Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 07.11.2019 16:54
Сезон 2019/2020 - Кръг 08
!!! Краен срок за прогнози - 09.11.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4091
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 07.11.2019 17:02
Сезон 2019/2020 - Кръг 08
!!! Краен срок за прогнози - 09.11.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед x1 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 2x 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург x1 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд x1 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1x 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина x2 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1x 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1x 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина x1 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион xs 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1t
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 826 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 07.11.2019 18:20
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън x2 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1x 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1t 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 2x 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд xs 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1t 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте x1 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xs 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина 2s 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион x1 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1t
|
  |
|
|
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05 Мнения: 970
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 08.11.2019 01:12
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън 1s 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1x 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1x 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург xs 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 2s 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1x 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xs 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина x2 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион 2s 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 2o
|
  |
|
|
LORD_BRAHILUS
(Thug Slugs)
Регистриран на: 06.10.2016 09:44 Мнения: 791
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 08.11.2019 10:22
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън x2 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1x 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 12 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен x1 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина x2 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1x 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте x1 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля x2 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина x1 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион x1 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1x
|
  |
|
|
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44 Мнения: 4950
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 08.11.2019 17:29
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън 2s 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 2s 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити xs 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 2o 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 2o 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 2o 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 2s 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1t 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1s 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина 2s 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион 1t 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев xs
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
|
  |
|
|
Stifo2
(Underground)
Регистриран на: 21.08.2018 12:53 Мнения: 942
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 08.11.2019 21:11
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън 2o 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1o 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 2o 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 2o 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 1o 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 2o 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1t 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1o 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина 2o 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион 1o 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 2o
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5070
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 08.11.2019 21:44
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1x 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити xs 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург xs 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1x 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1o 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина 1o 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион 2o 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1x
_________________В град като София, никой не е невинен!
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 08.11.2019 21:49
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън x2 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити xs 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург xs 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 2o 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 2s 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 2s 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1t 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1s 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина 1o 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион 1x 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1t
_________________
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2425
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 08.11.2019 21:57
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити x1 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург xs 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд x1 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 2x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1t 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xs 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина x1 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион x1 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1x
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 08.11.2019 22:45
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити x1 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 2o 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1x 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля x1 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина 2s 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион x1 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1t
_________________
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4434 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 09.11.2019 00:30
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън x2 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити xs 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург x1 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд x2 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен x1 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина x2 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1x 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xs 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина x2 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион x1 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1x
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 09.11.2019 01:28
01. [Съб 17:00] Саутхямптън – Евертън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити xs 04. [Съб 16:30] Падерборн – Аугсбург xs 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 21:45] Наполи – Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри – Фиорентина xs 09. [Нед 21:45] Ювентус – Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия – Гранада 1t 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао – Леванте 1x 12. [Нед 22:00] Бетис – Севиля xs 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина xs 14. [Нед 22:00] Марсилия – Лион xs 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1x
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3457
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 09.11.2019 08:14
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън 2x 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1x 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 2x 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1t 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xs 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина xs 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион 2s 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1x
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5469
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 09.11.2019 08:47
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън 1x 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1x 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1x 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1x 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xt 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина xt 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион xs 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1x
|
  |
|
|
cori88
(Dune Warriors)
Регистриран на: 05.08.2018 10:04 Мнения: 778
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 09.11.2019 10:07
01. [Съб 17:00] Саутхямптън – Евертън xs 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити xs 04. [Съб 16:30] Падерборн – Аугсбург xs 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен x1 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина x2 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1t 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xs 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина x1 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион 2o 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1x
_________________ " За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2284
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 09.11.2019 10:15
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън 1x 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити xs 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 1x 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 2s 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1t 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1s 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина xs 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион xs 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1t
_________________
|
  |
|
|
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45 Мнения: 427
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 09.11.2019 11:21
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън 21 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1x 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1x 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 2s 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 12 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 21 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1x 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1x 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 21 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина 2x 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион 2x 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 2s
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1875
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 09.11.2019 12:18
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън xt 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 2o 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1o 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 2o 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 2o 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 2o 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1t 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1o 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина 1o 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион 2o 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1t
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 08 | 09.11.2019 12:26
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Евертън 2o 02. [Съб 17:00] Тотнъм - Шефилд Юнайтед 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1s 04. [Съб 16:30] Падерборн - Аугсбург 1o 05. [Съб 19:30] Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 1x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Байер Леверкузен 1o 07. [Съб 21:45] Наполи - Дженоа 1t 08. [Нед 13:30] Каляри - Фиорентина 1s 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 17:00] Валенсия - Гранада 1x 11. [Нед 15:00] Атлетик Билбао - Леванте 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 2x 13. [Нед 19:30] Панатинайкос - АЕК Атина xs 14. [Нед 22:00] Марсилия - Лион xs 15. [Нед 17:00] Шахтьор Донецк - Динамо Киев xs
|
  |
|
|