Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 14:16



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг) 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Мнение  ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   12.12.2012 12:18


NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  0:0 HT   |   15.12.2012 23:10


голямо надлъгване, голямо чудо в тоя мач
нищо чудно накрая някой да вземе победата с 1:0,ама кой ще е, хич не е ясно
В интерес на истината, много майсторски потоци са накъдрили Орфиците, гостувайки на домакин със 100 процентов актив до момента
Трябва да отчета ОГРОМНИЯ усет на Тюлена към мача на Шалке !!! Поклон пред такива смели капитански решения
В мач, в който целия свят виждаше сигурна единица и някои капитани си го дадоха с надежда за гол, Даката го сервира на Орфикс, с цел да им приседне.
Замалко обаче на нас да ни приседне на Майнц това 2:1, имах опасения именно към тоя резил в мача, но гледам че 90-та ни е отървала този път....

От друга страна, турските пеливани от Газиантеп са устискали геройски нулите, щото при наш дубъл 1:0 на Елазъг, работата за Орфиците отичаше наудържимо
Супер прогноза имаме на Монпелие 3:0 , те пък бият с ....4:0 ...ми да им го таковам,нали ... :tomate:

за второто остават по 4 мача с опасни атаки и за двата отбора и всичко ще се решава утре

Орфикс:
Галатасарай - Фенербахче 1:1/2:2 < 2:1 избито>
Нанси - Бордо 1:1/1:2
АЕК Атина - Атромитос 1:0/0:0 <1:1 избито>
Сент Етиен - Лориен 2:0/2:1 <1:1 избито>


Рейзърс:
Левадиакос – Платаниас 1:0/1:0 <2:0 избито>
Реал Мадрид - Еспаньол 3:0/4:0
Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1:2/1:2 <1:3 избито>
Спортинг Хихон - Херес 1:0/2:1

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   15.12.2012 23:57


За турския мач имах усещането за 0-0, ама то сега след като е свършил мача е лесно, а и не можах да се включа в тренировъчния процес тази седмица. Явно е, че няма да има голеада в нашия мач.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 18.08.2012 19:42
Мнения: 384
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 12:32


Е Майнц да вървят на майн(ц)ата си...


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 15:56


Тия Елазигспор толкова ялови ще цяло полувреме с човек повече гол не можаха да вкарат. Тия турчаля по-зле и от нашето първенство. То що чалкане и ритане беше не е истина. Днес ще е развръзката. Къминг суун..

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 17:09


Гръм да ги удари тия Нанси. Сума ти време с човек повече не вкараха втори гол, ми даже и ги изравниха... Смешници! :tomate:

_________________
Изображение
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 17:11


dakaaa написа:
Гръм да ги удари тия Нанси. Сума ти време с човек повече не вкараха втори гол, ми даже и ги изравниха... Смешници! :tomate:

бях сигурен, че ще го избиете тоя мач...


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 17:31


Трудни потоци -> Кофти избор -> Много опасни ситуации... Дано само с това се размине и да вземем да вкараме някой гол.

_________________
Изображение
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 18.08.2012 19:42
Мнения: 384
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 18:38


Леле какво спасяване Редо!!!!111


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 19:07


Evil.McAndrews написа:
Леле какво спасяване Редо!!!!111

няма особено значение, щом падаме...


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 19:28


OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOООООООООООООООООООООООООО КАКЪВ ГОЛ ДАМИ И ГОСПОДААА :rock: :ura: :dance: :ura: :dance: :ludnica:

Гъркът ДУБАЛАКИС от Левадиакос отстрамва турсикия си колега ДУБАБЛСЪ от Елазъг !!! :laugh:
какъв драматичен обрат !
70 000 резачки на препълнения Рейзърблейд Арина избухват в неописуем екстаз в 80-та минута на мача
тарторите на агитката разрязват с резачките си :razor: огражденията, в които са нашите крайни ултраси, част от феновете нахлуват на терена и понасят на ръце двамата гол-майстори - ФОРЕСТ ФЕЕЕЕЕНН И САРАФИНООООО !!! :rock: :ludnica: ....
Фореста вади нензайно как каширано изпод гашетата си патронче с УЗО в ръка и отпива сладко един гълток
а САРАФИНОВ вади изпод лявата си кора малка консервичка Сардини в гръцки сос, и подава на Фореста да замез
в угощението се включвам и аз с бурканче маслини, атинско производство, с марка "АЕК" :laugh: :laugh: :laugh:
мачът е прекъснат за 10 мин. , от уредбата на стадиона звучи сиртаки, целия стадион е в екстаз :ludnica:


уфффффффффффффф , облекчение най-после ..след кошмарното начало на второто полувреме и свръхнелепия и абсурден бот 1:1 на Нанси - Бордо, с който ни откриха резила
бях решил ,че едно от двете им 1:1 от френските ще махна задължително, но честно казано мислех,че на Сент Етиен е по-опасно
Пето поредно 1:1 ми звучеше като една малка сензация, но ето че се случи за съжаление
но слава богу, компенсирам избивката на гръцкия бот, с което вратарските са 1:1 и мача се решава само от нападението
а нашето до момента е с гол напред...
браво , момчета !
:moufan:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 19:32


OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOООООООООООООООООООООООООО КАКЪВ ГОЛ ДАМИ И ГОСПОДААА[/size][/b] :rock: :ura: :dance: :ura: :dance: :ludnica:

Гъркът ДУБАЛАКИС от Левадиакос отстрамва турсикия си колега ДУБАБЛСЪ от Елазъг !!! :laugh:
какъв драматичен обрат !
70 000 резачки на препълнения Рейзърблейд Арина избухват в неописуем екстаз в 80-та минута на мача
тарторите на агитката разрязват с резачките си :razor: огражденията, в които са нашите крайни ултраси, част от феновете нахлуват на терена и понасят на ръце двамата гол-майстори - ФОРЕСТ ФЕЕЕЕЕНН И САРАФИНООООО !!! :rock: :ludnica: ....
Фореста вади нензайно как каширано изпод гашетата си патронче с УЗО в ръка и отпива сладко един гълток
а САРАФИНОВ вади изпод лявата си кора малка консервичка Сардини в гръцки сос, и подава на Фореста да замез
в угощението се включвам и аз с бурканче маслини, атинско производство, с марка "АЕК" :laugh: :laugh: :laugh:
мачът е прекъснат за 10 мин. , от уредбата на стадиона звучи сиртаки, целия стадион е в екстаз :ludnica:


уфффффффффффффф , облекчение най-после ..след кошмарното начало на второто полувреме и свръхнелепия и абсурден бот 1:1 на Нанси - Бордо, с който ни откриха резила
бях решил ,че едно от двете им 1:1 от френските ще махна задължително, но честно казано мислех,че на Сент Етиен е по-опасно
Пето поредно 1:1 ми звучеше като една малка сензация, но ето че се случи за съжаление
но слава богу, компенсирам избивката на гръцкия бот, с което вратарските са 1:1 и мача се решава само от нападението
а нашето до момента е с гол напред...
браво , момчета !
:moufan:[/quote]
:rofl:

_________________
Изображение
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 19:35


За първи път в живота си откак играя в подобен тип игри хващам гръцки мач. Просто не е истина. Даже си мислех да не взимам този пост, но си казах сега или никога. Ако и този мач не бях вкарал трябваше да разтрогна договора си. Все пак има Галата с Фенерите. Но в най-лошият случай сме с Х. :yes:

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 19:52


Чудесно изпълнение на Сарафино и Фореста!
Хубаво е, че обърнахме резултата и сега стискаме палци турският мач на Орфиците да излети в аут.

Голямо отиграване, голям нюх и не малко късмет, след като резултата се кротна така след 16тата минута. Чудесен Резо на вратата опазва преднината и смея да твърдя, поток Гърция е абсолютно разкрит в този мач :)

Много ме е яд сега и за турския мач, ако той беше влязъл всичко щеше да е цветя и рози.

Яд ме е и за Борусия, много дълго мислих дали да дублирам 1:2 или 1:3 и не уцелих.

Яд ме е и на Спортинг Хуйхон, които решиха да тресат голове в 82рата и 86тата и да ни лишат от сигурна победа без да е нужно да чакаме късния неделен мач.

Дано всичко да мине добре и да запазим 100% актив!

Мачкайте, резачки!

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 20:03


dakaaa написа:
Чудесно изпълнение на Сарафино и Фореста!
Хубаво е, че обърнахме резултата и сега стискаме палци турският мач на Орфиците да излети в аут.

Голямо отиграване, голям нюх и не малко късмет, след като резултата се кротна така след 16тата минута. Чудесен Резо на вратата опазва преднината и смея да твърдя, поток Гърция е абсолютно разкрит в този мач :)

Много ме е яд сега и за турския мач, ако той беше влязъл всичко щеше да е цветя и рози.

Яд ме е и за Борусия, много дълго мислих дали да дублирам 1:2 или 1:3 и не уцелих.

Яд ме е и на Спортинг Хуйхон, които решиха да тресат голове в 82рата и 86тата и да ни лишат от сигурна победа без да е нужно да чакаме късния неделен мач.

Дано всичко да мине добре и да запазим 100% актив!

Мачкайте, резачки!


кофтито (или хубавото) на късния неделен мач за Орфиците е,че е дерби, а в едно такова класическо дерби, става всичко.....както може да забие на 1:1, така и да стане 3:1 или 1:3 за някой, примерно
стратегически реших, че на послендия им мач задъжлително ще имам избивка, щото може и да е решаващ за крайния изход
ама дали правилно съм избил 2:1 вместо 1:1, предстои да разберем...2:2 си е екзотика

да не пропускаме и че имаме и Реал Мърди
започва 90-та минута на мача, а аз отивам на кафе със съседката :laugh:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 21:59


Голям голям РЕЗО :moufan: :moufan: :moufan:

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 22:09


от сиртаки, аз плавно минавам на турски кючек и йени ракъ :cheers:
врагът е разобличен изцяло !
или ако мога така, леко да обобщя:

Резо войвода удържа турската орда,
опази успешно отборната порта
Не допусна тая нелепост,
рейзърс да не бие в своята крепост !
:laugh:

честита победа, МАШИНИ !

Тюлена президент !!!

а, да не забравя да честитя и на противника, който ни затрудни максимално и спомогна за този блестящ в тактическо отношение мач
това е истинската игра, а не като.....айде да не казвам кои
След слабо първо полувреме за двата тима, второто стана истинската драма...три гола и три избивки ! Балканските п-ва Турция и Гърция се оказаха ключови за изхода от двубоя, което може само да ме радва. Ако ще преследваме високи цели, трябва да сме силни във всички п-ва.
За наше щастие сме от печелившата страна в този мач.
Пожелавам на Орфикс да се върнат на пътя на победата още в следващия кръг. Определено имат потенциала за това

честито и назадраве на всички :cheers:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 16.12.2012 22:13, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 22:13


ReZo написа:
от сиртаки, аз плавно минавам на турски кючек и йени ракъ :cheers:
врагът е разобличен изцяло !
или ако мога така, леко да обобщя:

Резо войвода удържа турската орда,
опази успешно отборната порта
Не допусна тая нелепост,
рейзърс да не бие в своята крепост !
:laugh:

честита победа, МАШИНИ !

Тюлена президент !!!

а, да не забравя да честитя и на противника, който ни затрудни максимално и спомогна за този блестящ в тактическо отношение мач
това е истинската игра, а не като.....айде да не казвам кои
След слабо първо полувреме за двата тима, второто стана истинската драма...три гола и три избивки ! Балканските п-ва Турция и Гърция се оказаха ключови за изхода от двубоя, което може само да ме радва. Ако ще преследваме високи цели, трябва да сме силни във всички п-ва.
За наше щастие сме от печелившата страна в този мач.
Пожелавам на Орфикс да се върнат на пътя на победата още в следващия кръг. Определено имат потенциала за това

честито и назадраве на всички :cheers:


Браво, Резо, гледам след престоя при нас си станал хала на вратата :yes: Все така да ти върви и успехи на Резачките.


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 22:16


Наистина драматичен мач, като този път Фортуна се усмихна на нашия отбор :-) Браво на Резо за страхотния усет на вратата :football:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 18.08.2012 19:42
Мнения: 384
Мнение  Re: ● NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS ● (ПМЛ "A" Лига, IX кръг)   |   16.12.2012 22:27


А тая Фортуна да вземе и тя да отиде на майн(ц)ата си...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг