Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 15:51



Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Дивизиите 
Автор Съобщение
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   17.05.2015 23:39


Баси! Не съм мислил, че тука има толкова фенове на истинския отбор на Бристъл - РОУВЪРС!
Пиратите заслужено триумфурат с промоция!
:bluefan:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   25.05.2015 22:11


Изображение

Изображение

:first: :first: :first:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   25.05.2015 23:25


Medved написа:
Днес Бристол Роувърс (истинският отбор на Бристол) се завърна във Футболната лига след един сезон в Конференцията. Браво на пиратчетата! Едни от най-симпатичните ми отбори (Йорк, Кембридж и Бристол Р) се завърнаха от блатото - кой по-бързо, кой по-бавно. Остава само Рексъм за догодина. Честър също са симпатяги и доколкото помня, с доста кофти история пропаднаха надолу...

Иначе във финалите в Лига 1 и Лига 2 играят съответно Престън - Суиндън (мощно за Престън и жалко, че Шефилд Юнайтед, които отпаднаха на полуфинала с голова драма) и Уикъмб - Саутенд (мощно за Уикъмб и жалко, че Плимут също отстъпиха на полуфинал, ама един от тези два отбора трябваше да отпадне).


Роувърс, Йорк, Кембридж, Рексъм..........симпатии
ми.....Болтън ?! ...те голямата любов ли са ?! :laugh: :-o
кво стана, да не ги разлюби откак изпаднаха :rofl:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   25.05.2015 23:58


ReZo написа:
кво стана, да не ги разлюби откак изпаднаха :rofl:


Изпадането от Помиярлийг може да бъде прието и за един вид промоция, тъй че точно по тази линия са ти доста неуместни подкачанията, мой човек ;)


Последна промяна Medved на 25.05.2015 23:58, променена общо 1 път



 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   26.05.2015 11:02


ReZo написа:
Medved написа:
Днес Бристол Роувърс (истинският отбор на Бристол) се завърна във Футболната лига след един сезон в Конференцията. Браво на пиратчетата! Едни от най-симпатичните ми отбори (Йорк, Кембридж и Бристол Р) се завърнаха от блатото - кой по-бързо, кой по-бавно. Остава само Рексъм за догодина. Честър също са симпатяги и доколкото помня, с доста кофти история пропаднаха надолу...

Иначе във финалите в Лига 1 и Лига 2 играят съответно Престън - Суиндън (мощно за Престън и жалко, че Шефилд Юнайтед, които отпаднаха на полуфинала с голова драма) и Уикъмб - Саутенд (мощно за Уикъмб и жалко, че Плимут също отстъпиха на полуфинал, ама един от тези два отбора трябваше да отпадне).


Роувърс, Йорк, Кембридж, Рексъм..........симпатии
ми.....Болтън ?! ...те голямата любов ли са ?! :laugh: :-o
кво стана, да не ги разлюби откак изпаднаха :rofl:


По-интересно е какво става с голямата любов Ман Ю.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   30.05.2016 21:16


Срамота, че цяла година не се наканихме да драснем в тази тема, ама нейсе...

Днес се игра плейофът за влизане в Лийг 1 между Уимбълдън и Плимът. Точно на четиринадесетия си рожден ден потомците на Лудата Банда спечелиха шестата (!) си промоция в сравнително кратката си история и от есента ще мерят сили в третия професионален ешелон, като между другото ще играят и срещу немезиса си МК Донс, които пък изпаднаха от Чемпиъншип. Един от главните "виновници" за успешната кампания на лондончани бе не кой да е, а именно мениджърът им Нийл Ардли - горд член на някогашната Крейзи Генг. Югоизточен Лондон празнува!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   30.05.2016 23:02


Гледах ги и трите плейофа. Най-емционално бе на Милуол и Барнзли. Разочарован съм, че нямаше продължение в нито един от тези мачове, но и трите мача бяха интересни и качествени.
Иначе бях за Шефилд, Милуол и Уимбълдън ама само с днешния плейоф ме огря.
догодина ще има кърваво дерби в Лига 1 между М.К.Донс и АФК Уимбълдън :-D


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   01.06.2016 17:56


Най ме е яд, че мръсното изчадие Барнзли се върна в ЧШ. А пък деформираният им близнак Гримзби прееба Форест Грийн за промоция в Лига 2. Кофти година за ценителите на заводските лиги :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   01.06.2016 18:40


Сега ако можеш и да ни светнеш, защо аджеба Барнзли са мръсно изчадие, а Гримзби деформиран техен близнак...

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   01.06.2016 19:18


SUBXERO написа:
Сега ако можеш и да ни светнеш, защо аджеба Барнзли са мръсно изчадие, а Гримзби деформиран техен близнак...


Защото са антиотбор с кофти футбол, открай време играят така. Освен това Барнзли като град е ебати долнопробния шитхол не знам дали си бил. Много ме яд за Милуол, любимия ми лондонски отбор.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   01.06.2016 21:02


Не, не съм бил. Нищо по-различно не си представям обаче от повечето малки градове в северната половина на Англия. Освен това си говорим за футбол и не знам защо градското амбиенте трябва да обуславя футболните симпатии. Съвсем между другото Милуол и на мене ми е любимият лондонски клуб и също исках да се качат, но това не е причина да омаловажавам постижението на Барнзли. С изключение на МК - по очевадни причини, симпатизирам на всеки един отбор от долните дивизии, къде повече, къде по-малко, най-вече заради това, че точно там продължава да вирее и да се развива тази неповторима футболна фен-култура, която ме спечели като фен на футбола на Острова. Support your local team! Няма друго място на света, където това да важи в по-голяма степен.

Не помня дали съм го разказвал тук, но 2006 бях с приятели от Бг в Щутгарт с надеждата да се докопаме до билети за Англия-Еквадор на СП. В крайна сметка се задоволихме с паблик вюинг в море от 60.000 фена на централния площад. Най-якото ми преживяване обаче този ден бе след мача, на връщане във влака. Седях точно до една компания от 5-6 души от Хартлипул (между 30-50 одишни). Копеле, тези не спряха да си пеят. Бирички, майтапи и песни. Тихичко, без да се натрапват на останалите. Какви песни чух само, какъв репертоар. Идваше ми да ги запрегръщам, честно. Не посмях да ги заговоря, само за да не им разваля кефа (и моя си де). Разказваха се случки от важни мачове в миналото, за кървави дербита с Дарлингтън (Дарлингтън, копеле!), имаше специални песни за тях, за Боро и за Даръм. И като си представя, че такива са милони по градчета и села, джиииийз... Неповторимо.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   02.06.2016 10:22


Барнзли са един от малкото отбори, чиято публика постоянно при гол и важна победа нахлува на терена. За първи път го видях това 2004-та на националния стадион по хокей срещу МК Донс. Барнзли открива резултата и некви майки с деца нахлуват на терена да поздравяват футболистите. След това разбрах, че тоя номер си го правели редовно.

Гримсби също ме кефят 8-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   02.06.2016 10:57


falkenbach написа:
Барнзли са един от малкото отбори, чиято публика постоянно при гол и важна победа нахлува на терена. За първи път го видях това 2004-та на националния стадион по хокей срещу МК Донс. Барнзли открива резултата и некви майки с деца нахлуват на терена да поздравяват футболистите. След това разбрах, че тоя номер си го правели редовно.

Гримсби също ме кефят 8-)


Да, това го знам и ме дразни. Но ми станаха неприятни там още на един мач с Ливърпул края на 90-те май беше, когато някакъв идиот от тяхната публика нахлу на терена и почна да удря съдията после удари и Карахър май беше. Идиотска работа.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   02.06.2016 13:29


Помияри в прекия и преносния смисъл. Какво има да му се обЕснява повече?!?


 
Аватар

Регистриран на: 27.08.2012 13:50
Мнения: 479
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   06.08.2016 17:20


За старта на Рочдейл днес... ;-)
Изображение

_________________
http://norwich-city-bulgaria.com


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   07.08.2016 06:29


sven_goran написа:
За старта на Рочдейл днес... ;-)
Изображение


:-)
Очаквах го този старт в интерес на истината. Питърбро са сериозен отбор, който може да победи всеки един участник в лигата, като гост и като домакин. Следях мача по Интернет, но още не съм имал възможност да гледам репортажа. Но от резултата и от контролите преди сезона ми прави добро впечатление резултатността на отбора и това, че вкарват доста. Но нали знаеш, че главната цел е оставане в лигата, така че продължаваме напред :cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   09.10.2016 23:36


SUBXERO написа:
Срамота, че цяла година не се наканихме да драснем в тази тема, ама нейсе...

Днес се игра плейофът за влизане в Лийг 1 между Уимбълдън и Плимът. Точно на четиринадесетия си рожден ден потомците на Лудата Банда спечелиха шестата (!) си промоция в сравнително кратката си история и от есента ще мерят сили в третия професионален ешелон, като между другото ще играят и срещу немезиса си МК Донс, които пък изпаднаха от Чемпиъншип. Един от главните "виновници" за успешната кампания на лондончани бе не кой да е, а именно мениджърът им Нийл Ардли - горд член на някогашната Крейзи Генг. Югоизточен Лондон празнува!

Днес отново бе паметен ден за Уимбълдън. За пръв път от създаването си, отборът от Южен Лондон зае по-предна позиция в Лигата от клонинга си МК. Що бира се е изпила днес там...

Изображение

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 27.08.2012 13:50
Мнения: 479
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   23.12.2017 20:43


Оксфорд-Уигън 0-7, Уил Григ с хеттрик и феновете на Уигън определено ще празнуват с настроение Коледа...

_________________
http://norwich-city-bulgaria.com


Последна промяна sven_goran на 23.12.2017 20:44, променена общо 2 пъти



 
WWW

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   25.12.2017 02:21


В Лига 1 Блекбърн Роувърс прекъснаха серията си от шест поредни победи в шампионата. Те обаче остават без загуба в 9-ти пореден мач, след като завършиха 1-1 като гост на Нортхемптън, които пък са в зоната на изпадащите. Те изоставаха в резултата, въпреки че владееха инициативата и дори изпуснаха дузпа. Все пак Даг Брадли ги спаси от загуба с 9-то си попадение за сезона и 6-то такова реализирано в гостуванията на тима.

В долните дивизии рядко може да се говори за изненади, но все пак победата на АФК Уимбълдън над Брадфорд с 2-1 като домакин може да се приеме за такава. Освен че са много стабилен тим като цяло Брадфорд са и най-силния гост в дивизията, като преди този мач бяха с 4-ти поредни успеха от своите визити, като постигнаха през тази серия победи над силните тимове на Портсмут, Шроузбъри и Уигън. Въпреки успеха си домакините остават в зоната на изпадащите.

Тежки времена за Чарлтън, който трябва да се оправя без много контузени състезатели и е без победа вече 5 мача в лигата, но засега се задържа на 6-то място, което дава право на промоция.

Рочдейл, също като АФК Уимбълдън е в зоната на изпадащите, но там има една новина, която потвърждава, че по Коледа стават чудеса.

Изображение

След дълго лечение от рак Джоузеф "Джо" Томпсън се завърна в игра за домакините при равенството 1-1 с Уолсол.
Този човек на 28 години за втори път се преборва с коварната болест, дано този път да е окончателно.
На 1-ви ноември 2013 г. той е диагностициран за първи път с рядка форма на ракова заболяване. На 16-ти юни 2014 г. Томпсън обявява, че се е възстановил и няма търпение да се върна на терена. Той става баща през септември същата година, когато съпругата му ражда дъщеричка. На 16-ти март тази година Томпсън обявява чрез клубния сайт, че ракът му се е завърнал, но всъщност той разбира лошата новина по-рано. Той е родом от града, по-голямата част от кариерата си е прекарал в клуба, като има записани над 170 шампионатни мача за клуба. Да му пожелаем успех и да ги направи поне 200!


В Лига 2 Кеймбридж, който е най-слабо резултатния тим в дивизията и нямаше отбелязан гол цели 7,000 минути в гостуванията си поведе с 3-0 като гост на Нотс Каунти, но с два късни гола в 87-та и 93-та минути домакините се добраха до равенство 3-3, което е трето поредно за тях в Лига 2. Те са на втора позиция там, на 4 точки след лидера Лутън и запазват серията си от 8 мача без загуба във всички турнири и само една такава в последните им 10 срещи въобще.

"Шапкарите" от Лутън пък се възползваха от грешната стъпка на преследвача си, с комфортна домакинска победа с 2-0 над Гримзби Таун.

Акрингтън загуби злощастно с 2-3 у дома от Кроули Таун, като за тях това е трето поредно поражение в първенството. Ранен автогол в 9-та минута даде преднина на гостите, които увеличиха преднината си до три гола, преди домакините да върнат две попадения, но въпреки че вторият гол за тях дойде в 53-та минута и имаше достатъчно време те не успяха да стигнат поне до равенство.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дивизиите   |   02.01.2018 09:09


Ами освен завръщането в игра на Джо Томпсън, то няма нищо положително около Рочдейл. Или може би само това, че местния враг Бери и последен и е след нях в.класирането. Иначе се засилва недоволството сред феновете след поредната загуба. Из социалните мрежи все повече се увеличават мненията, че Кийт Хил трябва да бъде сменен, въпреки че е легендарен треньор на отбора. Аз започвам да съм на същото мнение, макар да гледам само репортажите. Но все още има шанс да се спасят, има още много мачове.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг