00
[ЖК] Брут - Допълване на прогнози след изтичане на 15 мин. срок
[ЧК] Брут - Получени 2 ЖК в мача

От Б отбора картони имаме Аз и Савиола. От А отбора 3 картона за Брут...тва не знам колко ПСУ-та са :rofl:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 13:52


Да, аз твоя съм го писал на А отбора, а 2-та на Брут - на Б :)

ПСУтата са 2:2 в крайна сметка, защото ЧК е сбор от двата ЖК и не води до допълнителен ПСУ. На Надя ще и броя само 51205 | Ейбар - Тенерифе и остават 2 ПСУ за "Б" отбора да се изпълнят.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 13:55


Mandor написа:
Да, аз твоя съм го писал на А отбора, а 2-та на Брут - на Б :)

ПСУтата са 2:2 в крайна сметка, защото ЧК е сбор от двата ЖК и не води до допълнителен ПСУ. На Надя ще и броя само 51205 | Ейбар - Тенерифе и остават 2 ПСУ за "Б" отбора да се изпълнят.


Да, за това ставаше дума :thanks:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: AW: ● CDLM BLUE POWER "Б" - CDLM BLUE POWER ● (Контрола)   |   12.04.2014 14:00


Е, големо шоу спретнахте още преди мача, не може да ви се отрече талантът. Очакваме с трепет по-нататъшното развитие на събитията. И молим най-учтиво (и най-най-настоятелно), никакви лични, всичко тук, черно на бяло (взависимост от настройките на форума де)!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 83 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг