Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 12:40



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола) 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 19:13


Гонзо написа:
Защо аз трябва да пия студена вода , като вие сте шампиони и като домакин не можете да биете петия в Б група ???


Пети в Б група сме ние, вие сте шести. :stop:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   15.05.2014 00:26


Diavolo (11 май 2014) написа:
Ако беше официален и важен мач, със сигурност Ман Сити щях да го дам за нас и при тройна 100% го мушкахме това 2-0, а можеше и на дубъл.


...



:helpless:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   15.05.2014 01:14


Е какво се чудиш и маеш?
за всичките 22 кръга в ПМЛ само веднъж дублирахме, сега в контролите нещо се поразвали синхрона и някои решиха да импровизират и наредиха няколко дубъла, така че в този ред на мисли ако бях дал Ман Сити, това 2-0 почти сигурно щеше да се дублира. Виж как сме отиграли в същия този мач, Бари, Интернасионал и Севиля. На единия бяхме близо до двоен гол, другия нацелихме знака, не е зле.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   15.05.2014 01:38


Каква контрола ве, виж какво си писал: Ако беше официален и важен мач, със сигурност Ман Сити щях да го дам за нас и при тройна 100% го мушкахме това 2-0, а можеше и на дубъл.

Обаче двамата с Гонзо сте великани на флирта с думичката "ако", оправданията с някакви хипотетично-имагинерни обстоятелства и омаловажаването на постиженията на съперника. И в този ред на мисли - истински титаничен двубой се е получил, само се чудя какво се занимавахте да пускате прогнози, като можехте да си ги премерите направо на вербалния фронт :-D


Последна промяна Medved на 15.05.2014 01:39, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   15.05.2014 02:09


По дифолт се води класика 2-0 на троен. Т.е. плаче за дубъл. Дали бихме го дублирали не знам, аз не нареждам на моите хора какво да играят, има демокрация. можеше и да има 2-0, можеше да го играем и 2:0/3:0/3:1, кой знае. с една дума, нищо не си разбрал.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   15.05.2014 10:37


Diavolo написа:
можеше да го играем и 2:0/3:0/3:1


Това ли ви е шаблонът за мач на супер изявен фаворит и средняк/слабак? :-D

Иначе ми е много интересно как демокрацията съпреживява мирно и спокойно с подобни директиви: "В официален мач подобни фойерверки да се сведат до абсолютния минимум!" (като в случая "фойерверк" = да се кривне леко от шаблона за съответния мач) :)))))

Щом с Гонзето направихте такова мега дерби, представям си каква сеирджийска класика ще е един важен сблъсък с кака Сафка. Ще се започне с взаимни четки за историческото величие на двата отбора и ще се свърши с "ботове и калитари такива" в зависимост от обратите в резултата и важноста на мача. В крайна сметка Сафката ще се оправдае, че не е никакъв бот, като изтъкне, че е вкарал голове с общо 43 различни резултата, а Дяволето ще изтъкне някой "фойерверк" на Фогела отпреди 7 месеца, за да докаже, че отборът му играе най-вариативния и майсторски виртуален футбол в Лигага. Хахаха, страх ме е да си го помисля дори =))))))


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   15.05.2014 12:47


Мисля, че завистта ти идва малко в повечко, така че е време да се поспреш, докато съвсем не си се изложил.
Много малко са тези, които имат моите успехи във виртуалното пространство и то в множество сайтове, а не само на едно място. :devil:
Нямах само пустото ПМЛ и сега некои хора ще се насерете от яд. Не ви прави чест най-малкото.
Вие сте същите ''ботове'' и над 80% от отборите играят така

:wave:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   15.05.2014 14:31


Diavolo написа:
Мисля, че завистта ти идва малко в повечко, така че е време да се поспреш, докато съвсем не си се изложил.
Много малко са тези, които имат моите успехи във виртуалното пространство и то в множество сайтове, а не само на едно място. :devil:
Нямах само пустото ПМЛ и сега некои хора ще се насерете от яд. Не ви прави чест най-малкото.


Каква завист бе, братче, ахахаха :blink: Идва ми в повече будният критичен ум на мастит виртуален анализатор :-)

Diavolo написа:
Вие сте същите ''ботове'' и над 80% от отборите играят така


Превод: Ние и 80% от отборите в ПМЛ сме майстори. Другите 20% са сватбари...?!? :unsure:

п.п. Нямаш и онази нелогична игра - Бирената. Догодина ела да я спечелиш, но този път недей се оказва под смешен предтекст в средата на сезона - игра е, всичко се случва и обрати са възможни до последно :Р


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   15.05.2014 20:56


Догодина това ще е основната задача на Дявола! :devil:
мисля да не играя в британиадата и манията, за да се съсредоточа в бийстито, така че дупе да ви е яко :razor: :devil: :-P


Последна промяна Diavolo на 15.05.2014 20:57, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   15.05.2014 21:23


Правилно си се ориентирал. Точно това е идеалната доза за участие - ПМЛ и една индивидуална игра, за да си на висота. Иначе става едно разпокъсване и разводняване между много участие. Поне при мен е така :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   15.05.2014 21:56


тенис игрите ми взимат на мен основното внимание и здраве, там ми е голямата краста ;-)
и смятай толкова много години толкова много игри къде ли не по виртуалните ширини дали е лесно
а и тези организации много ми тежат, ама няма кой друг. :outofspace: :devil: :-D


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг