Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:22



Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола) 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   04.05.2014 22:00


Diavolo написа:
Не бих се наел да споря с Пепито, който е бил във Франция не малко време.

Да се произнесе некой франкофон. Агаси дека е? :-)


То навремето нали известният франкофон Bobby се беше произнесъл самонадеяно по същия този въпрос, та се наложи да го навираме в миша дупка. После трябваше да признава с половин уста, че сме прави :D
Култова тема беше и от чисто носталгично чувство подех този спор, да си призная :D


Последна промяна Medved на 04.05.2014 22:00, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   04.05.2014 22:05


Bjoern Bo написа:

Ебахти профаните, верно - казват Германия на Дойчланд, Швеция на Сверийе, Норвегия на Норге и т.н. :outofspace:

Айде на бас за една каса мексиканска бира, че е най-правилно АЯЧО?


Не искам да убеждавам когото и да е,най-малко теб Приятел,защото вече знам колко ще е трудно това!Няма да се хваля че имам френска националност от почти 25 години,защото от устата на друг може би би излезнало като хвалба.Да,скромен съм си по природа,но само казвам как французите произнасят името на отбора,който пък по случайност участва във френския шампионат.Тааа..."гаранция -Франция" :-D


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   04.05.2014 22:24


На френски си се произнася Ажаксьо или нещо подобно. Пепито е прав. Но това Аячо е някакво странно-италианско-незнамсикакво произношение... та в България са решили, че ще му викат Аячо...
Няма правилно и грешно... на тоя остров един Бог знае какви произношения са имали влияние :dunno:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   04.05.2014 22:26


FT' 2-0

Честита победа на мечките в една доста полезна за нас контрола.

мисля, че с оглед дадените прогнози от двата отбора, победата ви е заслужена.
добра работа!

:-)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   04.05.2014 22:44


Една паеля валенсиана за Марди и крайният резултат е оформен: МЕЧОЦИ 2:0 ЗОМБИТА :bear: :fan:

Браво, мечоци! Постигнахме две много престижни победи в контроли срещу бившия и настоящия шампион. Вярно, с голяма доза късмет, специално в мача с резачките, но цифрите са си цифри.

За настоящия мач като цяло не съм доволен как се стекоха нещата. Най-малкото не успяхме да заличим пасива от първата среща в импровизирания двубой за Картонената купа :)))

В защита като цяло добре - без вратар и срещу силен гост опазваме суха мрежа, което на фона на проблемите ни в дефанзивен план от редовния сезон е повече от радващо. Но няма какво да си кривим душите - един прагматичен отбор играещ по калъп (така де - в диапазон) в друг случай няма да ни прости голове като Лориен-Аячо и Старт-Бран, макар че и двата малко калитарски се завъртяха толкова ботски, напук на всякаква статистическа и реалистическа логика.

В нападение обаче съм крайно разочарован от своя избор, който лиши отбора от повече голови положения... Де факто играхме с половината мачове заради някои екстравагантни хрумвания при подбора... Самокритичен съм доста, но на такива откровено офанзивни потоци, особено в тези заключителни етапи на първенствата, когато се открояват яките бот класики, трябва да се гази зловещо и да започваме от 4 гола нагоре в нападение... Добре де, ако не голове, то поне точни удари, че съперниковите вратари не спят все пак :)

Иначе доста арогантно от страна на Дяволето да ни цака точно с Норвегия на наша територия, заради което заплати сурова цена, а пък аз сега трябва да изплащам басове на Дюнкеркюто :)))

И специално за Стюърт и другите там, с които спорихме по този въпрос навремето: двойния гол в Норвегия си го изковахме изключително и само заради факта, че го анализирахме много добре вследствие на изгледаните от капитана репортажи, дори специално за тази контрола. А капитанът гледа репортажи, защото ги ИМА достъпни, за разлика от разните му там заводски лигички, в които освен да гризеш суха статистика и да ботираш в диапазон, нищо друго не ти остава. Ето защо в бъдещата Ранглиста на потоците критерият "видео покритие" ще има особена тежест, защото поощрява по-съвестните капитани и им помага съществено за по-информирания и по-добър избор на мачове, а оттам и за лелеяния по-изразен домакински фактор!!!

:bear:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   04.05.2014 22:55


PEPITO написа:
Не искам да убеждавам когото и да е,най-малко теб Приятел,защото вече знам колко ще е трудно това!Няма да се хваля че имам френска националност от почти 25 години,защото от устата на друг може би би излезнало като хвалба.Да,скромен съм си по природа,но само казвам как французите произнасят името на отбора,който пък по случайност участва във френския шампионат.Тааа..."гаранция -Франция" :-D


Щом за 25 години във Франция не си разбрал, че на Корсика живеят корсиканци, а самата Корсика като история има много по-общо с Италия, отколкото с Франция (оттам и възприетото у нас и по света италианско-корсиканско произношение на въпросния град като Аячо, както и на това на самия остров като Корсика, а не френското Корс), аз ли да те убеждавам нещо си от трибуната на някакъв форум?!? :)


Последна промяна Medved на 04.05.2014 22:55, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   04.05.2014 23:36


че ти чак сега ли разбираш, че Дявола е арогантен? :devil:

ех да бяхме ботирали Старт - Бран 1-1 на дубълче, че да видим тогаз какво щеше да пишеш, обаче ние с дубли не играем, играем истинско прогнозиране
Ако има нещо радващо в този шампионат е, че топ 3 в А групата бе окупиран от отбори, които не дублират.

1. зомбитата - само веднъж в сезона играхме с дублиране. на един мач и толкоз за 22 кръга
2. нивата - не знам, но максимум два мача с дублиране да са имали, макс 2/3 мача да имат
3. мумиите - същото като нивата

:yes:


Последна промяна Diavolo на 04.05.2014 23:36, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   04.05.2014 23:37


Bjoern Bo написа:
Ето защо в бъдещата Ранглиста на потоците критерият "видео покритие" ще има особена тежест, защото поощрява по-съвестните капитани и им помага съществено за по-информирания и по-добър избор на мачове, а оттам и за лелеяния по-изразен домакински фактор!!!

:bear:



:thumbs:

сентенцията

БАН на заводите :laugh: :cheers:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   04.05.2014 23:51


Diavolo написа:
че ти чак сега ли разбираш, че Дявола е арогантен? :devil:

ех да бяхме ботирали Старт - Бран 1-1 на дубълче, че да видим тогаз какво щеше да пишеш, обаче ние с дубли не играем, играем истинско прогнозиране
Ако има нещо радващо в този шампионат е, че топ 3 в А групата бе окупиран от отбори, които не дублират.

1. зомбитата - само веднъж в сезона играхме с дублиране. на един мач и толкоз за 22 кръга
2. нивата - не знам, но максимум два мача с дублиране да са имали, макс 2/3 мача да имат
3. мумиите - същото като нивата

:yes:


Всеки си има своите тактически виждания за играта. Само едно нещо не ми става ясно от изказвания като горните: как така да дублираш е едва ли не ботиране, а да плющиш педантично стандартния диапазон до откат по капитанска директива е истинско прогнозиране и майсторство? :dunno:


Последна промяна Medved на 04.05.2014 23:52, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   05.05.2014 19:48


Какво лошо има да дублираш??? Както ти (за дяволето става въпрос) каза, е доста рискована тактика, защото се лишаваш от още една прогноза. Ние рядко сме играли с дубли... не ми се проверява сега, ама едва ли има повече от 5-6 мача с дубли. Даже този е мача в който най-много набичихме, защото се знаеше, че ще сме с човек по-малко (вратаря е по плажовете). 4 дубъла... демек играем с 16 прогнози, ако не излезе нито един от дублите, само може да съжаляваме... ама тва е, за туй го наричаш "рисковано".
И кво значение има, че първите 3 отбора "почти" не сте дублирали. Аз даже го наричам класа :yes: да надушиш точния резултат и да го боцнеш дубъл ;-) Не винаги излиза, ама защо да не се пробва? :cheers:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   05.05.2014 21:28


Дублирахме, защото имахме да заличаваме три гола пасив в импровизирания двубой, но, уви, Фортуна се подигра с труда на момчетата и те изпоналягаха безпомощни на терена след последния съдийски сигнал... :-|


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   06.05.2014 00:03


Нема Значка написа:
Какво лошо има да дублираш??? Както ти (за дяволето става въпрос) каза, е доста рискована тактика, защото се лишаваш от още една прогноза. Ние рядко сме играли с дубли... не ми се проверява сега, ама едва ли има повече от 5-6 мача с дубли. Даже този е мача в който най-много набичихме, защото се знаеше, че ще сме с човек по-малко (вратаря е по плажовете). 4 дубъла... демек играем с 16 прогнози, ако не излезе нито един от дублите, само може да съжаляваме... ама тва е, за туй го наричаш "рисковано".
И кво значение има, че първите 3 отбора "почти" не сте дублирали. Аз даже го наричам класа :yes: да надушиш точния резултат и да го боцнеш дубъл ;-) Не винаги излиза, ама защо да не се пробва? :cheers:


А пак по тая логика триплирането е още по-рисково и съответно би трябвало да говори за още по-голяма класа. Понеже си отскоро тук, питай Мейджа защо е забранено :)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   06.05.2014 00:08


Е, са... да не става банално... :laugh: хубаво е от време на време да се играе някой дубъл :)
Нали има желание да се регулира... 3-4 дубъла максимум или нещо от сорта... :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   06.05.2014 00:53


и 3 дубъла са много


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   06.05.2014 10:45


Абе я стига - дублирането си е тактика и си има своите плюсове и минуси. Мейджъра правилно е питал Дявола - по-майсторско ли е да се играе 1:0/1:1/2:1 или да нацелиш примерно дубъл 2:1?


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   06.05.2014 10:51


Гяволе, голям ревлиньо си, значи. Заводите ти пречат, дублите ти пречат, правилата ти пречат... изглежда и съотборниците ти пречат, като в един от десет случая проявят безотговорен индивидуализъм и избягат от правилния диапазон към някой дубъл или екстравагантен шут... Човек, шампион си вече, стегни се! :-|

п.п. Ай честит имен ден! :cheers:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   06.05.2014 10:52


alessandron написа:
Абе я стига - дублирането си е тактика и си има своите плюсове и минуси. Мейджъра правилно е питал Дявола - по-майсторско ли е да се играе 1:0/1:1/2:1 или да нацелиш примерно дубъл 2:1?


Или пък дубъл 1:3 :helpless: :-P :-P :-P


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   06.05.2014 14:26


Bjoern Bo написа:
alessandron написа:
Абе я стига - дублирането си е тактика и си има своите плюсове и минуси. Мейджъра правилно е питал Дявола - по-майсторско ли е да се играе 1:0/1:1/2:1 или да нацелиш примерно дубъл 2:1?


Или пък дубъл 1:3 :helpless: :-P :-P :-P


И това също, пак си е нюх и смелост.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   06.05.2014 19:00


по-точно,
глупост :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ● БАЛКАНСКИ МЕЧОК - EXTREME ZOMBIES ● (контрола)   |   06.05.2014 19:01


Bjoern Bo написа:
Човек, шампион си вече, стегни се! :-|

п.п. Ай честит имен ден! :cheers:



валар дохерис! :devil:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг