Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 18:36



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6322
Отговори с цитат
 Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч   |   22.08.2022 14:49


Изображение

Premier League
Manchester United - Liverpool FC
22:00ч, 22 август 2022г
Old Trafford


Като гледам колко двойки и нули има в датата и часа на мача, може да се залага за 2:0, 0:2 или 2:2... а нищо чудно и 0:0 да е печеливш резултат :)

По-късно ще пиша повече, предполагам, но още от сега да кажа че в никакъв случай не виждам безпроблемна победа за гостите в този мач. Даже си мисля, че няма да има и проблемна такава.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч   |   22.08.2022 17:32


То... дали ще има мач първо да видим. Клоп каза че ако не се играе мача иска служебна победа и е прав.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6322
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч   |   22.08.2022 19:50


bai Momchil написа:
То... дали ще има мач първо да видим. Клоп каза че ако не се играе мача иска служебна победа и е прав.


Не бих бил съгласен с него, ако това вече не се бе случило и то съвсем скоро.. Така че и аз мисля че е прав.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6322
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч   |   22.08.2022 20:22


За мача:

До тук гледах доста мачове от ВЛ от този сезон и спокойно мога да кажа, че днес се срещат два от най-невзрачните отбори с оглед очакванията към тях. И двата отбора играха с отбори, с които допреди няколко години щяха да са с по 6 точки, а сега общо имат 2. И двата отбора са длъжници на феновете си и се опасявам че ще стане не чак толкова приятен, иначе понеделничен, мач.

В Ливърпул има 10-ина липсващи. Най-вече заради контузии, а при Дарвин 'контузията' е в главата :) С оглед на това че не се добавиха попълнения в халфовата линия, липсата на Тиаго в по-голяма степен и на Къртис, в по-малка, се усетиха сериозно срещу Палас, мисля че това ще се види и днес. Боби излиза титуляр, но това не знам в чия полза е :)

Сега чета че Ерик тен Хааг най-после закотвя котвата на състава на пейката. Същото ще се случи и с CR7. Еланга се връща, а Фред също е на пейката и ми се струва че Юнайтед ще изглежда по-различно в този мач спрямо предните.

Да се заемаме с бирите : ))

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6322
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч   |   22.08.2022 20:24


Изображение - Изображение

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч   |   22.08.2022 22:58


Не ми харесва изобщо, че следващият мач на Юнайтед е домакинство точно срещу нас, те ще хвърлят всичко, а и отделно не помня кога за последно са имали три поредни загуби за първенство, ОСОБЕНО на старт на сезона, и това е притеснителното!

Това е препратка от постинга ми от 15.08 в темата за Манчо. Опасенията ми се оправдаха. Пуул е трагедия от началото на сезона, това е някакъв друг отбор от онзи отпреди 3 месеца!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч   |   23.08.2022 00:51


Мачът не беше кой знае какво, но аз съм доволен от победата. В последно време Юнайтед трудно побеждава Ливърпул, така че всяка победа е ценна.
За мен Юнайтед имат най-вече психологически проблем, това си е проличавало много пъти. Щеше да бъде интересно, ако Ливърпул бяха повели. Но играчите на Юнайтед показаха желание, това ми хареса. Докога ще се задържи това желание е съвсем друг въпрос.
Като цяло се връщат в периода на Ван Гал и началния на Солскяр, когато играеха по-лесно в дербитата, отколкото в другите срещи. Тази победа например ми прилича на някоя от тези над Ман.Сити, постигната при Оле. На Юнайтед им е комфортно да играят на контра, но и днес се видя, че имат проблеми със задържането на топката, с граденето на постепенни атаки. Разчитат на бързина и изненада, което не е лошо, стига да сработва.
Хареса ми и това, че се стремяха да действат опростено и рационално, което по принцип не им се отдава много.

Колкото до Ливърпул още в предсезонните контроли се видя, че не са на ниво. Спечелиха Суперкупата, но първите мачове подтвърдиха формата от контролите.
За това разбира се има обяснение. Краят на миналия сезон дойде доста късно за тима, имаше изтощение, а и като цяло в последните два сезона тимът на Юрген Клоп винаги стартира по-тромаво. В края на сезона обаче е силен. Дали и сега ще се случи нещо подобно тепърва ще разберем, но е важно и Сити да не се откъсне прекалено много. Този сезон и лондонските Арсенал и Тотнъм са сериозно предизвикателство.

А колкото до мача с Юнайтед Ливърпул не можаха да използват цели 9 играчи и колкото и да не обичат оправданията това донякъде ги оневинява.

Не съм следил новините, но лично аз имам чувството, че до края на трансферния прозорец Ливърпул може да се пробва да вземе един качествен халф.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5078
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч   |   23.08.2022 07:37


Ливърпул бяха много слаби снощи. Абсолютно неориентирани в защита - най-вече Ван Дайк и Ал.-Арнлонд.
Нямаше градивност в атаките. Въпреки гола, Салах беше слаб, а Фирминьо го нямаше никакъв. Със сигурност, ако контузените бяха на линия Ливъпрул щяха да са по-добре.

Поздравления за Манчестър Юн. Точно такъв състав си представях - без Магуайър и Роналдо. Останалите има още да тренират, но показаха много тичане и желание, което преди липсваше.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч   |   23.08.2022 12:19


albertz написа:
Не съм следил новините, но лично аз имам чувството, че до края на трансферния прозорец Ливърпул може да се пробва да вземе един качествен халф.


Чачо, дотук вие и Челски се спрягате най-много за трансфери... Чак ви се чудя - при толкова много футболисти как ще вземете още, че ще ги и регистрирате за ПЛ... Пуул сякаш имат някакво финансово ембарго - много мълчаливи са, но според мен им трябва поне един свестен халф...

А за мача - по-важен за вас е резултата, тя играта че няма да е кой знае какво за всички беше ясно... Кофти, че май ще се съвземете за 04/09 и ще ни е доста тегаво, ако сте пак така нахъсени...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool - 22-08-2022 22:00ч   |   23.08.2022 19:06


По-скоро ако има нещо от което в Юнайтед да се притесняват то е дадените пари за нови попълнения, спрямо получените такива за напусналите играчи, не толкова бройката.

Засега напусналите това лято са повече от новодошлите, а очаквам клубът да вземе максимум още двама. Конкуренцията при вътрешните халфове, дори и с идването на Каземиро не е толкова голяма. Ако се говори за излишък или лукс, то в тима има повече опции за централни защитници и флангови нападатели. На останалите позиции не мисля, че има излишък.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг