Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 09:41



Отговори на тема  [ 581 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Следваща
Premier League 2021-2022 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 18.06.2012 15:22
Мнения: 842
Местоположение: Fields of Anfield Road
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   08.05.2022 20:09


Стига проза, ето ви малко поезия!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   08.05.2022 20:34


Дано Лийдс успеят да се спасят - ще е епична битка с Бърнли


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   09.05.2022 04:57


alexbg написа:
Ей, тоя Конте бил много добър в прилагането на катеначото, бре...
Сега съм много разколебан:
- от една страна ми се иска да бием Лийдс и да видя в четвъртък Тотнъм как играят НЕ-катеначо ('щото само победа ще ги устройва срещу нас)... Също така, много ме изкушава мисълта, че отново ще се върнем там, където ни е мястото - не в ШЛ, а преди Тотнъм в класирането...
- от друга страна, вече няколко пъти съм го казвал и продължавам да смятам, че в дългосрочен план ни е рано да се връщаме в ШЛ. Една Лига Европа ще даде възможности за обиграване на нетвърдите титуляри (включително и новите попълнения), ще успеем по-плавно и безпроблемно да надградим отбора и да се подготви за по-сгъстения график, който налагат ЕКТ... А и още една година на обиграване и споляване на сегашния състав, след 2-3 години може дори и тайтъл-контендъри да ни направи (байгън вече от Шити/Пуул - дори МанЮ или Челски съм склонен да приема за шампиони)...

Интересно ще е докрая, все пак...

Момчи - Вила и СтивиДжи какъв подарък ви направиха... Стискай палци ние утре да повторим упражнението... Че да не играе отбор в ЕКТ е едно, поносимо е някакси, ама да отиде в мелачката на ЧШ - не е никак добре...


Конте наля бетона, очаквах го, хикса не устройва нито тях, нито нас, има силна статистика срещу Пуул, но да видим, нищо не е свършило още, а ние имаме ебаси програмата!

То междудругото нямахме нито едно чисто положение срещу Спърс от това, което видях, добре, че беше рикошета, та спасихме точката, големо копеленце е това конте!!! :-(

Че гърбиме други! :-)

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 09.05.2022 05:05, променена общо 2 пъти



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4973
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   12.05.2022 21:41


Ох, корейчето, дърварчето и мишока ми спестиха още 50 минути висене пред телевизора и вербалния abuse на поредния диема-олигофрен...

Честита победа, Спърсе - след реването януари, получаваш своето възмездие... Интересно дали те радва подобна "победа"? Всъщност не - не ми е интересно, остави... Но все пак - радвай се на победата: ако продължим по пътя, който сме поели, скоро няма да имаш повод за подобни радости...

Продължавам да смятам, че е по-добре да ни задминете и този сезон... ЛЕ е по-добрият за нас турнир в момента... Ще съм горд, ако спасим Тофитата в последния кръг (макар че може би няма да ни се налага)...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   12.05.2022 22:23


Balleta написа:
Дано Лийдс успеят да се спасят - ще е епична битка с Бърнли


Бърнли и Евертън!

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   12.05.2022 22:26


alexbg написа:
Ох, корейчето, дърварчето и мишока ми спестиха още 50 минути висене пред телевизора и вербалния abuse на поредния диема-олигофрен...

Честита победа, Спърсе - след реването януари, получаваш своето възмездие... Интересно дали те радва подобна "победа"? Всъщност не - не ми е интересно, остави... Но все пак - радвай се на победата: ако продължим по пътя, който сме поели, скоро няма да имаш повод за подобни радости...

Продължавам да смятам, че е по-добре да ни задминете и този сезон... ЛЕ е по-добрият за нас турнир в момента... Ще съм горд, ако спасим Тофитата в последния кръг (макар че може би няма да ни се налага)...


Тоя Китаец, голям китаец. Първо дузпата много пресилена, после при ЧК отиде и се блъсна в тоя от Арсенал дето го изгониха, а накрая вкара гол и отиде да снима като типичен китаец патки и лебеди. Ся за нас е по-добре чисто стратегически Тотнъм да бие, щото да имат стимул да бият Бърнли и при малко повече късмет да не се налага последният кръг да ни спасявате.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2884
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   12.05.2022 22:28


Евртън ще са спасени след следвашите си 2 домакински мача (минимум 4 точки). Въпросът е дали ще гонят 15-тото място и ще се напънат ли срещу Арсенал.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4927
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   13.05.2022 00:05


Ех, Алекс, няма да си ти, ако не ревеш от съдиите. И много обичаш да слагаш победа в кавички, наскоро пак го използва когато мрънкаше от някоя дузпа срещу Арсенал, на мач с Ман Юн май беше. Победа в кавички може да е вашата зле разиграна театрална постановка срещу Челси, това че някое съдийско решение не ти изнася не превръща една победа в "победа". И всъщност ми е интересно, защо ли не се сещам след победа на Арсенал във важен мач със съдийска помощ, да си обявил че не те радваш на такава "победа". Или, както казваш ти, всъщност не ми е интересно ;)

Конкретно за днес, възмездие за селския номер от януари може и да имаше, но смятам че ако този резултат беше дошъл тогава, последващите мачове и на двата отбора щяха да са различни и сега класирането нямаше да е такова, но разбира се няма как да разберем дали съм прав.

За спорните положения бих приел да мрънкаш, само ако не си гледал повторения а си отишъл да се ядосваш в другата стая. В реално време наистина не бяха ясни, но на повторенията и двете се виждат повече от добре. При положение че Сон е заел много добра позиция в наказателното поле, топката лети към него, той се е нагласил да играе с глава и онзи ръгач го изнася в гръб, каква според теб би била причината това да не е дузпа? За червения картон пък съвсем не знам какво може да се коментира - Сон спринтира и онзи го удря с лакът/рамо в лицето, хилядапроцентов жълт картон.

За едно съм съгласен с теб само - че е по-добре Тотнъм да завърши четвърти, ама не съм оптимист за съжаление, тия мачове в Нюкасъл сме ги гледали и друг път.

П.С. кои са дърварчето и мишока?


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5083
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   13.05.2022 09:21


Като неутрален бих споделил следното за мача вчера.
Пресилена дузпа за Тотнъм - факт е, че ги дават, но за мен това е новото симулиране - заемаш позция и при съвсем лек натиск се сриваш. Става малко като в баскетбола.
Иначе за втория жълт и червен, абсолютно заслужен. От повечето камери не се виждаше, но имаше една в която се вижда, че тоя нещастник Холдинг нарочно удря корейчето.
Така, че и 0:0 да беше с тоя червен картон Арсенал заминаваха. Арсеналците няма какво да мрънкат. Все едно аз да мрънкам за червения картон на Кресуел срещу Айнтрахт на ревашна.
Имат си точка преднина да си бият Нюкясъл и Евертън и да покажат, че си заслужават мястото. Само, че не съм убеден, че са израстнали. Ще ме изнендат приятно ако ги вземат и двата мача.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11818
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   14.05.2022 21:22


Ебаси, дежа ву с Челси и първа ФА от 16 години.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   14.05.2022 21:32


Последни 3 финала с тях ги аналихме с дузпи, и това ми допада! :-)

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   15.05.2022 09:10


За съжаление финалите на Челси с Тухел водят до неатрактивни мачове, ъндърчета. :dunno:

Честита купа на феновете на Пуул!

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4973
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   15.05.2022 14:23


Спърсче, мислех да се въздържа, ама май няма да стане...
Коя е тая победа на Арсенал със съдийска помощ, я кажи? Явно ги следиш повече от мен и си по-запознат...
Театрална постановка срещу Челски?!? Не случайно и приказката "крадеца вика дръжте крадеца" - вие сте едновременно един от най-театралните отбори (безспорна звезда е корейчето) и заедно с това един от най-дърварските... Така че - хич не ми говори на тема "театралност"...

Конкретно за мача - дузпата беше 60/40 за мен: много пъти съм гледал да не я свирят, но нейсе - дузпа, 1:0 - ок...
Само че първият картон на дърварчето Холдинг (той е дърварчето) беше доооста пресилен - двамата с артистчето на няколко пъти се дърпаха един друг, подритваха се, единия седна дори върху другия, но нали единият е нападател и театрален маестро - за него картон няма. Пусни си повторение и виж сам - така и не рабрах за какво му даде картон - че Хуй МС му се търкаля в краката?? Вторият картон беше 40/60 - само от едно повторение се видя, че може би го подбутва с рамо. Ама 1) това е рамо (не е лакът, не се прави на тарикат!) и 2) каква е вината на Холдинг, че корейчето се навежда много надолу, за да спринтира??? Освен това - защо Холдинг да е виновен, че тъпия жълтур се затичва с глава обърната в другата посока и завъртайки я, попада на рамото на защитника?! 1000% ама друг път - само за пристрастното ти око може да е ЖК, особено след като вече е даден един пресилен ЖК. Както не веднъж са правили истински добрите съдии - да предупредят... Но разбира се конкретната мижитурка се върза отново на театралното падане и превиване на шибания кореец...

За мен най-справедливо щеше да е да няма първи ЖК, а при втората ситуация да вдигне евентуално ЖК...
И при 1:0 за вас, да се доиграе мача нормално, да си ни биете и аз да ти честитя... Но за съжаление съдията мишок (ето кой е мишока) прееба мача... Затова и казах - халал да ви е такава "ПОБЕДА"... И пак в кавички я пиша - защото продължавам да твърдя, че ви я подариха, а не си я заслужихте...

Както BTW сега ви подаряват трите точки срещу Бърнли... Поредна дузпа за великия голмайстор Хари Носа (или Хари Устата)... Само едно ми е интересно - как позицията на ръката на Барнс, която не измени траекторията на топката може да се приеме за "неестествена" и да води до дузпа, но "неестествена" не е позицията на ръката на Санчес, която доведе до аркада на нападателя и дори нямаше ЖК за поредното бяло ренде... BTW - сравни удара на Санчес с "удара" на Холдинг за втория картон... И после ще ми говориш, че не ви подпират съдиите...
Преди малко Кейн издърпа Лоутън - ама дори според тъпия диемец няма нарушение, а едва ли не Лоутън е виновен - смешни сте просто... Да ви е честита поредната победа: велик е Конте, ще стигнете далеч с това театрално катеначо...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4973
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   15.05.2022 18:11


Момчи, какво правите бре. Две точки от три мача ви трябват и вие гледам сте с 10 човека срещу намиращия се в много добра форма Брентфорд...
Или и вашият ЧК е като нашия?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   15.05.2022 18:27


alexbg написа:
Момчи, какво правите бре. Две точки от три мача ви трябват и вие гледам сте с 10 човека срещу намиращия се в много добра форма Брентфорд...
Или и вашият ЧК е като нашия?


Абе... изгони го щото е последен в защита. Ама се бореше за позиция момчето. Но точно в предната ситуация преди тая контра има очевадно положение за дузпа и дори нямаше ВАР. :helpless:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28651
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   17.05.2022 14:59


Нищо не пишете за плейофите.
Гледах всички мачове във всички лиги.
Добри мачлета

Форесте, как си? :-D ;-)
Успех, ще стискам силно палци за Форест. И заради теб най-вече, но и заради историята на този славен отбор.
Хъдърсфийлд също ги харесвам, но на такъв финал няма как да съм за тях. Абсурд.
Дано Нотингам се завърне. След като Шалке и Вердер го направиха, а надява се и Хамбургер :cheers:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4927
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   17.05.2022 16:25


Алекс, чак сега виждам че си писал. Мача с Бърнли не съм го гледал, по това време се подготвях за финала за Купата, след това празнувах, после реанимирах, та нито съм имал време, нито ми е било на дневен ред да гледам каквото и да е от Англия. Затова не знам какво е ставало там и не мога да коментирам.

Щом за теб от двата картона на Холдинг (който между другото за тия 30тина минути на терена направи 4-5 фала), евентуално можело да има един жълт, мисля че няма никаква нужда да коментираме каквото и да е.

Въпросът ти кога пък Арсенал са били подпирани от съдиите ще го приема като виц, едва ли го задаваш сериозно :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28651
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   17.05.2022 23:37


Малийй, Форесте, за малко да ви урочасам :-D :helpless:
Ама споко, аз не съм Блуфена и каквото кажа, това става. Дявола се беше погрижил! Ще биете и Хъдърсфийлд, спокс.
Иначе луд мач, абе култови плейофи. Ама как така загубихте не мога да разбера. Вие сте на практика непобедими като домакини, а и в страшна форма. Но Шефилд в големи периоди от мача ви надиграха.
Браво на Брис Самба :rock:


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4455
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   18.05.2022 01:31


Най-накрая от 5-ти опит стигнахме до Уембли след плейофи. И естествено след много голяма драма. През 2003 г. Форест и Шефилд Юнайтед изиграха два много оспорвани плейофни мача. На Сити Граунд срещата завърши 1-1 след огромно превъзходство на Форест въпреки червения картон за капитана Майкъл Доусън (само на 20 г. тогава). В реванша на Брамъл Лейн до 75 минута Форест водеше с 2-0, но "остриетата" успяха да се доберат до 2-2 и в продълженията спечелиха с 4-3.

Втория опит беше през 2007 г. в Лига 1 Форест играха с Йоувил и след като спечелиха с 2-0 като гости всички очакваха протоколен реванш. Само, че Форест успяха да го загубят с 1-3 в редовното време и с 2-5 след продълженията. Така на Уембли отидоха Йоувил. Последваха още 2 загубени плейофаот Блякпул и Суонзи (без да запишем дори и победа).

Конкретно за този сезон след като в 7-ия кръг бяхме със само 1 т. актив закотвени на дъното със сигурност не са били много оптимистите сред феновете. В първия мач на Брамъл Лейн трябваше да бием с поне 3 гола разлика, но пропуските следваха един след друг, за да се стигне до гол за Шефилд в последната минута, което промени напълна картината.

Днешната драма е поредното доказателство, че абсолютно всичко е възможно и финала на Уембли е напълно неясен. С Хъдърсфилд играхме 3 пъти тои сезон и ги бихме и в трите мача (един беше за ФА Къп), ама това вече е минало и изобщо не се брои. "Териерите" едва ли ще отидат на екскурзия до Лондон, така че аз не се наемам с прогнози. Този отбор на Форест е добър, но доста млад и като цяло твърде далеч като качество от стандартите на Висшата лига. Твърде много ключови играчи са просто под наем във Форест (Спенс, Гарнър, Цинкернагел, Дейвис).
Остана един мач на Уембли, за да приключи това 23 годишно чакане и още 12 дни надежди :-)

Дяволе благодаря за хубавата прогноза :cheers: Аз сега гледам на запис, затова и не писах нещо по-конкретно за този мач. Сарафино и Жоро Левскаря ме информираха за развитието на мача ;-) Явно сме прегорели (млади и неопитни са момчетата) и напрежението им е дошло в повече, но пък е безценен урок :-) Дано са го научили за финала :first:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: Premier League 2021-2022   |   18.05.2022 08:29


Много як мач беше. :cheers:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 581 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг