Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:48



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Бирената лига - сезон 2017/2018 - Епилог 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
 Бирената лига - сезон 2017/2018 - Епилог   |   27.05.2018 12:47


Издание номер 6 на Бирената лига вече е в историята. Подобно на Реал Мадрид и тук имаме трикратен победител в три последователни сезона. Да защитиш титлата си в тази игра е трудно, но да го направиш в 3 поредни сезона си говори само и единствено за класа.

Честито на победителите в генералното класиране и в това по първенства.

Крайно класиране сезон 2017/2018

P	PLAYER		ENG	GER	ITA	SPA	OTH	TOTAL GAMES
---------------------------------------------------------------------------
1. Diavolo 119 61 131 110 93 514 456
2. Pocko 108 46 119 105 116 494 456
3. Бай Гроздан 126 33 109 83 67 418 456
---------------------------------------------------------------------------


Крайно класиране по първенства

.	ENG			GER			ITA 			SPA			OTH
PLAYER PTS PLAYER PTS PLAYER PTS PLAYER PTS PLAYER PTS
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Бай Гроздан 126 Diavolo 61 xDr 136 Diavolo 110 Pocko 116


Честито на победителя - Дявола . След като миналата година бе победител и в Анлгия, тази година има 2 титли в първенствата на Германия и Испания. Трети в Англия и втори в останалите две групи - Италия и Останалия свят :). Това говори повече от достатъчно.

Роско - също стабилен през целия сезон и също запази второто си място от миналата година. Защити и "малкия си глобус" в категорията OTH, която лично за мен е най-трудната с оглед на това че се избират различни мачове, от различни първенства и трупането на точки там иска отделяне на малко повече време и игра с малко повече риск.

Бай Гроздан - запали се по играта през миналия сезон и в първото издание, в което игра цял сезон, зае призовото трето място. 2 етапни победи и победа в Англия са също в актива на един от най-запалените играчи (по мое мнение) :)

Шестицата се допълва от falkenbach , terminator и Shifter. Терми имаше шанс за място в тройката, но пропусна последният кръг, с което пропусна да стане и 15-ия играч с участие във всичките 32 кръга. При средно участие от 20-ина играча на кръг и при един сравнително дълъг сезон, това си е доста добър процент постоянни участници. Благодарим!

Поздравления и за redo, който постигна 5 етапни победи. По 3 имат albertz, Pocko , както и xDr, който записа и победа в Италия.

Благодарност на всички за доброто и коректно отношение. Извинявам се за някои забавяния при класиране и т.н.
Пожелания на всички за приятни емоции със Световното първенство и хубаво и запомнящо се лято :)

:cheers:


Победители в 6-те сезона на БЛ:

2012/13 - Редо
2013/14 - Шифтър
2014/15 - Шопченко
2015/16 - Дявола
2016/17 - Дявола (2)
2017/18 - Дявола (3)

_________________
Изображение


Последна промяна Anfield на 27.05.2018 12:49, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Епилог   |   27.05.2018 13:07


Поздравления на теб и бай Момчи за перфектното водене на играта. :-)
Поздрави и за призьорите, мисля че този топ 3, който се получи с оглед цялостното представяне през сезона е резонен. Имаше един момент в който Аз, Роско и Бай Гроздан непрекъснато си менкахме 1-то място в генералното класиране и бе истински трибой и то някъде към края на сезона, да кажем в началото на неговата последна четвърт, но след това някак си успях да се откъсна и аз не знам как. Просто усещам ритъма на играта и ми идва от вътре, не правя нещо кой знае какво по-специално.
Тази игра навремето бе най-тежката за мен. Нямах победа и това ми тежеше много психологически, а и много хора смятаха, че никога няма да имам успех в нея, защото трудно излизам от удобен диапазон и за това на точен резултат ми е по-лесно, защото играя процентно, докато в тази игра нещата са много по-сложени, може би дори абстрактни и се иска по-различен поглед.
Е, къде са сега тези критикари? :yes: :wave:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бирената лига - сезон 2017/2018 - Епилог   |   27.05.2018 13:13


Честито Дяволе, стана и ти като Реал М в тази игра :first:

Поздрави на Роско и на колегата благородник бай Гроздан за призовите места.

Много емоции и бира на всички участници по-време на СП в Русия, а и не само.

:cheers:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг