Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 30.01.2020 16:00
Сезон 2019/2020 - Кръг 17
!!! Краен срок за прогнози - 01.02.2020 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4091
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 30.01.2020 18:02
Сезон 2019/2020 - Кръг 17
!!! Краен срок за прогнози - 01.02.2020 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед 1x 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1x 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал x2 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт x2 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1x 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург x1 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма xs 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1x 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2x 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1x 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1x 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче x2 14. [Нед 16:00] Ница - Лион x2 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1x
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 828 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 30.01.2020 20:31
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед x1 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1x 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2t 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2x 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1x 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2x 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1x 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе x1 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче 1x 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2x 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1x
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5071
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 30.01.2020 23:11
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед xs 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1t 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 1o 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2x 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2s 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1x 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2t 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1t 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче xs 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2x 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 31.01.2020 09:43
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед 1t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1x 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2x 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах xs 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2s 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1x 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2t 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1t 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче xs 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2s 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4434 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 31.01.2020 12:13
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед 1x 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1x 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 1o 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт x2 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1x 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2x 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1x 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2t 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1x 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1x 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче x1 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2x 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 31.01.2020 14:56
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед x1 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1x 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2x 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2x 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1x 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2t 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1x 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе x1 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче x1 14. [Нед 16:00] Ница - Лион xs 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
_________________
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 31.01.2020 21:10
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед x2 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич xs 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2t 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1x 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 1o 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1t 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2x 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе x1 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче 2s 14. [Нед 16:00] Ница - Лион xs 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1x
_________________
|
  |
|
|
xDr
Регистриран на: 31.05.2015 16:04 Мнения: 635
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 31.01.2020 21:22
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед 1t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1t 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт xt 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2t 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1t 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2t 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1t 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе xt 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче xt 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2x 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
|
  |
|
|
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05 Мнения: 970
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 31.01.2020 21:25
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед x2 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1t 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 21 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2s 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1s 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2x 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1t 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе x1 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче 2s 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2s 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
|
  |
|
|
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45 Мнения: 427
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 31.01.2020 21:35
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед x2 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 12 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал x1 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2x 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 12 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 1x 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1x 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2x 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1s 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе x2 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 12 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче x2 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2x 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 12
|
  |
|
|
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44 Мнения: 4950
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 31.01.2020 23:23
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед xs 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 2o 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 1o 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2o 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1t 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2x 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1x 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче xs 14. [Нед 16:00] Ница - Лион xs 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1094
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 01.02.2020 06:52
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед 1t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1x 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2x 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург xs 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1x 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2x 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1t 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче xs 14. [Нед 16:00] Ница - Лион x2 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3457
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 01.02.2020 08:30
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед xs 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1t 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2x 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1x 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2x 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1x 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2t 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1x 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1s 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче xs 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2x 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2425
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 01.02.2020 09:50
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед 2o 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1t 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2t 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2t 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1t 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2t 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1t 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1x 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче 1o 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2x 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10360 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 01.02.2020 10:14
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед xt 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1t 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2t 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург xt 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1t 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2t 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1t 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче 2t 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2t 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
Stifo2
(Underground)
Регистриран на: 21.08.2018 12:53 Мнения: 942
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 01.02.2020 10:15
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед 1t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1t 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2X 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург X2 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1t 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2X 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1t 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1X 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче X2 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 2t 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1875
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 01.02.2020 13:08
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед xt 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1t 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 1o 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург 2t 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 2o 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2t 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1t 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче 2o 14. [Нед 16:00] Ница - Лион 1o 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 01.02.2020 13:17
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед 1x 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Норич 1t 03. [Нед 16:00] Бърнли - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2x 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1x 06. [Нед 19:00] Падерборн - Волфсбург xs 07. [Съб 19:00] Каляри - Парма 1x 08. [Нед 16:00] Аталанта - Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе - Интер 2t 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1t 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1x 12. [Нед 19:30] Виляреал - Осасуна 1t 13. [Съб 19:00] Трабзонспор - Фенербахче x1 14. [Нед 16:00] Ница - Лион x2 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1x
_________________
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2019/2020 - Кръг 17 | 01.02.2020 13:51
01. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Шефилд Юнайтед xs 02. [Съб 17:00] Нюкасъл – Норич 1x 03. [Нед 16:00] Бърнли – Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт 2x 05. [Съб 19:30] РБ Лайпциг - Борусия МГладбах 1t 06. [Нед 19:00] Падерборн – Волфсбург xs 07. [Съб 19:00] Каляри – Парма 1x 08. [Нед 16:00] Аталанта – Дженоа 1t 09. [Нед 21:45] Удинезе – Интер 2x 10. [Съб 17:00] Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 1x 11. [Нед 17:00] Атлетик Билбао – Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Виляреал – Осасуна 1x 13. [Съб 19:00] Трабзонспор – Фенербахче xs 14. [Нед 16:00] Ница – Лион xs 15. [Нед 17:45] Аякс - ПСВ Айндховен 1t
|
  |
|
|