Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:36



Отговори на тема  [ 19 мнения ] 
Питане относно италианските мачове 
Автор Съобщение
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Питане относно италианските мачове   |   08.03.2020 18:08


Предвид ситуацията в Италия - има предложение от Дявола, мачовете да не се включват в БЛ. Причина - неясното положение и това, че са на закрити врати ги прави леко казани странни, от там и тото2 за прогнозиране.

Кажете си мнението и ако повечето сте за ще ги разкараме, но само ако има наистина убедително мнозинство по въпроса.

:cheers:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   08.03.2020 18:18


Не виждам смисъл в махането им. Все пак са едни и същи мачове за всички. Дори и да са тото, тотото е еднакво за всички.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   08.03.2020 19:00


Докато Италианската федерация не суспендира официално първенството (временно или перманентно сезона) - не виждам причина да се изважда от БЛ.
Ако началото на идната седмица (както се твърди, че ще заседават) вземат някакво решение - то ще е известно и на нас преди четвъртък/петък , когато пускате кръга.
Хаосът от предишните кръгове беше, защото буквално не знаеха какво да правят и вземаха решения на парче "от днес за вчера".
По принцип синдикатът на играчите в Италия иска спиране на първенството, доколкото успях да разбера, и тяхното мнение може доста да натежи при вземане на решението идните дни.
Така че, нека се изчака и се види официалното решение на федерацията, ако идните 3,4 дни го вземат.

В краен случай - аз съм за включване на мач от Калчото от областите, където не е такова сериозно положението. Най-вече в южните райони.
А останалите слотове да се запълнят с Португалия и/или Холандия.



П.п.
Иначе не виждам логика в довода, че щом мачовете се играят без публика се "разиграва тото" ... :-o Това не е сериозно.
Има ТВ камери, ВАР, преки предавания, които ще излъчват.

Нима букмейкърските къщи вадят мачове или цели първенства, които се играят без публика ? :O ;) , та ние сме седнали да се притесняваме от "тото" с наште кирливи точици.

Олимпиадата , ако изобщо се проведе, най-вероятно ще е без публика, - това ще омаловажи ли рекордите и постиженията, ако няма публика?
Което обаче ще е такъв удар върху туроператори, авиолинии, и т.н. че не ми се мисли какъв домино ефект може да предизвика по Кълбото. При положение че Луфтханза вече са поискали финансова помощ на толкова ранен етап, ...

Еврото20, в този абсурден формат, е немислимо вече да се проведе така из целия континент. Най-разумно би било да го проведат в Русия, където странно, но още не ги засяга вируса, имат нови стадиони от Световното и без публика ще има условия.


Последна промяна xDr на 08.03.2020 19:02, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   08.03.2020 20:11


Против. Не смятам, че доводите са сериозни.

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   08.03.2020 20:12


Много сме далеч от европейкото и олимпиадата. абсурд да се провеждат без публика. не вярвам и да ги отложат.
нека видим първо какво ще е положението през месец Май в Европа. Сега сме началото на Март. Аз съм оптимист.

Иначе относно Бийстито, нека изчакаме решение на федерацията. Ако в четвъртък се знае, че ще има кръг, нямам нищо против да се пуснат мачове, но е голям риск, защото в петък ако се открие случай с футболист и всичко спира. Просто излишна бумащина. Ето, че в ПМЛ ги извадихме като поток. Вместо Италия могат да се включат мачове от другите топ първенства или интересни дербита от Европа. По-добре да отстраняваме преди опасността да дойде, а не да замитаме след нея.

Така че аз съм махането на мачовете от Серия А и това го казва заклет калчоман.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   08.03.2020 21:19


Аз съм ок да се прогнозират италианските мачове независимо, че ще са пред празни трибуни.
Нищо чудно и другите първенства да ги последват.


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   09.03.2020 12:42


The Italian Football Federation (FIGC) is to hold a meeting on Tuesday.

утре ще има яснота.
зависи чии интереси ще надделеят.
Мин. на спорта и играчите искат спиране на първенството, Шефът на федерацията е за игра.
При карантинирани напълно вече области не виждам как могат да играят, дори без публика.

явно местното ”Бфс” и там е със статут на държава в държавата.

п.п.
междувременно в Щатите вече отмениха Индиън уелс. и то само зарвди един подозрителен случай.


Последна промяна xDr на 09.03.2020 12:43, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   09.03.2020 22:39


bai Momchil написа:
Предвид ситуацията в Италия - има предложение от Дявола, мачовете да не се включват в БЛ. Причина - неясното положение и това, че са на закрити врати ги прави леко казани странни, от там и тото2 за прогнозиране.

Кажете си мнението и ако повечето сте за ще ги разкараме, но само ако има наистина убедително мнозинство по въпроса.

:cheers:


Категорично против пренасянето на COVID параноята тук... в БЛ в часност, но и във форума по принцип.
Не виждам никакви причини ако даден мач е предвиден да се играе, както бе тази неделя, да се отлага защото щял да бъде пред празни трибуни. Ами да почнаме да не даваме мачове и заради това че от даден отбор има 4 човека контузени, наказани и т.н. В крайна сметка нали играта е за прогнози, а прогнозата е да се прецени как би завърщил даден мач при обстоятелствата, при които ще се играе.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   09.03.2020 22:55


Италианците сами решиха дилемата на Дявола. Отмениха всички спортни мероприятия до 3ти април.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   09.03.2020 23:30


да, това бе ясно...
особено след днешния кошмарен ден с близо 2000 нови случаи и над 100 умрели.

май зор беше да дадат шанс на Юве да бие Интер само и само да е на 1 място, така де Аниели да е доволен.

стига с тия празни трибуни. идеята беше, че в четвъртък пускате кръга, обаче в петък или събота като спрат мачовете какво правим? същата работа бе и с ПМЛ, добре че там ме послушахте и се действа много бързо и точно.


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   10.03.2020 08:07


Diavolo написа:

стига с тия празни трибуни. идеята беше, че в четвъртък пускате кръга, обаче в петък или събота като спрат мачовете какво правим? същата работа бе и с ПМЛ, добре че там ме послушахте и се действа много бързо и точно.


Абсолютно не е съшата работата! Ако мач от БЛ се отложи, той се отлага и всички взимаме по 0 точки. Няма никой ощетен както е в ПМЛ, така че не виждам разлика от това да има 3 мача, които са отложени или кръг без тези три мача, както е по Коледа и Нова Година. :dunno:

Доводът за празни трибуни има смисъл за мен - това да играеш по този начин е много, много по-различно отколкото да има публика. За мен имаше резон да не ги включваме, ама то както е тръгнало скоро и други първенства ще се подадат на тази паника. Ей ги нашите калпаци за 4 случая спряха спорта в България също. :outofspace:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   10.03.2020 12:53


bai Momchil написа:
....така че не виждам разлика от това да има 3 мача, които са отложени или кръг без тези три мача, както е по Коледа и Нова Година. :dunno:

За мен имаше резон да не ги включваме, ама то както е тръгнало скоро и други първенства ще се подадат на тази паника.... :outofspace:


това означава ли, че тези слотове няма да бъдат попълвани с други първенства :-o към групата Other ?
Става въпрос за цял месец, не за коледен кръг

По принцип, колкото по-малко мачове се прогнозират, толкова повече това е в услуга на водещите в класирането... ;-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   10.03.2020 14:06


бай Момчи така е, но
3 мача по-малко от 15 са си 20% по-малък шанс за размествания в класирането. Все пак сме към края на сезона и всеки мач/бройка е важен. ;-)
Това ми беше основната идея. Да не се окажем за пореден път с кръг в който прогнозираме 12 вместо 15 мача.


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   10.03.2020 16:03


Diavolo написа:
бай Момчи така е, но
3 мача по-малко от 15 са си 20% по-малък шанс за размествания в класирането. Все пак сме към края на сезона и всеки мач/бройка е важен. ;-)
Това ми беше основната идея. Да не се окажем за пореден път с кръг в който прогнозираме 12 вместо 15 мача.


Ми ето оказахме се. :dunno:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   10.03.2020 16:10


Е, не сте. Запълнете ги с дербита из Европа и толкоз.
Тъпо е само 12 мача да се дават. Правилата трябва да са гъвкави, това е ясно.


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   11.03.2020 07:38


Diavolo написа:
Е, не сте. Запълнете ги с дербита из Европа и толкоз.
Тъпо е само 12 мача да се дават. Правилата трябва да са гъвкави, това е ясно.


С кои дербита? Ей ги всички са на празни трибуни вече - Франция, Испания, почти цяла Германия и Англия и тя тръгва на там днес Сити си е отложил мача с Арсенал. Пускаме квото има като потоци и тва е. Едва ли ще се доиграе този сезон така като гледам, но така или иначе това ни е най-малкият проблем :)

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   11.03.2020 09:34


Не точно - Арсенал е отложил мача, защото преди 13 дни част от играчите са се срещнали със собственика на Олимпиакос, който вчера е обявен за заразен с ковид19...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   11.03.2020 11:00


bai Momchil написа:
Diavolo написа:
Е, не сте. Запълнете ги с дербита из Европа и толкоз.
Тъпо е само 12 мача да се дават. Правилата трябва да са гъвкави, това е ясно.


С кои дербита? Ей ги всички са на празни трибуни вече - Франция, Испания, почти цяла Германия и Англия и тя тръгва на там днес Сити си е отложил мача с Арсенал. Пускаме квото има като потоци и тва е. Едва ли ще се доиграе този сезон така като гледам, но така или иначе това ни е най-малкият проблем :)


има много първенства в Европа и много интересни мачове.
това че някои ще са без публика е без значение, важното е да се играе.
засега са отложени само Серия А и отделни мачове по първенства, като много лесно те могат да бъдат намерени.


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питане относно италианските мачове   |   11.03.2020 18:19


Шефът на Испанската ФФ вече иска пълно спиране на първенството, а не само мачове без публика.
Един адекватен да имат тея мангали.
Така че до уикенда вероятно ще са го взели това решение.
Това сигурно ще повлече крак и към Франция .


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг