Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 07:58



Отговори на тема  [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Pool Mania 2020/2021 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 18.06.2012 15:22
Мнения: 826
Местоположение: Fields of Anfield Road
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   22.01.2021 13:17


bai Momchil написа:
HumanFactor написа:
Спокойно, да, има трудности в момента.
Като добавим контузиите, съдийските и VAR теслите даже сме добре.
5 мача без победа и ще си режем вените ли? :stop:
И аз се надявах на требъл ама няма да е тази година, предполагам ще трябва да е 2022-ра :laugh: :laugh: :laugh:


Абе Митаче, не е само контузиите и ВАР-а. 4 мача без отбелязан гол, при все че титулярното трио - Мане, Салах и Фирмино са си в игра си е притеснителен сигнал. Реално контузиите ви повече рефлектират върху защитата, а там не се представяте толкова зле 3 гола от 5 мача не е нещо страшно. Според мен проблема ви в момента е психологически и мотивационен.


Да де, ама колко да е притеснителен? Колко?
Почти всеки клуб след голям успех има спад. К'во ся, да си късаме ризата или да си слагаме въжето ли... или да викаме Клоп аут?
5 мача в които противника е автобус натикан наказателното си и чака на контра в 70% от времето... просто липсват достатъчно качествени удари в очертанията.
Появиха се проблемите, изпълзяха някакви дето не ги бях чувал 5 години и ми обясняват как Клопо не е добър... пускат някакви отровни тези с вкус на съмнение... ХА ХА ХА.
Клуба е в добри ръце на разумни собственици, спортният директор е топ, другите могат да мечтаят за такъв, най-добрият мениджър в света, аз друг не искам.
Всичко е въпрос на време, няма драма, света не свършва, пак ще мачкаме. :rock: :cheers:

_________________
We Are Liverpool: This Means More
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   22.01.2021 13:29


HumanFactor написа:

Да де, ама колко да е притеснителен? Колко?
Почти всеки клуб след голям успех има спад. К'во ся, да си късаме ризата или да си слагаме въжето ли... или да викаме Клоп аут?
5 мача в които противника е автобус натикан наказателното си и чака на контра в 70% от времето... просто липсват достатъчно качествени удари в очертанията.
Появиха се проблемите, изпълзяха някакви дето не ги бях чувал 5 години и ми обясняват как Клопо не е добър... пускат някакви отровни тези с вкус на съмнение... ХА ХА ХА.
Клуба е в добри ръце на разумни собственици, спортният директор е топ, другите могат да мечтаят за такъв, най-добрият мениджър в света, аз друг не искам.
Всичко е въпрос на време, няма драма, света не свършва, пак ще мачкаме. :rock: :cheers:


А, не, нищо такова не казвам аз. Просто казвам, че има проблеми в момента, които Клоп и екипа му трябва да си анализират и да вземат мерки. И не мисля, че контузиите или ВАР-а са причината за това. А ако някой трябва да се маха от Ливърпул, то това не трябва да е Клоп.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   22.01.2021 15:48


TheExorcist написа:
Това КЛопеле няма план Б! С такива закучвания забравя доброто старо британско центриране! Пуцай отстрани и стреляй бе м........... :ireful: :besnyo: :-|


Гледам и във ФБ всичко се хвърля срещу Клоп и се чудя толкова ли няма какво друго да се види, че първосигнално Клоп е виновния. Сякаш до преди година почти, не беше геният, който направи този отбор, не беше 'новатор' с играта на бековете, не беше откривателят на Робо, Трент и т.н.
Клоп направи много грешки в последните мачове, но всички те са следствие на обстоятелствата. Лично за мен главното обстоятелство бе грешната политика през август, но в крайна сметка в тези времена никой не посмя да рискува с гръмки трансфери Може би само Челси, но те имаха да наваксват.

Убеден съм, че тренер като Клоп е наясно, че му трябва втори сигурен човек до ВВД. И мисля, че тръгна да го подготвя като се съгласи Ловрен да бъде продаден. Говореше се че и Матип ще напусне отбора и т.н. Защо не се случи вземането на втори CB, може да гадаем. Вместо това се взе един излишен за този отбор играч. Играч, който не мисля че отговаря на стила на отбора и политиката на клуба последните години. Ок, след всеки мач показалите на Тиаго са някакви извънземни, но какво от това. С каво това допринася на отбора в този му вид. И не трябва ли точно такива играчи да правят разликата в мачове като този снощи...

И преди мача с Юнайтед писах че проблемни в момента са играчите и то не тези, които са пронудени да играят където има нужда. Точно те се справят много добре.. Фаб е перфектен като централен, Хендерсън се справи прилично също, Рис Уилямс и Нар Филипс също се включиха добре. От там нататък почва обаче мъката. Половин дузина играчи играят видимо бе мотивация, без желание, без хвърляне за всяка топка, колкото и да безнадеждна да е тя... Разликата от преди година е видима без човек да се напряга.
Ок е ясно е че вече този стил и тези играчи са разучени, предвидими и т.н. Ясно е че все някога ще паднат рекорди, ще се загуби и т.н. Както казва Клоп, другите не спят. Но тези, които до преди година се забавляваха на терена, сега играят все едно им е забрането да се усмихват, да си подават, да пробват удари от далеч, двойни подавания и т.н.

Да, Клоп е виновен и той имаше доблестта снощи да каже че той е виновен след като футболистите са загубили мач, който не може да се загуби. Но вината му е в това че отдавна не разкара Салах на пейката, че прекалено дълго чака и от Боби Фирмино да се върне към играта си от преди паузата през пролетта, че в някои мачове не продължи да налага Рис или Неко и т.н. Но това пак нямаше да върне контузените по-бързо, нямаше да намали мачовете, които се играят често през 60-70 часа разлика и т.н.

От тук нататък има само един път, според мен. Трябва да бъде ясно на кой му се играе за отбора и кой ще ходи в Реал, Барса, Марса и т.н. Младите се вкарват на тяхно място, купуват се 2-3 играча максимум и се работи за следващия сезон. Да, трябва да бъде обърнато внимание по правилния начин на това, което се случва с ВАР, защото лично за мен има тенденция в отсъждането в спорни ситуации. Дали това е защото в текущата ситуация едно откъсване на който и да е отбор, ще е има негатив за интереса към първенството не знам, но никой не може да ме убеди че половината спорни решения които бяха в ущърб за Ливърпул са взети обективно. И макар те да костват точки, контузии и т.н., би трябвало всички в клуба да не оправдават положението си със съдии и ВАР, но и да бъде говорено за това в правилните моменти, защото както бе писал някой днес, прекалено джендърско взе да става всичко в това първенство - от клякането вече половин година че до скритите във ВАР стаичките хора със странни решения.

Иначе пиша всичко това не (само) защото е Клоп. Преди време имах същата позиция и спрямо Моу и Юнайтед, когато Жозето бе най-лесния за плюене.

_________________
Изображение


Последна промяна Anfield на 22.01.2021 16:40, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   23.01.2021 00:40


Вижте сега, аз не съм против Клоп, просто няма план Б. Разчита на един стил, който е печеливш, но когато се закучи нещо и блокира. Факт е, че след толкова време щеше да дойде първата загуба на Анфийлд, но не съм очаквал, че ще е срещу must win мач срещу гранда Бърнли. Честно всеки би предпочел 7 победи с по един гол, отколкото една победа със 7-0. Аз не съм изгубил надежда за титлата, мисля, че ще сме пред Юнайтед накрая, но Сити е проблема, много скорост набраха, а ние имаме много да наваксваме, защото инерцията свърши още Декември, предстои баир и газ, а гражданите са на правия път.

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 23.01.2021 00:46, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   23.01.2021 01:53


Това, че даден треньор няма план Б доста се коментира, не само във футбола, но няма много логика в него. Общо взето всеки треньор си има накакъв стил и залага на него, промени се правят при определени обстоятелства, при много отсъстващи, при изоставане в някой мач и търсенето на бърза промяна в резултата за кратко време, но разликата я правят най-вече играчите. Като имаш много контузени и си ограничен кой да пуснеш е трудно да направиш нещо със смяна на схема и т.н. Сър Алекс Фергюсън правеше успешни смени, те най-вече обръщаха мачовете, не смяна на тактиката.
Дори при Гуардиола, който се смята за голям новатор от специалистите, аз не виждам кой знае каква промяна.

За мен по-съществено от смяна на тактиката е играчите да бъдат дисциплинирани и да спазват вече дадените тактически указания, защото често това е причината за загубата на даден мач.

Много важна в съвременния футбол е и издържливостта, но това зависи и от играчите в личния им живот, да спазват режим, да не се отпускат.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   23.01.2021 10:07


Като страничен неутрален наблюдател, не съм съгласен със Светльо.
Първо, ти казваш, Клоп не е бил причината. Добре, нека проследим стилът и кариерата му като треньор. Играе атакуващ футбол, разчита и много на бековете. Успя да направи отбор като Майнц стабилен отбор в Бундеслигата, където всички без Байерн и слабаците играят по принцип атакуващо в последните 15-на години. Но да не забравяме, че накрая той изпадна с тях! След това пренесе философията си в Борусия Дортмунд, където и преди това налагаха подобен стил, но пък имаха по-добри играчи и съответно успя да измъкне две титли от Байерн в момент, когато баварците се бяха пренаситили и подменяха отбора. Накрая обаче го разкриха и със здрава защита успяха да си върнат доминацията.
Сега, абсолютно същото се случва и с Ливърпул. Да, седна и успя да развие отбора, ШЛ и безспорен шампион миналата година, но ето, че му хванаха спатиите и след разочароващ минал сезон за повечето водещи отбори сега вече го научиха и когато паркират автобуса Клоп не знае какво да прави. Има такива треньори, които явно си имат лимит и се изчерпват и той е един от тях. Клоп може да е много добър треньор, но никога досега не е успявал да направи bounce back след срив. Ок, нека видим края на сезона, но дори и мястото в ШЛ ви е под въпрос с оглед конкуренцията, а догодина не мисля, че ще сте в кондиция за титла.
Второто нещо на което наблягаш е играта в защита. Само, че на Ливърпул проблемът не му е защитата. Проблемът е нападението. Да, ако Ван Дайк беше на линия сигурно щеше да се избегнат някои елементарни голове, но виж само последните 5 мача за първенство - само един отбелязан гол и три допуснати. Големият проблем в момента са намялването на головите ви положения, както и недобрата концентрация пред гола. Правилно е твърдението, че няма план Б. Като не ти работи халфовата линия и нападението, то е очевидно, че ти трябват поне 2 качествени попълнения в двете линии, а Клоп к'во прави - взима Минамино, Жота и Алкантара, от които само последният е доказан играч и в същото време не може да се разбере с Вайналдум - остава ли, заминава ли.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   23.01.2021 10:53


Фалк, абе миналата година отбори като Бърнли не мисля, че са играели нещо по-различно от паркиране на автобуса срещу Ливърпул. Ако някой си е е променил тактиката срещу тях, то това може да са отборите от топ 6, но пък срещу тях Ливърпул се представя доста прилично - победи срещу лондонската тройка и Лестър и 2 хикса с манчестърците. Проблемите идват точно срещу отбори като Бърнли, които както казвам едва ли са играли по-различно, което за мен си е изцяло мотивационен проблем. Когато си се пренаситил с победи и самочувствието ти хвърчи до небесата след прекрасния сезон, то точно в тия мачове очакваш съперника сам да се бие.

А, това което Светльо казва, ако съм го разбрал правилно, е че точно тези при които се очавкваше да имат проблеми (резервите в защита) са се представили доста добре. Така че тук мисля сте на едно мнение със Светльо - проблема не е играта в защита.

Иначе дали Клоп има план Б, ще видим, но заключенията че не става и не може е прекалено рано да се правят.

_________________
Изображение


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 07.06.2012 03:47
Мнения: 1975
Местоположение: 6-19
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   23.01.2021 11:45


TheExorcist написа:
Факт е, че след толкова време щеше да дойде първата загуба на Анфийлд, но не съм очаквал, че ще е срещу must win мач срещу гранда Бърнли.


Говорим за Ливърпул все пак. Беше ясно, че загубата ще дойде точно от такъв отбор, а не от някой от грандовете. Погледни ни историята - проблемите ни обикновено са точно в тези мачове... (или се проявяват повече...).

_________________
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 07.06.2012 03:47
Мнения: 1975
Местоположение: 6-19
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   23.01.2021 11:54


Фалк, донякъде съм съгласна с теб - но само донякъде. Че в момента няма ясен план Б май вече на всички е ясно и че имаше и по-добри решения в дадени моменти, но... Клоп го изгради този отбор и знае какво има и какво няма. Дали ще успее да се справи с проблемите до края на този сезон? Знае ли някой вече какво може да стане... Миналата година по това време се бяхме засилили за една от най-ранните титли... и светът откачи. Тази година прогнози не правя - освен една - Клоп може да намери пътя обратно нагоре -- ако се остави да работи. Дали за тази година или по-вероятно за другата, но ако се скача при първата слабост и проблеми... няма да стане нищо.

Не че не искам и аз титла всяка година ама... за съжаление не може Някой трябва да греши...

_________________
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   23.01.2021 13:44


Не мисля, че проблемът е в новите попълнения. Жота се включи отлично, Тиаго е класа.

Проблемът е, че има някакво изхабяване сред основни единици и оттам падналата им мотивация. САФ в такива моменти обновяваше състава. Вероятно или поне се надявам, че Клоп ще стори същото. Отделно, той много залитна по тики така, а срещу паркирани автобуси няма играчи, които да вкарат от нищото.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   23.01.2021 14:30


falkenbach написа:
Като страничен неутрален наблюдател, не съм съгласен със Светльо.


Разбира се че съм далеч от мисълта да съм безпристрастен, но перефразирайки Волтер, и аз не съм съгласен с мнението ти, но се радвам че има различни мнения и е хубаво да се споделят.
Не съм съгласен за план Б де, но това по-надолу.

Първо за защитата, защото определено там нямам кой знае какви претенции към всичките 428 човека, които минаха през защитния вал този сезон. Напротив - голямо браво и за Фаб и за младоците и за Хендо. Разбира се визирам централните бранители. Ако имам претенции то те само и единствено към Трент и то защото още в първите мачове видимо показваше самочувствие все едно е Роберто Карлуш, а не е... Играта му този сезон доказва това.
Разбира се че проблемите са напред и не е нужно да има няколко мача без гол, за да се види това. И тук мисля че няма грам причина това, че видиш ли другите отбори играели с автобуса. Предната година да не играеха по-различно. Само че тройката отпред вършееше и се забавляваше. То не бяха No-Look голове, не бяха техники, съзтезания за асистенции и т.н. Същите играчи, същият треньор, който нямаше нужда от план Б срещу автобусите на половината Висша лига.

Дайте ми пример за мениджър с план Б в момента. Мениджър на водещ отбор, мениджър сис стил и т.н. И какво изобщо се визира с план Б като се играе с автобус - да се пусне Питър Крауч, за да може като гръмоотвод да обира безкрайните центрирания, или да се пусне креативен халф, който да омагьосва дърветата срещу него и да пусне пас на някой бързак. Или пък някой като Kраси Георгиев, който да изтегли автобуса малко напред, че има въздух за вратаря...
Много общо е това план Б. Спорихме с приятели дали Хендо трябва да е централен срещу Манчо. За мен бе добре, защото Юнайтед не е кой да е отбор и в случая малко опит пред хер Бекер, за другите не бе добре, защото Хендо е нужен повече в центъра. И те също са прави. Аз лично исках Сала да седне на пейката и да влезе второто в даден мач. Това също се случи онзи ден, но не сработи. Клоп игра с какви ли не формации зад тримата нападатели и нищо. Срещу Бърнли почна и с Ориги, което си е сериозна промяна в търсене точно решение срещу Бърнлибуса. Долу горе остана само вариант, в който десен бек да Мо, ляв - Мане и напред да играе бразилското дуо Алисън и Фабиньо.

Клоп има стил и ако е направил Дормунд шампион, защото Байерн са спали (и тук не съм съгласен), то миналата година Сити да не би да сменяха поколение. След толкова много наринати петролни пари. Не само че не спаха, но и Клоп даде най-малко пари за трансфери преди сезона. По-важното обаче е, че той изгради отбор като това изграждане включваше няклко големи покупки, но всички те бяха в правилното време и за правилния пост.
Тези мантри за първата, втората, третата и т.н. години тук и там са сам остатистика. Едно е да водиш отбор като Майнц и да го напраивш сила, друго е да водиш Дортмунд и трето е да водиш Ливърпул. Целите са различни, очакванията са различни, първенствата и конкуренцията са различни. Байерн и последните 1-2 години смениха доста неща, ама Лайпциг или Дортмунд не станаха шампиони.

Лично за мен се загуби духа в отбора и за това също има вина мениджъра, но не по-голяма от вината на самите играчи. Гледам почти всеки мач и мога да направя много бърз паралел дори след едно радване след гол... когато имаше голове, разбира се : )) Има много дребнички нещ апонякога, които правят впечатление. Пак с приятели съм го отбелязвал това как примерно се отнася Салах към Къртис Джоунс, как Боби с това че не му върви играта, играе по-егоистично търсейки "отпушването", как Трент и Робо играят видимо с по-малко агресия по фланговете, как често има сърдити и намусени физиономии и т.н. и т.н. Да, част от нещата са следствие на струпване на много обстоятелства, но това са същите играчи реално. Но и това са играчи с куп мачове за много кратко време. Така че донякъде и те имат оправдание за това.

Нещо за Ван Дайк... това не е просто липса на централен защитник. Тук говорим за липса на лидер, което място той си извоюва сам и то за много кратко време. Онзи ден като не игра Хендо, из социалните мрежи се питаха кой ще е капитан.. Това ясно показва какъв човек липсва.. не просто някой, който да е пред Алисън. Въпреки че и той в първите мачове този сезон играеше като Бекенбауер, мисля че щеше да е един от хората, които си е взел най-сериона поука от загубата от Вила.

Наистина на последното място, защото не искам да се акцентира на това, но ето два ситуации от последния мач:



Отново казвам че не трябва да се набляга на подобни неща, както и на това Клоп макар и прав, да търси отговори от телевизии или ФА за едно или друго, но съм убеден че тази тенденция срещу отбора от началото на първенството, също си дава отражение както на мотивацията, така и на настроението (липсата на такова) за игра.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   28.01.2021 05:05


Ае биеме Спърс и четворката ни е вързана!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   29.01.2021 02:44


Треснахме резонно Тотнъм, аз очаквах тази победа, прогнозирах го 1-2, и някакси играта ми хареса, върнахме доста самочувствие, и малко от шампионския стил. Дано да го задържат. Мисля, че ще сме пред Юнайтед накрая, но Сити набраха много скорост, и с мач по-малко са на теория 7 точки отгоре. Да, имат да ни гостуват, но тук това вече не е фактор. Просто трябва да бъркат повече, ние да не допускаме грешки, а това към момента не го виждам!

П.С. Моуриньо според мене е свършил с големите първенства, може да тренира някой в Турция примерно.

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 29.01.2021 02:50, променена общо 2 пъти



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   04.02.2021 00:10


Какво говорихме за план Б... И коментаторите го казаха

Не ме е яд за загубата.

Яд ме е, че нямаше НИКАКВА игра! :helpless: :no: :uuu:

EXPECTED SUPERIORITY, BUT FOUND STERILITY

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 04.02.2021 00:10, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   04.02.2021 15:28


Надявам се преговорите със Стиви да са в напреднала фаза.
Всичко на този свят се изчерпва. От простатната жлеза , до потенциала на мениджъра :-D
Клоп достигна своя апогей, вече слиза обратно. Ако шефовете са ок да повлече и клуба по своя път надолу, това е въпрос на визия и тежки управленски решения
Емоциите могат само да забавят процеса, но не и да го отложат добезкрай.

УБА - случайност, Бърнли - съвпадение, Брайтън - ТЕНДЕНЦИЯ
ако не искат тенденцията да продължава, данке шюн, хер Клоп, с почести и аре обратно ! ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   07.02.2021 23:46


Абе какво стана с този отбор бе пичове?! :helpless:

Добре, че не гледах мача, а и нямаше как, че бях на едно невероятно представление в Народния, на Иван Панталеев с участието на заклетите Пуул фенове - братовчед ми, младата звезда Димитър Николов и Христо Петков. Още и Стефания Колева и Теодора Духовникова, всички играят страхотно!

Поне се върнах зареден с яка енергия, ако имате възможност гледайте Капитал(на) Грешка, няма да сбъркате!

:thumbs:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   08.02.2021 08:14


Какво да става? Много контузии, умора, някои странни решения на Клоп и демотивация на ключови играчи. Лятото трябва ремонт.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   08.02.2021 16:30


TheExorcist написа:
Абе какво стана с този отбор бе пичове?! :helpless:

Добре, че не гледах мача, а и нямаше как, че бях на едно невероятно представление в Народния, на Иван Панталеев с участието на заклетите Пуул фенове - братовчед ми, младата звезда Димитър Николов и Христо Петков. Още и Стефания Колева и Теодора Духовникова, всички играят страхотно!

Поне се върнах зареден с яка енергия, ако имате възможност гледайте Капитал(на) Грешка, няма да сбъркате!

:thumbs:


ще играят ли в пловдиския драматичен ?

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   09.02.2021 05:40


ReZo написа:
TheExorcist написа:
Абе какво стана с този отбор бе пичове?! :helpless:

Добре, че не гледах мача, а и нямаше как, че бях на едно невероятно представление в Народния, на Иван Панталеев с участието на заклетите Пуул фенове - братовчед ми, младата звезда Димитър Николов и Христо Петков. Още и Стефания Колева и Теодора Духовникова, всички играят страхотно!

Поне се върнах зареден с яка енергия, ако имате възможност гледайте Капитал(на) Грешка, няма да сбъркате!

:thumbs:


ще играят ли в пловдиския драматичен ?


Ако подновят 'Момчето от последния чин' на Стефан Вълдобрев, където се играеше редовно в Пловдив, и брачеда в главната роля, да! Гледай го! Дано го подновят, аз не съм го гледал още!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2020/2021   |   01.03.2021 02:07


Малко светлинка в тунела с ШЮ, но трудно ще се излезе от мизерията

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 85 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг