Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 02.12.2021 18:16
Сезон 2021/2022 - Кръг 11
!!! Краен срок за прогнози - 04.12.2021 - 16:30ч. !!!
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 826 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 03.12.2021 11:53
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 1x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1t 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 2x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис 1t 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна x2 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант x1 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) 1x
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1094
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 03.12.2021 19:15
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън x1 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт xs 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1t 07. [Съб 19:00] Рома - Интер x2 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло x2 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис x1 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант x1 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай x1
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5070
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 03.12.2021 21:12
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън xs 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2x 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1x 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 2x 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 1o 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 1o 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна xs 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант xs 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) 1s
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 03.12.2021 21:26
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън x1 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт xs 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1t 07. [Съб 19:00] Рома - Интер x1 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 2x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2x 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис x1 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 2x 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант xt 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) x1
_________________
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2425
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 03.12.2021 22:18
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън xs 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт xs 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1t 07. [Съб 19:00] Рома - Интер xs 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис xs 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна xs 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит xs 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант xt 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) xs
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
LORD_BRAHILUS
(Thug Slugs)
Регистриран на: 06.10.2016 09:44 Мнения: 791
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 03.12.2021 22:33
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън x1 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен x2 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1x 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 2x 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 2x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1x 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид x2 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис x1 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит x2 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант 2x 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) x1
|
  |
|
|
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44 Мнения: 4950
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 03.12.2021 22:51
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 2t 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1s 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2s 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1s 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 1s 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 2t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис xs 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1t 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант xs 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) xs
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
|
  |
|
|
mitak_73
(Real Green)
Регистриран на: 05.01.2018 21:59 Мнения: 283
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 03.12.2021 23:18
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън x1 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1x 07. [Съб 19:00] Рома - Интер xs 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2x 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна xs 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант x1 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) 2s
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5469
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 03.12.2021 23:38
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 1t 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен x2 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1x 07. [Съб 19:00] Рома - Интер xt 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло xt 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 2x 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант xt 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) 2x
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 04.12.2021 00:22
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 1x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1s 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 1o 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1x 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 2x 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло x2 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 1o 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис x1 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант xs 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) 2s
_________________
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3457
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 04.12.2021 11:03
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 1s 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 2s 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1t 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 2s 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 2x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис 2s 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 2s 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант xs 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) xs
|
  |
|
|
riribiro76
(Underground)
Регистриран на: 10.08.2019 18:40 Мнения: 425
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 04.12.2021 11:08
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 1x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 2x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 12 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1t 07. [Съб 19:00] Рома - Интер x2 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло x2 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид x2 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис 1x 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант 1x 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай 1x
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1875
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 04.12.2021 11:24
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън xt 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 2o 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 2o 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 1o 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 2t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид xt 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис 2o 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1o 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант 1o 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) 1o
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 04.12.2021 12:26
01. [Съб 17:00] Саутхямптън – Брайтън xs 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън – Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм – Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт xs 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах – Фрайбург 1t 07. [Съб 19:00] Рома – Интер xs 08. [Нед 16:00] Специя – Сасуоло 2x 09. [Нед 21:45] Ювентус – Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2x 11. [Нед 17:15] Елче – Кадис xs 12. [Нед 19:30] Леванте – Осасуна xs 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t 14. [Нед 16:00] Лориен – Нант xs 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) 1x
|
  |
|
|
Sparkito13
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 19:47 Мнения: 72
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 04.12.2021 12:28
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 2x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1x 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2s 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1x 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 2s 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 2x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1x 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис xs 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1x 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант 2x 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай)1s
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10355 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 04.12.2021 12:32
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 1x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1t 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1x 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 2x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис x2 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна x1 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант x2 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо 1t
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2284
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 04.12.2021 13:01
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 1x 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1s 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2s 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1t 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 2s 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 2x 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис x1 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 2x 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант 1t 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) x2
_________________
|
  |
|
|
NuFc
(Valiant Knights)
Регистриран на: 07.06.2012 12:21 Мнения: 1904
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 04.12.2021 13:06
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 1t 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2t 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт x1 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1x 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 2x 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло x2 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид 21 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис x1 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна x2 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит x1 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант x1 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) x1
_________________
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2021/2022 - Кръг 11 | 04.12.2021 13:26
01. [Съб 17:00] Саутхямптън - Брайтън 2o 02. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Ливърпул 2x 03. [Нед 16:00] Тотнъм - Норич 1t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 2o 05. [Съб 19:30] Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Борусия МГладбах - Фрайбург 1x 07. [Съб 19:00] Рома - Интер 2s 08. [Нед 16:00] Специя - Сасуоло x2 09. [Нед 21:45] Ювентус - Дженоа 1t 10. [Съб 22:00] Реал Сосиедад - Реал Мадрид xs 11. [Нед 17:15] Елче - Кадис xs 12. [Нед 19:30] Леванте - Осасуна 1s 13. [Нед 18:30] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t 14. [Нед 16:00] Лориен - Нант xs 15. [Нед 01:30] Гуарани - Серо Портеньо (Парагвай) 2o
|
  |
|
|