Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:13



Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Дивизиите 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   12.05.2019 22:09


Аз днес гледах Олд Фърм и после Донкастър - Чарлтън. Приятни мачлета. От дербито останах приятно изненадан. Тук от години чета колко слаб футбол се играел там. Е ми, не беше слаб, сори.

Бях изненадан от празните места на стадиона в Донкастър. В мача на сезона очаквах повечко подкрепа за местния отбор. Иначе Адикс си взеха своето. Определено са по-класният отбор и имат своите шансове срещу Макемс/Помпи.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   13.05.2019 18:43


до тук гледах абсолютно всички плейофи и мога да кажа, че нивото е доста високо, със сигурност над нашето първенство.
Мансфийлд и Нюпорт 0-0 ама сигурно имаше 40 положения пред двете врати, 3 греди, чистения от голлинията и пр.
очаквах обаче повече публика по стадионите, особено пък в Съндърланд.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   13.05.2019 19:10


Като става въпрос за дивизиите, да отбележа, че отборът в който имат дялове братя Невил, Ники Бът, Пол Скоулс, Райън Гигс и Дейвид Бекъм - Салфорд, влиза в Лига 2 от новия сезон.
Това стана посредством плейофите в Националната конференция, а промоцията е четвърта за тима в последните пет сезона.


https://salfordcityfc.co.uk/

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 13.05.2019 19:13, променена общо 1 път



 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   14.05.2019 14:48


Правилно изагран тактически мач на Транмиър и безпроблемно класиране за финала на Уембли срещу Нюпорт. Първият червен картон в кариерата на Карл Уинчестър обезкърви надеждите на Форест Грийн и до края на мача липсваха, каквито и да е положения пред вратата на Роувърс. Интересно е да се отбележи, че Джеймс Норууд, авторът на изравнителния гол за Транмиър има шанс да стане топ реализатора на сезона в цяла Англия. В момента дели първото място с Агуеро, като и двамата имат по 32 гола, но и имат по още един мач. Агуеро на финала за купата срещу Уотфорд, а Норууд срещу Нюпорт на финалния плейоф за влизане в лига 1.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   16.05.2019 02:22


Аргх много ме е яд за Лийдс. Култов отбор с култови фенове от великия Йоркшир, но за съжаление уй Премиършип, а бяха толкова близо дори за директна промоция.
Дарби направиха немислимото. Станаха първия отбор в историята, който след като е загубил първия мач бие във втория с 1 гол повече и се класира за финала на Уембли?! :outofspace:
И за три мача през сезона (броейки и първия плейофен мач) Дарби вкараха само 1 гол на Лийдс, докато дойде този решителен мач в който вкараха цели 4?! :helpless:
Не знам тези плейофи в дивизиите понякога много ми напомнят за НХЛ, т.е. много логика няма...
На финала твърдо съм за Вила, макар че и те са с една умрела публика. Отбора на Бирмингам е Бирмингам. Дарби ме нервират и от такива асансьорни отбори полза няма.


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   16.05.2019 02:46


Diavolo написа:
Дарби направиха немислимото. Станаха първия отбор в историята, който след като е загубил първия мач бие във втория с 1 гол повече и се класира за финала на Уембли?! :outofspace:


Предполагам става въпрос за плейофите в Чемпиъншип, защото през 2007 г. Форест играха плейофи в Лига 1 и след като победиха Йоувил с 2-0 като гости, успяха да намерят начин да загубят у дома с 2-5 след продължения :blink:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   16.05.2019 02:55


да, за Чемпиъншипа е рекорд.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   16.05.2019 09:15


Доволрн съм, от началото на сезона стисках палци на Дарби, който винаги ми е бил симпатичен отбор. Освен това, харесвах Лампард като играч. Жалко за Биелса, който също ми допада.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   16.05.2019 23:19


Днешният полуфинал в Л1 тотално разочарова. Кофти качество и малко интересни моменти. Дори не продължих да гледам след почивката, ама явно нищо не съм изтървал. Сиво нулево равенство на Фратън Парк и Черните Котки пътуват към Уембли в очакване на съперника си, а той ще е Чарлтън или Донкастър и ще стане известен утре вечер.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   17.05.2019 00:59


Diavolo написа:
Аргх много ме е яд за Лийдс. Култов отбор с култови фенове от великия Йоркшир, но за съжаление уй Премиършип, а бяха толкова близо дори за директна промоция.
Дарби направиха немислимото. Станаха първия отбор в историята, който след като е загубил първия мач бие във втория с 1 гол повече и се класира за финала на Уембли?! :outofspace:
И за три мача през сезона (броейки и първия плейофен мач) Дарби вкараха само 1 гол на Лийдс, докато дойде този решителен мач в който вкараха цели 4?! :helpless:
Не знам тези плейофи в дивизиите понякога много ми напомнят за НХЛ, т.е. много логика няма...
На финала твърдо съм за Вила, макар че и те са с една умрела публика. Отбора на Бирмингам е Бирмингам. Дарби ме нервират и от такива асансьорни отбори полза няма.


Аз пък си спомням друг куриоз на най-високо ниво - сезона 1999-2000 Байерн разби Реал и двата мача в групите с 4-1 и 4-2, в елиминациите също биха единия мач с 2-1 и в Мадрид паднаха с 2-0 и отпаднаха с 3 победи и една загуба от този противник, тогава много бях за Реал да вземат ШЛ! :-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   17.05.2019 01:40


SUBXERO написа:
Днешният полуфинал в Л1 тотално разочарова. Кофти качество и малко интересни моменти. Дори не продължих да гледам след почивката, ама явно нищо не съм изтървал. Сиво нулево равенство на Фратън Парк и Черните Котки пътуват към Уембли в очакване на съперника си, а той ще е Чарлтън или Донкастър и ще стане известен утре вечер.


значи си изтървал най-интересното :helpless:
https://talksport.com/football/544428/portsmouth-fan-sunderland-kick/




Последна промяна Diavolo на 17.05.2019 01:41, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг