Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 29.09.2016 15:17
Сезон 2016/2017 - Кръг 03
!!! Краен срок за прогнози - 01.10.2016 - 16:30ч. !!!
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 07. [C - 19:00] Пескара - Киево 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. Успех на всички !----------------
_________________
Последна промяна Anfield на 30.09.2016 12:30, променена общо 1 път
|
  |
|
|
xDr
Регистриран на: 31.05.2015 16:04 Мнения: 635
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 00:37
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро xs 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут x1 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 1s 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм 2s 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 1s 07. [C - 19:00] Пескара - Киево 1s 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1x 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас xs 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2x 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао xs 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1x 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1s 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1s
|
  |
|
|
dunkerque
(Red or Dead)
Регистриран на: 21.09.2012 11:50 Мнения: 667
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 12:28
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 1x 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 1x 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм 2s 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 1x 07. [C - 19:00] Пескара - Киево x2 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2x 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1x 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 1x 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2x 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао 1x 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1x 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1x 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1x
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10353 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 12:38
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 1t 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 2o 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен xs 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм x1 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 1x 07. [C - 19:00] Пескара - Киево x1 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1t 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 1x 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 1o 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао x1 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1s 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1x 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1t
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2425
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 15:23
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро x1 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут xs 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен xs 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм x2 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 2x 07. [C - 19:00] Пескара - Киево 2x 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1t 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 2x 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2t 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао 2x 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 2o 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен x1 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1x
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3457
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 15:36
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 1x 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен xs 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм x2 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах xs 07. [C - 19:00] Пескара - Киево 2x 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2x 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1x 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 2s 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид xs 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао x2 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1x 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1x 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац xs
|
  |
|
|
Tiro
(Crazy Band)
Регистриран на: 04.09.2012 22:25 Мнения: 461
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 17:48
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 1t 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут xs 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 2t 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм xs 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах xs 07. [C - 19:00] Пескара - Киево 1t 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1t 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 1t 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2s 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао xs 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва xs 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1t 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1t
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 19:09
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро xs 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 2o 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм xs 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 1t 07. [C - 19:00] Пескара - Киево x1 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1t 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас xs 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2s 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао 2t 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1x 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен xs 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 2s
_________________
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5070
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 19:48
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро xs 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 1s 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм x1 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах xs 07. [C - 19:00] Пескара - Киево xs 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2x 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1x 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас xs 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2x 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао 1o 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1x 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен x1 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 2o
_________________В град като София, никой не е невинен!
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 20:07
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 1x 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 2o 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм x2 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах xs 07. [C - 19:00] Пескара - Киево x2 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1x 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 2s 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2t 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао xs 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1t 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1x 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1x
_________________
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 23:07
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро xs 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен xs 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм x2 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах xs 07. [C - 19:00] Пескара - Киево 2s 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1t 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 1x 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2x 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао x2 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1x 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен x1 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1s
_________________
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4434 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 30.09.2016 23:10
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 1x 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут x1 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен x1 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм x1 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 1x 07. [C - 19:00] Пескара - Киево x1 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1x 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас x1 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2x 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао x1 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1x 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1x 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1x
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5468
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 01.10.2016 04:37
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 1t 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен xs 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм 1x 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах xs 07. [C - 19:00] Пескара - Киево xs 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1t 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 1x 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид xs 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао xs 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1x 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1t 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1x
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 01.10.2016 09:10
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро xs 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1t 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 2s 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм xs 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 1s 07. [C - 19:00] Пескара - Киево xs 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2s 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1x 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 1s 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид xs 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао x2 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1x 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1x 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац xs
|
  |
|
|
izgrev_lamerz
(Real Green)
Регистриран на: 18.08.2012 08:06 Мнения: 2144
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 01.10.2016 09:11
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 1t 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 21 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм 1x 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 1x 07. [C - 19:00] Пескара - Киево 1t 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1t 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 12 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 21 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао 1x 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1t 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1t 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1t
|
  |
|
|
Todoroff
(Real Green)
Регистриран на: 11.06.2012 13:37 Мнения: 401 Местоположение: Велико Търново
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 01.10.2016 09:35
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 1x 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен x2 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм xs 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах x1 07. [C - 19:00] Пескара - Киево xs 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2x 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1t 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 1o 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид x2 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао x2 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1x 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен x1 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1t
|
  |
|
|
Shifter
(Thug Slugs)
Регистриран на: 22.07.2012 13:22 Мнения: 3025 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 01.10.2016 10:27
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро xs 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 1x 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм x2 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 1s 07. [C - 19:00] Пескара - Киево x2 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 1t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1x 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас x2 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2x 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао 2x 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва x1 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 2o 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1x
_________________
|
  |
|
|
Fengom
(Crazy Band)
Регистриран на: 23.05.2014 11:50 Мнения: 441
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 01.10.2016 13:15
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро x1 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен xs 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм 1x 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 2s 07. [C - 19:00] Пескара - Киево 1x 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1x 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас xs 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2x 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао 1x 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1t 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1x 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац x1
|
  |
|
|
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05 Мнения: 970
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 01.10.2016 14:21
01. [C - 17:00] Уест Хям - Мидълзбро 2o 02. [C - 17:00] Уотфорд - Борнемут 1x 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 1x 05. [C - 16:30] Инголщат - Хофенхайм 2s 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах xs 07. [C - 19:00] Пескара - Киево xs 08. [H - 13:30] Емполи - Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан - Сасуоло 1t 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас x2 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид x2 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао 1o 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 2o 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен x1 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 2s
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 03 | 01.10.2016 14:52
01. [C - 17:00] Уест Хям – Мидълзбро 1t 02. [C - 17:00] Уотфорд – Борнемут 2o 03. [H - 14:00] Манчестър Юнайтед - Сток Сити 1t 04. [C - 16:30] Дармщат - Вердер Бремен 1x 05. [C - 16:30] Инголщат – Хофенхайм xt 06. [H - 18:30] Шалке - Борусия Гладбах 1x 07. [C - 19:00] Пескара – Киево 1x 08. [H - 13:30] Емполи – Ювентус 2t 09. [H - 19:00] Милан – Сасуоло 1t 10. [C - 19:30] Осасуна - Лас Палмас 1t 11. [H - 13:00] Валенсия - Атлетико Мадрид 2t 12. [H - 19:30] Малага - Атлетик Билбао 1x 13. [H - 16:30] Зенит - Спартак Москва 1t 14. [H - 21:45] Лион - Сент Етиен 1t 15. [H - 17:30] РБ Залцбург - Щурм Грац 1t
|
  |
|
|