Автор
Съобщение
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10353Местоположение: Augusta Vindelicorum
Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 29.09.2022 15:36
Сезон 2022-2023 ● Кръг 02 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 01.10.2022, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих .
ТОЧКУВАНЕ . Твърда прогноза Изписване: 1t ● xt ● 2t при познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знака Изписване: 1x ● x1 ● 2x ● x2 ● 12 ● 21 при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точка при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знака Изписване: 1о ● 2о ● xo (пишете знака, който искате да отпадне, ако прогнозата е примерно 1Х - пишете 2о ) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки Тройна прогноза Изписване: 1s ● xs ● 2s познат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. .
Последна промяна SUBXERO на 29.09.2022 15:36, променена общо 1 път
 
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55Мнения: 4091
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 29.09.2022 15:43
[text][legend=Сезон 2022-2023 ● Кръг 02]. 01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд xo 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2t 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед xo 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 1x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 1o 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 2x 07. [Съб 19:00] Интер - Рома x1 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид x2 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия x1 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад x2 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 1o 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 1o 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих x1
 
Vendome
(The Grizzlies)
Регистриран на: 05.06.2012 17:22Мнения: 11791
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 30.09.2022 09:44
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд xt 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2t 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 2o 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм x2 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург xt 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1s 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1o 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид 1s 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 2s 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 2x 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 2o 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил x2 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 2x
_________________
 
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22Мнения: 826Местоположение: Fields of Anfield Road
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 30.09.2022 10:48
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 2x 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2x 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм x2 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург x1 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1x 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид x2 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 12 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 2x 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 1t 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 1x 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1t
 
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21Мнения: 4434Местоположение: Laval, QC, Canada
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 30.09.2022 14:22
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 2x 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2x 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 1x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм x2 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург x1 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид x2 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия x2 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад x1 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос x1 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил x1 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих xs
_________________ Un pour tous, tous pour un!
 
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28Мнения: 9586
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 30.09.2022 16:50
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 2s 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2t 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2x 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 1x 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1t 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид x2 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 1s 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 2s 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 2s 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 1s 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1s
_________________
 
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10Мнения: 1094
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 30.09.2022 16:56
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд x2 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2t 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд xs 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм xs 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 1x 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 1x 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад x2 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос x1 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил x2 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих xs .
 
riribiro76
(Underground)
Регистриран на: 10.08.2019 18:40Мнения: 425
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 30.09.2022 18:54
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 1x 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2t 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед x1 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 1x 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 1x 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид 1x 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 2x 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад x2 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 2x 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 2x 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1x
 
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03Мнения: 1133
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 30.09.2022 22:01
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 1o 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2x 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2x 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург xs 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид 2x 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия x1 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад xs 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 2x 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 1t 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1t
_________________
 
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44Мнения: 4950
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 30.09.2022 22:09
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 2t 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси xs 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2t 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2t 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург xs 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1t 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 2s 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид 2t 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия xs 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 1t 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 2t 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 1s 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1t
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
 
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10353Местоположение: Augusta Vindelicorum
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 30.09.2022 22:59
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд x2 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2x 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 2s 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд xs 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2x 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург x2 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид x2 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия x1 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад x2 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 1x 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 2x 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1s
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
 
LORD_BRAHILUS
(Thug Slugs)
Регистриран на: 06.10.2016 09:44Мнения: 791
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 01.10.2022 00:14
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд x1 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2x 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд x2 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 1x 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 1t 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид x2 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 2x 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 2t 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос x1 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 2x 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих x1
 
Venabili
(Dune Warriors)
Регистриран на: 07.06.2012 03:47Мнения: 1975Местоположение: 6-19
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 01.10.2022 04:02
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд xs 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2x 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед x1 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм x1 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 1x 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1s 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 2x 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 2t 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 2s 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил x1 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих xs
_________________ Понякога съм толкова добра, че цялата изтръпвам и боли ме...
 
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52Мнения: 5468
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 01.10.2022 06:31
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 1x 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2t 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед xs 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм xo 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург xo 07. [Съб 19:00] Интер - Рома xs 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид 2o 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия xs 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад xt 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос xs 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил x1 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1t
 
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49Мнения: 5277Местоположение: София
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 01.10.2022 09:14
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 2x 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2t 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 1o 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм xs 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 1x 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид 1o 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия x2 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад xs 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 1x 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил xs 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 2s
 
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45Мнения: 427
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 01.10.2022 10:00
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 2x 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2x 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 21 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 2s 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1x 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид 1s 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 2x 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад xs 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 21 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 12 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1x
 
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15Мнения: 6307
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 01.10.2022 11:02
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 2x 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2x 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1s 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2x 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург x1 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 1x 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 2s 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 2x 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил xs 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1x
_________________
 
Sparkito13
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 19:47Мнения: 72
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 01.10.2022 11:23
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд 2x 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 1x 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2x 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 2x 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1x 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид 2t 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 2t 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 2x 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос 1x 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 2s 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 2x
 
Tiankov
(Thug Slugs)
Регистриран на: 18.09.2019 20:07Мнения: 326
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 01.10.2022 11:42
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд x1 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси 2t 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2t 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм x2 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург xs 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 2s 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1x 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид 2x 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 2s 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 2x 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос xs 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 1s 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1x
 
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26Мнения: 3457
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 02
| 01.10.2022 12:09
01. [Съб 17:00] Борнемут - Брентфорд x2 02. [Съб 17:00] Кристъл Палас - Челси xs 03. [Нед 16:00] Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Кьолн - Борусия Дортмунд 2x 05. [Нед 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 1s 06. [Нед 18:30] Шалке 04 - Аугсбург 2s 07. [Съб 19:00] Интер - Рома 1x 08. [Нед 16:00] Сампдория - Монца 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Болоня 1t 10. [Съб 19:30] Севиля - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Еспаньол - Валенсия 2x 12. [Нед 19:30] Жирона - Реал Сосиедад 2x 13. [Нед 21:30] ПАОК Солун - Панатинайкос xs 14. [Нед 14:00] Лориен - Лил 2x 15. [Съб 21:30] Грасхопърс - Цюрих 1x