Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 05.12.2019 20:51
Сезон 2019/2020 - Кръг 11
!!! Краен срок за прогнози - 07.12.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4091
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 05.12.2019 22:49
Сезон 2019/2020 - Кръг 11
!!! Краен срок за прогнози - 07.12.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед x2 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1t 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1x 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 1x 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1x 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус x2 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 1x 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан 1x 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 1x 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе 2x 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 1t 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1x 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 1t
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10353 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 06.12.2019 08:42
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 2s 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 1x 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1x 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 2t 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 1x 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 2x 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго x2 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 2s 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 2s
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 826 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 06.12.2019 09:07
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед x1 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 1x 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1t 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 2x 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри x2 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан 21 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия xs 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе x2 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 12 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1x 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен x2 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 1x
|
  |
|
|
NuFc
(Valiant Knights)
Регистриран на: 07.06.2012 12:21 Мнения: 1902
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 06.12.2019 15:16
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън x1 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 2o 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1x 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 2t 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри x1 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан x2 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 2t 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе x1 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго x1 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1o 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 1o
_________________
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 06.12.2019 21:30
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 1x 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1t 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 2x 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 2x 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан x1 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия x1 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе 2s 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго x1 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1x 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 1x
_________________
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 06.12.2019 21:52
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 2o 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 1o 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1s 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус x2 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 1o 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан 2s 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 1o 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе x2 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго xs 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 2o 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 2x
_________________
|
  |
|
|
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05 Мнения: 970
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 06.12.2019 22:05
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 2o 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 2s 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1t 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 2x 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 2s 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан x2 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 1s 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго x2 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс xs 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2s 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 1s
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4434 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 00:49
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург x1 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн x1 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 2x 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри x1 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан x2 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 2x 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе x1 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго x2 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1x 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава x1
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5468
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 07:50
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 1x 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1x 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус x2 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 1x 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан xt 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия x2 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе 1x 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 1x 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1x 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 1x
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1094
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 09:14
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург x1 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1x 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 2x 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри x1 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан x2 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия x2 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе x1 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 1x 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1x 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава x2
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1875
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 09:57
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1t 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 1t 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1t 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 1o 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 1o 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан 2o 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 1o 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе 1o 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 1o 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1t 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 2o
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 11:15
01. [Съб 17:00] Тотнъм – Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл – Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург – Волфсбург xs 06. [Нед 16:30] Унион Берлин – Кьолн 1x 07. [Съб 21:45] Лацио – Ювентус xs 08. [Нед 16:00] Сасуоло – Каляри xs 09. [Нед 21:45] Болоня – Милан 2x 10. [Съб 19:30] Леванте – Валенсия 2x 11. [Нед 13:00] Ейбар – Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго xs 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс xs 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава xs
|
  |
|
|
Stifo2
(Underground)
Регистриран на: 21.08.2018 12:53 Мнения: 942
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 11:50
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1t 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург X1 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1t 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 2t 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри X2 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 2X 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе 1X 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 1X 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1X 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава X2
|
  |
|
|
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45 Мнения: 426
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 12:20
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1s 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 1x 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1t 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 21 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 2x 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия x2 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе 1o 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 2s 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 12 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 21 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 2s
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3457
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 12:21
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург xs 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1x 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 2x 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 1s 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 2x 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе 1s 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 1s 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1x 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава xs
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 13:31
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1s 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 2o 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург xs 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн xs 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус xt 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри xs 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан xs 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 2t 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго xs 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс xs 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава xs
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 13:45
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед x1 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 1s 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1x 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 2x 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри xs 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан x2 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 2x 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе x2 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго xs 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1x 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 1s
_________________
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2284
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 14:32
Сезон 2019/2020 - Кръг 11
!!! Краен срок за прогнози - 07.12.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1t 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург 2s 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 12 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус xs 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 2s 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан xs 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия 1s 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе 1s 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 2s 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1x 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен xs 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 1x
_________________
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5070
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 11 | 07.12.2019 16:10
01. [Съб 17:00] Тотнъм - Бърнли 1t 02. [Съб 19:30] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 03. [Нед 16:00] Нюкасъл - Саутхямптън 1x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 1t 05. [Съб 16:30] Фрайбург - Волфсбург xs 06. [Нед 16:30] Унион Берлин - Кьолн 1x 07. [Съб 21:45] Лацио - Ювентус 1o 08. [Нед 16:00] Сасуоло - Каляри 1o 09. [Нед 21:45] Болоня - Милан 2s 10. [Съб 19:30] Леванте - Валенсия xs 11. [Нед 13:00] Ейбар - Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Леганес - Селта Виго 1s 13. [Нед 00:40] Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс 1s 14. [Съб 18:30] Монпелие - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 18:30] Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 2x
|
  |
|
|