Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:44



Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Челси уволни Франк Лампард 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Челси уволни Франк Лампард   |   25.01.2021 13:38




За мен това е прибързано и грешно решение. Въпреки че очаквах и аз много много повече от този отбор.
Очаква се заместник на Франки да е Тухел

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   25.01.2021 13:51


Ако се казваше Оле Франк Лампардсен, навярно нямаше да се стигне дотук.. :laugh:

Грешката беше негова, а именно, че след един добър сезон с Дарби, реши, че е готов за големия футбол. Трябваше да понатрупа повече мачове и стаж с овните...

Да се учи от батко му Стиви Джи. Изгради се и се доказа като мениджър. Натрупа победи в ЕКТ, сега и шампион ще стане. А като се завърне удома, ще наложи такава доминация, че ерата Клоп, ще бъде забравена много бързо...

Но, да.. Франко се учеше при Овните, а Стиви Джи имаше късмета да попадне в наистина голям клуб като Рейнджърс.

Успех му желая на Франк, не беше за тима на Чукотка.
Виж за Фулъм, УБА, Дарби.... Идеален е!

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   25.01.2021 13:57


Верно ли Тухел!?
С неговия сложен футбол и един милион схеми и тактики... Не мисля, че ще е успешен в Англия, но да видим....

Чудя се в кой момент точно и къде в Англия ще акостира Нагелсман. Истината е в младите. Неприлично младите дори... Не само във футбола и в живота е така...

Според мен не са далеч времената, в които 35 щее средната възраст на треньорите, а 25 на съдиите...
А футболишчетата ще ритат до 40. Ей го е Златан. Великан. Ако не беше мека диадема Димитрина Бербатов и тя можеше да е на ниво още, ама....

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   25.01.2021 14:13


Явно модата тази година е да се сменят мениджъри след положителен резултат. Единия го уволниха след хикс като гост на Сити, другият след победа. :laugh:

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   25.01.2021 14:20


Челси избързаха с това уволение, но такъв е стилът на Абрамович - иска резултати веднага.
Но е факт, че Челси пръснаха най-много пари за селекция и всички играчи, които Франки поиска ги получи.
А най-голямото му постижение през сезона е победата над Уест Хем с 3:0 и то, защото чуковете не успяха да вкарат първи, а имахме положения.

Резо е прав, че прибърза с идването си в Челси, но пък определено натрупа опит, който ще използва. Сигурен съм, че ще си намери бързо нов отбор. Най-много бих се изкефил, ако Мейсън Маунт напусне Челси и се събере с Деклан Райс при нас, но едва ли ще стане. По-скоро ще е обратното.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   25.01.2021 14:40


И аз съм съгласен че можеше да направи още една година в отбор натоварен с по-малко очаквания.

Челси пръсна много пари, но не му ли направиха и малко сечено след като Франки тръгна да развива отбора и в същия му момент идва тоталното разчорование засега Вернер, който спъна развието на Тами, идват халфове, които обезличиха страхотното представяне от предния сезон на Мейсън Маунт и т.н. Дори и ФЛ да е искал всичките тези играчи, за което се съмнявам да има този картбланш, то би трябвало хората около Абрама да са наясно че механичния сбор на индивидуалности не значи отбор.
Да вземеш 5-6 нови имена на по-опитен треньор е едно, но да ги вземеш накуп когато треньорът ти е прохождащ от една страна и все пак е тръгнал да гради нещо от друга, си е риск, който трябва да бъде подплатен и с нужното време, което да се даде на мениджъра.

Иначе с РеЗо не съм съгласен само с това че Стиви се е доказал като мениджър. В първенство с 2 коня е доста по-лесно отколкото в ЧШ. Дано в момента не се направи емоционалната грешка да се смени Клоп със Стиви. Ок, сега ще стане шампион категорично в Шотландия, но и тук мисля че още един поне подобен сезон не е излишен.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   25.01.2021 14:49


ReZo написа:
Верно ли Тухел!?
Чудя се в кой момент точно и къде в Англия ще акостира Нагелсман. Истината е в младите. Неприлично младите дори...


Не го изчакаха до лятото.. някак като се започна да се говори за уволнение на Франки и аз поне останах с усещане че ако се стигне до такова, то това ще е през лятото, когато ще се прбоват за Нагелсман. Не че сега подобна опция е невъзможна, но тя не минава през назначение на Тухел. Ако последният бъде назначен, то няма как да е временен вариант до лятото само.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   25.01.2021 15:49


За мен уволнението на Лампард не е изненада. По-скоро е очаквано и аз предвидих, че може да се случи. А както е писано и тук, при Абрамович подходът е такъв.
Те уволниха Ди Матео само няколко месеца след като им донесе ШЛ, за няма и условно казано един колеблив полусезон.

Не знам дали вината е само на Франки, но усещането е за едно объркване, липса на последователност, а и определено имаше нагласи за борба за титлата през този сезон.
Но Челси наистина изглежда в безизходица и по-скоро това решение не е грешка.

За Солскяр, той следва посоката зададена от ръководството, не е конфликтна личност и е удобен, защото той поема напрежението отвън, когато нещата не вървят. Заедно с Уудуърт направиха добра чистка, а играчи като Фред и Шоу значително подобриха представянето си. Интегрираха се успешно и още млади футболисти, след Рашфорд, Лингард и т.н.

Интересно мнение на Анфилд относно Клоп и Стиви Джи, но аз мисля, че каквото и да се случи, то Клоп ще бъде треньор на Ливърпул и следващия сезон.
А Джерард свърши наистина добра работа и е готов за ВЛ, но не веднага в Ливърпул. По-добре да изкара един -два сезона другаде.
Но виждаме какво стана с Ювентус и Пирло, Юнайтед и Солскяр, Зидан и Реал преди години. Но както писах, едва ли Джерард ще акостира толкова скоро в Ливърпул като старши.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   25.01.2021 17:15


Anfield написа:
И аз съм съгласен че можеше да направи още една година в отбор натоварен с по-малко очаквания.

Челси пръсна много пари, но не му ли направиха и малко сечено след като Франки тръгна да развива отбора и в същия му момент идва тоталното разчорование засега Вернер, който спъна развието на Тами, идват халфове, които обезличиха страхотното представяне от предния сезон на Мейсън Маунт и т.н. Дори и ФЛ да е искал всичките тези играчи, за което се съмнявам да има този картбланш, то би трябвало хората около Абрама да са наясно че механичния сбор на индивидуалности не значи отбор.
Да вземеш 5-6 нови имена на по-опитен треньор е едно, но да ги вземеш накуп когато треньорът ти е прохождащ от една страна и все пак е тръгнал да гради нещо от друга, си е риск, който трябва да бъде подплатен и с нужното време, което да се даде на мениджъра.

Иначе с РеЗо не съм съгласен само с това че Стиви се е доказал като мениджър. В първенство с 2 коня е доста по-лесно отколкото в ЧШ. Дано в момента не се направи емоционалната грешка да се смени Клоп със Стиви. Ок, сега ще стане шампион категорично в Шотландия, но и тук мисля че още един поне подобен сезон не е излишен.


Анфо, Джерард се доказа като треньор в Европа, това ми дава надежди. Преди него , Рейнджърс в Европа беше шотландското Левски - отпадаше от кой ли не :)
Според мен, ръководството на Пуул трябва да побърза с преговорите със Стиви Джи, да замени немеца, когато реши да си тръгне.
Това ще са преговори с един от най-перспективните млади менидджъри в Европа, който по щаслтива случайност, е и наша клубна легенда.
Ако не го направим ние, ще го потърсят Реал, Барса, Байерн...защо не ?!
Емоционално, Да
какво лошо в емоциите
Клоп също бе емоционален избор
треньор - пълен провал в ЕКТ, преди да дойде в Пуул ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   26.01.2021 10:54


Лампард май не беше готов толкова бързо да скочи в дълбоките води. Обаче, от друга страна Абрамович винаги е бил нетърпелив към мениджърите. Сигурно е сменил пове1че от асансьорните отбори във ВЛ.

Относно Джерард, за мен му е рано да поема Пуул. След Рейнджърс нека отиде в някой слаб или среден отбор във ВЛ и ако там също постигне силни резултати, вече бих бил ЗА да стане мениджър на Ливърпул.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   26.01.2021 10:55


ReZo написа:
Anfield написа:
И аз съм съгласен че можеше да направи още една година в отбор натоварен с по-малко очаквания.

Челси пръсна много пари, но не му ли направиха и малко сечено след като Франки тръгна да развива отбора и в същия му момент идва тоталното разчорование засега Вернер, който спъна развието на Тами, идват халфове, които обезличиха страхотното представяне от предния сезон на Мейсън Маунт и т.н. Дори и ФЛ да е искал всичките тези играчи, за което се съмнявам да има този картбланш, то би трябвало хората около Абрама да са наясно че механичния сбор на индивидуалности не значи отбор.
Да вземеш 5-6 нови имена на по-опитен треньор е едно, но да ги вземеш накуп когато треньорът ти е прохождащ от една страна и все пак е тръгнал да гради нещо от друга, си е риск, който трябва да бъде подплатен и с нужното време, което да се даде на мениджъра.

Иначе с РеЗо не съм съгласен само с това че Стиви се е доказал като мениджър. В първенство с 2 коня е доста по-лесно отколкото в ЧШ. Дано в момента не се направи емоционалната грешка да се смени Клоп със Стиви. Ок, сега ще стане шампион категорично в Шотландия, но и тук мисля че още един поне подобен сезон не е излишен.


Анфо, Джерард се доказа като треньор в Европа, това ми дава надежди. Преди него , Рейнджърс в Европа беше шотландското Левски - отпадаше от кой ли не :)
Според мен, ръководството на Пуул трябва да побърза с преговорите със Стиви Джи, да замени немеца, когато реши да си тръгне.
Това ще са преговори с един от най-перспективните млади менидджъри в Европа, който по щаслтива случайност, е и наша клубна легенда.
Ако не го направим ние, ще го потърсят Реал, Барса, Байерн...защо не ?!
Емоционално, Да
какво лошо в емоциите
Клоп също бе емоционален избор
треньор - пълен провал в ЕКТ, преди да дойде в Пуул ;-)


Е чак пълен провал Клоп в ЕКТ. Все пак закара Дортмунд на първи еврофинал от 11 години.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   27.01.2021 00:13


Официално Тухел е начело вече. Не го харесвам, а и не мисля, че ще успее в Челси. Жалко за Франки, но това бе една предизвестена смърт. Може би трябваше да натрупва малко повече опит, а и не всяка легенда или топ играч се превръща в успешен треньор.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Челси уволни Франк Лампард   |   28.01.2021 06:49


Тухел прилича на единия от Kraftwerk!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 13 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг