Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:01



Отговори на тема  [ 508 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Следваща
Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.01.2020 18:40


Когато имам възможност ще пиша тук, за да не става спам в общата тема за Висшата Лига.

За отбора какво да кажа. Предстои интересна седмица, но съм спокоен.
От една страна знам, че нивото им не е високо, от друга ако стане нещо е добре дошло.
Честно казано имам много малки надежди за топ 4, за реванша за Карабао Къп човек все пак трябва да е реалист, Сити са по-силни и както съм писал и преди играят здраво във всеки турнир.
За ЛЕ зависи от жребия, но и там ще е доста трудно.
Но поне отборът е отново интересен за гледане, може да създаде позитивни моменти у човек, макар и рядко.

Но Солскяр за мен е един експеримент, при това неуспешен.
От всички треньори след Фергюсън той е най-лошия, въпреки че парадоксално донякъде отборът играе най-освободено.
Имам чувството обаче, че целта на Оле е да се задържи с един ден повече в клуба.За него всеки ден е бонус.
За Уудуърд той е удобен и го търпи.
Нещата се сговняват, напрегне се малко, уж има прогрес и после хайде пак нищо.

Реакцията му след мача с Норич обаче беше грешна.
Да, трябваше да има някаква реакция, но не и такава.

Изказванията му за Погба, тази толерантност, също са нелепи, както и изкаванията му като цяло.

Друг въпрос е, че при това ръководство който и да дойде ще му е много трудно да постигне нещо.


Но клубът трябва да се отърве от Адидас.
Това беше топ марка, но се повлия от гейщината и чалгарщината в световен мащаб, а качеството на стоките е като китайските боклуци.
Лично аз тотално ги отебавам.
Изключително неудачни, безвкусни артикули, с ниско качество.
При Найк беше много по-добре.
Да, Найк не могат да направят като екипите на България от 94-та или шубите, нито като екипите на Рейнджърс от 90-те, но Адидас вече не е Адидас.

На трансферния пазар както си и мислех най-вероятно нищо няма да се случи.
Бруно Фернандеш е добър играч, трябваше още лятото да бъде взет.
Трябва да се отучи да губи нелепо топката и е топ отвсякъде.
Но от Юнайтед се стискат и ще го изпуснат.
Разчитат прекалено много на Погба, ами да си разчитат, а той ще им се изсере на главите и лятото чао.
Трябва и централен защитник и нападател.
Магуайър е перфектен, ако до него има един Рио или Блан, но не е лидер.
Рашфорд и Марсиал не стават за върха на атаката, Грийнууд има качества, но няма опит.

Каквото и да става горе главите, човек трябва винаги да търси позитивното.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.01.2020 18:54


Чаво, какво мислиш за сравненията в последно време между Рашфорд и Роналдо?

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 07.07.2014 20:03
Мнения: 1133
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.01.2020 19:46


За възрастта си, Рашфорд се представя по-добре от Роналдо на неговите години. Какво ще стане в бъдеще - предстои да видим...

Поне за момента изглежда, че детската мечта на Маркъс не е била да играе в Реал М, а да стане легенда на Юнайтед ;-)

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.01.2020 20:16


Чаво, Юнайтед си е част от ВЛ, така че няма как да спамиш темата за ВЛ, но адмирирам идеята да отвориш тема за отбора.

Ще я следя с интерес.

:cheers:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.01.2020 20:21


BatRado написа:
За възрастта си, Рашфорд се представя по-добре от Роналдо на неговите години. Какво ще стане в бъдеще - предстои да видим...

Поне за момента изглежда, че детската мечта на Маркъс не е била да играе в Реал М, а да стане легенда на Юнайтед ;-)
Всичко с Раш беше ток до днес, когато прочетох, че се очертава да стане клиент на онзи италиански тюфлек-ментараджия, на когото Сър Алекс навремето беше забранил да стъпва на Керингтън.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.01.2020 03:46


Съгласен съм, че Адидас пропада като марка, и аз не им харесвам нещата, но за Рашфорд не съм съм съгласен, точно той е, който движи Манчестър Юнайтед като голове и е отличен нападател!

Само да добавя, АДИДАС са една гадна корпоративна марка, която точи пари и заебава хората ако няма интерес!
Think about it!
:-)

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 15.01.2020 03:54, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.01.2020 03:57


TheExorcist написа:
Съгласен съм, че Адидас пропада като марка, и аз не им харесвам нещата, но за Рашфорд не съм съм съгласен, точно той е, който движи Манчестър Юнайтед като голове и е отличен нападател!

Само да добавя, АДИДАС са една гадна корпоративна марка, която точи пари и заебава хората когато няма интерес!
Think about it!
:-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.01.2020 03:59


SUBXERO написа:
BatRado написа:
За възрастта си, Рашфорд се представя по-добре от Роналдо на неговите години. Какво ще стане в бъдеще - предстои да видим...

Поне за момента изглежда, че детската мечта на Маркъс не е била да играе в Реал М, а да стане легенда на Юнайтед ;-)
Всичко с Раш беше ток до днес, когато прочетох, че се очертава да стане клиент на онзи италиански тюфлек-ментараджия, на когото Сър Алекс навремето беше забранил да стъпва на Керингтън.


Кой?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.01.2020 07:00


TheExorcist написа:
Съгласен съм, че Адидас пропада като марка, и аз не им харесвам нещата, но за Рашфорд не съм съм съгласен, точно той е, който движи Манчестър Юнайтед като голове и е отличен нападател!

Само да добавя, АДИДАС са една гадна корпоративна марка, която точи пари и заебава хората ако няма интерес!
Think about it!
:-)



отдавна не нося Адидас ... only Under Armour


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.01.2020 08:06


TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
BatRado написа:
За възрастта си, Рашфорд се представя по-добре от Роналдо на неговите години. Какво ще стане в бъдеще - предстои да видим...

Поне за момента изглежда, че детската мечта на Маркъс не е била да играе в Реал М, а да стане легенда на Юнайтед ;-)
Всичко с Раш беше ток до днес, когато прочетох, че се очертава да стане клиент на онзи италиански тюфлек-ментараджия, на когото Сър Алекс навремето беше забранил да стъпва на Керингтън.


Кой?
Мино Райола

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.01.2020 08:09


[quote="TheExorcist]Само да добавя, АДИДАС са една гадна корпоративна марка, която точи пари и заебава хората ако няма интерес!
Think about it!
:-)[/quote]

Добре, че откри топлата вода! Сега ако ни кажеш и коя голяма фирма НЕ функционира по същия начин, цена няма да имаш!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   18.01.2020 17:53


За мен място за сравнение между Рашфорд и Кристиано няма.
Не намирам много прилики между тях.
Но каквото и да постигне Рашфорд в бъдеще, то ще е при много по-неблагоприятни обстоятелства.
Роналдо имаше шанса да играе под ръководството на Сър Алекс Фергюсън, с много по-добри съотборници около себе си и това ускори развитието му.
Сега около Рашфорд са предимно параолимпийци и откровени инвалиди.
С много малки изключения.

Роналдо за мен е един много добър имитатор, взаимстващ различни силни страни от много други футболисти, които е гледал.
Наред с това и се е трудил много, качество присъщо за бедния човек от дълбоката провинция, той е от о-в Мадейра.
Стремежа му чрез футбола да натрупа слава и състояние е маниакален.

Рашфорд от своя страна изглежда няма желание да изглади по-бързо някои свои слабости.
Но на него нещата му идват отвътре, те са вродени.

Той не е най-младият в историята който е записал 200 мача за Юнайтед.
Бест и Гигс са преди него.
Бест 21 г. и 7 м. , Гигс 21 г. и 9 м., Рашфорд на 22г. 2м. , Кристиано е малко след него, следват Руни и Сър Боби Чарлтън.

По голове за изминалото десетилетие Рашфорд е втори след Руни, но с голяма разлика. 145 срещу 61.
Трети е Хавиер Ернандес с 59, Ван Перси следва с 58, толкова има и Марсиал, Мата е с 45, Лукаку с 42, Бербатов с 36 и т.н.

При асистенциите за същия период първи е Руни с 58, Валенсия е с 41, Нани с 40, Ашли Йънг с 36, Мата е с 28, Погба 25, Евра 23, Гигс 23, Марсиал с 21, Ван Перси с 20.

Утре е голямото историческо дерби на Англия, което си остава историческо, защото през повечето сезони двата отбора не са били директни съперници за титлата.
Но обстановката, враждата, напрежението, радостта след успеха не могат да се сравнят с друг мач.
Ливърпул е откровен фаворит.
Контузиите и умората си казват думата и Юнайтед определено вече издишат, като дори и адреналина и желанието трудно могат да променят нещо.
Ако искат да постигнат дори и частичен успех утре гостите трябва да са напълно концентрирани и да издържат физически.
За мен задължително трябва да се играе с трима вътрешни халфове, независимо от схемата.
Добре е Матич да започне титуляр.
Той е подходящ за такива мачове.
Не се огъва под напрежение и умее да пази топката.
Ако е умен и смел Солскяр трябва да избере партньор до Магуайър различен от Линдельоф.
Пускането на Мата титуляр ще е риск, но не пречи да се пробва.
Дори и Рашфорд да не играе има Грийнууд, аз разчитам на него, въпреки че няма опит.
Левият фланг също е проблемен, с тези чести контузии на Шоу и продажбата на Йънг.
Рохо може да играе там, но е малко рисков.
Най-добре Уилямс да започне титуляр.
Много искам да видя и Туанзабе, независимо къде на терена, но не съм сигурен, че ще е на 100% за този мач.

Come on you Reds!

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   18.01.2020 18:19


Между другото, Чаво, най-млад с 200 мача в крайна сметка се оказа Норман Уайтсайд. Гафът е на официалния сайт и в последствие се коригираха. Поредната безсмислена статистика, мене ако питаш, ама здраве да е.

Иначе за мача утре, дерби като дерби, всичко става. Логиката определено ни прави аутсайдери, но точно това е интересното на дербитата - всичко е възможно. Това естествено зависи и от изпълнителите. Нямаш ли интензивен контакт с културата на мястото, където играеш, няма как да излизаш в дерби като за в дерби. Визирам най-вече чужденци с латински корени, които дори не знаят, че такива мачове са дербита преди да са стъпили на Острова. Тези неща се учат единствено на място.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   20.01.2020 12:56


Не съм доволен от представянето вчера.
За мен Юнайтед не направиха добър мач.
Да, до гола на Ван Дайк стояха добре, в края на мача владееха повече топката и това е.
Първият гол илюстрира всичко, в клуба бяха отписали пррдварително срещата.
Загубата можеше да е много по-голяма, късмет е че не получиха повече голове.
В този мач нямаше нужда от ВАР. С него, без него все тая.
В студиото на Скай дадоха като пример гола, който Юнайтед получи от Евертън, тогава в сходна ситуация той бе признат неправилно, сега го отмениха, но мен какво ме топли това?
Юнайтед, заедно с още два отбора от зоната на изпадащите са инкасирали най-много голове след корнери, но явно Солскяр не обръща внимание на това.
Лятото се хвалеха с физическата си подготовка, резултарът е ясен, сума ти контузени, а тимът няма съпротивителни сили, за да оказва натиск да не говорим.
Толкова неравностоен мач не е имало от мсча за ФА къп през 1999г., когсто Юнайтед обърнаха с два късни гола в края, но смачкаха съпврника като игра.

Да отбележа, въпреки отменения първи гол, поредбата идиотска реакьия на Линдельоф, за енти път през този сезон.

За Юнайтед важните мачове тепърва предстоят.
Ако разликата от 5 точки с Челси се запази до директния сблъсък след паузата, то Юнайтед трябва да гледат поне да не загубят, че при 8 точки пасив всичко свършва.

Оправдания винаги могат фа се намерят, но от клуба сами са си виновни за състоянието в което се докараха.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   23.01.2020 00:50


Баланса на Солскяер откакто е постоянен менажер на Юнайтед вече е отрицателен:

11 победи / 12 загуби :outofspace: :-o ..+ 9 равенства





 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   23.01.2020 18:25


Е, то това е напълно нормално, че балансът му е отрицателен.
И също така е напълно нормално, че няма реакция.
На собствениците просто не им пука за футбола, докато могат ще доят, после ще се оттеглят.
Всичко в този клуб е цирк - клубни медии, екипи на отбора, ръководство, треньори, футболисти.
Така като гледам, по-добре да изпаднат, че да има някакво развитие.
Иначе ще си я карат по този начин, докато изкарат, може и още дълго да е.

Топ4 вече е химера, Купа на Лигата също, за ФА къп могат да отпаднат съвсем скоро, имат някакъв шанс с ЛЕ да спасят сезона, но с този треньор и тези футболисти няма как да стане.


Още лятото беше ясно, че откъм бройка и качество на футболистите имат пропуски.
Трябваше в това време между двата трансферни прозореца да си постелят, така да се каже, ако имаха сериозни намерения.
Дните си минават, няма нови играчи, дори и да дойде някой в последния момент, което е доста съмнително, то ще е на пожар и едва ли ще допринесе кой знае колко като класа.
Не че съм за това алчен дебил като Жорже Мендеш да иска нереални пари за Фернандеш и да извива ръце, но трябваше да се подсигурят от клуба, да имат план Б.

Солскяр, въпреки че не е най-големият виновник, трябва да поеме своята част от вината, която не е малка.
Юнайтед все още са притегателна дестинация, защото могат да дават едни от най-високите заплати, а в същото време не са изграден клуб като други, където трудно ще стигнеш титулярно място, един добър футболист може веднага да се наложи и да стане звезда, че и да получи и по-високо възнаграждение.
Само че аз още лятото изразих съмнения кой ще иска да играе под ръководството на Солскяр, а с това представяне не увеличава активите си.
Той се съгласи много лесно с ръководството да остане без тичичен нападател, след като не взе заместник на Лукаку, задоволи се да залага на Рашфорд, Марсиал, младия Грийнууд, а последствията ги виждаме всички.
Не разбирам защо толкова много се разчиташе на Погба, след като той е много непостоянен, а не се засили допълнително конкуренцията в средата, още повече, че и като бройка след напускането на Фелайни и Етера, имаше нужда.
Освен Мактомини в Юнайтед нямат друг читав халф,нито в дефанзивен, нито в офанзивен план.
Не виждам играч, който да може да отнема топката и да започва атаки, нито някой който може да даде качествен пас напред или с дълго центриране да обърне фланга на атаката.
Погба,пробва,понякога, ама е много смешен, като някой клоун е, другите могат да подават само назад и настрани.

Вече стана въпрос за лятната подготовка, която е под всякаква критика, вече съм писал защо.

Солскяр първоначално освободи играчите на Юнайтед,психически и те играха като отвързани, но по-слаб в тактическо отношение Юнайтед не съм виждал. Те на моменти играят махленски футбол.
Солскяр бе целунат от съдбата като футболист, явно в някои случаи в целунат и като треньор, но само с късмет не става.
При победата над ПСЖ в големи периоди отборът бе мачкан игрово, а в края имаше благоприятното решение на съдията от своя страна.
Толкова слаб отбор да обърне пасив от два чисти гола и то като гост, на солиден тим като ПСЖ, то това си е подвиг, футболистите и се постараха в онзи мач. Затова написах, че е един от най-великите които съм гледал.
Но чисто като качество на играта не беше добре.
Но Солскяр изглежда не осъзнава това и се хвали с този мач и го дава като пример.
Е, ще има да чака пак да се получи нещо подобно.
Спирането на Ливърпул за 1-1 , с гол след нарушение също го изстреля високо в орбита и той се помисли за извънземен.
Дори смело каза преди последния мач, че знае как да спре Ливърпул.
Е, резултатът го видяхме всички.

В края на миналия сезон той каза, че през новия Юнайтед ще изглеждат по-добре.
След загубата от Уотфорд с 2-0 този той каза приблизително същото.
Сега казва ще се борим.
Ама за какво ще се борите?
Най-лошият точков актив на клуба във ВЛ ви е в кърпа вързан, едно престижно 8-9 място също, ако Сити и Челси ги набарат за ФА къп може да бъде много грозно, ако не отпаднат преди това, а в ЛЕ един Господ знае каква гавра ги чака.
Солскяр е човек който няма допир с реалността, той не знае какво да прави и как да промени нещата.
Шефовете се крият удобно зад него, той да поема основно негативите и както писах, ще си я карат така още не знам колко време.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   23.01.2020 23:28


След мача с Пуул си позволих да кажа че по-слаб и безидеен Юнайтед не съм гледал скоро. Очаквах там да почнат Мата и Грийнууд и донякъде се изненадах. Снощи обаче гледах 2/3 от мача с Бърнли и мисля че не съм бил далеч от определението си, макар и да съм сгрешил че Мата може да помогне нещо.

Този сезон понякога се връщам няколко години назад когато в Ливърпул имаше половин дузина (поне) несретници, които незнайно защо бяха облекли червените одежди и бяха също толкова оперирани откъм креативност и колективен дух. Просто сега колелото се завъртя, както същото ще се случи след няколко години.. нормален кръговрат, който показва че където е текло рано или късно пак ще тече.. Независимо че някои си строят кладенци за по-лесно.

За този трансферен прозорец вече е прекалено късно да се мисли, но през лятото (явно) според мен трябва да започнете точно от треньора. Оле може да е бил нещо в Юнайтед, но честно казано да изкараш толкова време в отбор като Юнайтед и да те устройва това че си резерва, далеч не е признак за някакъв характер. А в момента мисля е нужен характер там дори и да не е вътрешен човек.
Има и други може и да са дребни, но доста показателни неща - избора на капитан.. пренебрегваш Де Хея, човек който в мачовете със силните отбори прави невероятни спасявания, показал лоялност и т.н. и слагаш един на този етап недоказал се рекорден трансфер. Че дори и Рашфорд или Матич са по-адекватен избор.. пак казвам :) - засега. Ако Магуайър стане лидера, който предполагам че се очаква да бъде, той сам ще си завоюва лентата.
Освободиха се няколко футболисти (прекалено лесно, според мен), които доскоро бяха титуляри, а явно не е имало готови играчи, които да ги сменят или заменят. На този фон конкурента Ливърпул излиза с футболисти с номера 40+, 60+ и 70+ срещу Евертън и младежта показва, че с право не са правени трансфери през летния прозорец. И не на последно място държи се еда ли не на сила едно леке като Погба, вместо да му се вземат пари (ако някой дава, разбира се) и да се инвестират в играчи, които поне ще играят. Пак като в паралел - Коутиньо. С парите от него се купиха Ван Дайк и Алисън...

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   25.01.2020 16:55


https://www.manutd.com/en/news/detail/tales-and-trivia-from-man-utd-fa-cup-history

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   30.01.2020 12:38


Приличен мач снощи, Юнайтед имаха желание, показаха донякъде и характер, но въпреки това си бяха слабички.
Трябваше Мата да изпълни онзи свободен удар в края, за какво влезе иначе?
Но с оглед на събитията Юнайтед не заслужаваха да продължат напред.

Цяло чудо е, че Агуеро не вкара. Е, да той вкара, но отмениха гола му. За мен макар и с малко беше в засада.
А Стърлинг щом и в този мач не може да вкара, не знам...

Както и да е, победа за престиж, отново като гост срещу Сити и дано тя даде някакъв тласък за предстоящите мачове.

Бруно Фернандеш е на път да премине в отбора. От една страна добре, от друга това значи, че ще се гласува доверие на Солскяр, защото иначе този трансфер нямаше да бъде осъществен.

Но да доиграят сезона, ако могат да направят нещо Юнайтед, а по-нататък ще видим как ще се действа.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   01.02.2020 10:42


Изображение
Изображение

За мен добри трансфери, въпреки че нямаше да се разсърдя на Кавани или Тевес.

Игало е от тези играчи, малко "скрита лимонка", дано свърши работа. В крайна сметка е под наем, клубът нищо не губи.

Що се отнася до Фернандес ако и той не помогне за креативността в тима, вече не знам кой може. Дано не го направят от добър играч посредствен, както често става.

Днес много важен мач срещу Ууулвс. Топ 4 е трудно достижим, но Юнайтед трябва да се опитват до края.

Аз залагам най-много на ЛЕ , но зависи и от жребия.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 508 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг