Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6326
|
Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 01.12.2016 16:40
Сезон 2016/2017 - Кръг 10
!!! Краен срок за прогнози - 26.11.2016 - 16:30ч. !!!
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 08. [H - 16:00] Лацио - Рома 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. Успех на всички !----------------
_________________
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10457 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 01.12.2016 17:10
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър 1x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд x2 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 2t 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 1x 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1t 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер x2 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома xs 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1t 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1s 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1t 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 1t 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 1x 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 1x 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика 2s
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05 Мнения: 979
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 01.12.2016 23:59
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър xs 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 1s 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед xs 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн x2 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1s 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер xs 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома 12 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид xs 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 1x 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 2o 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 1x 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) xs
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5502
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 02.12.2016 11:34
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър xs 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 1t 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 2t 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн xs 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат xs 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 1x 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома xt 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1s 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1t 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна xs 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ xs 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 1x 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) xs
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2306
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 02.12.2016 21:08
!!! Краен срок за прогнози - 26.11.2016 - 16:30ч. !!!
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър-2x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд-2x 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед-x2 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн-1x 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат-1t 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер-x1 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта-1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома-1x 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи-1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид-1t 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар-1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна-x1 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ-1x 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен-1t 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили)-2o
_________________
|
  |
|
|
Todoroff
(Real Green)
Регистриран на: 11.06.2012 13:37 Мнения: 401 Местоположение: Велико Търново
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 02.12.2016 21:12
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър x2 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 1t 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед x1 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн x1 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1t 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 2x 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома 2s 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид xs 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 2o 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 2o 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 1x 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 1o 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) 2x
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9628
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 02.12.2016 23:33
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър 1s 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 1x 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 1s 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 2s 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1s 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер xs 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1s 08. [H - 16:00] Лацио - Рома xs 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи xs 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид xs 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна xs 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 1s 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 1x 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) 2s
_________________
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4455 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 00:45
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър xs 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд x1 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 2x 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн xs 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1x 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер x2 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома xs 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1x 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 1x 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ xs 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен x1 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика xs
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
LORD_BRAHILUS
(Thug Slugs)
Регистриран на: 06.10.2016 09:44 Мнения: 810
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 01:54
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър x1 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд x2 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед x1 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 1x 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1t 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер x2 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома xs 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1t 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна x1 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ x1 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 1x 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) x2
|
  |
|
|
xDr
Регистриран на: 31.05.2015 16:04 Мнения: 635
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 02:50
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър 2x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд xt 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 2s 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 1t 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат xs 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 2s 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома x2 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1x 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 1s 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 1x 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен x1 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) x2
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3486
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 09:09
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър 2x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд xs 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 2x 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн x1 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 2s 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 1s 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома 2s 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1s 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна xs 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 1x 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен x1 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) xs
|
  |
|
|
dunkerque
(Red or Dead)
Регистриран на: 21.09.2012 11:50 Мнения: 667
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 09:53
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър x2 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 1x 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед xs 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 1x 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1s 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 1x 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1x 08. [H - 16:00] Лацио - Рома x2 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид x1 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна xs 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 2s 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен x1 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) x2
|
  |
|
|
izgrev_lamerz
(Real Green)
Регистриран на: 18.08.2012 08:06 Мнения: 2144
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 12:00
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър 21 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 21 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 21 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 1t 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1t 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 21 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома 21 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1t 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1x 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1t 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 1t 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 1x 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 1x 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) 21
|
  |
|
|
Гоа
(Dune Warriors)
Регистриран на: 22.08.2012 17:26 Мнения: 2449
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 13:59
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър xs 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд xs 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед xs 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн xs 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1t 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер xs 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1x 08. [H - 16:00] Лацио - Рома xs 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи xs 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1x 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 1x 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 1s 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен x1 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) xs
|
  |
|
|
Shifter
(Thug Slugs)
Регистриран на: 22.07.2012 13:22 Мнения: 3028 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 14:13
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър 2s 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд xs 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед xs 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 2o 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 2x 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 1x 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома 1s 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 2s 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна xs 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 1x 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен x1 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) xs
_________________
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1879
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 14:19
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър 2o 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 1t 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 2t 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 2o 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 2o 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 2o 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома 1o 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 2o 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1t 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1t 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 2o 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 2o 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 1t 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) 2o
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2429
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 14:20
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър x2 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 1x 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед x1 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 2o 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1t 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 2o 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома 1x 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1t 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 2x 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 1t 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ 1x 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен x1 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) 1o
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5083
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 14:24
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър 2s 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 1x 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед x1 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн 1x 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1x 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер 2o 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1x 08. [H - 16:00] Лацио - Рома 2s 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1x 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 1x 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ xs 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 1x 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) 2s
_________________В град като София, никой не е невинен!
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28653 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 14:24
01. [C - 17:00] Съндърланд – Лестър 2x 02. [C - 17:00] Уест Бромич – Уотфорд 1x 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 2x 04. [C - 16:30] Хофенхайм – Кьолн 12 05. [C - 16:30] Вердер Бремен – Инголщат 1x 06. [H - 16:30] Дармщат – Хамбургер xs 07. [C - 21:45] Ювентус – Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио – Рома 2x 09. [H - 16:00] Сасуоло – Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1t 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао – Ейбар 1x 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон – Осасуна 1x 13. [C - 18:00] Фенербахче – Бешикташ xs 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен xs 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика (Чили) xs
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6326
|
Re: Бирената лига - сезон 2016/2017 - Кръг 10 | 03.12.2016 14:38
01. [C - 17:00] Съндърланд - Лестър 1x 02. [C - 17:00] Уест Бромич - Уотфорд 1x 03. [H - 18:00] Евертън - Манчестър Юнайтед 2t 04. [C - 16:30] Хофенхайм - Кьолн xs 05. [C - 16:30] Вердер Бремен - Инголщат 1x 06. [H - 16:30] Дармщат - Хамбургер xs 07. [C - 21:45] Ювентус - Аталанта 1t 08. [H - 16:00] Лацио - Рома 2s 09. [H - 16:00] Сасуоло - Емполи 1x 10. [C - 17:15] Барселона - Реал Мадрид 1s 11. [H - 17:15] Атлетик Билбао - Ейбар 1t 12. [H - 19:30] Спортинг Хихон - Осасуна 1t 13. [C - 18:00] Фенербахче - Бешикташ x1 14. [H - 16:00] Рен - Сент Етиен 1x 15. [H - 22:00] Депортeс Икике - Универсидад Католика xs
_________________
|
  |
|
|