Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 17.04.2024 00:47



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Manchester United - Liverpool - FA Cup 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6720
Отговори с цитат
Мнение  Manchester United - Liverpool - FA Cup   |   23.01.2021 23:58


Хм, доста интересно, само седмица след мача за първенство. Този мач е от жизнено знаение за самочувствието на отбора, и е много важно Клоп да излезе с максимална мотивация, защото Ман Ю винаги се хвърлят на кръв за купата, докато при нас не е съвсем така, и сега е момента да го направим, защото колкото и да е по-важно първенството аз всъщност винаги съм държал на купата и ме е яд, че в много сезони не подхождаме сериозно!
Дано стане здрав мач и най-накрая се отпушиме!

:football:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6720
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - FA Cup   |   24.01.2021 20:57


Този мач вместо да го спечелим го дадохме. Гледах само второто, безумна грешка на Уилиамс ( какво прави изобщо в отбора ), и след изравняването от Салах, два негови вкарваеми пропуска и без да блестят с нищо Юнайтед си вкараха третия след превъзходно изпълнение от пряк свободен, който просто го виждах, преди точно изпълнението да забие шибания стрийм, и като се пусна ти се радваха. Но на нас не ни върви срещу Ман Ю за купата, чисто исторически, това си е техен турнир. Много се надявах на тая победа, чисто за самочувствие!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - FA Cup   |   24.01.2021 22:22


Ще уважа това, че си пуснал тема, за да си изкажа мнението.

Получи се много приятен за гледане, атрактивен мач, но за съжаление и двата отбора оставиха малко горчив привкус, с елементарните грешки, които допуснсаха. В това отношение срещата приличаше повече на контролна. Но все пак да уважим показаното от двата отбора.

Нормално, след като срещата не бе с такъв заряд като тази за п-во и двата отбора играха по-освободено.
Иначе Юнайтед играха спокойно, както и на Анфилд, но тогава бяха по-предпазливи.

Не виждам основание в твърденията, че са се хвърлили на кръв, нито стартовият състав го показа, нито поведението им. Юнайтед подхождат към абсолютно всеки един мач сериозно, без излишна нервност, като точно така и трябва да бъде.

По-скоро Ливърпул на моменти показаха излишна грубост. Фабиньо беше за гонене още първото полувреме. След това умишлено вдигна крака си много високо, при един фаул на Рашфорд, явно изнервен, а как не бе изгонен за балтията при фаула, след който падна третия гол за Юнайтед, за мен не стана ясно.
Мане също беше за директен червен картон. Разбирам гледната точка на рефера да не разваля мача, но определено сгреши, първо, защото футболустите на гостите не си взеха никаква поука и второ такива влизания застрашават здравето на играчите.

За съжалвние отдавна този турнир изгуби стойност. И аз се опитвах дълго време да се самонавивам, че е както преди, но уви, не е.

Да отбележа отново много добрата игра на Пол Погба в пореден мач. Показа, че когато е в настроение е играч с класа.

Хубаво е за Солскяр и отбора, че записаха победа и над Ливърпул, защото им липсваше. Но дори и да бяха загубили, не мисля, че щеше да им се отрази. Този сезон определено показват напредък в тяхната нагласа и психика.

За Ливърпул е същото. Едва ли тази евентуална победа щеше да им помогне много. Предстоят им тежки дни, а как ще излязат от ситуацията времето ще покаже.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг