Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:52



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола) 
Автор Съобщение
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 16:43


PEPITO написа:
Гонзо написа:
Така , домакините приключиха със своите мачове , още рано рано в Англия . Ние се надяваме на някоя тупалка и да грабнем победата :cheers:


Даа,до тук бяхме тази година...Кво можахме,дадохме. :cheers:


Е вие дадохте много тази година . Повече едва ли можеше :cheers:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 17:28


Браво бе,съдията при 0:1 само за три минути даде 1 жълт,1 червен картон,измислен фаул и ето ти 2 гола за Пуул...яко рамо!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 17:53


Еми извадихте късмет , заради смешката наречена Ливърпул . Пожелавам им от все сърце още 25 години да не станат шампиони . Само англичани , могат да се изгаврят така с играта .

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 17:55


Гонзо написа:
Еми извадихте късмет , заради смешката наречена Ливърпул . Пожелавам им от все сърце още 25 години да не станат шампиони . Само англичани , могат да се изгаврят така с играта .


Е,не са само англичани де...то в първите им отбори англичаните са само за цвят и се броят на пръсти.Иначе и съдиите помагат за гаврата най-вече.А на Вас пожелавам 25 години да сте все вицешампиони! :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 17:58


късмет? :О

Гонзе,
познаваме 3 мача, вие само 1.
дадох мачовете на прима виста за 2 минути, няма и толкова мислене. Можех и повече да мисля, не е като да нямах баш време, но това беше и един вид експеримент и той беше противоречив, хайде така да кажем. Нито успешен, нито провален. Ако беше официален и важен мач, със сигурност Ман Сити щях да го дам за нас и при тройна 100% го мушкахме това 2-0, а можеше и на дубъл. А и това 1-1 на Бордо щях да ви избия. Обикновено ботовете във Франция не ги изпускам, за това и Ювето се зачуди. :-)

По-добре бъди позитивен, че се получи добра контрола, имаше драма, имаше голове, избивки, всичко.
Добри потоци даде, стана и добър мач. :-)


Последна промяна Diavolo на 11.05.2014 17:58, променена общо 1 път



 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 17:59


PEPITO написа:
Е,не са само англичани де...то в първите им отбори англичаните са само за цвят и се броят на пръсти.Иначе и съдиите помагат за гаврата най-вече.А на Вас пожелавам 25 години да сте все вицешампиони! :-)


Каквито и да са , защитават честта на английски отбор . Това което направиха в последните 14 мин е обида за футбола като цяло . Ако искат да се правят на ощипани моми , да се занимават с ръкоделие , футбола е за мъже .

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:04


Diavolo написа:
късмет? :О

Гонзе,
познаваме 3 мача, вие само 1.
дадох мачовете на прима виста за 2 минути, няма и толкова мислене. Можех и повече да мисля, не е като да нямах баш време, но това беше и един вид експеримент и той беше противоречив, хайде така да кажем. Нито успешен, нито провален. Ако беше официален и важен мач, със сигурност Ман Сити щях да го дам за нас и при тройна 100% го мушкахме това 2-0, а можеше и на дубъл. А и това 1-1 на Бордо щях да ви избия. Обикновено ботовете във Франция не ги изпускам, за това и Ювето се зачуди. :-)

По-добре бъди позитивен, че се получи добра контрола, имаше драма, имаше голове, избивки, всичко.
Добри потоци даде, стана и добър мач. :-)



Ееееее тър деееее . Пет от мачовете ни бяха на гол от познаване , а такива вярвай ми висяха на магия . Гледах повечето от мачовете ни . На вас половината ви избягаха още през първото полувреме , а единия ви гол стана още до 14 мин . Гледай реално , защото ако не беше късмета ви , можеше да паднете с много .
За контролата е ясно , че е полезна , а и показахме , че не сме за подценяване , както си мислят повечето отбори в А група .
Айде приятна почивка и се надявам , да ви посрещнем есента за някоя контролка и на нашия "стадион" .

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:09


Не съм съгласен. Какво значи били сте близко до гола? Ами не говори много добре тогава за атаката ви. ;) В крайна сметка да сте ги познали ве, амаха :helpless: :-D

фактите са съвсем други. по тая логика и ние можеше да вкараме на Леверкузен и Тотнъм, които ни бягат на един гол отстояние. А и си познаваме цели 3 мача при общо взето шибани потоци, а вие познавате само 1 атака, която нали е дубъл и вкарахте 2 гола с един мач, нещо което адски много ме дразни в тази игра, но това е друга тема за разговор.
Личи си, че си се надявал да ни биете и сега не си доволен, а би трябвало, защото първенците на Б групата отнесоха 5 парцала на гробището, т.е. трябва да сте щастливи. :yes:


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:28


Diavolo написа:
Не съм съгласен. Какво значи били сте близко до гола? Ами не говори много добре тогава за атаката ви. ;) В крайна сметка да сте ги познали ве, амаха :helpless: :-D

фактите са съвсем други. по тая логика и ние можеше да вкараме на Леверкузен и Тотнъм, които ни бягат на един гол отстояние. А и си познаваме цели 3 мача при общо взето шибани потоци, а вие познавате само 1 атака, която нали е дубъл и вкарахте 2 гола с един мач, нещо което адски много ме дразни в тази игра, но това е друга тема за разговор.
Личи си, че си се надявал да ни биете и сега не си доволен, а би трябвало, защото първенците на Б групата отнесоха 5 парцала на гробището, т.е. трябва да сте щастливи. :yes:



Хахахаха , какво значи , очаквал съм да ви бием ? Естествено че очаквам , ние да не сме аборигени ? Ако погледнеш статистиката , то ние сме били и фаворитите .
Победата ви над мечетата , се дължи на факта , че ви подцениха . Ако си мислиш , че сте по силни , можем да играем до победа на някой от двата отбора .

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:33


Естествено, че сме по-силни, шампиони сме :laugh:
ходи пий една студена чаша вода и не се излагай повече
ако си мислех, че ще приемаш толкова навътре една контрола, то изобщо нямаше да играем

забавлението преди всичко, Гонзе!! :helpless:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:36


Diavolo написа:
Естествено, че сме по-силни, шампиони сме :laugh:
ходи пий една студена чаша вода и не се излагай повече
ако си мислех, че ще приемаш толкова навътре една контрола, то изобщо нямаше да играем

забавлението преди всичко, Гонзе!! :helpless:



Ако питаш мене и двамата с Гонзо сте един дол дренки - умрете да се изживявате за специалисти в некви чики-рики виртуални игрички :laugh: :laugh: :laugh:


п.с. честито за английската игра, са видех :bluefan:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:41


Diavolo написа:
Естествено, че сме по-силни, шампиони сме :laugh:
ходи пий една студена чаша вода и не се излагай повече
ако си мислех, че ще приемаш толкова навътре една контрола, то изобщо нямаше да играем

забавлението преди всичко, Гонзе!! :helpless:



Хахаха , точно ти да говориш за забавление в тази игра :rofl: :rofl: :rofl:
Аз винаги се забавлявам и ако исках победа , щях да водя отбора в мача . Оставих всичко в ръцете на Васко и като гледам , за малко да ви надиграе .
Защо аз трябва да пия студена вода , като вие сте шампиони и като домакин не можете да биете петия в Б група ???
Не мисля , че дори сте ни затруднили , камо ли да ни надиграете .

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:43


Крал Блуфен написа:
Ако питаш мене и двамата с Гонзо сте един дол дренки - умрете да се изживявате за специалисти в некви чики-рики виртуални игрички :laugh: :laugh: :laugh:


п.с. честито за английската игра, са видех :bluefan:


че аз и в реалната игра с букитата съм на плюс, макар и не голям, ама и никога не съм разполагал с голям капитал за залагане. :-)

п.п. да, мерси. голяма драма беше до 90 мин. те това е игра :football:


Последна промяна Diavolo на 11.05.2014 18:45, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:45


Гонзо написа:
Diavolo написа:
Естествено, че сме по-силни, шампиони сме :laugh:
ходи пий една студена чаша вода и не се излагай повече
ако си мислех, че ще приемаш толкова навътре една контрола, то изобщо нямаше да играем

забавлението преди всичко, Гонзе!! :helpless:



Хахаха , точно ти да говориш за забавление в тази игра :rofl: :rofl: :rofl:
Аз винаги се забавлявам и ако исках победа , щях да водя отбора в мача . Оставих всичко в ръцете на Васко и като гледам , за малко да ви надиграе .
Защо аз трябва да пия студена вода , като вие сте шампиони и като домакин не можете да биете петия в Б група ???
Не мисля , че дори сте ни затруднили , камо ли да ни надиграете .


че то цял сезон шопчено ви води ве ако той е Васко.
Гонзе, първо спечели промоция, второ стани шампион и трето вземи спечели някоя престижна индивидуална игра и тогава може да седнеш на една маса с Гявола да нищиш футбола :wave:
фактите: 3 атаки за нас, 1 за вас.
смешен плач. :clown:


Последна промяна Diavolo на 11.05.2014 18:47, променена общо 1 път



 
(Demba Boyz)
Аватар

Регистриран на: 20.10.2013 11:17
Мнения: 980
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:47


потоците съм ги давал аз, стига сте се четкали двамата кой е по-слаб...след мачовете винаги сте най-добрите :rofl:
за мен нашите атаки бяха доста по-опасни от тези на зомбитата...накрая все пак 2:2 :handshake:
не лоша контрола, следващия сезон продължаваме :cheers:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:51


FT' 2-2

Доволен съм като за последен мач в едно много дълго първенство с куп драми и мачове. :-) Можеше малко повече за купата, но бяхме гости на много силния отбор на Лавината и малко не достигна.

В контролите с два от най-добрите отбора в Б групата се държахме добре и там мои индивидуални грешки на вратата доведоха до една загуба и един хикс, но като цяло и тук резултата е положителен.

Сега ни чака голяма и заслужена почивка, най-накрая. :celebrate:

п.п. Пепитко това 3-0 си стана твоя запазена марка ве! :helpless: :cheers:

с мечоците ще играем и в следващото първенство, ще са тегави мачове, защото са отличен отбор, а на Гонзето и компания пожелавам най-накрая промоция след толкова дълго лутане, но там някои хора трябва да решат кое е по-важно, играта или риболова... :-P


Последна промяна Diavolo на 11.05.2014 18:52, променена общо 1 път



 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:54


Diavolo написа:
че то цял сезон шопчено ви води ве ако той е Васко.
Гонзе, първо спечели промоция, второ стани шампион и трето вземи спечели някоя престижна индивидуална игра и тогава може да седнеш на една маса с Гявола да нищиш футбола :wave:
фактите: 3 атаки за нас, 1 за вас.
смешен плач. :clown:


:laugh: Ей го на , Блуфи 2 .
Васко съм го взел за това , за да води отбора и да печели мачове . Трябва му малко време , но скоро ще е един от най добрите .
За А група , какво да кажа ? Имам цял сезон с нито една загуба като домакин там , нещо което са го правили само 2-3 отбора .
За индивидуалните игри : Коя трябва да спечеля ? Коя е толкова престижна ? За разлика от повечето играчи , аз не съм някой който ще играе цял сезон 1-0/2-1 . Ако искаш да погледнем , кой е познал най хубавите резултати този сезон , заповядай . Може и да понаучиш нещо от мен .

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 18:57


Diavolo написа:
а на Гонзето и компания пожелавам най-накрая промоция след толкова дълго лутане, но там някои хора трябва да решат кое е по-важно, играта или риболова... :-P


Мерси , но никога играта , няма да е по важна от риболова ми . Заради риболова , пътувам по 2300 км в посока .

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 19:01


Аз не искам да играя 2-3/3-2/4-2, защото така не се печелят игри. Абсолютно невъзможно. Ако просто си търсиш кефа те разбирам и няма нищо лошо, напротив. :-) Но пък това не ти дава право да казваш, ами ако аз играех 1-0/2-1 щях да ви разкажа играта, защото не си го направил и са само голи приказки.
Т.е. мормално е да имаш много красиви попадения, защото ги търсиш целенасочено.
Ако искаш организирай някоя игра с подобни резултати или некви яко оувъри и нестандартни залози и тогава когато всички го правят ще видим по-добре как стоят нещата.
Иначе аз отдавна съм си казал мнението за теб лично и отбора ти и знаеш, че това мнение е доста положително и ви ценя като майстори и ентусиасти.

:-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ● EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ ● (контрола)   |   11.05.2014 19:02


Гонзо написа:
Diavolo написа:
а на Гонзето и компания пожелавам най-накрая промоция след толкова дълго лутане, но там някои хора трябва да решат кое е по-важно, играта или риболова... :-P


Мерси , но никога играта , няма да е по важна от риболова ми . Заради риболова , пътувам по 2300 км в посока .


Знам, за това и те бъзнах ;-) добре, че са само колко там, месец/два


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг