Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:04



Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Дивизиите 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Дивизиите   |   13.01.2013 22:52


Някак в сянката на Висшата лига случващото се в долните дивизии остава незабелязано от пишещите тук. Няма как да не започна с най-изненадващия резултат в цялата Англия, а именно домакинската загуба на Хъл Сити. И това при положение, че Кардиф се дъни у дома и имаш мач след тях. За мен след тази издънка вече е ясно, че Уелският тим ще е новия шампион на Чемпиъншип. Което значи, че другата година ще гледаме едно от най-кървавите дербита в света, на което половин стадион ще скандира...A shitty swansea City went to Rome to see the pope
Друг интересен мач, който за мен завърши с изненадващ резултат беше дербито на върха на втора лига между Джилингам и Портвейл. Лично аз очаквах, че Джилс ще мачкат с оглед на това, че са домакини и ще дръпнат с пет точки. Обаче два бързи гола на Портвейл обърнаха нещата и моите прогнози. Щом не успяха да го вземат този мач значи няма да вземат и първото място. Техния съперник засега се представя доста стабилно и е основен претендент за шампион. Ще бъде интересно и там със сигурност.
В лига 1 може да се каже, че е изненада домакинската загуба на Шефилд Юнайтед, въпреки, че Йоувил бяха в добра серия и можеше да се очаква някаква издънка. Първите отбори си взеха своето, като битката тук ще бъде много сериозна. На нас ни остава да изчакаме и да разберем кой кого...

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   13.01.2013 23:09


Аз мисля, че отдавна Кардиф са основен фаворит за титлата в Чемпиъншипа. Не вярвам да успеят да пропилеят тез 8 точки, макар, че имат още 19 кръга. Освен това битката за второто място е прекалено свирепа и едва ли ще се намери отделен техен преследвач. Лестър са с 3 поредни победи, според мен има шанс да излезнат скоро на второ място.

В Лига 1, загубата на Шефилд Юнайтед изобщо не бива да те учудва. Те като цяло откакто са в това ниво на английския футбол правят доста ялови мачове и издънките им изобщо не са рядкост. Спомнете си миналата година как бяха уж сигурни за влизане в горната дивизия и накрая си пропиляха аванса по доста тъп начин. Очаквам и тая година да останат в зоната на плейофите. Очаквам Транмиър да хване една от двете промоции. Брентфорд също са с впечатляваща серия и ще е интересно дали пчеличките ще успеят да промотират.

Джилингам са 14-ти от последните 8 мача и нз защо се чудиш, че не са успели да бият Порт Вейл, които са в по-добра форма. Честно казано очаквам последните да дръпнат дори с неква преднина на първото място, докато Джилингам се поосвестат. За третата директна промоция също е интересно в Лига 2. Жалко за мен е, че на последните две места са 2 много яки отбора - Уимбълдън и Бристол Роувърс. Дано се спасят!

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   14.01.2013 00:03


Кардиф са може би най-постоянният отбор в Чемпиъншип през последните няколко сезона и може би точно сега уцелиха момента и почти сигурно ще спечелят промоция (19 кръга не са малко, за да се обърка нещо :-? ). Иначе и битката за 2-то място и тази за местата в зоната на плейофите ще е жестока.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   15.01.2013 11:59


"Шити" Суонзи влезе и се задържа във Висшата лига по най-естествения начин, докато техните клети съперници от Кардиф бяха принудени да си продадат честта и достойнството срещу една евентуална промоция, ама и тя не е съвсем сигурна.

Брентфорд с Уве Рьослер начело - един страхотен специалист, който тепърва ще кове успехи в горните дивизии - е абсолютен фаворит за промоцията в Лига 1, заедно с Шефилд Юнайтед.

Интересно ми е някой следи ли ги онези селяци Кроули, дето катерят по една дивизия на сезон. Има ли и там някаква банкеро-петролна връзка?!?

Евала за темата. В долните дърварски англии е истината, а не в онзи напудрен тото театър Приемиършит.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   17.01.2013 22:01


Фалки, как виждаш мача Питърбро-Хъл в събота. За мене след тази издънка с Уенсди тук победата за гостите е задължителна, като 2,30 е добър коефицент.
Форест, твоите имат дерби с голям местен враг. Как виждаш мача? Досега съм ги гледал само с Лийдс и не бих казал, че ми харесаха много, но ти ще кажеш повече. За мен мача е победа за Дарби, въпреки че нямате хикс със тях от десет мача...

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   18.01.2013 00:44


Жоро, смятай щом Форест не са ти харесали с Лийдс, мач който се смята за най-добрият им от началото на сезона :-) Мача с Дарби К винаги е бил и си остава "нашето" дерби. Лошото е, че в този мач обикновено "овните" са тези, които излизат по-мотивирани, докато ние го раздаваме малко по-аристократично, затова и ни бият толкова често в последните години. След смяната на мениджъра се усеща известно напрежение, както в клуба, така и при феновете. Като че ли Алекс Маклийш още не е приет на 100% и това очевидно създава дискомфорт. Конкретно за мача в събота не съм голям оптимист и мисля, че най-многото което може да измъкне Форест е реми, с малко повечко късмет. Ама нека и Сарафино да си каже мнението, той повече ги следи нашите хора :-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   18.01.2013 09:39


goro_levskara написа:
Фалки, как виждаш мача Питърбро-Хъл в събота. За мене след тази издънка с Уенсди тук победата за гостите е задължителна, като 2,30 е добър коефицент.
Форест, твоите имат дерби с голям местен враг. Как виждаш мача? Досега съм ги гледал само с Лийдс и не бих казал, че ми харесаха много, но ти ще кажеш повече. За мен мача е победа за Дарби, въпреки че нямате хикс със тях от десет мача...


Ми честно казано ми се струва, че е време Хъл да бият. Но като цяло х2 го виждам.
Хикса го включвам като възможност, защото 9 мача Питърбро нямат равен. А и каквото и да си говорим Хъл все още са с положителен баланс като гост. 1:2 ми се вижда най-резонно като резултат.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 09:43
Мнения: 328
Местоположение: Norwich, UK
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   19.01.2013 11:39


Forest_fan написа:
Жоро, смятай щом Форест не са ти харесали с Лийдс, мач който се смята за най-добрият им от началото на сезона :-) Мача с Дарби К винаги е бил и си остава "нашето" дерби. Лошото е, че в този мач обикновено "овните" са тези, които излизат по-мотивирани, докато ние го раздаваме малко по-аристократично, затова и ни бият толкова често в последните години. След смяната на мениджъра се усеща известно напрежение, както в клуба, така и при феновете. Като че ли Алекс Маклийш още не е приет на 100% и това очевидно създава дискомфорт. Конкретно за мача в събота не съм голям оптимист и мисля, че най-многото което може да измъкне Форест е реми, с малко повечко късмет. Ама нека и Сарафино да си каже мнението, той повече ги следи нашите хора :-)


Тази смяна на мениджъра направо счупи тъпомера, ин май ъпиниън:) Ок, може би О' Дирскъл не беше най-добрия вариант за вас, но да го смениш с Маклийш?????!!!!!! Имал опит в ПШ???!?!!!!! По какво? По изпадане?
Не мисля, че стана по-добре за вас и не вярвам и да стане! С Алекс ще добутате сезона, а на пролет ще търсите друг мениджър!!
Вчера "сейнтс" уволнили Найджъл Аткинс! Точно, когато взеха 4 точки от последните два мача..... Малко ми е странна тази смяна, особено с уволнения мениджър на Еспаньол..... И тия не ги виждам....

_________________
Football is my religion - CARROW ROAD is my church !


Последна промяна Canary на 19.01.2013 11:43, променена общо 1 път



 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   20.01.2013 04:24


Споделям твоето мнение, ама това едва ли може да ни стопли много ;-) О`Дрискъл беше сменен след като Форест победиха с 4-2 Лийдс, отбор който в исторически план, а и понастоящем минава за голям съперник и всяка победа над него е от огромно значение и като за награда веднага след мача получаваш уволнение. Странно е.
Това със Саутхямптън и уволнението на техния мениджър е също много тъпо. Вярно не можаха да бият Челси на Стамфорд Бридж и това 2-2 явно много е разстроило собствениците на "светците". Винаги са ми били симпатични, още от времето на Льо Тисие, но тогава и времената бяха други.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 09:43
Мнения: 328
Местоположение: Norwich, UK
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   20.01.2013 12:33


Forest_fan написа:
Споделям твоето мнение, ама това едва ли може да ни стопли много ;-) О`Дрискъл беше сменен след като Форест победиха с 4-2 Лийдс, отбор който в исторически план, а и понастоящем минава за голям съперник и всяка победа над него е от огромно значение и като за награда веднага след мача получаваш уволнение. Странно е.
Това със Саутхямптън и уволнението на техния мениджър е също много тъпо. Вярно не можаха да бият Челси на Стамфорд Бридж и това 2-2 явно много е разстроило собствениците на "светците". Винаги са ми били симпатични, още от времето на Льо Тисие, но тогава и времената бяха други.


Темата е за отборите извън ПШ, но искам само едно отклонение да направя! Норич също не сме цъфнали и вързали.
Отбора отчаяно се нуждае от нападател тип страйкър. Статистика не водя, но за последните 10 мача сме вкарали отчайващо малко голове и това трябва да се промени, иначе ще последваме съдбата на Блякпул, който направи шеметен първи сезон, а после безславно отпадна..... Просто в ПШ без сериозни финанси може да се оцелее на мускули 1-2 сезона, но това е максимума. Норич има нужда от някъде 15 точки за да се спаси и този сезон, но дори и това да се случи, ако през лятото не дойде някой сериозен инвеститор, следващото първенство сме топ кандидат за изпадане! Просто това е днес съвременния футбол.... Ако нямаш пари..........................

_________________
Football is my religion - CARROW ROAD is my church !


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   20.01.2013 14:57


факт е. вижте Нюкясъл, Вила и Уест Хем, също. вижда се, че трябват постоянно инвестиции, иначе си пътник.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   20.01.2013 22:21


falkenbach написа:
факт е. вижте Нюкясъл, Вила и Уест Хем, също. вижда се, че трябват постоянно инвестиции, иначе си пътник.


Аз искам идиотите от Вила да изпаднат и да не ги виждам в Премиър следващите 10 години! Да им еба майката боклучава! :finger: :uuu:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 27.08.2012 13:50
Мнения: 479
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   21.01.2013 20:19


В ЧШ този кръг ми направи впечатление мача Лестър-Боро 1-0
Получи се наистина страхотен двубой - греди, гол, отменени голове и изпусната дузпа накрая...
В Лийг 1 нашия Супер Крис най-накрая вкара за Суиндън за победата им с 2-0 срещу Шросбъри

_________________
http://norwich-city-bulgaria.com


 
WWW
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   24.01.2013 04:54


Титулярния вратар на Форест от последните 3-4 сезона Лий Камп премина със свободен трансфер в Норич. Явно отношенията между двата клуба са доста добри след като си разменихме играчи с "канарчетата" :-) Лий Камп направи много добри мачове за Форест през 2009-2010 и 2010-2011, но след това поне според мен позагуби или поне не показа израстване. Може пък и проблемите във Форест през последния сезон да са му повлияли негативно. Не ми се вярва да е титуляр в Норич, но ако му се даде шанс ще може да се разчита на него. Все пак стигна и до №1 на вратата на Северна Ирландия.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   24.01.2013 10:35


sven_goran написа:
В ЧШ този кръг ми направи впечатление мача Лестър-Боро 1-0
Получи се наистина страхотен двубой - греди, гол, отменени голове и изпусната дузпа накрая...
В Лийг 1 нашия Супер Крис най-накрая вкара за Суиндън за победата им с 2-0 срещу Шросбъри


Лестър са си добър отбор и наистина мача беше много здрав и мъжки. Затова допринесе и Боро де. Иначе това, което мислех не стана. Нито Хъл, нито Дарби биха и ако за Хъл имах някакви съмнения, то за мача Дарби-Форест не мислех, че ще има друг изход освен победа за домакините.
Сега в събота Форест приема намиращия се в добра форма според мен Уотфорд, което също ще е много як мач. Не бих дал прогнозе тук, но може би Фореста ще даде.
В петъка във втора лига моето отборче е гост на Челтнъм. На пръв поглед всичко изглежда да е в полза на домакините, ама не дръжте на това :laugh:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   11.10.2014 14:19


В момента тече "университетското" дерби на Лига 2 между Кембридж и Оксфорд. Като за заводските лигички доста вълнуващ мач се получава - 2:1 на почивката след обрат и греда в продължението. Играл съм го 3:3 за шоуто, ама ще е добре да бъдат дръннати тези биченца с едно подобаващо 4:1, че да си знаят мястото :)

п.п. Ейййй, целият клуб е оспамен с някакви неадекватни наркомански теми с по 0-1 отговора! Чак на пета страница съм я намерил тази ценителска темичка! :uuu:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   11.10.2014 15:24


5:1. Йебан! :ludnica: :fan:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   17.05.2015 18:18


Днес Бристол Роувърс (истинският отбор на Бристол) се завърна във Футболната лига след един сезон в Конференцията. Браво на пиратчетата! Едни от най-симпатичните ми отбори (Йорк, Кембридж и Бристол Р) се завърнаха от блатото - кой по-бързо, кой по-бавно. Остава само Рексъм за догодина. Честър също са симпатяги и доколкото помня, с доста кофти история пропаднаха надолу...

Иначе във финалите в Лига 1 и Лига 2 играят съответно Престън - Суиндън (мощно за Престън и жалко, че Шефилд Юнайтед, които отпаднаха на полуфинала с голова драма) и Уикъмб - Саутенд (мощно за Уикъмб и жалко, че Плимут също отстъпиха на полуфинал, ама един от тези два отбора трябваше да отпадне).


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   17.05.2015 22:50


Medved написа:
Днес Бристол Роувърс (истинският отбор на Бристол) се завърна във Футболната лига след един сезон в Конференцията. Браво на пиратчетата! Едни от най-симпатичните ми отбори (Йорк, Кембридж и Бристол Р) се завърнаха от блатото - кой по-бързо, кой по-бавно. Остава само Рексъм за догодина. Честър също са симпатяги и доколкото помня, с доста кофти история пропаднаха надолу...


Отбора на Джефри Арчър. Тази вечер празнуваме! Най-якият отбор на острова след Евертън отново е в професионалният футбол. :dance: 8-)

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   17.05.2015 22:51


Medved написа:
Днес Бристол Роувърс (истинският отбор на Бристол) се завърна във Футболната лига след един сезон в Конференцията. Браво на пиратчетата! Едни от най-симпатичните ми отбори (Йорк, Кембридж и Бристол Р) се завърнаха от блатото - кой по-бързо, кой по-бавно. Остава само Рексъм за догодина. Честър също са симпатяги и доколкото помня, с доста кофти история пропаднаха надолу...

Иначе във финалите в Лига 1 и Лига 2 играят съответно Престън - Суиндън (мощно за Престън и жалко, че Шефилд Юнайтед, които отпаднаха на полуфинала с голова драма) и Уикъмб - Саутенд (мощно за Уикъмб и жалко, че Плимут също отстъпиха на полуфинал, ама един от тези два отбора трябваше да отпадне).


Браво! Много ми липсваха на фифа 2015 щото съм правил легендарни сезони с тех!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 71 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг