Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6326
|
Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 12.09.2019 18:28
Сезон 2019/2020 - Кръг 01
!!! Краен срок за прогнози - 14.09.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10455 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 12.09.2019 18:43
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън xs 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах xs 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен x1 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 2x 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2s 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1t 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна x1 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1s 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия 1s 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 1s
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4099
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 12.09.2019 19:32
Сезон 2019/2020 - Кръг 01
!!! Краен срок за прогнози - 14.09.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 1t 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън x2 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах 21 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 1s 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2t 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1t 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 1t 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1t 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия 2t 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 1t
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 842 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 13.09.2019 08:19
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 1t 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън x2 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах xs 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 2x 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Верона - Милан x1 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2x 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада x1 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна x1 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1x 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия 2x 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 1x
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1143
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 13.09.2019 11:51
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 1x 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 2s 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах x1 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 2x 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 1o 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2x 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1t 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 1x 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1t 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия xs 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 1x
_________________
|
  |
|
|
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45 Мнения: 437
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 13.09.2019 18:44
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 1x 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 2x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах 1s 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 1x 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта xo 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2t 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1t 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 2s 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос xo 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия 2x 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 1t
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9628
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 13.09.2019 21:28
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 2o 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 2t 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах 1x 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 2s 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 2x 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта 2t 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2t 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1x 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна xs 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1t 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия xs 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 2s
_________________
|
  |
|
|
cori88
(Dune Warriors)
Регистриран на: 05.08.2018 10:04 Мнения: 787
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 13.09.2019 22:03
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън xs 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах xs 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 2s 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 2x 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта 2t 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2t 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1x 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна xs 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1x 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия 2x 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 1x
_________________ " За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4455 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 13.09.2019 23:49
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 1x 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 1o 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах x1 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 1o 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке x1 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус xs 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 1o 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1x 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 1x 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1x 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия x2 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц x1
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
LORD_BRAHILUS
(Thug Slugs)
Регистриран на: 06.10.2016 09:44 Мнения: 810
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 03:54
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън x1 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 2x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбax 2x 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен x2 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 2t 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта 2t 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2t 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1x 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна x1 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос x1 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия x2 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц x1
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5502
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 07:03
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън xs 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах xs 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 2x 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2x 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид x2 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1x 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 1x 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1x 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия x2 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 1x
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2306
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 08:11
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 1x 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 1s 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах 1s 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 1s 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 1s 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта 2x 09. [Нед 21:45] Верона - Милан x2 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 1s 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1x 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 1x 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1x 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия xs 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 2x
_________________
|
  |
|
|
Stifo2
(Underground)
Регистриран на: 21.08.2018 12:53 Мнения: 949
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 08:44
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън1t 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън X1 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах X2 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен X1 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 2X 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта X2 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2t 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1t 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 1t 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1X 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия X1 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц X2
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5083
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 08:53
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън xs 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах 2s 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке xs 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта 1o 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2x 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1x 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна x1 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1t 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия 2s 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 2s
_________________В град като София, никой не е невинен!
|
  |
|
|
NuFc
(Valiant Knights)
Регистриран на: 07.06.2012 12:21 Мнения: 1916
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 09:24
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 2o 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 1o 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах 1o 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 1s 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 1o 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта 1o 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2x 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1t 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 2o 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1t 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия 1s 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц xs
_________________
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1108
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 10:29
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън х2 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън xs 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах x2 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке xs 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта x2 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2x 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1t 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 1x 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1t 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия xs 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 1x
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6326
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 10:55
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 1x 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 2x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах 2s 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен xs 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 2x 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2x 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1t 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна xs 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1x 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия xs 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц x2
_________________
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1879
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 11:20
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 2o 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 1o 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах 1o 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 1o 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 1o 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта xt 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2t 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 2o 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна xt 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 1t 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия 1o 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 1o
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2429
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 13:47
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Саутхямптън 1x 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут - Евертън 1s 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах 1s 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Шалке 2t 07. [Съб 16:00] Фиорентина - Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа - Аталанта 2s 09. [Нед 21:45] Верона - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2t 11. [Нед 17:00] Селта Виго - Гранада 1t 12. [Нед 19:30] Валядолид - Осасуна 2o 13. [Съб 23:00] Фламенго - Сантос 2o 14. [Нед 22:00] Монако - Марсилия 2o 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 2s
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28651 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 01 | 14.09.2019 13:55
01. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед – Саутхямптън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 16:00] Борнемут – Евертън 2x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия М'Гладбах xs 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен xs 06. [Нед 19:00] Падерборн – Шалке 2x 07. [Съб 16:00] Фиорентина – Ювентус 2t 08. [Нед 13:30] Дженоа – Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Верона – Милан 2x 10. [Съб 19:30] Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 2x 11. [Нед 17:00] Селта Виго – Гранада 1t 12. [Нед 19:30] Валядолид – Осасуна xs 13. [Съб 23:00] Фламенго – Сантос 1t 14. [Нед 22:00] Монако – Марсилия xs 15. [Съб 18:00] Щурм Грац - ЛАСК Линц 2x
|
  |
|
|