Автор
Съобщение
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10431Местоположение: Augusta Vindelicorum
Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 25.05.2023 00:29
Сезон 2022-2023 ● Кръг 28 . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 27.05.2023, 16:30 ЧАСА 01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) .
ТОЧКУВАНЕ . Твърда прогноза Изписване: 1t ● xt ● 2t при познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знака Изписване: 1x ● x1 ● 2x ● x2 ● 12 ● 21 при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точка при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знака Изписване: 1о ● 2о ● xo (пишете знака, който искате да отпадне, ако прогнозата е примерно 1Х - пишете 2о ) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки Тройна прогноза Изписване: 1s ● xs ● 2s познат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. .
 
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49Мнения: 5295Местоположение: София
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 25.05.2023 09:59
КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 27.05.2023, 16:30 ЧАСА 01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям xs 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм xs 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург xs 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен xs 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм xs 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома xs 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан xs 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид xs 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1x 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал xs 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ xs 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 2o 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) xs .
 
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22Мнения: 838Местоположение: Fields of Anfield Road
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 25.05.2023 10:25
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1t 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 1t 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург 1t 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 2t 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1t 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома xt 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1t 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 2t 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 2t 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1t 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) xt
 
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55Мнения: 4091
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 25.05.2023 11:54
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1x 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям x1 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 1x 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург x1 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 2x 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1x 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома x1 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1x 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 2x 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад x1 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 2x 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ x2 14. [Съб 22:00] Рен - Монако x1 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) x1
 
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28Мнения: 9615
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 25.05.2023 13:53
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 2t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1t 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 2x 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург x2 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 2x 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1t 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома 2s 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 2s 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 2x 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1x 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 2x 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ xs 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1s 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) xs
_________________
 
Vendome
(The Grizzlies)
Регистриран на: 05.06.2012 17:22Мнения: 11810
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 25.05.2023 17:14
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 2x 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1t 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 1x 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург xs 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 1x 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1z 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома 1x 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан xs 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид x2 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1t 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 2x 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ x2 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 2x 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) 2t .
_________________
 
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10Мнения: 1105
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 26.05.2023 17:00
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1t 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 1x 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург 1t 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 2t 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1t 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома 2x 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1x 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид x2 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1t 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал xs 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 1x 14. [Съб 22:00] Рен - Монако x1 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) x1 .
 
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05Мнения: 977
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 26.05.2023 23:04
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1x 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 2t 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм xs 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург xs 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 2x 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1t 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома x2 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан xs 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид xs 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1x 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 2t 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 1x 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1t 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) 1s
 
Гоа
(Dune Warriors)
Регистриран на: 22.08.2012 17:26Мнения: 2447
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 26.05.2023 23:39
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 2s 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 1s 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург x1 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 1s 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 12 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома 1x 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 2s 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 2s 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1x 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 2s 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 1x 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1x 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) 2s
 
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21Мнения: 4450Местоположение: Laval, QC, Canada
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 00:49
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1x 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1x 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм x1 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург x1 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен x1 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм x1 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома x2 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта x1 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан x1 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 1x 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1x 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал x2 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ x2 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1x 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) xs
_________________ Un pour tous, tous pour un!
 
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44Мнения: 4968
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 06:00
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1t 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм xs 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург 1t 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 2t 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1t 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома xs 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1t 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 1t 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 2t 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1t 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) 2t
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
 
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52Мнения: 5493
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 07:00
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1t 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 2t 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург 1x 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 1x 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 2x 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома xt 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид xt 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1t 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал xt 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 12 14. [Съб 22:00] Рен - Монако x1 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) 1x
 
riribiro76
(Underground)
Регистриран на: 10.08.2019 18:40Мнения: 432
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 10:42
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям x1 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 2x 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург 1t 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 2x 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм x2 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома 1x 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1x 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 1x 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1t 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал x2 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 1x 14. [Съб 22:00] Рен - Монако x1 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция 1x
 
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31Мнения: 2302
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 11:04
КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 27.05.2023, 16:30 ЧАСА 01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 2x 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 2s 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург 2x 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 12 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1t 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома xs 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1x 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 1s 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1x 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал xs 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 1x 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1x 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) 1x .
_________________
 
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10431Местоположение: Augusta Vindelicorum
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 11:22
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1t 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 2t 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург 2t 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 1t 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1t 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома xt 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан xt 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1t 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 1t 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 2t 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1t 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) xt
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
 
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26Мнения: 3480
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 12:50
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1x 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 2x 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург xs 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен xs 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1t 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома 1o 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта xs 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1x 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 1x 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1s 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал xs 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 2o 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1x 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) xs
 
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09Мнения: 28632Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 14:03
01. [Нед 18:30] Евертън – Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1t 03. [Нед 18:30] Лийдс – Тотнъм 21 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах – Аугсбург xs 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 21 06. [Съб 16:30] Щутгарт – Хофенхайм 1t 07. [Съб 19:00] Фиорентина – Рома xs 08. [Съб 21:45] Интер – Аталанта 1t 09. [Нед 21:45] Ювентус – Милан 2x 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид xs 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1x 12. [Нед 20:00] Райо Валекано – Виляреал 2x 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 1x 14. [Съб 22:00] Рен – Монако 1x 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) xs
 
Tiankov
(Thug Slugs)
Регистриран на: 18.09.2019 20:07Мнения: 330
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 15:12
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1x 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 2t 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург 1s 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 2x 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 12 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома 2s 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 2x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1s 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 2t 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1x 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 2x 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 2t 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1x 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) 2s
 
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15Мнения: 6321
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 15:22
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1t 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям 1x 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм xs 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург xs 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 2t 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1x 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома x2 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 1x 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1t 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид xs 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1x 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал x2 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 1x 14. [Съб 22:00] Рен - Монако xs 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) x2
_________________
 
BatVladi
(Real Green)
Регистриран на: 25.08.2019 21:45Мнения: 435
Re: Бирената Лига ● 2022-2023 ● Кръг 28
| 27.05.2023 15:29
01. [Нед 18:30] Евертън - Борнемут 1x 02. [Нед 18:30] Лестър - Уест Хям x2 03. [Нед 18:30] Лийдс - Тотнъм 1s 04. [Съб 16:30] Б. Мьонхенгладбах - Аугсбург 1s 05. [Съб 16:30] Бохум - Байер Леверкузен 2t 06. [Съб 16:30] Щутгарт - Хофенхайм 1x 07. [Съб 19:00] Фиорентина - Рома 2x 08. [Съб 21:45] Интер - Аталанта 12 09. [Нед 21:45] Ювентус - Милан 1s 10. [Съб 20:00] Севиля - Реал Мадрид 2x 11. [Нед 20:00] Атл. Мадрид - Реал Сосиедад 1s 12. [Нед 20:00] Райо Валекано - Виляреал 1o 13. [Нед 14:30] Антверп - Роял Юнион СЖ 1s 14. [Съб 22:00] Рен - Монако 1s 15. [Нед 18:30] Елфсборг - Малмьо ФФ (Швеция) 2s