PMLeague http://clubs.pmleague.com/phpBB3/ |
|
Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=78&t=10371 |
Страница 2 от 2 |
Автор: | vasiliko [ 10.11.2018 12:48 ] |
Заглавие: | Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 |
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут x1 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд x1 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен xs 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе x1 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1t 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1x 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант 1x 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2t |
Автор: | Бай Гроздан [ 10.11.2018 13:14 ] |
Заглавие: | Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 |
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 2x 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед xs 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 1s 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен x1 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2x 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе 1t 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 21 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос x1 14. [Нед 18:00] Рен - Нант xs 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб x2 |
Автор: | Pocko [ 10.11.2018 13:38 ] |
Заглавие: | Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 |
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут xs 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 1s 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2x 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе xs 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1x 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант xs 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2x |
Автор: | Bars [ 10.11.2018 15:04 ] |
Заглавие: | Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 |
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 1s 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 2s 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1s 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 1s 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1s 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2x 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе xs 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2s 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант 1s 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2x |
Автор: | Diavolo [ 10.11.2018 15:04 ] |
Заглавие: | Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 |
01. [Съб 17:00] Нюкасъл – Борнемут xs 02. [Съб 17:00] Саутхямптън – Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм – Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен xs 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа – Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи – Удинезе xs 09. [Нед 21:30] Милан – Ювентус 2t 10. [Съб 21:45] Жирона – Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес – Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея – Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен – Нант xs 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2x |
Автор: | Shifter [ 10.11.2018 16:23 ] |
Заглавие: | Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 |
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемут 2x 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд 2x 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2s 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2x 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе xs 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес 1x 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1x 14. [Нед 18:00] Рен - Нант 2s 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб 2x |
Автор: | xDr [ 10.11.2018 16:27 ] |
Заглавие: | Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 |
01. [Съб 17:00] Нюкасъл - Борнемутx2 02. [Съб 17:00] Саутхямптън - Уотфорд x1 03. [Нед 18:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Аугсбург 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 1x 06. [Нед 16:30] РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:30] Дженоа - Наполи 2t 08. [Нед 16:00] Емполи - Удинезе xs 09. [Нед 21:30] Милан - Ювентус 2x 10. [Съб 21:45] Жирона - Леганес x2 11. [Нед 13:00] Алавес - Уеска 1t 12. [Нед 21:45] Селта - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 19:30] Олимпиакос Пирея - Панатинайкос 1t 14. [Нед 18:00] Рен - Нант x1 15. [Нед 18:30] Локомотива Загреб - Динамо Загреб x2 |
Автор: | Anfield [ 18.11.2018 17:41 ] |
Заглавие: | Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 |
---------------- Кръг Мач Но Знак Резултат Мач -- Класиране сезон 2018/2019 - кръг 08 P PLAYER ENG GER ITA SPA OTH TOTAL GAMES -- Право на избор на мач номер 13 в кръг 09 - Vendome Срок - 22.11.2018 12:00ч -- |
Автор: | Vendome [ 19.11.2018 10:27 ] |
Заглавие: | Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 |
Избирам полското дерби Лехия Гданск - Ягелония Бялисток. |
Автор: | Anfield [ 22.11.2018 13:27 ] |
Заглавие: | Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 08 |
-- Класиране сезон 2018/2019 - След кръг 08 P PLAYER ENG GER ITA SPA OTH TOTAL GAMES Победи по кръгове: W01 - Pocko 32т (1) W02 - vasiliko 38т (1) W03 - goro_levskara 26т (1) W04 - vasiliko 30т(2) W05 - izgrev_lamerz 38т (1) W06 - Vendome 49т (1) W07 - Diavolo 11т (1) W08 - Vendome 56т (2) 13-и мач (по кръгове): W01 - Бразилия (1) W02 - Холандия (1) W03 - Португалия (1) W04 - България (1) W05 - Холандия (2) W06 - Норвегия (1) W07 - Белгия (1) W08 - Гърция (1) 15-и мач (по кръгове): W01 - Дания (1) W02 - Гърция (1) W03 - България (1) W04 - Португалия (1) W05 - България (2) W06 - Холандия (1) W07 - Чехия (1) W08 - Хърватия (1) |
Страница 2 от 2 | Часовете са според зоната UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |