Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 12.12.2019 21:24
Сезон 2019/2020 - Кръг 12
!!! Краен срок за прогнози - 14.12.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4091
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 12.12.2019 23:06
Сезон 2019/2020 - Кръг 12
!!! Краен срок за прогнози - 14.12.2019 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 1x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург 2x 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах 2x 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория x1 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2x 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2t 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 1x 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс x2
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 828 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 13.12.2019 11:55
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити x2 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург x2 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах 2x 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория x2 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2x 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2t 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 1t 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 1x
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 13.12.2019 18:04
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург 2o 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах xs 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория 2x 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 2o 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 2s
_________________
|
  |
|
|
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05 Мнения: 970
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 13.12.2019 18:15
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1s 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах x2 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория 2s 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2x 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1x 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1x 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 1x 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 2s
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10360 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 13.12.2019 21:06
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах 2x 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория xs 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2t 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 2s 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 2x
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45 Мнения: 427
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 13.12.2019 21:41
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург x2 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах 2t 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория x2 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2t 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2t 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1x 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1x 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1x 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1s 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 1x 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 21
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 13.12.2019 21:50
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург x1 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах 2x 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория x1 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2x 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 1t 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 2x
_________________
|
  |
|
|
NuFc
(Valiant Knights)
Регистриран на: 07.06.2012 12:21 Мнения: 1904
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 00:09
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах x2 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория x1 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта x2 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница xs 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 2t
_________________
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4434 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 00:23
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1x 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила x2 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити x2 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург x1 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах x2 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория 2x 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2x 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2t 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1x 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1x 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница x1 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 1x
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 00:42
01. [Съб 17:00] Лестър – Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин – Фрайбург 1x 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах xs 07. [Съб 21:45] Дженоа – Сампдория xs 08. [Нед 16:00] Болоня – Аталанта 2x 09. [Нед 21:45] Фиорентина – Интер xs 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид – Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе – Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля – Виляреал 1x 13. [Съб 19:30] Панатинайкос – Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест – Ница xs 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар – Аякс xs
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2425
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 00:42
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах xs 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория 1o 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 1o 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2t 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница x1 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 1o
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5469
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 08:40
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити x2 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург xt 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах xs 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория 2x 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта x2 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер x2 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1x 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1x 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 1x 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс x2
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3457
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 09:02
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила xs 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург 1s 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах 2x 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория 1s 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2x 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 1s 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 2x
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1094
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 09:21
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила x2 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург 1t 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах xt 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория xt 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2s 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1x 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1x 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 1x 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 2t
|
  |
|
|
LORD_BRAHILUS
(Thug Slugs)
Регистриран на: 06.10.2016 09:44 Мнения: 791
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 09:43
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила x1 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 1s 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург x2 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах x2 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория x1 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2t 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2x 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1x 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 2s 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 2x 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 2x
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1875
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 09:54
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург 1o 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах xt 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория 1o 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 1o 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2t 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница xt 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 1o
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2284
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 11:11
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 2s 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах 2s 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория xs 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2x 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2t 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1x 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1x 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница 1x 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 1s
_________________
|
  |
|
|
Stifo2
(Underground)
Регистриран на: 21.08.2018 12:53 Мнения: 942
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 11:52
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург 1t 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах X2 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория 1X 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2X 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер X2 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1t 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1t 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия X2 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница X2 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 1t
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 12 | 14.12.2019 12:36
01. [Съб 17:00] Лестър - Норич 1t 02. [Съб 17:00] Шефилд Юнайтед - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Сити 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Фрайбург 1x 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 16:30] Волфсбург - Борусия МГладбах 2t 07. [Съб 21:45] Дженоа - Сампдория 2o 08. [Нед 16:00] Болоня - Аталанта 2s 09. [Нед 21:45] Фиорентина - Интер 2s 10. [Съб 22:00] Атлетико Мадрид - Осасуна 1t 11. [Нед 13:00] Хетафе - Валядолид 1s 12. [Нед 19:30] Севиля - Виляреал 1x 13. [Съб 19:30] Панатинайкос - Ламия 1t 14. [Съб 21:00] Стад Брест - Ница xs 15. [Нед 17:45] АЗ Алкмаар - Аякс 2x
|
  |
|
|