Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 09.07.2020 16:49
Сезон 2019/2020 - Кръг 27
!!! Краен срок за прогнози - 11.07.2020 - 18:00ч. !!!
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
Последна промяна Anfield на 09.07.2020 16:50, променена общо 1 път
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 828 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 09.07.2020 17:59
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2t 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал 1t 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 2t 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2t 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона 1t 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория 1t 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго xt 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао xt 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 2t 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив xt 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина xt
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4434 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 09.07.2020 23:18
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2x 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал x2 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 2x 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2t 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона 1x 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория x2 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго x1 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао x1 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 2x 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив x2 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина x2
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4091
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 10.07.2020 01:08
Сезон 2019/2020 - Кръг 27
!!! Краен срок за прогнози - 11.07.2020 - 18:00ч. !!!
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2t 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал 1x 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 2x 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2x 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона x1 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория x1 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго xs 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао x1 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс x1 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 1x 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина x1
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 10.07.2020 09:29
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2x 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал x1 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър x2 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2t 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона x1 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория 1t 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго x1 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао x1 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 1x 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 1x 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина x2
_________________
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1094
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 06:19
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2t 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал xt 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 2x 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2t 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона 1x 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория x2 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго xs 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао 2x 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1x 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 1t 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 1x 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина xt
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5469
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 06:55
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2t 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал 1t 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър xt 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2x 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона 1t 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория 1x 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго xt 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао xt 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 1x 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 1x 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина 1x
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 08:27
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2x 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал xs 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 2x 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2t 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона 2o 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория xs 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго x2 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао 2x 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 2s 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 2t 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина 2s
_________________
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 10:11
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2t 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал 1x 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 2x 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2x 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона 1x 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория 1s 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго 1x 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао 2x 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 2x 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 2x 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина 2x
_________________
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3457
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 10:12
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2s 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал xs 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 2x 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2t 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона xs 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория xs 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго xs 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао xs 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс x2 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 2x 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина 2x
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10360 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 10:23
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2t 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал xt 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 2t 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 1t 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона 1t 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория xt 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго 1t 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао 2t 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 1t 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 2t 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина 2t
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 12:39
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2t 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал 2t 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 2t 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2t 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона xs 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория xs 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго xs 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао x2 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1x 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 2x 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив xs 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина xs
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 13:26
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед – Челси 2x 02. [Нед 18:30] Тотнъм – Арсенал xs 03. [Нед 21:00] Борнемут – Лестър xs 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша – Рома 2x 08. [Нед 20:30] Фиорентина – Верона 2x 09. [Нед 20:30] Удинезе – Сампдория 1x 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго 2x 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао 2x 12. [Нед 23:00] Севиля – Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс xs 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 2x 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина 2t
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1875
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 14:01
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 2t 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал 2o 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 1o 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2t 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона 2o 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория 1t 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго 2o 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао xt 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 2o 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 1o 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина 2o
|
  |
|
|
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45 Мнения: 427
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 16:18
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси x2 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал x1 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър x2 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2t 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона x2 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория xo 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Ви го 2x 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао 21 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 2s 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив xo 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина 2x
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2284
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 16:56
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси x2 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал 1x 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 1s 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 2x 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона x1 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория 1s 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго 1x 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао 1s 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 1s 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив1s 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина xs
_________________
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5071
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 11.07.2020 16:59
01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед – Челси 2x 02. [Нед 18:30] Тотнъм – Арсенал 1s 03. [Нед 21:00] Борнемут – Лестър 2x 04. - 05. - 06. - 07. [Съб 20:30] Бреша – Рома 2x 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона xs 09. [Нед 20:30] Удинезе – Сампдория 1s 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго xs 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао 2s 12. [Нед 23:00] Севиля – Майорка 1t 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 2s 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив xs 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина 2x
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 16.07.2020 08:16
---------------- Кръг Мач Но Знак Резултат Мач 27 1 1 3:0 01. [Съб 19:30] Шефилд Юнайтед - Челси 27 2 1 2:1 02. [Нед 18:30] Тотнъм - Арсенал 27 3 1 4:1 03. [Нед 21:00] Борнемут - Лестър 27 4 04. - 27 5 05. - 27 6 06. - 27 7 2 0:3 07. [Съб 20:30] Бреша - Рома 27 8 x 1:1 08. [Нед 20:30] Фиорентина - Верона 27 9 2 1:3 09. [Нед 20:30] Удинезе - Сампдория 27 10 1 2:1 10. [Съб 18:00] Осасуна - Селта Виго 27 11 2 1:2 11. [Нед 18:00] Леванте - Атлетик Билбао 27 12 1 2:0 12. [Нед 23:00] Севиля - Майорка 27 13 1 3:2 13. [Съб 21:30] Базел - Йънг Бойс 27 14 2 0:1 14. [Съб 20:00] Черно море - Ботев Пловдив 27 15 2 1:3 15. [Нед 20:00] Панатинайкос - АЕК Атина -- Класиране сезон 2019/2020 - кръг 27 P PLAYER ENG GER ITA SPA OTH TOTAL GAMES --------------------------------------------------------------------------- 1. Бай Гроздан 0 6 9 1 16 12 2. BatVladi -7 11 5 5 14 12 3. Anfield -6 4 12 2 12 12 3. bai Momchil -8 8 5 7 12 12 5. Pocko -4 7 6 2 11 12 6. Diavolo -4 0 5 9 10 12 7. falkenbach -7 4 7 3 7 12 8. SUBXERO -15 -15 18 18 6 12 9. BatRado -7 4 3 0 0 12 10. redo -7 3 3 0 -1 12 11. vasiliko -14 8 6 -3 -3 12 11. Forest_fan -12 8 3 -2 -3 12 13. terminator -15 7 4 -4 -8 12 14. albertz -6 2 2 -7 -9 12 15. goro_levskara -4 -6 -4 -5 -19 12 16. HumanFactor -4 -4 -4 -15 -27 12
--------------------------------------------------------------------------- -- Право на избор на мач номер 13 в кръг 28 - Бай Гроздан Срок - 16.07.2020 20:00ч-- Класиране сезон 2019/2020 - След кръг 27 P PLAYER ENG GER ITA SPA OTH TOTAL GAMES --------------------------------------------------------------------------- 1. falkenbach 69 100 44 107 96 416 382 2. Бай Гроздан 72 76 42 120 91 401 382 3. Diavolo 42 117 21 92 105 377 367 4. BatRado 28 70 29 91 84 302 382 5. Bars 73 86 15 68 55 297 370 6. bai Momchil 44 61 40 82 68 295 382 6. Pocko 21 98 24 108 44 295 367 8. BatVladi 58 76 48 57 42 281 367 8. Anfield 34 91 32 88 36 281 382 10. redo 7 48 16 89 104 264 382 11. terminator 13 94 45 85 24 261 367 12. vasiliko 1 70 28 92 34 225 382 13. NuFc 20 65 16 58 58 217 291 14. HumanFactor 37 50 -1 80 43 209 382 15. albertz 28 74 1 62 38 203 370 16. Forest_fan 8 62 3 73 49 195 382 17. SUBXERO 15 57 -51 95 60 176 367 18. На Враца 41 62 -20 50 40 173 291 19. xDr 18 75 23 27 22 165 321 20. Stifo2 33 61 1 15 41 151 312 21. cori88 18 34 12 48 10 122 120 22. Shifter 22 19 15 30 11 97 135 23. alexbg -12 31 12 38 24 93 222 24. goro_levskara 17 26 -19 44 19 87 352 25. LORD_BRAHILUS 3 27 -9 21 9 51 165 26. Tiankov 18 17 -2 -14 21 40 75 --------------------------------------------------------------------------- Победи по кръгове:W01 - Bars (1) , falkenbach (1) 15т (1) W02 - NuFc 41т (1) W03 - BatVladi 43т (1) W04 - BatRado 28т (1) W05 - vasiliko 30т (1) W06 - albertz 24т (1) W07 - falkenbach 29т (2) W08 - HumanFactor 32т (1) W09 - HumanFactor 29т (2) W10 - xDr 25т (1) W11 - Stifo2 34т (1) W12 - bai Momchil 31т (1) W13 - falkenbach (3) 15т W14 - redo 21т (1) W15 - vasiliko 26т (2) W16 - BatRado 39т (2) W17 - terminator 20т (1) W18 - BatVladi 21т (2) W19 - albertz 44т (2) W20 - Anfield 21т (1) W21 - bai Momchil 31т (2) W22 - BatVladi 6т (3) W23 - SUBXERO 21т (1) W24 - BatRado 44т (3) W25 - falkenbach 39т (4) W26 - redo 18т (2) W27 - Бай Гроздан 16т (1) 13-и мач (по кръгове): W01 - Бразилия (1) W02 - Черна гора (1) W03 - Русия (1) W04 - Дания (1) W05 - Швеция (1) W06 - Португалия (1) W07 - Австрия (1) W08 - Гърция (1) W09 - Холандия (1) W10 - Гърция (2) W11 - Аржентина (1) W12 - Гърция (3) W13 - Турция (1) W14 - Мексико (1) W15 - Холандия (2) W16 - Белгия (1) W17 - Турция (2) W18 - Турция (3) W19 - България (1) W20 - Гърция (4) W21 - Полша (1) W22 - Фарьорски острови (1) W23 - Австрия (2) W24 - Исландия (1) W25 - Словения (1) W26 - Австрия (3) W27 - Швейцария (1) 15-и мач (по кръгове): W01 - Австрия (1) W02 - Холандия (1) W03 - Турция (1) W04 - България (1) W05 - Кения (1) W06 - Чехия (1) W07 - Русия (1) W08 - Украйна (1) W09 - Словения (1) W10 - Швейцария (1) W11 - Полша (1) W12 - Холандия (2) W13 - Белгия (1) W14 - Кипър (1) W15 - Уелс (1) W16 - Швейцария (2) W17 - Холандия (3) W18 - Португалия (1) W19 - Унгария (1) W20 - Турция (2) W21 - Сърбия (1) W22 - Чехия (2) W23 - Румъния (1) W24 - Русия (2) W25 - Дания (1) W26 - Турция (3) W27 - Гърция (1) Извинявам се за забавянето.
_________________
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2284
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 16.07.2020 16:14
Мач № 13 - Беларус
РУХ Брест - БАТЕ Борисов
_________________
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10360 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 27 | 16.07.2020 16:29
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|