Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 19:21



Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Pool Mania 2016/2017 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   28.01.2017 22:48


Тва е некъв ташак!!! Да падаме от отбори ташаци като домакини, които Арсенал размазват като гости, които пък ние бихме като гости на старта на кампанията! Нема такава пародия.

От песледните няколко мача, които видях, точно 3-ма играчи са в час - Фирминьо, Милнър и донякъде Оргията. Лалана е в дупка, а Фелипе не е възстановен. Това говоря за креативната част, защитата няма да я коментирам, защото такава на практика нямаме. Не знам какво правИ Клопчо тази зима и трансферния прозорец!!! :dunno: :helpless:

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 28.01.2017 22:58, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   04.02.2017 18:47


Ойлеле мамооо, стана 2-0 от предпоследния ... :-o Хехехехе, :helpless: от кандидат шампиони, четворката сега е под сериозен въпрос!!! С тая импотентна игра нищо чудно и ЛЕ да е под въпрос по-натам! Най-лошото е, че нищо не се и прави по въпроса ... Какво спаха тия през трансферния прозорец при все, че дупките се виждаха още Декември, да не говорим, че мача със Сити го измъкнахме на магия!!! Не знам на какво се дължи това проклятие вече трето десетилетие, Хейзъл ли е еба ли го ... :dunno: :helpless:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   27.02.2017 23:29


Тва е, поредния ливърпулски синдром - когато някой почне да затъва, ние го реанимираме! От кандидат шампиони сега четворката е под сериозен въпрос! Тия от мениджмънта с толкова пари са за бой, ама то як!!

Това е преломният момент - ако тия не се класират за ШЛ въпреки супер парите, аз окончателно спирам да се интересувам от футбол! Толкова пари се потрошиха за нищо! Години наред! Тъпи нещастни профани! Цялата ми младост мина в надежди с инвестиции! И не виждам никаква светлина! Никога няма да си изоставя отбора, но просто сменям спорта и франчайза! Да го духате копелета неадекватни прахоснически - КУР за вас! :uuu: :-x :no:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   01.03.2017 10:46


TheExorcist написа:
Цялата ми младост мина в надежди с инвестиции! И не виждам никаква светлина!


Тоо па, тоо па...Кво си се развайкал бе, байчо. Цялата му младост била минала в надежди.....
Я виж оня зализан уй Принц Чарлз и се успокой. Целия му живот мина в чакане, ама бабето не мре!Кур Корона се очертава, ама кво, да мре ли ?!

Споко, винаги има някой по-зле.
Мечтай по на едро, не за футбол да го ева.
Стани фен на Бг отбор и винаги ще си перманентно изненадан и разтърсен.
Препоръчвам ти моите - Ботевъ. Всеки ден, всеки мач е изненада.
Ей го на, бием Локо ГО навън, после се давим в Дунав, а вчера изплувахме на Армията с 0:0 срещу Литекс. Кво, не е ли забавно?!
Пък ако искаш и фен на литекс от София стани, ма ше те гони тежка шизофрения, а с тва трудно се живее. Тва е нещо подобно като Ман Юн да се премести в Лондон и да се казва Манчестър - Лондон. Кво, не им е лесно, не е ли ?
Ти избирай, ама ти казвам, тук е по-забавно!

Ай сиктир с тея пуул, муул, челсита, мелсита...тва си е диагноза а го ева. :)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 01.03.2017 10:57, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6322
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   01.03.2017 11:01


ReZo написа:
Пък ако искаш и фен на литекс от София стани, ма ше те гони тежка шизофрения, а с тва трудно се живее. Тва е нещо подобно като Ман Юн да се премести в Лондон и да се казва Манчестър - Лондон. Кво, не им е лесно, не е ли ?
Ти избирай, ама ти казвам, тук е по-забавно!

Ай сиктир с тея пуул, муул, челсита, мелсита...тва си е диагноза а го ева. :)


Ти и сега си е някаква шизофрения - ако се гледат само мачовете на първите 6 отбора, ние сме с най-добри показатели и без загуба. В същото време от 5 загуби до момента - 4 са били от отбори, които към момента на мача са били в зона Чемпиъншип. 3 пък са загубите от отбори, които са си сменили мениджъра преди мача.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   01.03.2017 11:55


Anfield написа:
ReZo написа:
Пък ако искаш и фен на литекс от София стани, ма ше те гони тежка шизофрения, а с тва трудно се живее. Тва е нещо подобно като Ман Юн да се премести в Лондон и да се казва Манчестър - Лондон. Кво, не им е лесно, не е ли ?
Ти избирай, ама ти казвам, тук е по-забавно!

Ай сиктир с тея пуул, муул, челсита, мелсита...тва си е диагноза а го ева. :)


Ти и сега си е някаква шизофрения - ако се гледат само мачовете на първите 6 отбора, ние сме с най-добри показатели и без загуба. В същото време от 5 загуби до момента - 4 са били от отбори, които към момента на мача са били в зона Чемпиъншип. 3 пък са загубите от отбори, които са си сменили мениджъра преди мача.


Ние това го знаем, въпросът е, че и Клоп би трябвало да го знае и да реагира.

Според мен, въпросът е друг. Отборите винаги приличат на треньорите си.
Арсенал на Арсен е безхарактерен, отборите на Мъдото са мръсни и арогантни, на Гуардиола придобиват маниакален педантизъм....
За съжаление, нашия треньор си е откровено неуравновесен, колкото и да се опитва да го играе нормален.Е, как да очакваме уравновесен и балансиран отбор , че и постоянна игра с този бос? ! Невъзможно!!!

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   01.03.2017 18:39


ReZo написа:
Anfield написа:
ReZo написа:
Пък ако искаш и фен на литекс от София стани, ма ше те гони тежка шизофрения, а с тва трудно се живее. Тва е нещо подобно като Ман Юн да се премести в Лондон и да се казва Манчестър - Лондон. Кво, не им е лесно, не е ли ?
Ти избирай, ама ти казвам, тук е по-забавно!

Ай сиктир с тея пуул, муул, челсита, мелсита...тва си е диагноза а го ева. :)


Ти и сега си е някаква шизофрения - ако се гледат само мачовете на първите 6 отбора, ние сме с най-добри показатели и без загуба. В същото време от 5 загуби до момента - 4 са били от отбори, които към момента на мача са били в зона Чемпиъншип. 3 пък са загубите от отбори, които са си сменили мениджъра преди мача.


Ние това го знаем, въпросът е, че и Клоп би трябвало да го знае и да реагира.

Според мен, въпросът е друг. Отборите винаги приличат на треньорите си.
Арсенал на Арсен е безхарактерен, отборите на Мъдото са мръсни и арогантни, на Гуардиола придобиват маниакален педантизъм....
За съжаление, нашия треньор си е откровено неуравновесен, колкото и да се опитва да го играе нормален.Е, как да очакваме уравновесен и балансиран отбор , че и постоянна игра с този бос? ! Невъзможно!!!


Ти беше фен на Клоп преди, сега друга песен пееш. Иначе е така както си го описал. Не може с немска бясна скорост да изкараш цял сезон. Парите ги има, но няма кой да купува правилните играчи. Извинявайте, но понякога Гафа Бенитес ми се срува корифей в занаята, поне при него имахме играчи и два финала за ШЛ, един спечелен, издънките започнаха след Хикс и Джилет и определено имаше саботаж отвътре. И не на последно, аз нямам спомени немец треньор да се е налагал в Англия, просто начина на мислене е коренно различен. И в допълнение на това, което казва Анфо за загубите от изпадащи, за купите отпаднахме от Саутхямптън и втородивизионните Уулвс, все като домакини. И още нещо, аз започващата криза я видях още в мача с Борнемут в началото на Декември и се затвърди навръх Нова Година на мача срещу Сити, където въпреки, че бихме, мача второто полувреме си беше истинско опълчение и никаква креативност.
Subxero каза в някакъв пост от Октомври, че на Клоп веднъж хванещ ли мъ спатиите и дотам. Тогава имах същите опасения, Еми да, хванаха го - една победа последните два месеца си говори достатъчно!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   01.03.2017 23:07


TheExorcist написа:
Ти беше фен на Клоп преди, сега друга песен пееш...


Фен на Клоп. Аз? :blink:

Момче, кво си шмъркал? Я ми изкарай някакъв мой цитат, в който се прехласвам по Клоп, щото аз не помня.
Нещо повече. Когато се спрягаха неговото име и това на Анчелоти, аз исках италианеца. Бях против емоционалния избор на Клоп, защото този клуб е на това дередже, заради твърде многото емоции и криворазбрана толеращина към откровено посредствени футболисти.

За мен продължава да е загадка как футболист като Лукас Лейва продължава да носи фланелката на този клуб и да запълва квота извън Европа ?! Рядко надценен футболист, с характер на дъждовен червей....срещу Лестър го гледа, предполагам.....и съвсем не е само той. Ако върнем лентата назад, ще открием цяла плеяда куци пилета, селектирани пи незнайно какви критерии в Ливърпул....

С две думи и Клоп няма да е. Както сте отбелязали вече - вариативността му е сведена до нула. Той няма идея как да побеждава затворени дефанзивни отбори, които му късат гъза на контри. При него тактиката е юрушш напред-юрушш назад, като се разчита предимбо на креативността на Фелипе напред.

Абе, не ми се говори просто.... тотално развенчан треньор...абсолютно неспособен да се справя с кризи. Последния му сезон в Дортмунд е повече от доказателство и би трябвало да е като сигнална лампичка на всички , нооо, както вече казах, пусти емоции. Важното е,че Клоп се римува с Коп.... :dunno:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   02.03.2017 17:32


ReZo написа:
TheExorcist написа:
Ти беше фен на Клоп преди, сега друга песен пееш...


Фен на Клоп. Аз? :blink:

Момче, кво си шмъркал? Я ми изкарай някакъв мой цитат, в който се прехласвам по Клоп, щото аз не помня.
Нещо повече. Когато се спрягаха неговото име и това на Анчелоти, аз исках италианеца. Бях против емоционалния избор на Клоп, защото този клуб е на това дередже, заради твърде многото емоции и криворазбрана толеращина към откровено посредствени футболисти.

За мен продължава да е загадка как футболист като Лукас Лейва продължава да носи фланелката на този клуб и да запълва квота извън Европа ?! Рядко надценен футболист, с характер на дъждовен червей....срещу Лестър го гледа, предполагам.....и съвсем не е само той. Ако върнем лентата назад, ще открием цяла плеяда куци пилета, селектирани пи незнайно какви критерии в Ливърпул....

С две думи и Клоп няма да е. Както сте отбелязали вече - вариативността му е сведена до нула. Той няма идея как да побеждава затворени дефанзивни отбори, които му късат гъза на контри. При него тактиката е юрушш напред-юрушш назад, като се разчита предимбо на креативността на Фелипе напред.

Абе, не ми се говори просто.... тотално развенчан треньор...абсолютно неспособен да се справя с кризи. Последния му сезон в Дортмунд е повече от доказателство и би трябвало да е като сигнална лампичка на всички , нооо, както вече казах, пусти емоции. Важното е,че Клоп се римува с Коп.... :dunno:


Като дългогодишен симпатизант на Дортмунд бях останал с впечатление, че му се кефиш. Но едно е в Дортмунд, друго в Пуул. Ако по някакво чудо ( наистина такова вече го виждам ) влезем в четворката накрая на сезона, е бетониран за другия сезон и пак същата мъка. Някакси не се вижда генералния проблем, един два добри резултата и всичко все едно е ОК! Но те лъжат - играта е far from convincing и защо не се правят промените не знам.
Лошото е, че и при очевидното затъване напоследък пак не се направиха промени. А още по-лошото е, че вече и няма кой да дойде ако се смени треньора. Пълна каша и задънена улица. Мейджъра беше написал миналия сезон един коментар - комбинация от кофти карма и слаб мениджмънт!!! Ами мисля, че и аз съм на това мнение! :-x :-?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   02.03.2017 20:50


Проблема не е в треньора, а в собствениците и играчите, които се купуват. В Клоповата Борусия имаше много по-добри футболисти отколкото в сегашния Ливърпул.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   02.03.2017 22:59


Diavolo написа:
Проблема не е в треньора, а в собствениците и играчите, които се купуват. В Клоповата Борусия имаше много по-добри футболисти отколкото в сегашния Ливърпул.


Е добре, а не решава ли треньора каква селекция трябва да се направи??? :outofspace: Само не ми казвай, че Хенри му казва какво да купи, защото НЕ е така. Мениджърът трябва да знае схемата и начина на настройка в съответната обстановка и първенство, в което играе и подводните капани, да излезе с ясен план за селекция и да го предложи.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   03.03.2017 09:56


Diavolo написа:
Проблема не е в треньора, а в собствениците и играчите, които се купуват. В Клоповата Борусия имаше много по-добри футболисти отколкото в сегашния Ливърпул.


Естествено, как ще е проблемът в Клоп, като е любимец на Дявола. То любимците на Дявола винаги са перфектни и само някакви гадни обстоятелства и някой друг ги проваля ("някой друг" не важи за Надал, там се пада само заради странични фактор). :rofl:

Клоп е виновен и още как - защото неговата работа е да изгради отбор. Ако не може, значи е виновен. Ако позволява друг да му купува играчи, пак е виновен. Ако не може да си подбере играчите, отново е виновен. И ако не може да ги накара да играят, тогава какъв треньор е?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   03.03.2017 15:18


alessandron написа:
Diavolo написа:
Проблема не е в треньора, а в собствениците и играчите, които се купуват. В Клоповата Борусия имаше много по-добри футболисти отколкото в сегашния Ливърпул.


Естествено, как ще е проблемът в Клоп, като е любимец на Дявола. То любимците на Дявола винаги са перфектни и само някакви гадни обстоятелства и някой друг ги проваля ("някой друг" не важи за Надал, там се пада само заради странични фактор). :rofl:

Клоп е виновен и още как - защото неговата работа е да изгради отбор. Ако не може, значи е виновен. Ако позволява друг да му купува играчи, пак е виновен. Ако не може да си подбере играчите, отново е виновен. И ако не може да ги накара да играят, тогава какъв треньор е?


Клопчо си направи пълна селекция, изхарчи сума ти пари, Девола да не се прави на ощипан, толкова си може перкото :laugh:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6322
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   03.03.2017 16:09


Balleta написа:
Клопчо си направи пълна селекция, изхарчи сума ти пари, Девола да не се прави на ощипан, толкова си може перкото :laugh:


Пълни глупости са това с харченето на пари... От идването на Клоп в Пуул, постъпленията от продадени играчи е по-голямо от дадените пари за нови играчи. На практика са купени само 2 играча за по-големи суми - Мане и Вайналдум. Долу горе същите пари са получени от Джо Алън, Джордън Айб и Бентеке. Да не говорим че сумарно са дадени около 70 млн лири за 5-6 играча, а има отбори, които дават тази сума за един играч. Че някъде и не стига. За каква пълна селекция говорим - Мане, Клаван, Вайналдум, Матип и Кариус.

Не в това е проблема.. Дори според много хора е точно обратното - че не се купуват играчи. Че още като се вземаше Мане бе ясно че ще отсъства през януари, а сякаш отборът не бе подготвен за това. Аз също споделям това че съвместно с FSG не правят нужното по отношение на трансфери
Проблем е че срещу Лестър централен игра играч (Лукчо), който отдавна не трябваше да е в Пуул, а купеният точно от Клоп Клаван бе на пейката. Невралгичните зони в отбора са ясни от няколко години и ако в нещо мога да упрекна Клоп е точно това - не прави нищо за по-добра защита, за вземането на стабилен опорен халф и т.н.
В много мачове реакцията му също не ми харесва - късни или странни смени, често почти никаква реакция при гонене на резултат когато сме догонващи срещу отбори, които заемат формация костенурка. За мачове пък като този със Суонзи изобщо не ми се коментира.... този мисля че и Топчо можеше да го докара до равен.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   03.03.2017 16:24


Цитат:
За каква пълна селекция говорим - Мане, Клаван, Вайналдум, Матип и Кариус.


пълна селекция, в смисъл той си я е правил сам, а не че е взел всичко необходимо ...аз ли да му правя селекцията :laugh: 70 милиона лири не са малко, остави Погба :laugh: Иначе Пуул трудно ще вземе сериозно име най-малкото защото не играе в Европа и докато не заиграе никой не иска да ходи там и за Милан се отнася ....


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6322
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   03.03.2017 16:40


Balleta написа:
Цитат:
За каква пълна селекция говорим - Мане, Клаван, Вайналдум, Матип и Кариус.


пълна селекция, в смисъл той си я е правил сам, а не че е взел всичко необходимо ...аз ли да му правя селекцията :laugh: 70 милиона лири не са малко, остави Погба :laugh: Иначе Пуул трудно ще вземе сериозно име най-малкото защото не играе в Европа и докато не заиграе никой не иска да ходи там и за Милан се отнася ....


С това съм съгласен почти на 100%... И точно това ми бе част от коментара, че реално няма никаква селекция, а условието му при идване в Пуул бе за всеки трансфер да има думата той. Нещо което при предни мениджъри не бе точно така. Да, от FSG бяха концентрирани върху изграждането на Main Stand и най-вероятно и не биха отпуснали кой знае какви средства, но все пак дадоха и за Мане и за Вайналдум.

Не визирах конкретно Погба, но да - и той може да е пример.. Просто визирах че сумите последните 1-2 години станаха толкова нереални че вече 20-30 млн ги нямат за нищо.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   03.03.2017 17:03


Anfield написа:
Balleta написа:
Цитат:
За каква пълна селекция говорим - Мане, Клаван, Вайналдум, Матип и Кариус.


пълна селекция, в смисъл той си я е правил сам, а не че е взел всичко необходимо ...аз ли да му правя селекцията :laugh: 70 милиона лири не са малко, остави Погба :laugh: Иначе Пуул трудно ще вземе сериозно име най-малкото защото не играе в Европа и докато не заиграе никой не иска да ходи там и за Милан се отнася ....


С това съм съгласен почти на 100%... И точно това ми бе част от коментара, че реално няма никаква селекция, а условието му при идване в Пуул бе за всеки трансфер да има думата той. Нещо което при предни мениджъри не бе точно така. Да, от FSG бяха концентрирани върху изграждането на Main Stand и най-вероятно и не биха отпуснали кой знае какви средства, но все пак дадоха и за Мане и за Вайналдум.

Не визирах конкретно Погба, но да - и той може да е пример.. Просто визирах че сумите последните 1-2 години станаха толкова нереални че вече 20-30 млн ги нямат за нищо.


задължително ви трябва Шампионска лига, но не съм сигурен дали ще влезете там, трудна работа, като за начало имате Арсенал.
Иначе за сумите е така, 40 милиона евро са новите 10 :laugh:
В Пуул винаги е имало някоя световна звезда - Оуен, Джерард, Торес, Суарес са последните, сега само някакви средняци и НИТО ЕДНА суперзвезда, каквато си имат всички други отбори от Биг 6, освен може би Тотнъм. Само като си помисля кой ви е капитан :outofspace:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6322
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   03.03.2017 17:18


Balleta написа:
задължително ви трябва Шампионска лига, но не съм сигурен дали ще влезете там, трудна работа, като за начало имате Арсенал.
Иначе за сумите е така, 40 милиона евро са новите 10 :laugh:
В Пуул винаги е имало някоя световна звезда - Оуен, Джерард, Торес, Суарес са последните, сега само някакви средняци и НИТО ЕДНА суперзвезда, каквато си имат всички други отбори от Биг 6, освен може би Тотнъм. Само като си помисля кой ви е капитан :outofspace:


Това трябваше да е целта и задачата пред Клоп - място в топ4.
Като гледам обаче и Пуул и Арсенал ще са извън тази зона. Ние имаме 3 тежки мача - Арсе, Сити и Еве. След това са на теория по-леки мачове, но то с Хъл, Уотфорд и Суонзи изглеждаха такива.
Арсе имат по-тежки мачове - освен с нас, приемат и двата Манчестера, имат мач и с Тотнъм, Еве..

... да беше само капитана - да го почерпи човек.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   03.03.2017 17:25


Anfield написа:
Balleta написа:
задължително ви трябва Шампионска лига, но не съм сигурен дали ще влезете там, трудна работа, като за начало имате Арсенал.
Иначе за сумите е така, 40 милиона евро са новите 10 :laugh:
В Пуул винаги е имало някоя световна звезда - Оуен, Джерард, Торес, Суарес са последните, сега само някакви средняци и НИТО ЕДНА суперзвезда, каквато си имат всички други отбори от Биг 6, освен може би Тотнъм. Само като си помисля кой ви е капитан :outofspace:


Това трябваше да е целта и задачата пред Клоп - място в топ4.
Като гледам обаче и Пуул и Арсенал ще са извън тази зона. Ние имаме 3 тежки мача - Арсе, Сити и Еве. След това са на теория по-леки мачове, но то с Хъл, Уотфорд и Суонзи изглеждаха такива.
Арсе имат по-тежки мачове - освен с нас, приемат и двата Манчестера, имат мач и с Тотнъм, Еве..

... да беше само капитана - да го почерпи човек.



Според мен точно мача с Арсенал ще го вземете, то идеята е да вземета от слабаците :laugh: В Арсенал е лек хаос в момента, Арсен не се знае дали ще остане, Санчес уж напускал, лека анархия, не са това което бяха в началото на сезона.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Pool Mania 2016/2017   |   04.03.2017 02:47


Anfield написа:
Не в това е проблема.. Дори според много хора е точно обратното - че не се купуват играчи. Че още като се вземаше Мане бе ясно че ще отсъства през януари, а сякаш отборът не бе подготвен за това. Аз също споделям това че съвместно с FSG не правят нужното по отношение на трансфери


Именно, именно... :yes: :whistle:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг