Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 26.09.2019 20:45
Сезон 2019/2020 - Кръг 03
!!! Краен срок за прогнози - 28.09.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит 14. [Съб 21:00] Ница - Лил 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4091
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 26.09.2019 21:19
Сезон 2019/2020 - Кръг 03
!!! Краен срок за прогнози - 28.09.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург 2x 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург x2 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2s 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина xs 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид x2 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит 1s 14. [Съб 21:00] Ница - Лил 2t 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче 1x
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2425
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 26.09.2019 21:24
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург xs 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке xs 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург xs 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта xs 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина xs 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид xs 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка xs 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит xs 14. [Съб 21:00] Ница - Лил x2 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче 1x
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5070
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 27.09.2019 09:34
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург 1o 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург xs 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2s 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит xs 14. [Съб 21:00] Ница - Лил 2s 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче xs
_________________В град като София, никой не е невинен!
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 826 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 27.09.2019 15:44
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич x2 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург 2x 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург xs 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта xs 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2x 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка x1 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит xs 14. [Съб 21:00] Ница - Лил 2x 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче 1x
|
  |
|
|
NuFc
(Valiant Knights)
Регистриран на: 07.06.2012 12:21 Мнения: 1904
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 27.09.2019 18:00
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 2s 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург xs 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург x1 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 2s 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид xs 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит x2 14. [Съб 21:00] Ница - Лил 1o 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче 2o
_________________
|
  |
|
|
cori88
(Dune Warriors)
Регистриран на: 05.08.2018 10:04 Мнения: 778
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 27.09.2019 20:54
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург xs 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке xs 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург xs 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2x 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка x1 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит x2 14. [Съб 21:00] Ница - Лил 1o 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче 2o
_________________ " За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."
|
  |
|
|
Stifo2
(Underground)
Регистриран на: 21.08.2018 12:53 Мнения: 942
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 27.09.2019 22:11
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург X1 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург1X 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта X1 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1X 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид X1 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1X 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1X 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит 2X 14. [Съб 21:00] Ница - Лил X1 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче1X
|
  |
|
|
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45 Мнения: 427
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 27.09.2019 22:22
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург 2x 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург 2t 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 2o 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина xs 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид x1 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна x1 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит x1 14. [Съб 21:00] Ница - Лил x2 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче xt
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10355 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 27.09.2019 23:15
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд x1 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург x1 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург 1x 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 1t 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1t 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 1x 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит 1s 14. [Съб 21:00] Ница - Лил x1 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче 1x
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4434 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 28.09.2019 02:15
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич x1 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1x 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург x1 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург 1x 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 1x 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1t 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2o 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 2o 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит xs 14. [Съб 21:00] Ница - Лил x1 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче x1
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2284
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 28.09.2019 07:02
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 12 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург xs 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург 1s 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина xs 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2x 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1t 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна x1 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит xs 14. [Съб 21:00] Ница - Лил 1x 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче 1x
_________________
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5469
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 28.09.2019 07:07
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1x 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург xs 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1x 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург 1x 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта x2 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид xs 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит xs 14. [Съб 21:00] Ница - Лил x1 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче xs
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 28.09.2019 08:11
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас – Норич xs 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън – Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър – Нюкасъл 1x 04. [Съб 16:30] Майнц – Волфсбург xs 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг – Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф – Фрайбург xs 07. [Съб 21:45] Сасуоло – Аталанта xs 08. [Нед 16:00] Лацио – Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан – Фиорентина 1x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 1x 11. [Нед 17:00] Алавес – Майорка 1x 12. [Нед 19:30] Леванте – Осасуна xs 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва – Зенит xs 14. [Съб 21:00] Ница – Лил xs 15. [Съб 20:00] Галатасарай – Фенербахче xs
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 28.09.2019 08:50
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург 1o 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург xs 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта x2 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 1s 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна x1 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит 1s 14. [Съб 21:00] Ница - Лил 1t 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче x1
_________________
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1094
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 28.09.2019 12:08
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич x1 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1x 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург xs 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург 1x 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид xt 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит xt 14. [Съб 21:00] Ница - Лил xt 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче 1x
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 28.09.2019 12:15
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич xs 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург 2s 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург x2 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид xs 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит 2x 14. [Съб 21:00] Ница - Лил xs 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче 1x
_________________
|
  |
|
|
LORD_BRAHILUS
(Thug Slugs)
Регистриран на: 06.10.2016 09:44 Мнения: 791
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 28.09.2019 12:33
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич x1 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд x2 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл x1 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург 2t 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 2o 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург 2x 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2t 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 2x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 1o 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 2o 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит 1o 14. [Съб 21:00] Ница - Лил 2o 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче x1
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 28.09.2019 12:54
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич 1x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1x 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург x1 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург x1 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид xs 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка 1t 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит x2 14. [Съб 21:00] Ница - Лил x1 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче x1
_________________
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 03 | 28.09.2019 13:04
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Норич xs 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Уотфорд 1t 03. [Нед 18:30] Лестър - Нюкасъл 1t 04. [Съб 16:30] Майнц - Волфсбург 2x 05. [Съб 16:30] РБ Лайпциг - Шалке 1t 06. [Нед 16:30] Фортуна Дюселдорф - Фрайбург xs 07. [Съб 21:45] Сасуоло - Аталанта 2s 08. [Нед 16:00] Лацио - Дженоа 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Фиорентина 1s 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид xs 11. [Нед 17:00] Алавес - Майорка xs 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна xs 13. [Съб 19:00] Локомотив Москва - Зенит xs 14. [Съб 21:00] Ница - Лил 1s 15. [Съб 20:00] Галатасарай - Фенербахче 1s
|
  |
|
|