Автор
Съобщение
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10431Местоположение: Augusta Vindelicorum
Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 18.01.2023 15:00
Сезон 2022-2023 ● Кръг 11 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 21.01.2023, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс .
ТОЧКУВАНЕ . Твърда прогноза Изписване: 1t ● xt ● 2t при познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знака Изписване: 1x ● x1 ● 2x ● x2 ● 12 ● 21 при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точка при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знака Изписване: 1о ● 2о ● xo (пишете знака, който искате да отпадне, ако прогнозата е примерно 1Х - пишете 2о ) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки Тройна прогноза Изписване: 1s ● xs ● 2s познат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. .
 
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55Мнения: 4091
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 18.01.2023 19:16
Сезон 2022-2023 ● Кръг 11 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 21.01.2023, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1t 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд x2 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург x1 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 1x 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1x 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис 2x 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2t 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 1x 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс x1 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс x1 .
 
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22Мнения: 838Местоположение: Fields of Anfield Road
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 19.01.2023 17:05
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1x 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд xo 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2o 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург x1 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 1x 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен x1 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1x 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис xs 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 2o 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2t 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли xs 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 1x 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс xo
 
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05Мнения: 977
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 19.01.2023 23:55
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1s 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд xs 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург 2s 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 1x 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 2s 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1x 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис x2 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1x 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2x 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 2x 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс xs 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс 2x
 
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10431Местоположение: Augusta Vindelicorum
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 20.01.2023 00:09
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 2o 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд xs 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург x2 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен xs 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 1s 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис x2 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2x 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 1s 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс xs 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс 1s
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
 
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03Мнения: 1140
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 20.01.2023 10:39
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1x 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд x1 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург x1 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен x1 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 2o 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1x 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис 2x 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1x 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2t 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли x2 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс xs 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс 2x
_________________
 
Vendome
(The Grizzlies)
Регистриран на: 05.06.2012 17:22Мнения: 11810
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 20.01.2023 13:27
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1t 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2s 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург x1 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен x2 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен x2 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта x1 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис x2 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид x2 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли x2 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс xs 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс 1t
_________________
 
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26Мнения: 3480
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 20.01.2023 17:52
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1x 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд xs 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1s 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург xs 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен xs 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 2s 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис 2x 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 1s 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 2x 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 1s 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс 2s
 
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10Мнения: 1105
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 20.01.2023 20:51
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1t 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед xt 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург 1x 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 1x 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис x2 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2x 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли xs 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс xs 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс xs .
 
Venabili
(Dune Warriors)
Регистриран на: 07.06.2012 03:47Мнения: 1978Местоположение: 6-19
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 20.01.2023 23:15
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1x 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед xs 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург 1x 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 2s 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1x 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис xs 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2t 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 1s 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 2t 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс 2s
_________________ Понякога съм толкова добра, че цялата изтръпвам и боли ме...
 
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21Мнения: 4450Местоположение: Laval, QC, Canada
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 21.01.2023 00:47
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1x 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд xs 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2o 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург x1 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен x2 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен x1 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2x 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1x 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис x2 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1x 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2x 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли xs 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 1x 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс xs
_________________ Un pour tous, tous pour un!
 
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44Мнения: 4968
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 21.01.2023 10:03
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън xs 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд xs 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург 1x 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 2t 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 1t 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта xs 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис 2t 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2x 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли x2 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 1x 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс 2s
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
 
riribiro76
(Underground)
Регистриран на: 10.08.2019 18:40Мнения: 432
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 21.01.2023 10:05
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1x 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед x1 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург 1x 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 1x 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2x 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис x2 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2x 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 1x 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс x1 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс 1x
 
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28Мнения: 9612
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 21.01.2023 11:20
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1t 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд x1 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед xs 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург xs 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен xs 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1s 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис x2 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2t 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли x2 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 2x 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс xs
_________________
 
Tiankov
(Thug Slugs)
Регистриран на: 18.09.2019 20:07Мнения: 330
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 21.01.2023 12:03
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1t 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд x2 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург 1s 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 1s 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1s 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис x2 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1x 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2x 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 2t 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 2t 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс xs .
 
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31Мнения: 2300
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 21.01.2023 13:08
КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 21.01.2023, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1t 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд 1s 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2s 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург 1x 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен x1 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 2s 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта x1 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис 2x 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2t 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли xs 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 1s 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс xs
_________________
 
NuFc
(Valiant Knights)
Регистриран на: 07.06.2012 12:21Мнения: 1913
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 21.01.2023 13:34
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън x1 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд 1o 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2o 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург x1 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 2x 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 2o 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 2o 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис 2x 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2t 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 2x 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 2t 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс x1
_________________
 
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09Мнения: 28632Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 21.01.2023 13:37
01. [Съб 17:00] Уест Хям – Евертън 1t 02. [Нед 16:00] Лийдс – Брентфорд xs 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Волфсбург – Фрайбург xs 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 1x 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 2x 07. [Съб 19:00] Салернитана – Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина – Торино 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус – Аталанта xs 10. [Съб 17:15] Еспаньол – Бетис xs 11. [Съб 22:00] Севиля – Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2x 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 2x 14. [Нед 15:30] Фейенорд – Аякс xs 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс xs
 
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49Мнения: 5293Местоположение: София
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 21.01.2023 13:38
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1t 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд xs 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2o 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург xs 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 1x 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен xs 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта 1s 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис 2o 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1x 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 21 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 2x 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс 1x 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс 2x .
 
Гоа
(Dune Warriors)
Регистриран на: 22.08.2012 17:26Мнения: 2447
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 11
| 21.01.2023 13:45
01. [Съб 17:00] Уест Хям - Евертън 1x 02. [Нед 16:00] Лийдс - Брентфорд x2 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Волфсбург - Фрайбург x1 05. [Съб 19:30] Кьолн - Вердер Бремен 06. [Нед 18:30] Б. Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен 1x 07. [Съб 19:00] Салернитана - Наполи 2t 08. [Съб 21:45] Фиорентина - Торино 2o 09. [Нед 21:45] Ювентус - Аталанта x1 10. [Съб 17:15] Еспаньол - Бетис 2x 11. [Съб 22:00] Севиля - Кадис 1t 12. [Нед 22:00] Атл. Билбао - Реал Мадрид 2x 13. [Съб 20:30] Замалек - Ал Ахли 1t 14. [Нед 15:30] Фейенорд - Аякс xs 15. [Нед 04:00] Уелингтън Финикс - Сентрал Коуст Маринърс x2