Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 03.12.2015 13:34
Сезон 2015/2016 - Кръг 10
!!! Краен срок за прогнози - 05.12.2015 - 16:00ч. !!!
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 07. [C - 16:00] Торино - Рома 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 14. [C - 18:00] Лион - Анже 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. Успех на всички !----------------
_________________
|
  |
|
|
Medved
Регистриран на: 21.05.2012 12:31 Мнения: 7833
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 03.12.2015 13:41
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 1s 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2x 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен xs 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 2x 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1x 07. [C - 16:00] Торино - Рома x2 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево xs 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 2s 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 1s 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1t 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10355 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 03.12.2015 14:19
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм x2 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2t 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен x1 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд x2 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 2o 07. [C - 16:00] Торино - Рома x2 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 1s 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 2s 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 2o 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа 2s 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1t 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 04.12.2015 08:31
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1s 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 2x 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2s 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен xs 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 1o 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1x 07. [C - 16:00] Торино - Рома xs 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево xs 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля xs 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1x 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 1o 14. [C - 18:00] Лион - Анже xs 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 04.12.2015 19:47
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм x2 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2t 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен 2o 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 1s 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат x1 07. [C - 16:00] Торино - Рома 2x 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево x1 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 1s 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано xs 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 1x 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1t 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t
_________________
|
  |
|
|
Гоа
(Dune Warriors)
Регистриран на: 22.08.2012 17:26 Мнения: 2437
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 04.12.2015 21:36
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 2x 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2x 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен xs 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 1x 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат xs 07. [C - 16:00] Торино - Рома 2s 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 1s 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 1s 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1x 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 2x 14. [C - 18:00] Лион - Анже 2o 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t
|
  |
|
|
Tiro
(Crazy Band)
Регистриран на: 04.09.2012 22:25 Мнения: 461
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 04.12.2015 21:46
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм xs 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2t 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен 2t 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд xs 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1t 07. [C - 16:00] Торино - Рома 2s 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 1t 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля xs 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) xs 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1t 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 04.12.2015 22:32
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм x2 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2t 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен x1 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд xs 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1x 07. [C - 16:00] Торино - Рома xs 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево x1 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 1x 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 2o 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1x 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
_________________
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2425
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 04.12.2015 22:39
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 2s 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2t 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен xs 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд xs 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1x 07. [C - 16:00] Торино - Рома 2o 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 2o 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 2s 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 1s 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1s 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4434 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 02:23
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм x2 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2x 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен x1 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 2x 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1x 07. [C - 16:00] Торино - Рома x1 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево x1 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля x2 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1x 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1x 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 1s 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1x 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
xDr
Регистриран на: 31.05.2015 16:04 Мнения: 635
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 03:17
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 2x 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2x 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен xs 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд xs 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1x 07. [C - 16:00] Торино - Рома x1 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1x 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 2x 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 2x 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1x 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 2s 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1x 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
|
  |
|
|
izgrev_lamerz
(Real Green)
Регистриран на: 18.08.2012 08:06 Мнения: 2144
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 09:12
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 21 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2s 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен 21 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 1s 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1t 07. [C - 16:00] Торино - Рома x2 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 1x 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 2x 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 1s 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1t 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t
|
  |
|
|
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05 Мнения: 970
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 09:32
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 2x 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2x 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен xs 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 1x 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат xs 07. [C - 16:00] Торино - Рома 1o 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 2o 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля x1 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 2x 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1x 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5469
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 09:41
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 2x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 2t 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул xs 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен 1x 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 1x 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1x 07. [C - 16:00] Торино - Рома xt 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 1x 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля xt 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1x 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) xs 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1t 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит xs
|
  |
|
|
Todoroff
(Real Green)
Регистриран на: 11.06.2012 13:37 Мнения: 401 Местоположение: Велико Търново
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 09:49
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 1o 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2t 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен x1 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд x1 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1t 07. [C - 16:00] Торино - Рома x2 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево x2 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля x2 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага x1 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) xs 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1t 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
|
  |
|
|
шопченко
(Demba Boyz)
Регистриран на: 20.10.2013 11:17 Мнения: 980
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 09:56
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм xs 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2t 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен 2x 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 1x 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1x 07. [C - 16:00] Торино - Рома xs 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево xs 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля xs 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1x 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 2x 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1t 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
_________________
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5070
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 10:18
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 1o 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2t 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен xs 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 2s 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 2o 07. [C - 16:00] Торино - Рома xs 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1x 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево xs 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля xs 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) xs 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1x 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
_________________В град като София, никой не е невинен!
|
  |
|
|
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44 Мнения: 4950
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 10:35
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 1x 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 1x 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен 2t 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 1s 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1t 07. [C - 16:00] Торино - Рома x2 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 1t 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля x1 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 1t 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1t 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1t
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
|
  |
|
|
alessandron
(Primus Maximus)
Регистриран на: 18.08.2012 16:45 Мнения: 9862
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 10:47
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 2s 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2x 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен xs 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд xs 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1x 07. [C - 16:00] Торино - Рома 1x 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево x1 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 2s 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1x 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1x 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) xs 14. [C - 18:00] Лион - Анже xs 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1x
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1875
|
Re: Бирената лига - сезон 2015/2016 - Кръг 10 | 05.12.2015 11:21
01. [C - 17:00] Саутхямптън - Астън Вила 1t 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Тотнъм 1o 03. [H - 18:00] Нюкасъл - Ливърпул 2t 04. [C - 16:30] Херта - Байер Леверкузен 1o 05. [C - 19:30] Волфсбург - Борусия Дортмунд 2o 06. [H - 18:30] Айнтрахт Франкфурт - Дармщат 1t 07. [C - 16:00] Торино - Рома 2o 08. [H - 16:00] Фиорентина - Удинезе 1t 09. [H - 16:00] Фрозиноне - Киево 1o 10. [C - 23:00] Ла Коруня - Севиля 2o 11. [H - 17:00] Виляреал - Райо Валекано 1t 12. [H - 21:30] Атлетик Билбао - Малага 1t 13. [H - 15:30] Делхи Динамос – Гоа (Индия) 2t 14. [C - 18:00] Лион - Анже 1t 15. [C - 16:00] Динамо Загреб - Хайдук Сплит 2o
|
  |
|
|