Автор
Съобщение
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10353Местоположение: Augusta Vindelicorum
Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 13.10.2022 16:23
Сезон 2022-2023 ● Кръг 04 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 15.10.2022, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж .
ТОЧКУВАНЕ . Твърда прогноза Изписване: 1t ● xt ● 2t при познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знака Изписване: 1x ● x1 ● 2x ● x2 ● 12 ● 21 при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точка при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знака Изписване: 1о ● 2о ● xo (пишете знака, който искате да отпадне, ако прогнозата е примерно 1Х - пишете 2о ) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки Тройна прогноза Изписване: 1s ● xs ● 2s познат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. .
 
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22Мнения: 826Местоположение: Fields of Anfield Road
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 13.10.2022 18:10
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1x 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1t 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 2x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд 2x 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2x 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1x 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид x2 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад x2 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1t 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 1t 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж x2
 
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55Мнения: 4091
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 13.10.2022 21:57
Сезон 2022-2023 ● Кръг 04 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 15.10.2022, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1t 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1x 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити x1 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 2o 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд x2 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 1o 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 2o 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1t 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид x2 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад 2t 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1t 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 2o 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 2o 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж 2o .
 
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03Мнения: 1133
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 13:21
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1t 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1x 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1o 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1x 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд 1x 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус x2 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе x1 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид x1 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад 2x 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1s 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 1x 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1x 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж x2
_________________
 
Vendome
(The Grizzlies)
Регистриран на: 05.06.2012 17:22Мнения: 11791
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 14:03
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1х 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1х 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 2х 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 1х 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1s 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд x1 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус x2 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1x 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1s 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид x1 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад x2 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1s 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел xs 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1x 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж 2x
_________________
 
riribiro76
(Underground)
Регистриран на: 10.08.2019 18:40Мнения: 425
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 14:23
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1t 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 2x 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд x2 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2t 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1t 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид x2 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад 1x 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона x2 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 2x 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж 1x
 
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52Мнения: 5468
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 15:57
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест x1 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1t 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 2o 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд 1x 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2x 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 2o 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид xt 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад xt 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона xt 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел x1 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1x 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж x1
 
Гоа
(Dune Warriors)
Регистриран на: 22.08.2012 17:26Мнения: 2437
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 16:03
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест x1 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1x 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 2s 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен xs 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1x 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд 1s 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2x 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1t 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид 2o 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад 2s 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1t 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 1x 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж 2t
 
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28Мнения: 9586
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 16:23
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1x 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1x 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1o 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен xo 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд 2x 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2x 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1x 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад x2 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1x 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 1s 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж 2s
_________________
 
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26Мнения: 3457
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 20:56
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1t 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1x 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 2s 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен xs 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1x 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд xs 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2x 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1x 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад 2s 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона xs 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 1x 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж 2s
 
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45Мнения: 426
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 21:00
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест x1 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум xs 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд 1x 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 1s 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 2t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 2s 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид x1 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад 2x 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 12 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 12 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж x2
 
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10353Местоположение: Augusta Vindelicorum
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 21:09
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест xt 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен xt 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд xt 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2t 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1t 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид xt 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад xt 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1t 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел xt 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж 2t
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
 
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21Мнения: 4434Местоположение: Laval, QC, Canada
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 23:33
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1х 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1х 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити хs 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен х2 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1x 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд x1 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2x 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1x 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1x 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид x1 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад x1 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона x1 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел x1 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1x 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж x2
_________________ Un pour tous, tous pour un!
 
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10Мнения: 1094
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 14.10.2022 23:50
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1t 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити xs 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1x 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд xs 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус x2 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1x 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад x1 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1s 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел x2 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж x2 .
 
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05Мнения: 970
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 15.10.2022 03:31
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1t 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1s 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 2x 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум xs 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд xs 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2x 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1s 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад x2 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1x 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 1x 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж xs
 
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44Мнения: 4950
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 15.10.2022 06:49
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1t 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 2s 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум xt 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд 1s 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2t 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1s 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид xt 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад xs 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1t 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 1t 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж xs
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
 
Venabili
(Dune Warriors)
Регистриран на: 07.06.2012 03:47Мнения: 1975Местоположение: 6-19
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 15.10.2022 06:52
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1x 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 1s 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 2t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 2s 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд 2t 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2x 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло x1 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 2s 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад 2t 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона xs 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел xs 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1s 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж 1s
_________________ Понякога съм толкова добра, че цялата изтръпвам и боли ме...
Последна промяна Venabili на 15.10.2022 06:53, променена общо 1 път
 
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36Мнения: 2425
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 15.10.2022 09:41
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1x 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут xs 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити 2t 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум 1x 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд xs 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус xs 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1t 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад 2s 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1t 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел 1x 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж 2t
_________________ Fortuna favet fortibus!
 
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09Мнения: 28599Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 15.10.2022 10:40
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1t 02. [Съб 17:00] Фулъм – Борнемут xs 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити xs 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен xs 05. [Съб 16:30] Щутгарт – Бохум 1t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд xs 07. [Съб 19:00] Торино – Ювентус 2x 08. [Съб 21:45] Аталанта – Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио – Удинезе 1x 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид xs 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад xs 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид – Барселона xs 13. [Нед 17:30] Сервет – Базел xs 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен – Марсилия 1t 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж xs
 
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15Мнения: 6307
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 04
| 15.10.2022 14:11
01. [Съб 17:00] Уулвърхямптън - Нотингам Форест 1x 02. [Съб 17:00] Фулъм - Борнемут 1t 03. [Нед 18:30] Ливърпул - Манчестър Сити xs 04. [Съб 16:30] Айнтрахт Франкфурт - Байер Леверкузен 2s 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Бохум xs 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Борусия Дортмунд xs 07. [Съб 19:00] Торино - Ювентус 2t 08. [Съб 21:45] Аталанта - Сасуоло 1t 09. [Нед 16:00] Лацио - Удинезе 1x 10. [Съб 22:00] Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид 1s 11. [Нед 15:00] Селта Виго - Реал Сосиедад 2s 12. [Нед 17:15] Реал Мадрид - Барселона 1x 13. [Нед 17:30] Сервет - Базел x1 14. [Нед 21:45] Пари Сен Жермен - Марсилия 1x 15. [Нед 19:30] Андерлехт - Клуб Брюж 2s
_________________