Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 22:42



Отговори на тема  [ 267 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Premier League 2019-2020 
Автор Съобщение
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   19.07.2020 22:47


albertz написа:
Милуол имаше и някои интересни футболисти като Тим Кейхил, но не само.


Теди Шерингам, Тони Каскарино и Тери Хърлок също оставиха сериозна следа за Милуол в края на 80-те :-) Бяха си сериозен отбор в периода 1987-90. Колкото до феновете им, носи им се славата и ако не ме лъже паметта освен с Уест Хям имат сериозна закачка и с тези на Кардиф.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   20.07.2020 00:44


Да, благодаря за информацията. Всъщност аз, дълбоко в съзнанието си знаех, че има и други емблематични футболисти играли там, но Кейхил ми дойде първи на ум. Имаше и от поколението на Кейхил, други, сравнително известни, но сега няма да търся. Друг път ще ги видя.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   20.07.2020 00:50


И мен ме кефят Милуол още от малък. Не знам защо. Името им е яко. :-D
Изобщо имам една камара отбори на които симпатизирам и за съжаление повечето не са в елита...

Иначе каква стана тя. Очаквах манчестърски финал за купата, то лондонски стана :dunno:
Шокиран съм и от двата мача и айде докато Челси и Ман Юн си беше 50 на 50 или със съвсем леко предимство за Челси, то бях 100% сигурен, че Сити ще размажат Арсенал. Но ФА Къп си е турнира на Арсенал, това е положението. Сити, където и да ги хване им праска тройка, ама точно на полуфинала на Уембли, йок. Артета ми харесва какво се опитва да направи с отбора и трябва да ги оставят на спокойствие. Има бъдеще там. А при Пеп и Сити отново старата слабост. Не поведат ли в първите 10/15 минути (убеден съм, че до 20 минута това е най-резултатния отбор изобщо в света за последните 2, 3 години) почват мъките. Обхождаха ли обхождаха ли наказателното поле на топчиите ама удари трябва, удари. Вярно Арсенал имаше и шанс. Два поредни мача измъкват на магия и то срещу двата най-силни английски отбора, но има го и това в играта.
Челси обаче е труден, гаден съперник за Арсенал. Там този стил на Артета няма да помогне според мен. За мен Челси са лек фаворит, 55 на 45, 60 на 40 нещо такова.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   20.07.2020 01:40


Според мен Солскяр сгреши, за пореден път, че не гласува доверие на Ромеро. В това отношение има да учи още много от Моуриньо. Португалецът реши да заложи на аржентинеца в турнирните битки и Ромеро не разочарова. Жозе не се уплаши да пусне Ромеро и на финала за ЛЕ, въпреки че загуба оставяше Юнайтед без участие в Шл.

Докато Солскяр явно показва, че няма много доверие на Ромеро в по-големите мачове и това се отразява на климата в отбора. Ползваше го в Карабао Къп, но дойде първия полуфинал със Сити и Оле пусна Де Хеа и Юнайтед получиха три гола. Солскяр ползваше Ромеро и досега в ФА Къп, но за полуфинала отново заложи на Де Хеа, който допусна две левашки грешки.

Отделно в тактическо отношение Юнайтед не изглеждаше добре и нямаше ясна идея, остави инициативата на Челси, но не направи почти нищо и на контра-атака. Солскяр се върна отново на схема с трима централни защитници, въпреки че отдавна не я беше изпллзвал. Тя се промени с контузията на Баий, но това не донесе промяна.

Този отбор не е мръднал в развитието си сравнение с мачовете с Барселона, преди вече не малко време, когато каталунците победиха на ходом на "Камп Ноу". Мачове като този на "Анфийлд" също показаха нивото. От тогава нагледно има подобрение, но тимът не е играл с много сериозни съперници, с изключение на домакинството на Сити.

Адмирации за това, че се налагат млади футболисти, но обликът на тима все още липсва. В офанзивен план се разчита на Фернандеш да бъде one man show и толкова.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   22.07.2020 22:31


Форесте, жив ли си? :outofspace:

Това е най-абсурдно загубения шанс за промоция, който може да има... :helpless:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   22.07.2020 23:57


Ако ВАР не беше спрял вълците срещу Бърнли, последния кръг (Лестър-МанЮ, Челси-Уулвс) щеше да е брутален. Сега също е брутален, само че Челси може да се класират по унизителния начин, ако МанЮ бият Варди и компания. А като ги гледах срещу Уест Хям, това не е сигурно. Уест Хям трябваше да победят и въобще не знам какво правят в тази част от класирането.

Лампард сбърка състава, трябваше да пусне Пулишич вместо житния бегач Маунт още в началото. От 0-3 е трудно да ги обърнеш тия. Ливъра се възползваха максимално от грешките в защитата и шарана на вратата. Затова са и шампиони.

Хубавото е, че най-после разкриха Кепа и догодина друг ще пази. Ако бях на Лампард, веднага го пращам при дублиращия отбор. Най-вероятно ще изиграе последния си мач в неделя, а Кабаеро ще пази срещу Арсенал за купата (което означава се шансовете на гънърите намаляват :-) )


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   22.07.2020 23:58


Diavolo написа:
Форесте, жив ли си? :outofspace:

Това е най-абсурдно загубения шанс за промоция, който може да има... :helpless:


:-D

Мисля, че след днешния абсолютно луд завършек на сезон 2019-20 в Чемпиъншип Форест и Брентфорд могат да си оспорват палмата за най-абсурдно пропуснат шанс за изкачване на по-горно ниво, като случилото се на Грифин Парк като, че ли е малко по-напред в класацията. Брентфорд едва ли ще имат скоро такъв шанс за директна промоция. Вярно ще играят сега плейофи, ама това си е жива руска рулетка :-)

А Барнзли направиха историческо измъкване с тези 2 победи в последните си 2 мача - у дома срещу Форест победен гол в 90+7 и днес като гости на Брентфорд с гол в 90 мин :-) Естествено помогна и наказанието на Уигън, които при победа днес щяха да се спасят, а сега изпаднаха с положителна голова разлика!

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   26.07.2020 19:24


Аре КУР за Лестър, баси противния отбор, най измисления шампион. А Варди може само да съжалява, че не премина в топ отбор след 2016! Сега може да рита някъде по сгуриите!
Другото - очаквах, че Вила ще се спасят, но съм изненадан от слабото представяне на Уотфорд, въпреки, че от 0-3 сигнаха до 2-3, срещу антиотбора на Арсенал. Няма да пиша коментар за сезона, имам си много материал, ако имам време ще напиша нещо!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   26.07.2020 19:37


Аз исках Лестър да спечелят, но нямаше как срещу по-силния отбор на Ман. Юнайтед, а и Брендо е доказан лузър.

Лампс изведе отбора до 4-то място, въпреки, че спечели само 66 точки.

Вила се спасавят с една точка. Спечелена срещу Шефийлд заради нефункциониращата гол лайн технология. :laugh:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   26.07.2020 20:35


TheExorcist написа:
Аре КУР за Лестър, баси противния отбор, най измисления шампион. А Варди може само да съжалява, че не премина в топ отбор след 2016! Сега може да рита някъде по сгуриите!
Другото - очаквах, че Вила ще се спасят, но съм изненадан от слабото представяне на Уотфорд, въпреки, че от 0-3 сигнаха до 2-3, срещу антиотбора на Арсенал. Няма да пиша коментар за сезона, имам си много материал, ако имам време ще напиша нещо!


И аз никога не съм симпатизирал на Лестър. Не че имам против някой по-скромен тим да вземе трофей, но "лисиците" не ги харесвам.
И за мен всичко беше нагласено тогава, лично мнение.

Симпатизирам на Милуол и Ковънтри ( един от най-бомбандираните градове по време на ВСВ, градът на "Ягуар" ) Преди симпатизирах още и на Евертън, но вече не.

За п-вото загубих интерес и не знам дали ще го следя повече сериозно.
Факт е, че през годините Англия е давала подслон на много подривни елементи, като К.Маркс, Наполеон Трети, един много известен австрийски министър, но сега ми убягна името, както и на много, много други отрепки!
Сега отново извършиха световна провокация и ми паднаха много в очите.
Харесвал съм тяхната социалност в миналото, тяхната непримиримост във войните, възходът при кралица Виктория, харесвам повечето от техните писатели, защото обичам да чета, а те са едни от най-добрите, харесвам и уважавам един от най-истинските спортисти - Найджъл Менсъл, харесвам и Освалд Мозли, не за това какъв е бил, а защото не е бил промит мозък, имал си е виждания, опълчил се е на онази паплач, йоято цял свят не харесва. НО! Тия сега нямат абсолютно нищо с хората, които изредих.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   26.07.2020 21:34


Жалко за черешките. Симпатичен отбор, но уви. За мен оставането на Вила е назаслужено и дошло след помощ от ВАР и полягане на съперници.

Слабо след рестарта. Много мачове завършили без опцията гол/гол и доста ъндъри, всичко това е нетипично за Висшата лига.
Изключително противно и отблъскващо и бе това клечане с това измислено БЛМ :uuu: Не видях тази простотия и извращение другаде освен в Англия. Имаше и в Германия, но само за 1 кръг. Преди ПСЖ и Сент Етиен нямаше такова нещо.
смешници

Хамилтън и той, ама да не го почвам, че и без това не мога да го дишам, а не е тук мястото.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   26.07.2020 22:19


albertz написа:
TheExorcist написа:
Аре КУР за Лестър, баси противния отбор, най измисления шампион. А Варди може само да съжалява, че не премина в топ отбор след 2016! Сега може да рита някъде по сгуриите!
Другото - очаквах, че Вила ще се спасят, но съм изненадан от слабото представяне на Уотфорд, въпреки, че от 0-3 сигнаха до 2-3, срещу антиотбора на Арсенал. Няма да пиша коментар за сезона, имам си много материал, ако имам време ще напиша нещо!


И аз никога не съм симпатизирал на Лестър. Не че имам против някой по-скромен тим да вземе трофей, но "лисиците" не ги харесвам.
И за мен всичко беше нагласено тогава, лично мнение.

Симпатизирам на Милуол и Ковънтри ( един от най-бомбандираните градове по време на ВСВ, градът на "Ягуар" ) Преди симпатизирах още и на Евертън, но вече не.

За п-вото загубих интерес и не знам дали ще го следя повече сериозно.
Факт е, че през годините Англия е давала подслон на много подривни елементи, като К.Маркс, Наполеон Трети, един много известен австрийски министър, но сега ми убягна името, както и на много, много други отрепки!
Сега отново извършиха световна провокация и ми паднаха много в очите.
Харесвал съм тяхната социалност в миналото, тяхната непримиримост във войните, възходът при кралица Виктория, харесвам повечето от техните писатели, защото обичам да чета, а те са едни от най-добрите, харесвам и уважавам един от най-истинските спортисти - Найджъл Менсъл, харесвам и Освалд Мозли, не за това каклъв е бил, а защото не е бил промит мозък, имал си е виждания, опълчил се е на онази паплач, йоято цял свят не харесва. НО! Тия сега нямат абсолютно нищо с хората, които изредих.


Освалд Мозли ... хм, гледай култовия сериал Peaky Blinders, актьора Сам Клафлин прави неземна роля като го играе! Освен това тоя тип е роден на моята дата ... :-o
Менсъл и Сена са ми любимите пилоти! А Хамилтън не мога да го дишам, още от преди да спечели първата си титла, а сега е просто непоносим, с глупавите си изказвания!
Чаво, много се припокриваме с тебе въпреки някои различия, но и на мене ингилизите са ми паднали в очите от доста време насам, но съм за тях основно по дифолт или просто от чувства!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   26.07.2020 22:28


Diavolo написа:
Жалко за черешките. Симпатичен отбор, но уви. За мен оставането на Вила е назаслужено и дошло след помощ от ВАР и полягане на съперници.

Слабо след рестарта. Много мачове завършили без опцията гол/гол и доста ъндъри, всичко това е нетипично за Висшата лига.
Изключително противно и отблъскващо и бе това клечане с това измислено БЛМ :uuu: Не видях тази простотия и извращение другаде освен в Англия. Имаше и в Германия, но само за 1 кръг. Преди ПСЖ и Сент Етиен нямаше такова нещо.
смешници

Хамилтън и той, ама да не го почвам, че и без това не мога да го дишам, а не е тук мястото.


Добро мнение. Съгласен. Това БЛМ не знам каква свирка е, но е лишено от каквато и да било оригиналност! А този пилота ... тоя няма да го коментирам ... призанавам го за добър, но е адски противно копеле, а и дето викаш не е тук мястото, затова спирам!

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   26.07.2020 22:29


Diavolo написа:
Жалко за черешките. Симпатичен отбор, но уви. За мен оставането на Вила е назаслужено и дошло след помощ от ВАР и полягане на съперници.

Слабо след рестарта. Много мачове завършили без опцията гол/гол и доста ъндъри, всичко това е нетипично за Висшата лига.
Изключително противно и отблъскващо и бе това клечане с това измислено БЛМ :uuu: Не видях тази простотия и извращение другаде освен в Англия. Имаше и в Германия, но само за 1 кръг. Преди ПСЖ и Сент Етиен нямаше такова нещо.
смешници

Хамилтън и той, ама да не го почвам, че и без това не мога да го дишам, а не е тук мястото.


Като изключа първите 2 изречения, с всичко друго съм съгласен.
За Вила само ще добавя колко пари бяха похарчени през лятото.. повече от това, което направиха от Арсенал и Сити и почти колко то Юнайтед. По принцип са ми симпатични и са отбор, който трябва да е във ВЛ, но нямаше да е незаслужено и ако бяха изпаднали отново.

Типично по ингилизки, БЛМ бе прекспониран до повръщане....

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   26.07.2020 22:42


Hiksa написа:
Аз исках Лестър да спечелят, но нямаше как срещу по-силния отбор на Ман. Юнайтед, а и Брендо е доказан лузър.

Лампс изведе отбора до 4-то място, въпреки, че спечели само 66 точки.

Вила се спасавят с една точка. Спечелена срещу Шефийлд заради нефункциониращата гол лайн технология. :laugh:


Лестър не са отбор за ШЛ!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   27.07.2020 02:08


да отбележим все пак голмайсторския приз за Джейми Варди. :first:
Специално честито на Томича :-D

Ман Сити минаха извънземната граница от 100 гола, общо 102 :outofspace: Нов техен рекорд.
Байерн също постигнаха 100 гола, но с 4 мача по-малко.
Да видим дали и Аталанта няма да се присъединят.

Иначе се разтърсих днес и вече няма тази опция като в миналото една държава по изключения да има повече отбори в турнирите (ако техни отбори спечелят еврокупите).
С една дума, официално Тотнъм още не са се класирали за Лига Европа, тъй като ако Арсенал спечели ФА Къп, а Уулвс спечелят Лига Европа, то Тотнъм гърмят.
Челси също не са 100% сигурни за ШЛ, защото пак ако Уулвс спечелят ЛЕ ще играят в ШЛ и това ще е за сметка на 4-ия в класирането.
Общо взето и Челси и Тотнъм ще стискат палци вълците да се провалят в лига Европа, хаха :-D
От друга страна пък Уулвс ще стискат палци Челси да спечели ФА Къп, така те ще се класират за ЛЕ и догодина като седми в класирането.
Ако Арсенал спечели купата за ЛЕ ще се класират те + Лестър и Тотнъм (ест. при условието Уулвърхямптън да не спечели ЛЕ).


Последна промяна Diavolo на 27.07.2020 02:17, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   30.07.2020 01:11


И кво стана сега, очаквана пародия, отмениха наказанието на Ман Сити ... :outofspace:

https://m.dir.bg/corner/futbol/kas-nazova-devette-kluba-koito-sa-apelirali-da-ne-pada-nakazanieto-na-manchestar-siti

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   30.07.2020 02:55


Е, това е вече малко стара новина, но е интересно да видим имената на клубовете с/у Сити... :yes:

иначе още няколко рекорда след сезона:

Кевин Де Бройне (2019/2020) изравни Тиери Анри (2002/2003) с 20 голови асистенции за 1 сезон в Премиършип

Манчестър Юнайтед изпълниха 14 дузпи през сезона - също нов рекорд.
Това с дузпите си мисля започва от тази година, защото покрай Вара навсякъде валят рекорди.

Ливърпул изравни Ман Сити за най-много победи в един сезон - 32 (Сити са го правили два пъти)

Ливърпул постигна 18 домакински победи (само 1 равен с Бърнли), което е изравнен рекорд с Челси (2005/06), Манчестър Юнайтед (2010/11) и пак два пъти - Манчестър Сити (2011/12 и 2018/19)


Излязоха коефициентите за победител през следващия сезон, 2020/2021 г. (който ще започне през Септември)
Манчестър Сити - 2.00
Ливърпул - 2.75
Манчестър Юнайтед - 9.00
Челси - 15.00
Тотнъм и Арсенал - 67.00


Интересно е третото място на Ман Юн и то на не малка разлика от Челси, които направиха топ трансфери.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   30.07.2020 07:37


Ще ги видим топ трансферите на Челси. Скоро немски футболист не е блестял в ПЛ.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2019-2020   |   31.07.2020 14:10


Diavolo написа:
Е, това е вече малко стара новина, но е интересно да видим имената на клубовете с/у Сити... :yes:

иначе още няколко рекорда след сезона:

Кевин Де Бройне (2019/2020) изравни Тиери Анри (2002/2003) с 20 голови асистенции за 1 сезон в Премиършип

Манчестър Юнайтед изпълниха 14 дузпи през сезона - също нов рекорд.
Това с дузпите си мисля започва от тази година, защото покрай Вара навсякъде валят рекорди.

Ливърпул изравни Ман Сити за най-много победи в един сезон - 32 (Сити са го правили два пъти)

Ливърпул постигна 18 домакински победи (само 1 равен с Бърнли), което е изравнен рекорд с Челси (2005/06), Манчестър Юнайтед (2010/11) и пак два пъти - Манчестър Сити (2011/12 и 2018/19)


Излязоха коефициентите за победител през следващия сезон, 2020/2021 г. (който ще започне през Септември)
Манчестър Сити - 2.00
Ливърпул - 2.75
Манчестър Юнайтед - 9.00
Челси - 15.00
Тотнъм и Арсенал - 67.00


Интересно е третото място на Ман Юн и то на не малка разлика от Челси, които направиха топ трансфери.


Мале батко, ти си уникален! Честно да те питам ЗАЩО го правиш това??? Демек тия статистики...

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 267 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг