Автор
Съобщение
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10360Местоположение: Augusta Vindelicorum
Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 15.09.2022 13:38
Сезон 2022-2023 ● Кръг 01 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 17.09.2022, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе .
ТОЧКУВАНЕ . Твърда прогноза Изписване: 1t ● xt ● 2t при познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знака Изписване: 1x ● x1 ● 2x ● x2 ● 12 ● 21 при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точка при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знака Изписване: 1о ● 2о ● xo (пишете знака, който искате да отпадне, ако прогнозата е примерно 1Х - пишете 2о ) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки Тройна прогноза Изписване: 1s ● xs ● 2s познат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. .
Последна промяна SUBXERO на 16.09.2022 10:19, променена общо 1 път
 
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22Мнения: 828Местоположение: Fields of Anfield Road
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 10:20
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал x2 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям x1 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 1x 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг x2 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 12 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 21 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля x1 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1t 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага xs 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1x
 
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10360Местоположение: Augusta Vindelicorum
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 10:21
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2t 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям xs 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт xs 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг xs 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2x 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 1x 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 2s 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол x1 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага 1s 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1t
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
 
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52Мнения: 5469
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 12:07
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2t 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям x2 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 1x 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг xs 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер xs 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 1x 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 2x 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1x 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага 1x 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен x2 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе xs
 
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10Мнения: 1094
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 13:29
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал x2 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям xs 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт x2 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг x1 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2x 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 1x 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля x1 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1x 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид xs 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага xs 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1t .
 
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28Мнения: 9586
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 15:16
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2t 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям 1o 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт xs 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 1o 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2t 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта x1 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи xs 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 1x 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1t 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2s 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага 1s 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1x
_________________
 
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55Мнения: 4091
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 16:33
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2t 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям x1 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 1x 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг x1 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер x2 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 1x 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 1x 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 2x 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид x2 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага2x 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе x1 . [/legend][/text]
 
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44Мнения: 4950
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 19:35
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2t 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям xs 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 2t 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг xs 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2t 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 1s 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 1t 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1t 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2s 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага xs 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1t
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
 
riribiro76
(Underground)
Регистриран на: 10.08.2019 18:40Мнения: 427
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 19:42
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2t 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям x2 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 1x 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг x2 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер x2 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 1x 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 1x 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1t 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид x2 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага 1x 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1x
 
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03Мнения: 1133
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 19:52
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2t 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям 2s 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт x1 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг x1 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2x 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 2s 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 1x 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1x 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага 1x 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1x
_________________
 
Tiankov
(Thug Slugs)
Регистриран на: 18.09.2019 20:07Мнения: 327
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 20:25
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2t 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям xs 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт x2 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг xs 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2s 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1s 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи x1 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля xs 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1x 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага 21 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2s 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1x .
 
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21Мнения: 4434Местоположение: Laval, QC, Canada
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 16.09.2022 23:27
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал x2 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям x2 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт x2 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг x1 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2x 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 1x 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля x1 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол x1 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид x2 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага x1 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1x
_________________ Un pour tous, tous pour un!
 
Venabili
(Dune Warriors)
Регистриран на: 07.06.2012 03:47Мнения: 1975Местоположение: 6-19
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 17.09.2022 05:13
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2x 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям 1t 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 x1 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 1x 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 1t 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2t 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 1t 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля x2 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол x1 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид x2 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага 2s 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 1x 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе xs
_________________ Понякога съм толкова добра, че цялата изтръпвам и боли ме...
 
LORD_BRAHILUS
(Thug Slugs)
Регистриран на: 06.10.2016 09:44Мнения: 791
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 17.09.2022 07:38
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал x2 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям 2x 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт x1 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг x1 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2t 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта x1 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи x1 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 1x 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1x 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид x1 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага x2 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе x1
 
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26Мнения: 3457
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 17.09.2022 10:05
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2t 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям xs 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 2x 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг xs 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2t 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1t 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 1s 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 1s 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1x 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид xs 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага xs 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе xs
 
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31Мнения: 2284
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 17.09.2022 10:46
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал xs 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям xs 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт xs 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг xs 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер xs 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи x1 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля x1 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1x 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 1s 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага x1 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1t
_________________
 
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45Мнения: 427
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 17.09.2022 12:11
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 1o 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям x1 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт xs 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 2s 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 12 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 2s 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи xo 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 1x 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1x 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2t 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага 2x 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 2s
 
NuFc
(Valiant Knights)
Регистриран на: 07.06.2012 12:21Мнения: 1904
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 17.09.2022 12:27
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2x 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям x2 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт x2 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг x1 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2t 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта x1 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи x2 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 1x 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1t 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид x2 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага x1 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе x1
_________________
 
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09Мнения: 28599Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 17.09.2022 12:32
01. [Съб 19:30] Тотнъм – Лестър 1t 02. [Нед 14:00] Брентфорд – Арсенал 2x 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям xs 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 12 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг xs 07. [Нед 13:30] Удинезе – Интер 2x 08. [Нед 19:00] Рома – Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Милан – Наполи 1x 10. [Нед 17:15] Виляреал – Севиля 1x 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад – Еспаньол 1t 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид xs 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага xs 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2x 15. [Нед 22:00] Фламенго – Флуминензе 1x
 
Sparkito13
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 19:47Мнения: 72
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 01
| 17.09.2022 13:20
01. [Съб 19:30] Тотнъм - Лестър 1x 02. [Нед 14:00] Брентфорд - Арсенал 2s 03. [Нед 16:15] Евертън - Уест Хям 2t 04. [Съб 16:30] Борусия Дортмунд - Шалке 04 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 1x 06. [Съб 19:30] Борусия М'Гладбах - РБ Лайпциг 2x 07. [Нед 13:30] Удинезе - Интер 2x 08. [Нед 19:00] Рома - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Милан - Наполи 1x 10. [Нед 17:15] Виляреал - Севиля 1x 11. [Нед 19:30] Реал Сосиедад - Еспаньол 1x 12. [Нед 22:00] Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2x 13. [Нед 20:00] Виктория Пилзен - Славия Прага 1x 14. [Нед 21:45] Лион - Пари Сен Жермен 2t 15. [Нед 22:00] Фламенго - Флуминензе 1x