Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 10:13



Отговори на тема  [ 18 мнения ] 
Manchester United - Liverpool , 15.01.2017 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   12.01.2017 17:10


Това е може би НАЙ-тройния мач, който се сещам от бая време насам. Тука шансовете ни са в контрите, но не това е стила на Клопо и затова се притеснявам. Моуриньо го знае и ще атакува градивно според мене с наситеност в средата. Много зависи от настроението и духа на футболистите. Както можем да бием, така и може да паднем!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   12.01.2017 19:30


Аз не виждам как ще бием в тази форма, която демонстрираме напоследък. Особено без Мане.

Юнайтед са на другия полюс, възходяща линия на игра, резултати, домакинство...

Не е толкова троен мача, колкото би ни се искало, по-скоро е 1х
Аз ако трябва да залоца, ще е на 0:0/1:0

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   13.01.2017 09:18


1:1/1:2

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4450
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   14.01.2017 16:53


Някои от най-вълнуващите мачове между двата отбора в последните 40 години:

http://sportinglife.bg/article/6656-15- ... pul?page=1

_________________
Un pour tous, tous pour un!


Последна промяна Forest_fan на 14.01.2017 16:54, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 07.09.2016 04:46
Мнения: 181
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   14.01.2017 17:34


Два на Златан, един на Руни. :ura:


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5493
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   15.01.2017 17:51


Според това, което имам като статистика без разбира се да съм 100 процента точен, то в ерата на висшата лига има един мач игран на днешната дата, само че на Анфийлд през 2005 година, като Юнайтед печели с 1-0 с гол на Уейн Руни.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   15.01.2017 20:56


Въпреки, че ме хвана яд за гола на Ибрахимович 5 минути преди края съм доволен. Защитен отбор, тип катеначо обикновено задържа 1-0. Казвам доволен, защото Манчо можеха и да ни изклатят, но не го позволихме, като за малко и да бием! Познах за тройната си прогноза, мисля това е справедлив резултат. Кофтито е, че Челси са вече 7 напред, а ние сме с 4 отбора с близък брой точки. Драмата ще е пълна докрая! :-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   15.01.2017 21:14


Не го гледах, неотложен ангажимент ми попречи.
От репортажа сега гледам, че добрата игра на Миньоле и куцата им атака са ни спасили от поне още 2 гола. А как глуповато загубихме 4-6 точки досега, от експеримента на Клоп с Кариус....еххх

От друга страна, Ориги и Лалана също пропускат от чисти позиции.
Тоест - закономерен хикс.
За каква титла, какво Челси бе човек. Мачовете на истината предстоят тепърва, а Челси ще губи точки. Въпросът е кой ще се възползва ?! Ние...не и с тази защита и нападение на приливи и отливи.
Сити окапаха. Арсенал по дифолт ги отпиши...
Стана ми интересна обаче програмата на Тотнъм. С още няколко победи , директно излизат като основен претендент. Гледах им 2 мача досега през сезона - 1:4 със светците и 2:0 с Челси...ами, харесаха ми. И честно казано, една идея по-добро игрово седят от нас.
На Клоп футбола ми допада, но сигурно и той е наясно, че точно с теьи футболисти, няма как да стане. Има точно трима на топ-ниво - Дон Фелипе, Мане и Милнър. Всички други са заменими и непостоянни в изявите.

А, забравих нещо много показателно...Странно защо рижият получовек не получава ЧК за показното стъпкване на глезена на Милнър. Показно, със злоба ебати. Очевидно психоатаките на португалското менте към съдиите, понякога хващат дикиш...Щото с червен на рижия това изравняване е доста съмнително дали щеше да се случи...

Нейсе.
Ние сме в 4-та, на Юнайтед им пожелавам почетното 5-то място нскрая, разбира се. ;)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   15.01.2017 21:51


ReZo написа:
Не го гледах, неотложен ангажимент ми попречи.
От репортажа сега гледам, че добрата игра на Миньоле и куцата им атака са ни спасили от поне още 2 гола. А как глуповато загубихме 4-6 точки досега, от експеримента на Клоп с Кариус....еххх

От друга страна, Ориги и Лалана също пропускат от чисти позиции.
Тоест - закономерен хикс.
За каква титла, какво Челси бе човек. Мачовете на истината предстоят тепърва, а Челси ще губи точки. Въпросът е кой ще се възползва ?! Ние...не и с тази защита и нападение на приливи и отливи.
Сити окапаха. Арсенал по дифолт ги отпиши...
Стана ми интересна обаче програмата на Тотнъм. С още няколко победи , директно излизат като основен претендент. Гледах им 2 мача досега през сезона - 1:4 със светците и 2:0 с Челси...ами, харесаха ми. И честно казано, една идея по-добро игрово седят от нас.
На Клоп футбола ми допада, но сигурно и той е наясно, че точно с теьи футболисти, няма как да стане. Има точно трима на топ-ниво - Дон Фелипе, Мане и Милнър. Всички други са заменими и непостоянни в изявите.

А, забравих нещо много показателно...Странно защо рижият получовек не получава ЧК за показното стъпкване на глезена на Милнър. Показно, със злоба ебати. Очевидно психоатаките на португалското менте към съдиите, понякога хващат дикиш...Щото с червен на рижия това изравняване е доста съмнително дали щеше да се случи...

Нейсе.
Ние сме в 4-та, на Юнайтед им пожелавам почетното 5-то място нскрая, разбира се. ;)


''рижия получовек''

:laugh: :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   16.01.2017 10:47


Тук чета нещо за някакво закономерно равенство, но хайде, ще го отдам на емоции. Мисля, че два факта са причина за това измамно усещане у феновете на Ливърпул. Първо, че преди почивката владееха средата на терена, и второ, че изравняването дойде сравнително късно, което за феновете на отбора допуснал гол винаги оставя привкус на нелепо загубени точки.

По-профански казано, ако всеки отбор си беше вкарал положенията, отивахте на разлика. Затова можете да целувате ръцете на Миньоле.

По-точно казано, ако Погба не ви беше подарил една от най-смешните дузпи евър, едва ли щяхте да вкарате и гол (всеки да си избере дали ръка или нещо друго да му целува). Оттам ни се разстрои играта и и трябваше повече от половин час и три смени докато напипаме отново ритъма и въпреки това през това време не направихте нищо значимо.

Гледайте повече с очите си и мислете с главите си. Не слушайте винаги какво казва Клоп. Той го прави заради отбора. Всички мениджъри са така. И нашият също.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 07.07.2014 20:03
Мнения: 1140
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   16.01.2017 12:07


Като цяло много слаб мач на Юнайтед, мисля втория най-слаб този сезон след разгрома от Челси. Заслуга за това има и Ливърпул, които използваха подхода, с който ние ги спряхме в първия мач есента.
Агресивната преса доведе до първата грешка на Джоунс от месеци насам, след която дойде и въпросния корнер, и подаръка на Погба, който пък направи ужасяващ мач.
Изключително разочарование бе и Карик, заради което пък Ливърпул владееха средата през първото полувреме.
Моу направи необходимото, за да вземем поне точка, а както и Subxero казва, при малко повече точност и концентрация от наша страна, мача може да се обърне изцяло и то без драмата в края.
В социалките се сипят обиди към Оливър относно гола на Юнайтед и засадата на Валенсия. Да кажа, че първо, че смятам, че английските съдии са некадърници до един. Но конректно Оливър в този мач се справи много добре. Влияейки се от емоции, всеки може да посочи някакви дребни пропуски, но като цяло съдийството му бе на ниво.
В началото на атаката при нашия гол имаше лека засада, но аз лично се убедих в това чак след като гледах разни скрийншоти в Туитър (стига естествено да не са монтаж), а според повторенията Валенсия си бе на една линия с един от защитниците. Може би, ако асистента бе на нужното място, щеше да сигнализира.
Отделно, наскоро гледах статистика, според която този сезон Юнайтед е загубил 7 точки във ВЛ, заради грешни съдийски отсъждания. Е, колелото се върти...

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   17.01.2017 06:01


SUBXERO написа:
Тук чета нещо за някакво закономерно равенство, но хайде, ще го отдам на емоции. Мисля, че два факта са причина за това измамно усещане у феновете на Ливърпул. Първо, че преди почивката владееха средата на терена, и второ, че изравняването дойде сравнително късно, което за феновете на отбора допуснал гол винаги оставя привкус на нелепо загубени точки.

По-профански казано, ако всеки отбор си беше вкарал положенията, отивахте на разлика. Затова можете да целувате ръцете на Миньоле.

По-точно казано, ако Погба не ви беше подарил една от най-смешните дузпи евър, едва ли щяхте да вкарате и гол (всеки да си избере дали ръка или нещо друго да му целува). Оттам ни се разстрои играта и и трябваше повече от половин час и три смени докато напипаме отново ритъма и въпреки това през това време не направихте нищо значимо.

Гледайте повече с очите си и мислете с главите си. Не слушайте винаги какво казва Клоп. Той го прави заради отбора. Всички мениджъри са така. И нашият също.


Добре бе, много демагогски го даваш! ВИЕ СТЕ ИЗМЪКВАЛИ ПОДОБНИ МАЧОВЕ БОЛ!!! НЕ МИ ГОВОРИ ЗА ДОМИНАЦИЯ!
Отиваше си 0-1 до гола на келемето Ибра 5 минути преди края! Стига си говорил глупости. Вие се радвайте на точката! Ние трябваше да ви строшим на 17 Октомври, но не се получи! С други думи - we'll meet again!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   17.01.2017 06:12


BatRado написа:
Като цяло много слаб мач на Юнайтед, мисля втория най-слаб този сезон след разгрома от Челси. Заслуга за това има и Ливърпул, които използваха подхода, с който ние ги спряхме в първия мач есента.
Агресивната преса доведе до първата грешка на Джоунс от месеци насам, след която дойде и въпросния корнер, и подаръка на Погба, който пък направи ужасяващ мач.
Изключително разочарование бе и Карик, заради което пък Ливърпул владееха средата през първото полувреме.
Моу направи необходимото, за да вземем поне точка, а както и Subxero казва, при малко повече точност и концентрация от наша страна, мача може да се обърне изцяло и то без драмата в края.
В социалките се сипят обиди към Оливър относно гола на Юнайтед и засадата на Валенсия. Да кажа, че първо, че смятам, че английските съдии са некадърници до един. Но конректно Оливър в този мач се справи много добре. Влияейки се от емоции, всеки може да посочи някакви дребни пропуски, но като цяло съдийството му бе на ниво.
В началото на атаката при нашия гол имаше лека засада, но аз лично се убедих в това чак след като гледах разни скрийншоти в Туитър (стига естествено да не са монтаж), а според повторенията Валенсия си бе на една линия с един от защитниците. Може би, ако асистента бе на нужното място, щеше да сигнализира.
Отделно, наскоро гледах статистика, според която този сезон Юнайтед е загубил 7 точки във ВЛ, заради грешни съдийски отсъждания. Е, колелото се върти...


Съгласен съм с това, което си написал. Но и да бяхме били нямаше да е незаслужено, защото както писах на швабата, вие сте измъквали мачове без да сте доминант! Схващаш ли нюанса ... Така се върви напред принципно! Наздраве копеле! :cheers:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   17.01.2017 07:41


TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
Тук чета нещо за някакво закономерно равенство, но хайде, ще го отдам на емоции. Мисля, че два факта са причина за това измамно усещане у феновете на Ливърпул. Първо, че преди почивката владееха средата на терена, и второ, че изравняването дойде сравнително късно, което за феновете на отбора допуснал гол винаги оставя привкус на нелепо загубени точки.

По-профански казано, ако всеки отбор си беше вкарал положенията, отивахте на разлика. Затова можете да целувате ръцете на Миньоле.

По-точно казано, ако Погба не ви беше подарил една от най-смешните дузпи евър, едва ли щяхте да вкарате и гол (всеки да си избере дали ръка или нещо друго да му целува). Оттам ни се разстрои играта и и трябваше повече от половин час и три смени докато напипаме отново ритъма и въпреки това през това време не направихте нищо значимо.

Гледайте повече с очите си и мислете с главите си. Не слушайте винаги какво казва Клоп. Той го прави заради отбора. Всички мениджъри са така. И нашият също.


Добре бе, много демагогски го даваш! ВИЕ СТЕ ИЗМЪКВАЛИ ПОДОБНИ МАЧОВЕ БОЛ!!! НЕ МИ ГОВОРИ ЗА ДОМИНАЦИЯ!
Отиваше си 0-1 до гола на келемето Ибра 5 минути преди края! Стига си говорил глупости. Вие се радвайте на точката! Ние трябваше да ви строшим на 17 Октомври, но не се получи! С други думи - we'll meet again!

Кой говори тук за доминация? Аз говоря за това, кой трябва да съжалява повече за равенството. Неслучайно след края вашите се кефеха, а нашите бяха разочаровани.

А иначе си прав, че доста мачове сме ви измъквали след като вие сте доминирали, това никога не съм го поставял под въпрос. Веднага се сещам за три пъти по 0:1 на Анфийлд (О'Шей, Тевес, Рууни). Ама никога не съм казвал, че точката или трите са били закономерни, когато това не е било факт. Сещам се и за четири пъти по 0:1 на ОТ (Джерард, Мърфи, Мърфи, Мърфи). Какво ще кажеш за тези мачове? Не са ли огледални? Това е изкуството в дербитата, да вземеш максимума, независимо как си играл. Те затова са и дербита и формата не играе никаква роля.

Ако всичко върви по план, би трябвало да се срещнем идния месец на Уембли. Тогава пак ще си почешим езиците. Живи и здрави!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9618
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   17.01.2017 08:12


Аз като един по-безпристрастен наблюдател (колко мога да съм безпристрастен, когато на пейката стои моя любимец Хосето) да кажа, че равенството беше абсолютно справедливо. Манчовците стояха по-добре на терена в началото и имаха по-чистите положения, но допуснаха балъмски 120 милионен гол. После пък Ливера можеше да затвори мача на 2:0 и щеше да е до там. В крайна сметка Манчо изравни, макар и с балъмски каламбурски гол. И в крайна сметка заслужен хикс в полза на Челси :-)

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 17.01.2017 08:12, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   17.01.2017 13:44


SUBXERO написа:
TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
Тук чета нещо за някакво закономерно равенство, но хайде, ще го отдам на емоции. Мисля, че два факта са причина за това измамно усещане у феновете на Ливърпул. Първо, че преди почивката владееха средата на терена, и второ, че изравняването дойде сравнително късно, което за феновете на отбора допуснал гол винаги оставя привкус на нелепо загубени точки.

По-профански казано, ако всеки отбор си беше вкарал положенията, отивахте на разлика. Затова можете да целувате ръцете на Миньоле.

По-точно казано, ако Погба не ви беше подарил една от най-смешните дузпи евър, едва ли щяхте да вкарате и гол (всеки да си избере дали ръка или нещо друго да му целува). Оттам ни се разстрои играта и и трябваше повече от половин час и три смени докато напипаме отново ритъма и въпреки това през това време не направихте нищо значимо.

Гледайте повече с очите си и мислете с главите си. Не слушайте винаги какво казва Клоп. Той го прави заради отбора. Всички мениджъри са така. И нашият също.


Добре бе, много демагогски го даваш! ВИЕ СТЕ ИЗМЪКВАЛИ ПОДОБНИ МАЧОВЕ БОЛ!!! НЕ МИ ГОВОРИ ЗА ДОМИНАЦИЯ!
Отиваше си 0-1 до гола на келемето Ибра 5 минути преди края! Стига си говорил глупости. Вие се радвайте на точката! Ние трябваше да ви строшим на 17 Октомври, но не се получи! С други думи - we'll meet again!

Кой говори тук за доминация? Аз говоря за това, кой трябва да съжалява повече за равенството. Неслучайно след края вашите се кефеха, а нашите бяха разочаровани.

А иначе си прав, че доста мачове сме ви измъквали след като вие сте доминирали, това никога не съм го поставял под въпрос. Веднага се сещам за три пъти по 0:1 на Анфийлд (О'Шей, Тевес, Рууни). Ама никога не съм казвал, че точката или трите са били закономерни, когато това не е било факт. Сещам се и за четири пъти по 0:1 на ОТ (Джерард, Мърфи, Мърфи, Мърфи). Какво ще кажеш за тези мачове? Не са ли огледални? Това е изкуството в дербитата, да вземеш максимума, независимо как си играл. Те затова са и дербита и формата не играе никаква роля.

Ако всичко върви по план, би трябвало да се срещнем идния месец на Уембли. Тогава пак ще си почешим езиците. Живи и здрави!


Братле, тук говорим май за едно и също нещо. Боли много, когато владееш и накрая паднеш, но пък от другата страна е сладко. :-) Най-великия пример е мача Бразилия - Аржентина на оня 1/8 финал. Тогава бях яко за Бра, но години по-късно осъзнах колко е готино с един проблясък на трансцендентална гениалност да ебнеш, а другите да си блъскат гредите като на тренировка!

Иначе нямам нищо против да си чешем езиците! :-) :cheers: :handshake:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   17.01.2017 13:47


bai Momchil написа:
Аз като един по-безпристрастен наблюдател (колко мога да съм безпристрастен, когато на пейката стои моя любимец Хосето) да кажа, че равенството беше абсолютно справедливо. Манчовците стояха по-добре на терена в началото и имаха по-чистите положения, но допуснаха балъмски 120 милионен гол. После пък Ливера можеше да затвори мача на 2:0 и щеше да е до там. В крайна сметка Манчо изравни, макар и с балъмски каламбурски гол. И в крайна сметка заслужен хикс в полза на Челси :-)


Защо си безпристрастен? Вие като играете с Ман Ю винаги съм за вас. Но може би вече е чисто интересчийско... :dunno:

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9618
Отговори с цитат
Мнение  Re: Manchester United - Liverpool , 15.01.2017   |   17.01.2017 15:05


TheExorcist написа:
bai Momchil написа:
Аз като един по-безпристрастен наблюдател (колко мога да съм безпристрастен, когато на пейката стои моя любимец Хосето) да кажа, че равенството беше абсолютно справедливо. Манчовците стояха по-добре на терена в началото и имаха по-чистите положения, но допуснаха балъмски 120 милионен гол. После пък Ливера можеше да затвори мача на 2:0 и щеше да е до там. В крайна сметка Манчо изравни, макар и с балъмски каламбурски гол. И в крайна сметка заслужен хикс в полза на Челси :-)


Защо си безпристрастен? Вие като играете с Ман Ю винаги съм за вас. Но може би вече е чисто интересчийско... :dunno:


Казах "ПО" безпристрастен, визирайки вас - коментиращите до момента.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 18 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг