Автор
Съобщение
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10360Местоположение: Augusta Vindelicorum
Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 26.10.2022 14:42
Сезон 2022-2023 ● Кръг 06 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 29.10.2022, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва .
ТОЧКУВАНЕ . Твърда прогноза Изписване: 1t ● xt ● 2t при познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знака Изписване: 1x ● x1 ● 2x ● x2 ● 12 ● 21 при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точка при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знака Изписване: 1о ● 2о ● xo (пишете знака, който искате да отпадне, ако прогнозата е примерно 1Х - пишете 2о ) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки Тройна прогноза Изписване: 1s ● xs ● 2s познат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. .
 
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55Мнения: 4091
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 26.10.2022 18:34
Сезон 2022-2023 ● Кръг 06 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 29.10.2022, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург x1 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 1x 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта x2 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина 1x 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 1x 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 1x 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1t 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t .
 
Гоа
(Dune Warriors)
Регистриран на: 22.08.2012 17:26Мнения: 2437
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 27.10.2022 13:58
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2x 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1x 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1x 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 2t 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина 1x 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 2s 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 2s 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1x 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
 
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22Мнения: 828Местоположение: Fields of Anfield Road
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 10:19
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2x 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1x 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1x 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 12 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина x2 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1x 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 1x 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 12 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1t 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
 
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03Мнения: 1133
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 12:21
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1x 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 1x 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина x1 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1x 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 1t 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис x1 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт xs 14. [Нед 21:45] Лион - Лил xs 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
_________________
 
Vendome
(The Grizzlies)
Регистриран на: 05.06.2012 17:22Мнения: 11791
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 13:46
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2x 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум x2 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1s 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 1s 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина 1x 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1x 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал x1 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 2s 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 2x 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1x 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1x
_________________
 
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26Мнения: 3457
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 15:58
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2x 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1t 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд xs 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 1o 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина 1o 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1x 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал xs 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис xs 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 2s 14. [Нед 21:45] Лион - Лил xs 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
 
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10Мнения: 1094
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 16:19
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1x 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург x1 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд xs 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта x2 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина x2 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал xs 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис xs 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт xs 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1x 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t .
 
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05Мнения: 970
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 17:03
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2x 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1x 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд xs 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина xs 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал xs 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 1s 14. [Нед 21:45] Лион - Лил xs 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
 
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10360Местоположение: Augusta Vindelicorum
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 17:25
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1x 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 2x 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 2x 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина xt 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 1t 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис xt 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт x1 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1t 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
 
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28Мнения: 9586
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 20:56
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси x2 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1x 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 1o 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина x2 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1x 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 1x 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 1s 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1t 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
_________________
 
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52Мнения: 5469
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 21:42
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1t 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд xs 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина xt 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 1x 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт xs 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1x 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
 
riribiro76
(Underground)
Регистриран на: 10.08.2019 18:40Мнения: 425
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 22:19
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси x2 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1t 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд x2 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта x2 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина x2 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 1x 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 1x 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1t 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
 
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21Мнения: 4434Местоположение: Laval, QC, Canada
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 28.10.2022 23:44
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2x 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1x 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург x1 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд x2 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина x1 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал x1 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт x2 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1x 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1x
_________________ Un pour tous, tous pour un!
 
Venabili
(Dune Warriors)
Регистриран на: 07.06.2012 03:47Мнения: 1975Местоположение: 6-19
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 29.10.2022 02:01
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила x1 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1x 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 2x 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1x 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд x2 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2s 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина 2t 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано x1 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал x2 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 2x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 1s 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1x 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва x1
_________________ Понякога съм толкова добра, че цялата изтръпвам и боли ме...
 
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44Мнения: 4950
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 29.10.2022 04:22
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси xs 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1t 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 2s 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина xs 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 1s 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1s 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 1s 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1t 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
 
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45Мнения: 427
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 29.10.2022 10:37
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 1x 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1s 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург xs 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд xo 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина xs 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1s 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал xo 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт x2 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1s 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
 
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15Мнения: 6307
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 29.10.2022 10:55
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург xs 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 2s 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2x 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина xs 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал xs 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт xs 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1t 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
_________________
 
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49Мнения: 5277Местоположение: София
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 29.10.2022 11:00
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1t 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд xs 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина 2t 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2x 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1s 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 1s 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт xs 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1x 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
 
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36Мнения: 2425
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 06
| 29.10.2022 12:52
01. [Съб 17:00] Брайтън - Челси 2t 02. [Съб 17:00] Нюкасъл - Астън Вила 1t 03. [Нед 16:00] Арсенал - Нотингам Форест 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Бохум 1t 05. [Съб 16:30] Щутгарт - Аугсбург 1x 06. [Съб 19:30] Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 2t 07. [Нед 13:30] Емполи - Аталанта 2t 08. [Нед 16:00] Специя - Фиорентина xs 09. [Нед 21:45] Торино - Милан 2t 10. [Съб 19:30] Севиля - Райо Валекано 1t 11. [Нед 19:30] Атлетик Билбао - Виляреал 2s 12. [Нед 22:00] Реал Сосиедад - Бетис 1x 13. [Нед 18:00] Розенборг - Бодьо/Глимт 2s 14. [Нед 21:45] Лион - Лил 1x 15. [Нед 15:30] Спартак Москва - Торпедо Москва 1t
_________________ Fortuna favet fortibus!