Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 10.05.2018 20:08
Сезон 2017/2018 - Кръг 31
!!! Краен срок за прогнози - 12.05.2018 - 16:30ч. !!!
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж ---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4434 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 11.05.2018 08:06
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1t 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1x 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд x1 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1x 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа 1x 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2x 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан x1 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля x1 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал x2 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1x 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 1x 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2x 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1x
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4091
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 11.05.2018 10:31
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 2s 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1x 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1x 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1x 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1x 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа x2 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе x2 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан 2x 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 1x 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2x 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1s 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 1s 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 12 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1x
|
  |
|
|
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05 Мнения: 970
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 11.05.2018 11:10
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1s 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1x 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург xs 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1x 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1x 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа 2s 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2x 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан 1x 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля xs 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал x2 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1x 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 1s 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1x
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1133
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 11.05.2018 12:02
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1t 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1t 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1t 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1t 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа xt 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2t 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан 1t 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля xt 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2t 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) xt 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1t
_________________
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 826 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 11.05.2018 13:09
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1t 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1x 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1x 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1x 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа 2t 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе xs 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан xs 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля xs 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2x 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) xs 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж xs
|
  |
|
|
Todoroff
(Real Green)
Регистриран на: 11.06.2012 13:37 Мнения: 401 Местоположение: Велико Търново
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 11.05.2018 19:59
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1x 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург xt 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1x 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1t 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа x1 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2x 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан x1 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 2x 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал x2 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1x 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) xs 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион x2 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж x2
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2425
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 11.05.2018 22:07
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1x 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1x 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд xs 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1t 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа x2 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе xs 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан xs 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 1x 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2x 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) xs 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж x1
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 11.05.2018 22:56
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1x 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1x 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1s 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 2s 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа 1s 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2t 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан 1s 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 1x 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2t 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 2s 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2s 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1t
_________________
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10355 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 11.05.2018 23:48
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич xt 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1t 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1t 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1t 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа 1t 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 1t 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан 2t 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 1t 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2t 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 2t 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 2t
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5468
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 12.05.2018 06:17
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1t 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1t 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1t 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1t 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа x2 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе xt 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан 1x 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 1x 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал xt 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 1x 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион x2 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1x
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5070
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 12.05.2018 11:25
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1x 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1x 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1x 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1x 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа xs 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2x 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан xs 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 1s 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2x 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 2s 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1s
_________________В град като София, никой не е невинен!
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1875
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 12.05.2018 11:56
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1t 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 2o 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1t 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1t 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа xt 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 1o 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан xt 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля xt 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 1o 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) xt 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1o
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 12.05.2018 12:25
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1x 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1x 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1x 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт x1 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа xs 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2x 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан xs 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 1s 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2x 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 1x 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2x 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж x1
_________________
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 12.05.2018 12:55
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1x 02. [H - 17:00] Ливърпул – Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм – Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург – Аугсбург 2o 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1x 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1x 07. [C - 19:00] Беневенто – Дженоа xs 08. [H - 16:00] Верона – Удинезе 2t 09. [H - 19:00] Аталанта – Милан xs 10. [C - 19:30] Бетис – Севиля xs 11. [C - 19:30] Ла Коруня – Виляреал 2x 12. [H - 17:15] Еспаньол – Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) xs 14. [C - 22:00] Страсбург – Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж xs
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2284
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 12.05.2018 15:06
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1s 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург 1x 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1x 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 2s 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа 2t 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2s 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан xs 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 2x 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2t 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) xs 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1s
_________________
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3457
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 12.05.2018 15:10
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1t 02. [H - 17:00] Ливърпул – Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм – Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург – Аугсбург 1x 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1s 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1t 07. [C - 19:00] Беневенто – Дженоа 2x 08. [H - 16:00] Верона – Удинезе 2t 09. [H - 19:00] Аталанта – Милан 2s 10. [C - 19:30] Бетис – Севиля 1x 11. [C - 19:30] Ла Коруня – Виляреал 2t 12. [H - 17:15] Еспаньол – Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 1x 14. [C - 22:00] Страсбург – Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж xs
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 12.05.2018 15:18
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1x 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург xs 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд xs 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 12 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа xs 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2s 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан 1x 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля x2 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2x 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1x 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 1s 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2x 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж xs
|
  |
|
|
xDr
Регистриран на: 31.05.2015 16:04 Мнения: 635
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 12.05.2018 15:19
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1t 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър xt 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург xt 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 1t 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 2t 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа xs 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2t 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан x1 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля x1 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2t 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1t 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 1t 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1t
|
  |
|
|
Shifter
(Thug Slugs)
Регистриран на: 22.07.2012 13:22 Мнения: 3025 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Кръг 31 - ПРЕДПОСЛЕДЕН | 12.05.2018 15:24
01. [H - 17:00] Кристъл Палас - Уест Бромич 1x 02. [H - 17:00] Ливърпул - Брайтън 1t 03. [H - 17:00] Тотнъм - Лестър 1t 04. [C - 16:30] Фрайбург - Аугсбург xs 05. [C - 16:30] Хофенхайм - Борусия Дортмунд 2o 06. [C - 16:30] Шалке - Айнтрахт Франкфурт 1x 07. [C - 19:00] Беневенто - Дженоа 2t 08. [H - 16:00] Верона - Удинезе 2x 09. [H - 19:00] Аталанта - Милан xs 10. [C - 19:30] Бетис - Севиля 1x 11. [C - 19:30] Ла Коруня - Виляреал 2x 12. [H - 17:15] Еспаньол - Малага 1x 13. [H - 21:30] Ливърпул Монтевидео - Данубио (Уругвай) 2x 14. [C - 22:00] Страсбург - Лион 2t 15. [H - 19:00] Стандард Лиеж - Клуб Брюж 1x
_________________
|
  |
|
|