Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 10:33



Отговори на тема  [ 508 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Следваща
Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   13.08.2022 22:25


За мен лично Юнайтед направиха тотално грешно трансферно лято. Визирам следното:

- Цяло лято не се реши прблемът Роналдо. Дали в едната или друга посока, това щеше да даде много повече спокойствие на отбора. В момента самият португалец е демотивиран и това го прави тотално безполезен.
- Много харесвам Де Хеа, но мисля че бе време този сезон да се даде повече шанс на Хендерсън.. Вместо това - наем във Форест
- Да купиш от бившия си клуб централен защитник, който е една глава под очертаващите се нападатели на конкуренцията - Халанд, Дарвин, Кейн, Жезус и т.н. би следвлао да значи голямо доверие.. но В Англия само това не е достатъчно..
- Ериксен.. датчанинът е пич, харесвам го много, но дали той трябваше да е решението за халфовата линия след Погба.. След всичко което му се случи, Брентдорд бе перфектно място, но Юнайтед...
- Арнаутович (писанията за него).. чак не ми се коментира...
- Де Йонг не искал да идва.. ми теглете му една майна и толкова.. да топли пейката на Кампа и да си взема голяма заплата. Много голям стана и той..
- Рабио иска, ама майка му се пазари а ла Райола - оревоар..

В допълнение:
Не разбирам защо трети пореден мениджър залага на една лимитирана двойка пред защитния вал като Фред и МакТоминай.. Ок, днес имаше някаква промяна, но тя бе породена може би от предния мач.
За най-скъпия защитник просто няма какво да се коментира.. Не само днес е така както пишеш и съм съгласен с теб, че е най-малкото безотговорно в клуб като Юнайтед..

И последно.. Юнайтед е голям отбор.. но в момента класически гранд в тежък период.. Не е лошо да се даде шанс и на хора, както каза Мъри (цитирайки Дзержински, но как да е) за мача на Левски, с горещи сърца и хладен ум. Школата на Юнайтед би следвало да има играчи, които да могат да изкарат един мач като този днес и ако паднат едва ли ще е с 4 гола, но ще се приберат по различен начим след този мач вкъщи..

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   13.08.2022 23:56


Анфо, благодаря за включването и даденото мнение. Всяко мнение е ценно, още повече твоето.

Ще започна отзад напред. И за мен има играчи от школата на които може да бъде даден повече шанс. Ето, миналият сезон Рангник наложи Еланга и се видя, че няма нищо страшно, момчето въобще не се представи лошо. Не знам защо този сезон при Тен Хаг не му се гласува повече доверие.
Играчи като Зидан, Гарначо, Савидж могат да намират по-често място в групата, дори да бъдат пускани титуляри срещу по-непретенциозни отбори.

В Юнайтед определено имат проблеми да правят трансфери, нещата са навързани, но влияе и лошото им представяне в последните години, липсата на успехи, липсата и на ШЛ през този сезон. Юнайтед вече не е атрактивна дестинация за играчи, що се отнася чисто футболно. Но по-скромните отбори знаят, че това все още е една машина за пари, работеща на пълни обороти, и искат да истискат клуба максимално. Шефовете от своя страна, след като в последните години взеха доста футболисти на завишена цена сега искат да демонстрират някакъв авторитет и да не изглеждат като глупаци, точно затова и определени сделки пропадат.

Клубът не е в положение да избира кой да играе за него и кой не, затова е и принуден да търпи своеволията на такива като Де Йонг или майката на Рабио.

Двойката Мактомини-Фред в центъра е без алтернатива, особено след като Погба и Матич напуснаха лятото, а преди години и Ерера, което за мен бе грешка, но той самият искаше да си ходи. Въпросната двойка е силно критикувана не от вчера, а е видно, че по една или друга причина не може да се справи с поставените й задачи.
За мен Мактомини толкова си може, той е играч за някои от лидерите в Чемпиъншип, но не и за Юнайтед.
Харесвам Фред, той е правил и много прилични мачове за тима, но не знам позицията ли му е неудобна, нещо друго ли има, за да не може той толкова време да намери постоянство. Има качества, поне за играч от разширения състав, за мен не е проблема чисто футболните му умения.

За Роналдо не знам. Отстрани изглежда, че той иска да си тръгне, но от Юнайтед се инатят и не искат да го пуснат, не знам по какви причини. А може би на шефовете просто не им се дават пари за нов, скъп нападател или предвидената сума за селекция е насочена за подсилване на други зони на терена.
Иначе не виждам разлика в играта му. Понякога нещата му се получават, друг път не, но аз вече съм писал, че няма нищо общо с играча от първия си престой в клуба.

Това за дошлия централен защитник Мартинес от Аякс не го разбрах. Той е достатъчно висок. Не че съм гледал колко са високи Нунес или Кейн де, но предполагам, че си имал нещо друго предвид.
Между другото, беше грешка да се налагат в официални мачове Магуайр и Мартинес двойка централни защитници, след като те почти не играха заедно в подготовката, а до рисковия тролей Магуайър трябва да има някой по-сигурен и опитен, в случая най-подходящ е Варан, въпреки че аз не съм доволен и от него.

Но очаквах повече от играчи като Рашфорд и Санчо, а те си карат по инерция и все така посредствено.

Проблемът на Де Хеа е, че не може да играе с крака. Като се изключат спасяванията му с крака. Той направо мрази да го прави, а изискванията на Тен Хаг са такива.
Не смятам, че Де Хеа е основният проблем на тима, той все още има нужното, за да бъде титуляр, но ако бяха тръгнали да го сменят трябваше да привлекат друго голямо име на негово място.
Хендерсън не е решение. Аз му симпатизирах, но се видя че в по-отговорните мачове в които му бе гласувано доверие, още при Оле, той не показа нужните психика и качества и допусна много, при това груби грешки. Спавка гостуването на Шефил Юнайтед още при Оле, двата мача с Ливърпул от същия сезон, един за купа, един за първенство, въпреки че за купата Юнайтед биха. Мисля, че имаше и още грешки, но сега в момента не мога да ги посоча.


В заключение ще кажа, че Юнайтед не е намерил нужните хора в средата на терена, за да се реализират идеите на Тен Хаг или който и да е друг треньор. Няма никаква гаранция и че ще успее да ги намери, а с настоящия вид на халфовата линия трудните моменти ще продължат.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 08:56


Чаво, според уикипедия Мартинез е висок 1.75, което за централен защитник си е направо джудже. Не случайно такива централни защитници ги преквалифицират на бекове.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 09:00


bai Momchil написа:
Чаво, според уикипедия Мартинез е висок 1.75, което за централен защитник си е направо джудже. Не случайно такива централни защитници ги преквалифицират на бекове.



Абе и аз се зачудих и погледнах точно "Уикипедия", за мен може да има някаква грешка, изглежда по -висок. Но и в трансфермаркт е даден толкова. А Маркос Рохо, който изглеждаше видимо нисък е даден 1.87, странно.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 12:16


Не знаех точния ръст на Мартинес, но имаше един кадър от мача с Брайтън. До него бяха Магуайър и играч на Брайтън. Мартинес беше една глава по-нисък от тях.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 12:53


Е, жалко че на играчите не е разрешено да играят с токчета. :-)

Току що прочетох, че мениджърът на Брентфорд Томас Франк признава, че Мартинес е бил "цел" за неговите играчи.
Също така, според "Скай Спортс" той е най-ниския централен защитник във ВЛ.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 13:28


QUIZ (накрая аз сам ще си отговарям, но нарочното ще забавя отговорите, колкото преценя. Освен това, някои от въпросите нарочно са насочени към други английски клубове, за да може уж да има интерес :-) )

1. Кой е единственият играч на Манчестър Юнайтед, реализирал хеттрик и срещу Манчестър Сити, и срещу Ливърпул? В допълнение на въпроса колко играчи са реализирали хетрик срещу Ливърпул и колко срещу Манчестър Сити? Можете да напишете и техните имена.

2. От кой клуб Били Мредит се присъединява към Ман.Юнайтед през 1906 ?

3.През коя година Джордж Бест печели Златната топка?

4.С кой номер играе Ерик Кантона в дебюта си за Манчестър Юнайтед през Декември 1992?

5. Първата победа на Алекс Фъргюсън идва в третия му мач, с 1-0 сещу КПР. Но кой датски защитник отбелязва победния гол?

6. За кой легендарен футболист на клуба Алекс Фъргюсън казва следното, след като го е видял за първи път в игра :"Кокер шпаньол преследва парче сребриста хартия сред вятъра".

7. Кой е асистент мениджър на Фъргюсън в сезона на требъла?

8. Кой наследява Дейв Секстън като мениджър преди началото на сезон 1981/82 и от кой клуб идва той?

9. През Ноември 1983 г. Юнайтед взима под наем крило от Тотнъм. През 1999 г. този човек получава Ордена на Британската Империя за неговите заслуги към футбола. През сезон 2020/21 той е водещия експерт на БиБиСи в съботната програма Final Score. Кой е той?

10. Въпросното попълнение е водещ реализатор на клуба в дебютния му сезон 1987/88, с 24 гола в лигата и 31 във всички турнири. Кой е той и от кой шотландски клуб идва, за сумата от 800,000 паунда?

11. На 18 Септември 1989 г. тогавашният играч на Саутхемптън е последната покупка на Алекс Фъргюсън за десетилетието. Как се казва това крило?

12. Първият гол на Манчестър Юнайтед през 90-те години изобщо е отбелязан в третия кръг от Купата на Англия срещу Нотингам Форест. Кой бележи така важния гол?

13. Кампанията 1991/92 е последната в старата Първа Дивизия. На коя позиция завършва Юнайтед?

14. Последният мач през въпросната кампания е през месец Май 1992. Юнайтед печелят с 3-1, като гола за съперника им в онзи мач бележи звездния им нападател, в последния си мач, преди да замине за Япония. Кой е той?

15. Първият гол в историята на Висшата лига е отбелязан срещу Манчестър Юнайтед. От кой играч и за кой клуб?

16. Манчестър Юнайтед печели първи дубъл в историята си през сезон 1993/94. Но кой е последният клуб с подобно постижение, преди този сезон?

17. Юнайтед завършват с 10 точки преднина пред най-близкия си преследвач, в края на сезон 2000/01? Но кой е той?

18. Кой е единствената лятна покупка на Манчестър Юнайтед преди началото на сезон 2006/07, в който клубът прекъсва хегемонията на Челси?

19. Последният мач от кампанията 2012/13 бележи и последния мач на Сър Алекс Фъргюсън изобщо начело на клуба. Юнайтед и УБА завършват 5-5. Кой бъдещ играч на Ман.Юнайтед бележи хеттрик в този мач?

20. 2,000 гол на Манчестър Юнайтед във Висшата лига е отбелязан през Октомври 2019 г. в мач срещу Норич. Кой играч, излязъл от Академията на клуба бележи въпросния гол?

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 14:10


За Бест е елементарен въпросът - 1968. Другите ще ги разгледам детайлно и опитам някои.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 14:10


Стив Макларън е в сезона на требъла.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 14:11


10 - вероятно Браян Маклеър от Селтик.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 14:13


Преди Пуул дубъл има Ливърпул през 1986 с Кени Далглиш като играещ мениджър.

Браян Дийн май бележеше първия гол.

Рон Анкинсън от УБА поема Юнайтед през 1981г.

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 14.08.2022 14:14, променена общо 1 път



 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 14:46


5. Първата победа на Алекс Фъргюсън идва в третия му мач, с 1-0 сещу КПР. Но кой датски защитник отбелязва победния гол?
Предполагам, че трябва да е Джон Сивабек. Първо се сетих за Йеспер Олсен, ама той е полузащитник и имам бегли спомени, че Сивабек също беше минал през Манчестър Юнайтед.

12. Първият гол на Манчестър Юнайтед през 90-те години изобщо е отбелязан в третия кръг от Купата на Англия срещу Нотингам Форест. Кой бележи така важния гол?
Марк Робинс за победата с 1-0 Мнозина твърдят, че този гол е спасил кариерата на Алекс Фъргюсън, който според слуховете е бил пред уволнение при загуба срещу Форест.

14. Последният мач през въпросната кампания е през месец Май 1992. Юнайтед печелят с 3-1, като гола за съперника им в онзи мач бележи звездния им нападател, в последния си мач, преди да замине за Япония. Кой е той?
Гари Линекер (Тотнъм)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


Последна промяна Forest_fan на 14.08.2022 14:46, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   14.08.2022 20:05


1. Кой е единственият играч на Манчестър Юнайтед, реализирал хеттрик и срещу Манчестър Сити, и срещу Ливърпул? В допълнение на въпроса колко играчи са реализирали хетрик срещу Ливърпул и колко срещу Манчестър Сити? Можете да напишете и техните имена.
???
Помня, че Бербатов постигна първия хеттрик срещу Ливърпул от Стан Пиърсън насам. Помня и хеттрика на Канчелскис срещу Сити 1994 (май там някъде). Крайно любопитен съм да науча отговора.


2. От кой клуб Били Мредит се присъединява към Ман.Юнайтед през 1906 ?
Ман Сити

3.През коя година Джордж Бест печели Златната топка?
1968

4.С кой номер играе Ерик Кантона в дебюта си за Манчестър Юнайтед през Декември 1992?
12


5. Първата победа на Алекс Фъргюсън идва в третия му мач, с 1-0 сещу КПР. Но кой датски защитник отбелязва победния гол?
Йон Сивебек


6. За кой легендарен футболист на клуба Алекс Фъргюсън казва следното, след като го е видял за първи път в игра :"Кокер шпаньол преследва парче сребриста хартия сред вятъра".
Райън Гигс


7. Кой е асистент мениджър на Фъргюсън в сезона на требъла?
Стив Макларън


8. Кой наследява Дейв Секстън като мениджър преди началото на сезон 1981/82 и от кой клуб идва той?
Рон Аткинсън от Уест Бром


9. През Ноември 1983 г. Юнайтед взима под наем крило от Тотнъм. През 1999 г. този човек получава Ордена на Британската Империя за неговите заслуги към футбола. През сезон 2020/21 той е водещия експерт на БиБиСи в съботната програма Final Score. Кой е той?
Гарт Крукс


10. Въпросното попълнение е водещ реализатор на клуба в дебютния му сезон 1987/88, с 24 гола в лигата и 31 във всички турнири. Кой е той и от кой шотландски клуб идва, за сумата от 800,000 паунда?
Брайън МакКлеър от Селтик


11. На 18 Септември 1989 г. тогавашният играч на Саутхемптън е последната покупка на Алекс Фъргюсън за десетилетието. Как се казва това крило?
Дани Уолъс


12. Първият гол на Манчестър Юнайтед през 90-те години изобщо е отбелязан в третия кръг от Купата на Англия срещу Нотингам Форест. Кой бележи така важния гол?
Марк Робинс


13. Кампанията 1991/92 е последната в старата Първа Дивизия. На коя позиция завършва Юнайтед?
2


14. Последният мач през въпросната кампания е през месец Май 1992. Юнайтед печелят с 3-1, като гола за съперника им в онзи мач бележи звездния им нападател, в последния си мач, преди да замине за Япония. Кой е той?
Гари Линекер


15. Първият гол в историята на Висшата лига е отбелязан срещу Манчестър Юнайтед. От кой играч и за кой клуб?
Брайън Дийн, Шефилд Юнайтед, 5. мин.


16. Манчестър Юнайтед печели първи дубъл в историята си през сезон 1993/94. Но кой е последният клуб с подобно постижение, преди този сезон?
Ливърпул, 1986


17. Юнайтед завършват с 10 точки преднина пред най-близкия си преследвач, в края на сезон 2000/01? Но кой е той?
Арсенал


18. Кой е единствената лятна покупка на Манчестър Юнайтед преди началото на сезон 2006/07, в който клубът прекъсва хегемонията на Челси?
Майкъл Карик


19. Последният мач от кампанията 2012/13 бележи и последния мач на Сър Алекс Фъргюсън изобщо начело на клуба. Юнайтед и УБА завършват 5-5. Кой бъдещ играч на Ман.Юнайтед бележи хеттрик в този мач?
Ромелу Лукаку


20. 2,000 гол на Манчестър Юнайтед във Висшата лига е отбелязан през Октомври 2019 г. в мач срещу Норич. Кой играч, излязъл от Академията на клуба бележи въпросния гол?
Скот МакТомини

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.08.2022 01:01


Не ми харесва изобщо, че следващият мач на Юнайтед е домакинство точно срещу нас, те ще хвърлят всичко, а и отделно не помня кога за последно са имали три поредни загуби за първенство, ОСОБЕНО на старт на сезона, и това е притеснителното!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.08.2022 10:22


Сезона е още в самото си начало, така че нищо не е фатално. От мача с Манчестър Юнайтед няма да зависи дали Ливърпул ще вземе титлата или не.

Колкото до играта с въпросите пълна успеваемост за тези които са отговорили на всички или частично. Всички въпроси, с изключение на първия са от книгата Manchester United The ultimate quiz book.

Колкото до първия въпрос Джо Спенс е единственият играч, който е реализирал хеттрик и на двата местни съперника. Аз съм пускал отделна тема за него, вече преди доста време.

На 29 Октомври 1929 г. Спенс вкарва три пъти за победата над Ман.Сити с 3-1.

На 5 Май 1928 г. също вкарва три пъти за победата над Ливърпул със 6-1.

Хеттрик срещу Манчестър Сити са записвали още Андрей Канчелскис, Алекс Доусън и Дик Смит.

Срещу Ливърпул това се е отдавало на Димитър Бербатов, Стан Пиърсън, Санди Търнбул и Джеймс Питърс.

По-подробно срещу Манчестър Сити Андрей Канчелскис вкарва три пъти на 10 Ноември 1994 г., за победата с 5-0. Алекс Доунсън също вкарва три пъти на 31 Декември 1960 г. , за победата с 5-1. Дик Смит пък се разписва цели четири пъти, на 3 Ноември 1894 г., за победата на Нютън Хийт като гост с 5-2.

Срещу Ливърпул Димитър Бербатов вкарва три гола на 19 Септември 2010 г., за победата с 3-2. Стан Пиърсън реализира хеттрик на 11 Септември 1946 г., за победата с 5-0. Санди Търнбул нанизва три гола на 7 Септември 1907 г., при победата с 4-0. Джеймс Питърс пък прави своя хеттрик на 2 Ноември 1895 г., за победата на Нютън Хийт над Ливърпул с 5-2.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.08.2022 10:37


Благодаря за интересните подробности, Чаво! Бях абсолютно сигурен, че въпросните събития са станали факт преди ВСВ и точно Джо Спенс и Санди Търнбул бяха първите имена, които ми изплуваха, което си е и логично де, но ако бях ги написал, щеше да е тото, което в случая не е смисълът.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.08.2022 11:42


Хм, значи в по-модерните времена единственият футболист на МЮ с хетрик срещу Ливърпул е Бербо!

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.08.2022 13:11


И мен това много ме изненада.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   15.08.2022 22:58


albertz написа:
Сезона е още в самото си начало, така че нищо не е фатално. От мача с Манчестър Юнайтед няма да зависи дали Ливърпул ще вземе титлата или не.


Абсолютно, и се доказа преди малко!

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Манчестър Юнайтед - обща тема за коментари   |   17.08.2022 06:44


Хм, Мъск поредният майтап ли пусна или наистина ще купува МанЮ?



Или само ебава акциите на MANU (+0.08%) на NYSE? Изказването е след затварянето на борсата, така че следобяд ще видим евентуален ефект...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 17.08.2022 06:49, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 508 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг