Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 02:18



Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Pool Mania 2016/2017 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   04.03.2017 04:18


Balleta написа:
Цитат:
За каква пълна селекция говорим - Мане, Клаван, Вайналдум, Матип и Кариус.


пълна селекция, в смисъл той си я е правил сам, а не че е взел всичко необходимо ...аз ли да му правя селекцията :laugh: 70 милиона лири не са малко, остави Погба :laugh: Иначе Пуул трудно ще вземе сериозно име най-малкото защото не играе в Европа и докато не заиграе никой не иска да ходи там и за Милан се отнася ....


Гаден циник си, но и да ти се връща! Вие сте свикнали само с победи, но при загуба ревете кърваво! Е още по-зле ще стане!!!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   04.03.2017 04:22


Anfield написа:
Balleta написа:
Клопчо си направи пълна селекция, изхарчи сума ти пари, Девола да не се прави на ощипан, толкова си може перкото :laugh:


Пълни глупости са това с харченето на пари... От идването на Клоп в Пуул, постъпленията от продадени играчи е по-голямо от дадените пари за нови играчи. На практика са купени само 2 играча за по-големи суми - Мане и Вайналдум. Долу горе същите пари са получени от Джо Алън, Джордън Айб и Бентеке. Да не говорим че сумарно са дадени около 70 млн лири за 5-6 играча, а има отбори, които дават тази сума за един играч. Че някъде и не стига. За каква пълна селекция говорим - Мане, Клаван, Вайналдум, Матип и Кариус.

Не в това е проблема.. Дори според много хора е точно обратното - че не се купуват играчи. Че още като се вземаше Мане бе ясно че ще отсъства през януари, а сякаш отборът не бе подготвен за това. Аз също споделям това че съвместно с FSG не правят нужното по отношение на трансфери
Проблем е че срещу Лестър централен игра играч (Лукчо), който отдавна не трябваше да е в Пуул, а купеният точно от Клоп Клаван бе на пейката. Невралгичните зони в отбора са ясни от няколко години и ако в нещо мога да упрекна Клоп е точно това - не прави нищо за по-добра защита, за вземането на стабилен опорен халф и т.н.
В много мачове реакцията му също не ми харесва - късни или странни смени, често почти никаква реакция при гонене на резултат когато сме догонващи срещу отбори, които заемат формация костенурка. За мачове пък като този със Суонзи изобщо не ми се коментира.... този мисля че и Топчо можеше да го докара до равен.


Аз харесвах Бентеке, но според мене той просто искаше да се чупи!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   04.03.2017 04:37


Като цяло е сбъркано оношението към конкретни играчи. Например през сезона 2006-2007 имахме един фантастичен футболист на име Джърмейн Пенант, който го обявиха за алкохолик, публиката го намрази и го джиросаха некъде. А момчето беше ебаси кадърния техник! Джибрил Сисе беше невероятен, но беше изгонен от Гафа, и после се затри с дрога и кво ли не... Примери бол! ХОРА, ИГРАЧИТЕ ГИ ИМА!!! НО НЯМА ПСИХОЛОГ! НЯМА КОЙ ДА ГОВОРИ С ТЯХ!

Но НАЙ-тежкото нещо е, че парите ги има! НО КУР!!! :-x

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 04.03.2017 04:42, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   12.03.2017 20:12


Очаквах, че мача с Бърнли ще е тегав и съм доволен, че го измъкнахме, макар и с обрат ( докъде стигнахме да се радваме ) ... Връща ни в четворката за момента, въпреки, че Арсенал имат мач по-малко, но въпреки това нищо не означава, че тепърва ще има мъки ... За тактически промяни мисля вече е късно за този сезон и просто квото можем на мускули, това ще да е докрая!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   23.04.2017 20:09


Ако има англо-идиоти, то това са определено Ливърпул. Това е отбор на абсурда! На път сме да да не влезем в зона ШЛ, при положение, че сме шампиони на първите 7!!! :-o Такова нещо не знам да се е случвало! Статистика - Ливърпул - Кристъл Палас 75 - 25 % владеене, резултат - 1-2!!! :-o Язък за супер гола на Коутиньо! А защо джиросаха Бентеке, само Клоп си знае! Защита няма - и двата гола дойдоха от идентични ситуации! Имам чувството, че тоя дебил пак няма да направи необходините трансфери лятото и пак по същия начин ще кара, както досега! Просто не вдява и не вдява, че подходът срещу непретенциозни отбори, които се компактоват трябва да е различен. Колкото до защитата - не мисля, че той може да направи правилните трансфери! Жалко! Нелепо е, че след толкова прекрасни победи и най-добро нападение, сезонът е пред пълен провал! :-x

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   01.05.2017 16:23


Слагам 20 кинта за 2-1 за Уотфорд, мисля към стотачка ще гепя. Хикса съм го елиминирал, там нямам нищо. При двойка все пак, пак печеля! :-)

Абе при всички случаи, една ще ми дойде на гости довечера и ще я еба в гъза! :-)

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 01.05.2017 16:25, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   14.05.2017 16:52


Опаа, Фалки, къде си бе момче??? Много плюеш проив Пуул! АРЕ ЕДИН КУР ЗА УЕСТ ХЕМ И ДА ГО ДУХате! Ама духайте!

И пич - ама духайте! ;-) :yes: :thumbs:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   14.05.2017 23:21


TheExorcist написа:
Опаа, Фалки, къде си бе момче??? Много плюеш проив Пуул! АРЕ ЕДИН КУР ЗА УЕСТ ХЕМ И ДА ГО ДУХате! Ама духайте!

И пич - ама духайте! ;-) :yes: :thumbs:


Значи, теб те радва завоюването на феноменалното 4-то място, с кофа вазелин ?!
Сиромашка радост, ама радост, все пак....

Или.....да не бързаме. Все пак, предстои мач с Мидълзбро на Анфийлд, а в такъв мач нищо не се знае. 2:2 е в редана нещата, а 0:1/1:2 ще е всичко друго, но не и изненада...

Няма смисъл да злобееш по чуковете. Те не са виновни, че нямаме защита, а Клоп е емоционално нестабилен , супер надценен треньор, от типа Клоун, който два сезона не научи отбора си как да побеждава удома отбори, които би трябвало да громи с разлика.

Ок, четвърти и после кво?

Ще купуваме баберек от Бундеслигата , най-много 1/8 финал в ШЛ и догодина пак четвърти.

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   15.05.2017 13:39


ReZo написа:
TheExorcist написа:
Опаа, Фалки, къде си бе момче??? Много плюеш проив Пуул! АРЕ ЕДИН КУР ЗА УЕСТ ХЕМ И ДА ГО ДУХате! Ама духайте!

И пич - ама духайте! ;-) :yes: :thumbs:


Значи, теб те радва завоюването на феноменалното 4-то място, с кофа вазелин ?!
Сиромашка радост, ама радост, все пак....

Или.....да не бързаме. Все пак, предстои мач с Мидълзбро на Анфийлд, а в такъв мач нищо не се знае. 2:2 е в редана нещата, а 0:1/1:2 ще е всичко друго, но не и изненада...

Няма смисъл да злобееш по чуковете. Те не са виновни, че нямаме защита, а Клоп е емоционално нестабилен , супер надценен треньор, от типа Клоун, който два сезона не научи отбора си как да побеждава удома отбори, които би трябвало да громи с разлика.

Ок, четвърти и после кво?

Ще купуваме баберек от Бундеслигата , най-много 1/8 финал в ШЛ и догодина пак четвърти.


Ми афектиран съм бе брат. Сори, наистина не искам да обиждам никой, еле пък чуковете, които са симпатичен отбор, но вече ми писна, толкова много, че искам да си го изкараме на някой, кой ще да е. Просто тази лузърщина наистина ми идва в повече и честно мача с Мидълзбро наистина ме притеснява, а това за нормален отбор изобщо не трябва да е притеснително! :unsure:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг