Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 02:06



Отговори на тема  [ 123 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг) 
Автор Съобщение
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:00


tonzos_justice написа:
След този мач напускам играта окончателно. Не мога да понеса тази болка. Това не е кеф, това е болка. Чао! Олимпия да пуска потоци в този лайнян бараж който предстои, но аз няма да участвам изобщо занапред.

Тази игра не ме иска, а аз дадох всичко от себе си!

Нечовешка гавра!

:besnyo: :besnyo: :besnyo:



Айде сега, имате всички шансове да се класирате! Без паника :innocent:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:00


Крал Блуфен написа:
Dobril написа:
Нашият принцип е: може да сме зле, ама е по-важно врагът да е по-зле! Затова и ключов голмайстор като Брут (т.е. аз) беше пуснат за Б отбора! :-D


Еми аз с тая цел те командировах бе. Изпълни успешно мисията =))


Дано да се разпаднете и да ви няма! Пука ми на кура де вече, щото както казах това ми беше последния мач!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28634
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:01


Ами това е........
факт е, че има страшно много късмет в играта. Ето една пропусната дузпа на неква убита печка и единия отбор плаче, а другия се радва.
Няма такава драма като ПМЛ.

Тонзе, най-добре е да гасиш компа и да преспиш, утре ще си зареден със спортна злоба да спечелиш промоция през баража, знам какво говоря, защото съм го изпитвал на гърба си.
Със сигурност няма да оставиш съотборниците си, няма начин.
Успех на баража, заслужавате повече от всички промоция. :devil:


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:02


Dobril написа:
Нашият принцип е: може да сме зле, ама е по-важно врагът да е по-зле! Затова и ключов голмайстор като Брут (т.е. аз) беше пуснат за Б отбора! :-D



Ахахаха "И ти ли Бруте " :laugh:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:04


Diavolo написа:
Ами това е........
факт е, че има страшно много късмет в играта. Ето една пропусната дузпа на неква убита печка и единия отбор плаче, а другия се радва.
Няма такава драма като ПМЛ.

Тонзе, най-добре е да гасиш компа и да преспиш, утре ще си зареден със спортна злоба да спечелиш промоция през баража, знам какво говоря, защото съм го изпитвал на гърба си.
Със сигурност няма да оставиш съотборниците си, няма начин.
Успех на баража, заслужавате повече от всички промоция. :devil:



Дяволе, нещо яд долавям в тебе ? :rofl: :laugh:
Бърза снощи да пуснеш коня пред каруцата :ludnica:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:04


tonzos_justice написа:
Дано да се разпаднете и да ви няма! Пука ми на кура де вече, щото както казах това ми беше последния мач!



и да ни няма бъди сигурен,че за мача с вас ше сме на линия :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28634
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:05


Ледо написа:
Дяволе, нещо яд долавям в тебе ? :rofl: :laugh:
Бърза снощи да пуснеш коня пред каруцата :ludnica:


Не ве, нямам нищо против твоя отбор, а и с теб се позназнаваме от години, апропо честито завръщане отново в групата на майсторите. :-)

Когато честитих изобщо не видях точните детайли в класирането и т.н. варианти, избързах и не само аз се подведох.
И да яд ме е за Тонзо, защото я се постави на негово място. А той е култов за ПМЛ и не заслужава такава съдба.


Последна промяна Diavolo на 27.04.2014 23:07, променена общо 2 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:06


Ледо написа:
Бърза снощи да пуснеш коня пред каруцата :ludnica:


Вие сте най-незаслужилия втори отбор, кога сте били изобщо втори през сезона? Само в такава игра като тази е възможно и с късмета на блуфена, който запали 100 свещи, за да ни спре пак.


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:06


tonzos_justice написа:
Крал Блуфен написа:
Dobril написа:
Нашият принцип е: може да сме зле, ама е по-важно врагът да е по-зле! Затова и ключов голмайстор като Брут (т.е. аз) беше пуснат за Б отбора! :-D


Еми аз с тая цел те командировах бе. Изпълни успешно мисията =))


Дано да се разпаднете и да ви няма! Пука ми на кура де вече, щото както казах това ми беше последния мач!


Тонзо, стига бе. Това е игра все пак. Просто дай на някой друг да пуска мачовете и ти си играй като играч. От опит ти казвам че помага.

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:07


tonzos_justice написа:
Ледо написа:
Бърза снощи да пуснеш коня пред каруцата :ludnica:


Вие сте най-незаслужилия втори отбор, кога сте били изобщо втори през сезона? Само в такава игра като тази е възможно и с късмета на блуфена, който запали 100 свещи, за да ни спре пак.


Айде сега Блуфена е виновен... :-P

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5496
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:07


tonzos_justice написа:
Ледо написа:
Бърза снощи да пуснеш коня пред каруцата :ludnica:


Вие сте най-незаслужилия втори отбор, кога сте били изобщо втори през сезона? Само в такава игра като тази е възможно и с късмета на блуфена, който запали 100 свещи, за да ни спре пак.


Какво значи незаслужил? Най добрият домакин в цялото ПМЛ незаслужено ли е?

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5593
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:08


tonzos_justice написа:
Пука ми на кура


Тонзе , няма място за драми . Преди кръга очаквахте бараж и бараж ще има . Нищо не се е случило , просто изпуснахте директния влак , но да сме честни , вие си бяхте трети и не е зависило само от вас . Ей за това не ви честитих преди края на мача .
Стягай редиците и влизате в А с две победи .

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:08


Diavolo написа:
Ами това е........
факт е, че има страшно много късмет в играта. Ето една пропусната дузпа на неква убита печка и единия отбор плаче, а другия се радва.
Няма такава драма като ПМЛ.


Само искам да те коригирам,че изпуснатите дузпи са две. Вчера Реджина изпуснаха в 93тата благодарение на което Род вкараха.
Иначе за късмета е ясно!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:09


tonzos_justice написа:
Ледо написа:
Бърза снощи да пуснеш коня пред каруцата :ludnica:


Вие сте най-незаслужилия втори отбор, кога сте били изобщо втори през сезона? Само в такава игра като тази е възможно и с късмета на блуфена, който запали 100 свещи, за да ни спре пак.


Сега сме втори. Вас също ви бихме, но както и да е. Наистина без лоши чувства - преспи и пак помисли. Иначе чест и почитания за Блуфи :cheers:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


Последна промяна Ледо на 27.04.2014 23:11, променена общо 1 път



 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5593
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:10


goro_levskara написа:
Какво значи незаслужил? Най добрият домакин в цялото ПМЛ незаслужено ли е?


Ти не ми се разсейвай , ами купувай уиски , че Пуул са сигурни за ШЛ 8-)

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:40


alessandron написа:
Аз лично 2:1 за Лил не го виждам, така че седи мирен.


Айдеее, намерихме кой всъщност е ИСТИНСКИЯ виновник за случилото се :stop:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   27.04.2014 23:43


Крал Блуфен написа:
alessandron написа:
Аз лично 2:1 за Лил не го виждам, така че седи мирен.


Айдеее, намерихме кой всъщност е ИСТИНСКИЯ виновник за случилото се :stop:



Хаха, да и аз се чудех Сандето къде точно го беше казал :laugh:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   28.04.2014 06:19


Еми мислех, че ще е 1:1, ама не познах ;-) Тонзе, сори, ама през баража пак може да стане, просто си играйте.


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   28.04.2014 07:50


Официално уволнявам Джъджи като главна абортаджийка!!!! :uuu:
Щом не може да се справи с магиите на Хорас, Абсолютен полицай Крабтрий и останалите карабатаци, да си седи в Люлин и да чака некой да я почерпи водка флирт с кола!!!!

Стана хубав мач иначе. Тъпо, че не ми влезе Челси, но кво съм виновен, като Пуул насраха и един гол не можаха да вкарат.....

Тонзо, не се ядосвай и не обвинявай обстоятелствата. Серията осирания в началото на пролетния полусезон ни лишиха от директна промоция, а не този кръг. Сега ще си играем бараж, както и заслужаваме, а ти ще изведеш отбора.

Честито на Мечоците и на Ъндърграунд. Първите бяха най-постоянни и абсолютно заслужено спечелиха първенството. Вторите се намъкнаха тихомълком, но това не омаловажава успеха им. Щом са преди нас, значи са били по-добри. Успех, ще се видим в А група наесен :petku: :petku: :petku:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● CDLM BLUE POWER "Б" - RED OR DEAD ● (ПМЛ "Б" Лига, XXII кръг)   |   28.04.2014 08:54


Само да попитам - РАЗПАДНА ЛИ СЕ BLUE POWER? Започваме ли с хубави новини тази седмица?


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 123 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг