Автор
Съобщение
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10360Местоположение: Augusta Vindelicorum
Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 31.08.2023 15:55
Сезон 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН . КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 02.09.2023, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) .
 
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52Мнения: 5469
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 31.08.2023 17:01
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн 1x 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2x 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург x2 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг 1x 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца xt 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1x 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1t 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия x2 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1x 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1x 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) xs 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2x 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) 1x
 
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22Мнения: 826Местоположение: Fields of Anfield Road
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 31.08.2023 19:07
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн 2x 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед xs 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург 2x 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг xs 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1x 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1t 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1x 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия x1 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1t 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1t 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) xs 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2t 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) x1
 
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09Мнения: 28599Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 31.08.2023 21:37
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн 1x 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила x2 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург 2x 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг 2t 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца x2 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1t 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1x 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия 1x 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1t 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1t 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) xt 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2t 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) 2t
 
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28Мнения: 9586
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 01.09.2023 09:20
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн x2 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед x1 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург 1x 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг xs 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1t 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1t 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1t 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия xs 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1t 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1t 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) 2s 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2x 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) 2s
_________________
 
Tiankov
(Thug Slugs)
Регистриран на: 18.09.2019 20:07Мнения: 327
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 01.09.2023 13:33
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн x1 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила xo 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург x1 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг x2 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1x 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 2o 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1t 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия 1o 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1s 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1t 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) 1s 14. [Нед 21:45] Лион - Псж 2x 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия xs
 
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10Мнения: 1094
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 01.09.2023 19:03
КРАЕН СРОК ЗА ПРОГНОЗИ: 02.09.2023, 16:30 ЧАСА 01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн x2 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург 1x 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг xt 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1t 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1t 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1t 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия xt 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1t 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1x 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) x2 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 1x 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) 1x .
 
riribiro76
(Underground)
Регистриран на: 10.08.2019 18:40Мнения: 425
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 01.09.2023 19:30
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн x1 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург 1x 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг 1x 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1t 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1t 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1t 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия x2 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1t 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1x 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) 1x 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2x 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия 2x
 
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03Мнения: 1133
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 01.09.2023 19:41
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн xs 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1t 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург 2x 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг 1x 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1t 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1t 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1x 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия xs 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1x 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1t 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) 2x 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2x 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) 1x .
_________________
 
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05Мнения: 970
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 01.09.2023 20:56
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн 2x 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед xs 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург 2x 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг 1x 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1t 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1x 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1x 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия x1 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1t 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1x 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) x2 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2t 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) 1x
 
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21Мнения: 4434Местоположение: Laval, QC, Canada
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 02.09.2023 00:57
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн 2x 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2o 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург x1 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг x1 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1x 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1x 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1x 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия x1 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1x 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1x 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) x2 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2x 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) x1
_________________ Un pour tous, tous pour un!
 
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10360Местоположение: Augusta Vindelicorum
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 02.09.2023 09:37
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн 2x 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 2s 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург xs 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг x1 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1t 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1x 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1t 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия x1 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1t 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1t 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) xs 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2x 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) xs
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
 
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15Мнения: 6307
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 02.09.2023 10:14
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн x1 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1x 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед 1x 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург 1x 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2x 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг x1 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1t 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1x 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1t 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия xs 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1x 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1t 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) xs 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ xs 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) 2x
_________________
 
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26Мнения: 3457
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 02.09.2023 13:40
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн x2 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед x1 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург 2x 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг xt 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1t 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1t 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1t 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия 2x 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1x 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля 1t 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) xs 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2t 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) x2
 
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31Мнения: 2284
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 02.09.2023 14:54
01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн xt 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила 1t 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед xs 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург x2 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен 2t 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг 1x 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца 1x 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио 1t 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина 1t 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия xs 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано 1t 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля1t 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас (Бразилия) xs 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ 2t 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик (Шотландия) 2t
_________________
 
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02Мнения: 10360Местоположение: Augusta Vindelicorum
Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 13.09.2023 16:27
РЕЗУЛТАТИ . | 01. [Съб 19:30] Брайтън - Нюкасъл Юн | | | 3:1 | | | 1 | | 02. [Нед 16:00] Ливърпул - Астън Вила | | | 3:0 | | | 1 | | 03. [Нед 18:30] Арсенал - Манчестър Юнайтед | | | 3:1 | | | 1 | | 04. [Съб 16:30] Щутгарт - Фрайбург | | | 5:0 | | | 1 | | 05. [Съб 19:30] Б. Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен | | | 1:2 | | | 2 | | 06. [Нед 18:30] Унион Берлин - Лайпциг | | | 0:3 | | | 2 | | 07. [Съб 21:45] Аталанта - Монца | | | 3:0 | | | 1 | | 08. [Съб 21:45] Наполи - Лацио | | | 1:2 | | | 2 | | 09. [Нед 19:30] Интер - Фиорентина | | | 4:0 | | | 1 | | 10. [Съб 19:30] Алавес - Валенсия | | | 1:0 | | | 1 | | 11. [Съб 22:00] Бетис - Райо Валекано | | | 1:0 | | | 1 | | 12. [Нед 19:30] Атл. Мадрид - Севиля | | | | | | | | 13. [Нед 22:00] Коринтианс - Палмейрас | | | 0:0 | | | x | | 14. [Нед 21:45] Лион - ПСЖ | | | 1:4 | | | 2 | | 15. [Нед 14:00] Рейнджърс - Селтик | | | 0:1 | | | 2 | .
КЛАСИРАНЕ . |POS | | |PLAYER | | |POINTS | | |ENG | | |GER | | |ITA | | |SPA | | |OTH | | |*t | | |d1 | | |d2 | | |*o | | |*s | | |## | | 1.| | | Diavolo | | | 34 | | | 5 | | | 8 | | | -6 | | | 9 | | | 18 | | | 7 | | | 3 | | | 0 | | | 0 | | | 0 | | | 3 | | 2.| | | riribiro76 | | | 28 | | | 10 | | | 2 | | | 7 | | | 2 | | | 7 | | | 4 | | | 5 | | | 2 | | | 0 | | | 0 | | | 7 | | 3.| | | bai Momchil | | | 26 | | | 0 | | | 9 | | | 7 | | | 6 | | | 4 | | | 4 | | | 3 | | | 1 | | | 0 | | | 1 | | | 4 | | 4.| | | Anfield | | | 24 | | | 7 | | | 2 | | | 8 | | | 3 | | | 4 | | | 2 | | | 6 | | | 1 | | | 0 | | | 1 | | | 12 | | 5.| | | SUBXERO | | | 23 | | | 2 | | | 2 | | | 8 | | | 7 | | | 4 | | | 5 | | | 1 | | | 1 | | | 0 | | | 1 | | | 11 | | 6.| | | Бай Гроздан | | | 22 | | | 1 | | | -2 | | | 4 | | | 6 | | | 13 | | | 6 | | | 1 | | | 0 | | | 0 | | | 1 | | | 14 | | 7.| | | Bars | | | 17 | | | 2 | | | -2 | | | 5 | | | 7 | | | 5 | | | 5 | | | 2 | | | 1 | | | 0 | | | 0 | | | 9 | | 8.| | | Tiankov | | | 16 | | | 6 | | | 5 | | | 5 | | | -3 | | | 3 | | | 1 | | | 4 | | | 3 | | | 1 | | | 1 | | | 5 | | 9.| | | HumanFactor | | | 15 | | | 2 | | | 2 | | | 1 | | | 7 | | | 3 | | | 4 | | | 2 | | | 1 | | | 0 | | | 1 | | | 2 | | 10.| | | Pocko | | | 14 | | | 3 | | | -3 | | | 7 | | | -1 | | | 8 | | | 5 | | | 1 | | | 2 | | | 0 | | | 1 | | | 13 | | 11.| | | BatRado | | | 14 | | | 12 | | | -5 | | | 4 | | | 3 | | | 0 | | | 3 | | | 4 | | | 1 | | | 0 | | | 0 | | | 8 | | 12.| | | vasiliko | | | 12 | | | 5 | | | 4 | | | 7 | | | 1 | | | -5 | | | 5 | | | 3 | | | 0 | | | 0 | | | 0 | | | 6 | | 13.| | | Forest_fan | | | 12 | | | 1 | | | 3 | | | 2 | | | 4 | | | 2 | | | 1 | | | 6 | | | 2 | | | 1 | | | 0 | | | 10 | | 14.| | | goro_levskara | | | -1 | | | 5 | | | -2 | | | -3 | | | -1 | | | 0 | | | 3 | | | 3 | | | 0 | | | 0 | | | 1 | | | 1 | . Право на избор на мач номер 13 в следващия кръг:
Diavolo Краен срок:
14.09.2023 ●
16:00
 
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09Мнения: 28599Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Re: Бирената Лига ● 2023-2024 ● Кръг 00 ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН
| 13.09.2023 19:33
ПАОК Солун - Арис Солун