Автор
Съобщение
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10431Местоположение: Augusta Vindelicorum
Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 03.11.2022 22:02
Сезон 2022-2023 ● Кръг 07 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 05.11.2022, 16:30 ЧАСА 01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея .
ТОЧКУВАНЕ . Твърда прогноза Изписване: 1t ● xt ● 2t при познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знака Изписване: 1x ● x1 ● 2x ● x2 ● 12 ● 21 при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точка при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знака Изписване: 1о ● 2о ● xo (пишете знака, който искате да отпадне, ако прогнозата е примерно 1Х - пишете 2о ) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки Тройна прогноза Изписване: 1s ● xs ● 2s познат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. .
 
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55Мнения: 4091
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 01:37
Сезон 2022-2023 ● Кръг 07 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 05.11.2022, 16:30 ЧАСА 01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 1t 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 2t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг x1 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1x 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 1x 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи x2 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 2o 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер x2 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна 1t 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1t 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) x1 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1o 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x .
 
Гоа
(Dune Warriors)
Регистриран на: 22.08.2012 17:26Мнения: 2447
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 01:53
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 2x 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1x 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 2x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 2s 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 2s 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи xs 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер 1x 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна xs 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1s 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1s 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) xs 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1s 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1s
 
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22Мнения: 838Местоположение: Fields of Anfield Road
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 10:58
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 12 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 2t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 2t 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 1t 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи 2t 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 21 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер 2x 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна 1x 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1x 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1x 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1t 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
 
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03Мнения: 1140
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 15:07
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал xs 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас x1 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул xs 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 2t 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин x1 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи 2x 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер x2 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна x1 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1x 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1t 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1t 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1t
_________________
 
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10Мнения: 1105
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 15:12
КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 05.11.2022, 16:30 ЧАСА 01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал x1 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 2x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг x2 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 1x 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи x2 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер x2 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна 1t 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xs 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1x 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1x 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея x1 .
 
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05Мнения: 977
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 18:25
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 2s 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1x 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул xs 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 2x 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин xs 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи 2x 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер x2 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна x1 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1s 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1x 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1x 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1s 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
 
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26Мнения: 3480
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 18:36
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал xs 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас xs 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 1o 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 1o 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин xs 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи xs 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер 2s 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна 1s 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1x 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1x 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион xs 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 2o
 
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28Мнения: 9612
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 20:55
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 1s 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 2o 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул xs 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 1o 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 1s 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи 2s 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер 2s 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна x1 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1x 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1x 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1x 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
_________________
 
riribiro76
(Underground)
Регистриран на: 10.08.2019 18:40Мнения: 432
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 21:40
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 1x 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 1x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг x2 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 1x 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи 1x 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер x2 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна 1x 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1x 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1x 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1x 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
 
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21Мнения: 4450Местоположение: Laval, QC, Canada
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 23:26
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал x2 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1x 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул x1 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг x2 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1x 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин x1 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи x2 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 12 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер x1 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна x1 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля x1 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1x 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1x 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
_________________ Un pour tous, tous pour un!
 
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36Мнения: 2428
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 04.11.2022 23:53
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 1o 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 2o 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 2o 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг xs 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1x 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин xs 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи 1o 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 2o 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер xs 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна xs 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 2o 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xs 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1x 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 2o 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
_________________ Fortuna favet fortibus!
 
Venabili
(Dune Warriors)
Регистриран на: 07.06.2012 03:47Мнения: 1978Местоположение: 6-19
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 05.11.2022 05:32
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал xs 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 2s 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 2t 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг x1 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 xs 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 1x 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи x1 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер x2 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна x2 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 2x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xs 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1s 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1s 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
_________________ Понякога съм толкова добра, че цялата изтръпвам и боли ме...
 
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52Мнения: 5493
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 05.11.2022 08:37
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 1t 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас xs 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 2x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг xs 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 2s 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи xs 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер 1x 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна xs 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия x1 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xt 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) xs 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1x 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
 
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15Мнения: 6321
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 05.11.2022 08:56
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал xs 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1s 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 1x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 2x 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1x 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин xs 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи 2x 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер x1 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна 1x 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля x1 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) xs 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион xs 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
_________________
 
Vendome
(The Grizzlies)
Регистриран на: 05.06.2012 17:22Мнения: 11810
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 05.11.2022 10:19
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 1x 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1x 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул x2 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 2x 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1x 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин xs 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи x2 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 1s 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер x1 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна x1 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1x 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1s 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) xs 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион x1 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 2t
_________________
 
NuFc
(Valiant Knights)
Регистриран на: 07.06.2012 12:21Мнения: 1913
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 05.11.2022 11:40
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал x2 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас x1 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул x2 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг x2 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин x2 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи x2 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер 2x 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна x2 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля x1 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1x 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1x 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
_________________
 
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09Мнения: 28632Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 05.11.2022 12:39
01. [Нед 14:00] Челси – Арсенал 1x 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 18:30] Тотнъм – Ливърпул 2x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 2t 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 1x 07. [Съб 19:00] Аталанта – Наполи xs 08. [Нед 19:00] Рома – Лацио xs 09. [Нед 21:45] Ювентус – Интер xs 10. [Съб 19:30] Селта Виго – Осасуна 1x 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад – Валенсия 1t 12. [Нед 22:00] Бетис – Севиля xs 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1x 14. [Нед 21:45] Марсилия – Лион 1x 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x
 
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31Мнения: 2300
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 05.11.2022 12:42
КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 05.11.2022, 16:30 ЧАСА 01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал xs 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1t 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул xs 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг 2x 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 1x 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи x2 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер 1x 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна 2s 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия 1t 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля 1x 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) xs 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион 1x 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1t
_________________
 
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49Мнения: 5293Местоположение: София
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 07
| 05.11.2022 13:37
01. [Нед 14:00] Челси - Арсенал 2s 02. [Нед 16:00] Уест Хям - Кристъл Палас 1x 03. [Нед 18:30] Тотнъм - Ливърпул 2x 04. [Съб 16:30] Хофенхайм - РБ Лайпциг xs 05. [Съб 19:30] Вердер Бремен - Шалке 04 1t 06. [Нед 16:30] Байер Леверкузен - Унион Берлин 1o 07. [Съб 19:00] Аталанта - Наполи 2s 08. [Нед 19:00] Рома - Лацио 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Интер 2s 10. [Съб 19:30] Селта Виго - Осасуна 1x 11. [Нед 17:15] Реал Сосиедад - Валенсия xs 12. [Нед 22:00] Бетис - Севиля xs 13. [Нед 16:00] Мумбай Сити - АТК Мохун Баган (Индия) 1s 14. [Нед 21:45] Марсилия - Лион xs 15. [Нед 19:30] Панатинайкос - Олимпиакос Пирея 1x .