Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6326
|
Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 08.11.2018 12:05
Сезон 2018/2019 - Кръг 08
!!! Краен срок за прогнози - 10.11.2018 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 14. [Нед 18:00] Рен - Нант 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4099
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 08.11.2018 12:37
Сезон 2018/2019 - Кръг 08
!!! Краен срок за прогнози - 10.11.2018 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 2x 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 2x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед x2 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 1x 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2x 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе 1x 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 1x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1x 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант x1 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2t
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 842 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 08.11.2018 13:23
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 2x 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 2x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен x1 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1t 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе xs 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2t 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1t 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант x1 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб x2
|
  |
|
|
the__knight
(Valiant Knights)
Регистриран на: 28.08.2012 10:20 Мнения: 604
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 08.11.2018 17:09
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 1s 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд xs 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе 1x 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен - Нант xs 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб xs
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1143
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 08.11.2018 22:06
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 2s 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд xs 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен x1 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1t 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе 1x 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1t 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант x1 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб xs
_________________
|
  |
|
|
Todoroff
(Real Green)
Регистриран на: 11.06.2012 13:37 Мнения: 401 Местоположение: Велико Търново
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 09.11.2018 11:13
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут x2 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1s 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1t 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2x 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе 1o 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант xs 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб xt
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6326
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 09.11.2018 18:56
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 1x 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1s 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед xs 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен x1 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе x2 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос xs 14. [Нед 18:00] Рен - Нант 2s 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб x2
_________________
Последна промяна Anfield на 09.11.2018 23:06, променена общо 1 път
|
  |
|
|
Stifo2
(Underground)
Регистриран на: 21.08.2018 12:53 Мнения: 949
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 09.11.2018 20:52
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 2x 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 2x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен x2 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен x1 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе x1 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2t 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1t 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен - Нант x2 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 1x
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2429
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 09.11.2018 20:54
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 1o 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 2t 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2o 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе 2o 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2t 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес xs 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 1o 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант x2 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 1o
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
Vendome
(The Grizzlies)
Регистриран на: 05.06.2012 17:22 Мнения: 11818
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 09.11.2018 22:59
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут x1 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен x1 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе 1t 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес x1 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 2x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант 1x 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2t
_________________
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9628
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 09.11.2018 23:06
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут xs 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд xs 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2s 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе x1 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2t 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен - Нант xs 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 1o
_________________
|
  |
|
|
ReZo
(New Mersey Razors)
Регистриран на: 05.06.2012 22:27 Мнения: 2426 Местоположение: planet earth
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 10.11.2018 01:16
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 1s 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1s 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 1t 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 2t 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2x 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе xs 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1t 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид x1 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен - Нант xs 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2x
_________________ "Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4455 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 10.11.2018 05:13
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут x1 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 1x 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе x1 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1x 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант x1 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2x
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
cori88
(Dune Warriors)
Регистриран на: 05.08.2018 10:04 Мнения: 787
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 10.11.2018 08:24
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут xs 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд xs 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2s 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе x1 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2t 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен - Нант xs 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 1o
_________________ " За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."
|
  |
|
|
Madridista
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 18.09.2012 16:30 Мнения: 178
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 10.11.2018 10:02
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 1o 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2o 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1t 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2o 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе 1x 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2t 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен - Нант xt 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2t
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5299 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 10.11.2018 10:08
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 1x 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1s 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2s 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1s 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе xs 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 1o 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес xs 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант 1s 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб xs
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10457 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 10.11.2018 10:44
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 1x 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 2s 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург xs 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен x1 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе 2t 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен - Нант 1t 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2t
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1879
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 10.11.2018 11:29
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 2o 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1o 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен xt 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 2o 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе xt 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 1o 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1t 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен - Нант 2o 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2t
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5083
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 10.11.2018 12:23
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут xs 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 2s 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 1s 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе xs 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2t 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен - Нант 2o 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2x
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5502
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 | 10.11.2018 12:39
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут xs 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед xs 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен xs 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе x1 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант x1 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб xs
|
  |
|
|